Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
že vzorný, jsi mě dostala, my když někam přijdem kde to ještě nezná, tak se mě drží, ale to trvá tak 5 min, pak se otrká, ale on se hlavně bude chovat jinak než kdybych tam byla i já, má nad sebou autoritu a na tu on dá.... V srdíčku si ho pořád chválili že je trašně hodný :-D 8-) , za to doma si to vykompenzoval
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na vlastní děti taky ještě čas, ale včera mě dostali kamarádčini kluci-dvojčátka. Jsou úplně stejní, že i rodiče si je pletou, mají tři a půl roku a jsou to hrozní raubíři :-D Byli jsme s nima večer na pivku a oni dlábili našeho pesana, když jsem se na ně dívala, tak ho hladili, leželi na něm a tak a když jsem se jako nedívala, tak mu strkali prsty do čumáčku, zkoumali zevnitř uši a lechtali ho tam, tahali ho za packy, otevírali tlamu :-D. On je takový dobračisko a od dětí si nechá cokoliv a když už jich měl dost, tak jim zalehl nohy :-D aby se nemohli pohnout.
Odpovědět
Kači, mooooooooooooc gratuluju, hlavně si uživej a ať jsi v pořádku ty i mimi ;-) Majky, jj, Hanka byla na babské i na společné ;-) chodí totiž do dúbravy, takže tak :-) a ona teď dělá dance starší drůžku, co vím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lumpíku dvojčátka to je záhul, aspon co vidím kolem sebe ;-) jako řeknu vám , jedno dítě je pohoda, a chtěla bych v budoucnu ještě druhé, to bez diskuze, ale nedovedu se představit že by to bylo v době dohledné........ :-D zeptejte se koho chcete, že s dvema dětma to už není sranda.......... :-D a ty Helčo kušuj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Helííí co je to knackebrot? celozrné pečivo, nebo takový ten suchar? viz.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lump-to musel být pohled.. jojo oni děti nechápu, že pejsek není hračka, ale živý tvor. Ještě, že máte pesana "salámistu" a nechá si všechno líbit. :-D shafrah-Jani ano, dělá ji družičku. Luci, mně to stačilo na té želvě... dělal ofrky a za chvíli byl kamarád a lítal tam a hrál si... šikovného chlapečka máš... ;-)
Odpovědět
Luci, to je prostě knackebrot. Pečivo to není, spíš suchar ;-) Vidím, že mě máš zmáknutou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli:no nedalo mi abych se nepodívala :-N , ted něco podobného potřebuju, ale spíš celkovou změnu, ne podle návodu, já totiž bez sladkého nevydržím, ani to ovoce mi nepomáhá, já ho totiž nijak moc nemusím, ale v poslední době si kupuju melouny
Odpovědět
brendi, ale melouny mají hodně cukru, víme? ;-) zajdi si do zdravíčka nebo čtyřlístku, tam mají dobré a zdravé mlsoty. a tohle je supr, zaznamenávám změnu ;-) štědrá stavební spořitelna...přeplatek je celých 231 Kč ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá ozvala se mi Andrea, že mě a Tondu dneska přijede ostříhat. Už bylo na čase, vypadám jak lehce nazrzlý rákosníček a muž jak hippie mánička :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a valím domů, pá zítra ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Jsem ostuda ostudná, že za váma už tak málo chodím, ale poctivě pořád dočítám, jen nestačím reagovat, tak se velice omluvuju :-N Katuško, moooooooooc gratuluju, to je super zpráva!!!! Ať všechno probíhá tak jak má a opatruj se mamino naše x-) x-) x-) Jinak Luci, Terka jde do školky příští pondělí, už teď z toho mám docela kapky, ale včera jsme se tam byly podívat, prohlídla si třídu, hned si začala hrát a domů jsme šly s pláčem, protože tam chtěla zůstat. Ale nevím nevím, jak to bude probíhat v to pondělí, když bude beze mě celý den..no nějak si zvykne, respektive jí ani nic jiného nezbyde, že ;-) Jani - mrkla jsem na fotky a supeeer! Už se vám to s Baruškou krátí, za chvilku tady budou už jen vdané paní. Jinak co je u nás nového...já jsem si snad už definitivně vyléčila zánět ledvin a močáku, trpěla jsem skoro měsíc a bylo to teda něco. Dál snad už nic, minulost neřeším, snažím se žít součastností a jsem šťastná. Polepším se a budu psát častěji :-) Mějte se holky, papa.L.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uf , já už doumývala ty okna Lumpííí papa Heli jako v Kyjově toho času jsem zdravou výživu navštěvovala docela často, tam jsou hned dvě, včera jsem si koupila bílý čaj, a začala ulítávat na aqila ledových čajích , ale s mírou
Odpovědět
Profilova fotka
mesulka-Leničko, ty jsi teda ostuda, ale chápu tě... :-) brendi-Luci, mají v té zdravé výživě něco na moje štřeva?! :-N Zase mně zlobí... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda zdravím, aspoň ty co tady zbyly.... :-D doorka- mocinky moc gratuluji, z takových krásných zpráv mám radost :-) Dnes nějak nestíhám! Ráno jsem byla na zkoušce ůčesu, pak u kosmetičky na depilaci, pak domluvit kytky! Pak k našim a teď rychle sem ;-) ! Mám toho moc ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... heli- posílám ti trochu inspirace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,jsi v poho? Asi šťastná,když se neozýváš. A to je dobře. Moc dobře.Teda to,že jsi šťastná. Ne to,že se neukážeš. :-) Děkuju vám za přáníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dnes jsem si šla za kamarádkou, která pracuje u firmy Okna Ševčík v Hodoníně, objednat plastová okna a zaplatit zálohu, abychom je měli ještě do vánoc. Kamarádka mne hned ve dveřích zarazila, ani mne nenechala nic říct a vyhnala mne ven, že mi odpoledne zavolá. Teď jsem se od ní dozvěděla, že firma Ševčík propouští zaměstnance, nemá na výplaty a na zaplacení faktur dodavatelům. Vybírají zálohy od zákazníků, ale již nedávají zakázky do výroby, ze záloh platí dluhy a faktury a neobjednávají ani materiály na zakázky! Je to úplně stejný scénář, jaký byl u zkrachovalé firmy OKR okna, zákazníci dodnes nemají ani okna ani peníze zpět. Informujte, prosím své známé, ať si dají na ně pozor. Petra K.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leníí, no kde ty se tu bereš???? tak vy taky pocapkáte do školičky, no nám se tam moc líbilo 8-)
Odpovědět
Blani, dáááávno je mám projíté x-) Ale je fajn vědět, jaké se ti líbí, něco takového zkoulíme, neboj ;-) Máme teda ale podobný vkus :-) Jen nějaké rákosí místo slunečnic, aby jsme pohledali...bo už ani pšenka nepokvete :-D Luci, o tomhle už jsem cosi slyšela, ale moc se mi tomu nechce věřit....no nevím, těžko soudit. Vždyť měli velice dobré jméno. Jsem mrtvá dneska...asi půjdu brzo zalehnout. Ráno si vyfotím byteček a v 10 se s ním rozloučím...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky, tak už se nám láme týden. Středa je ho tam třeba :-D Včera byl docela náročný den. Známým se večer v osm zavalilo hříbátko, tak jsme jim ho šli pomoct postavit a zůstalo kulhat na zadní nožku. Zavolali jsme veta a byla to vypadená češka.
Odpovědět
krásné dobré ránko... jsem na skok v práci, ať vyřídím to nejdůležitější. před devátou musím odjet a vrátím se někdy po obědě, hádám kolem jedné...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať to předání hladce proběhne ;-)
Odpovědět
Děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ve středu... Mám bolesti jak něco dostala jsem mens. hlavně že došla, z nervů před svícou né a né přijít tak ještěže to nemám na svatbu :-N chudák hřábátko, hlavně že se mu pomohlo a bude zdravé :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru ahojky, tak to ti vyšlo parádně, na svatbu budeš mít pokoj ;-) No snad bude kobylka v pořádku, je to jedna z těch hříbat od Petříků, a pomáhat s ní nám byla i Martina.
Odpovědět
Profilova fotka
IVi chudátko a to se mu stalo z ničeho nic?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jak roste, tak má ty kolení vazy volnější a tak se to při nějakém prudším pohybu, nebo námaze může stát. Ale je to prcek a ti se dobře regenerují a když se tomu ještě pomůže kloubní výživou, tak bude určitě OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo kde jste všechny... Janča už to má za pár... =-) toto utíká...už se těším na její fotky ze svatby a na zážitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčátka středa 2. září Nyní, za právě dorůstající Luny, není obecně příliš vhodné podstupovat operace či vážnější lékařské zákroky. Tohoto období, kdy měsíce přibývá, je vhodné použít pro hmotné využití našich schopností a sil. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat rychleji než v období, kdy Luna ubývá. Luna se právě nachází ve znamení Vodnáře. Je třeba si tedy dávat větší pozor na žíly, tepny, oči a kotníky a není vhodné tyto části těla v tuto dobu léčit či operovat! Tato doba je příznivá pro obchod s kovy, kameny, realitami a pro zemědělství. Také je příznivé období pro relaxaci a mírné procházky přírodou. Zajímavost: pokud Luna prochází znamením Vodnáře, je možno při plení klidně ponechávat plevel mezi řádky pole či záhonu - v tuto chvíli totiž vytrhaný plevel znovu už nezakoření. Z téhož důvodu ale není vhodné v této době přesazovat pokojové květiny a raději je ani nyní nezalévat - raději doporučuji pár hodin počkat na nadcházející období, kdy už bude Luna v Rybách! V těchto chvílích je také dobré co nejvíce šetřit svoje nohy kvůli větší náchylnosti ke komplikacím křečových žil - nejlépe se pravidelně uvolnit s nohama na stole! Také není vhodné období k jednání s nadřízenými a dokonce ani s přáteli. Hermetická symbolika pro Lunu ve Vodnáři zní: tajemství a jeho pochopení, mysteria. Merkur je dnes v trigonu s Lunou. Toto je příznivá doba pro jednání s právníky. Venuše je dnes v oposici s Lunou. Je to částečně dobré období pro různá jednání, nicméně na konečný výsledek se dnes spolehnout stoprocentně nelze. čtvrtek 3. září Nyní, za právě dorůstající Luny, není obecně příliš vhodné podstupovat operace či vážnější lékařské zákroky. Tohoto období, kdy měsíce přibývá, je vhodné použít pro hmotné využití našich schopností a sil. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat rychleji než v období, