Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
 heli o tom Ševčíkovi jsem taky bohužel něco slyšela, zrovna od jeho zaměstnance, a pak tu na konníkovi našla tento varovný příspěvek, no nedovedu si představit že bych někomu dala desetitisícovou zálohu a pak nedostala nic, zrovna tak, jak se to ted stalo s tou leteckou společností, hned jsem si vzpoměla na Sylvu, ale snad letěla s někým jiným
2. zář 2009 v 09:01  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Právě jsem se vrátila z obídku a vidím, že to tu dneska nějak spí...
2. zář 2009 v 11:18  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 jj spí, že?Já jdu na oběd mám rajsků... emoticon
2. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 U nás byla taky na výběr rajská, ale to je eeee, tak jsem měla francouzské brambory.

Jdu si uvařit kafčo a splknu s kámoškou, vedení tu není, tak to asi protáhnem emoticon emoticon
2. zář 2009 v 11:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 ahoj holky, jsem zpátky...byla jsem na předávačce toho bytu, tak to mám za sebou, i když to samozřejmě bez komplikací nebylo, že....

psala mi Markétka - leží v nemocnici na kapačkách. stěžovala si už pár dní, že jí není dobře, ale přikládala to nervům, jak má toho teď v práci moc. ale byla to žlučníková kolika. do konce týdne by měla být, beruška, doma. mám vás od ní moc pozdravovat.
zítra se za ní budu stavovat. chjo....beruška malinká emoticon
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 242 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 242 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj vespolek emoticon

Katuško - mám se dobře, teď jsem šťastná. I když ten pablb (manžel emoticon )furt dělá naschvály, vymýšlí všechno možné, jen abych byla nešťastná, Terezka chodí od něj úplně vyměněná, dovedu si představit co do ní mele a celý den jí vykládá emoticon Na malou neplatí, takže je to taky velice zábavné. Ale prostě je to daň za mou blbost, že jsem nezjistila dřív, jaký je to magor, takže teď si to vyžírám...Ale jsem v kontaktu se sociálkou, takže řešíme co dál, je tady možnost podání trestního oznámení, tak uvidíme.

Luci - malému se ve školce teda líbí? Terka jde v pondělí poprvé na celý den, tak budu napjatě čekat, co se bude dít, určitě budu nervní jak to zvládá emoticon Nějak nám ta mateřská utekla, co emoticon

Dnes jsme byly s malou ve městě nakupovat věci do školky, teď zalehla a chrupe, tak jdu uklízet.
Mějte se emoticon
2. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Heli - moc ji pozdravuj, musela trpět chudinka. Snad jí bude brzo líp!
2. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Čusík Hel, co novým majitelů nevonělo?

Chuďatko Majky, moc ji pozdravuj, a ať je brzo fit a dává na sebe pozor, žlučník je svinstvo...
2. zář 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ivi, pro změnu si sebou pán vzal vyrýpaného tatínka emoticon
2. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 alee chodátko, já si říkala že se dneska nepřihlásila.........snad to bude všechno dobrý, to je mazec mít pořád takové problémy emoticon emoticon
2. zář 2009 ve 13:30  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 chudák Markétka tý jo...vůbec nevím jak to vzniká ani jak to bolí,ale určitě hodně když leží v nemocnici chuďato..moc ji pozdravuj a at je brzy s námi... emoticon
heli takže předání proběhlo,ale blbé kecy?ojé to je tak vždycky... emoticon lidi si nevidí do huby
2. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 holky, všecičko jí vyřídím, bude ráda emoticon
2. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Dva faráři se rozhodli, že si udělají pěknou dovolenou na Havaji a protože chtěli opravdovou dovolenou se vším všudy, tak si usmyslili, že nebudou mít na sobě nic, co by je identifikovalo jako kněze. Jakmile přistáli hned navštívili obchod s oděvy, nakoupili si křiklavá trička, šortky, sandále, módní sluneční brýle. Když potom ve své turistické výbavě seděli na lehátkách, usrkávali drinky, užívali si výhledu na moře, objevila se překrásná vysoká blondýna, nahoře bez v g-string kalhotkách. Oba faráři si nemohli pomoct, museli na ní přímo zírat. A blondýna když šla okolo nich, usmála se na ně a řekla: "Dobré ráno, otče." pokývala hlavou na každého z nich a oba dva muži zůstali jako opaření. Jak mohla poznat, že jsou kněží? Příští den si koupili ještě více křiklavá oblečení, přímo řvalo na potkání, že jsou turisté. Znovu seděli a popíjeli drink, znovu se objevila blondýna oblečená v nepatrných bikinách a zase řekla: "Dobré ráno, otče." Jeden z farářů to nevydržel a řekl: "Tak počkat, mladá dámo." - "Ano," řekla blondýna. "My jsme oba faráři a jsme na to hrdí, ale já chci vědět, jak jste přišla na to, že jsme kněží, když jsme takto oblečení?" - "Ale, otče, to jsem přece já, sestra Angela!"
emoticon
2. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 emoticon Baru, dík za denní dávku humoru emoticon

Loučím se a pojedu domů, zvířectvo čeká.
2. zář 2009 ve 13:50  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Heli, moc ji pozdravuj a že na ni myslíme, ať je brzo fit emoticon

Baru, kolika je na stupnici bolestivosti na předních místech. hned po zubech emoticon
2. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Jani co teda?jak jdou přípravy?Mám nějak nervy za tebe emoticonsebe za tím neřeším emoticon
2. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko emoticon

Dneska vám prchnu už na poledne, přijede vetka z Brna na převaz Leušky. Pak poinformuju, jak to vypadá.
3. zář 2009 v 05:59  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko

jani, jestli mi to vyjde, tak se na tebe v sobotu přijedu mrknout emoticon

Markétku určitě pozdravovat budu, dneska se za ní budu stavovat.
3. zář 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ránko....dneska se mi nechtělo vstávat ani za nic jde na mě nějaká hodně velká únava emoticon
3. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky,
dneska si jedu pro šaty a večer se budou chystat zákusky do krabiček...
nějak jsem pořád v pohodě, jen mě sere (opravdu vyložene sere) nevlastn otec, ale co už... snad nebude dělat zle a probehne to v klidu...

Heli, jasné, dojdi se mrknout emoticon ráda tě uvidím. a co markétka? nějaké nové zprávy?
3. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Ahojky Jani a Baru, vám se to ale krátí emoticon

Jani, na otčíma se vyprdni a užívej si to, že nemáš stres a všechno už máš zařízené a čekají tě už jen příjemné starosti. Já už jsem natěšená na fotky a zážitky emoticon
3. zář 2009 v 07:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Ivi, ráda bych to pustila z hlavy, ale bohužel to jen tak přejít nejde :( no uvidíme
3. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Jani jako dělá problémy ohledně svatby?Nebo proč?Hmm to člověka zamrzí...
Jani kdy budete vozit výslužky?a ještě decentní otázka dary se předávají den před svatbou?
3. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaela
Registrovala se 18. května 2009 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
mihaela
Registrovala se 18. května 2009 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
 ahojky holky, krátí se to, co?
Jani na taťku nemysli, nevšímej si ho. Hezky si užij svatební den a nenech si ho ničím zničit
emoticon
3. zář 2009 v 11:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Jani, Marky jsem teď psala, asi spinká, tak zatím žádná zpráva. Hned jak se ozve, písnu. Tak jooooo, v sobotu tě uvidím emoticon Těším se, budeš krásná emoticon
3. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 holky modrooký, tady nikde nikdo emoticon
Jani tobě se to opravdu hooodně krátí, počítáš minuty???
A chtěla jsem se zeptat, ty už bydlíš v těch ratiškovicích? Nejsem v obraze
3. zář 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 baru, radši neřešit. výslužky budeme rozvážet zitra a s darama - jako od svatebčanů? ty asi dostaneme až na svatbě... fakt nevím

Heli, budu tě teda vyhlížet ;)

Luci, bydlím tak napůl... furt pendluju mezi raťkama a Dubňanama... tož tak emoticon
3. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobrý večír

jani, já myslím, že budeš mít zcela jiné starosti...jen když ti bude blýskat blesk do očiček, tak to mě poznáš emoticon

markétka moc děkuje, že na ni myslíte a pozdravuje vás. není to žádná sláva, byla na kapačkách, na injekcích, na různých vyšetřeních...a spousta ji ještě čeká emoticon ale drží se, kočička naše, drží.
3. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 tak holky, zitra jedu na otočku do brna se šatama... nejradši bych se neviděla... ale tak snad to zvládneme i s touhle komplikací...
3. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko, konečně je tu pátek a víkend před náma a další z nás bude paní emoticon

Jani nezoufej, vždycky se objeví nějaké drobné komplikace, ale nakonec si na takové drobnosti ani nevzpomeneš a budeš si to užívat.

Včerejší převaz Leušky dopadl relativní dobře, hojí se až na jednu ránu. Na tu dostala kortikoidy a ještě týden tlakový obvaz a nesmí chodit.
4. zář 2009 v 06:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš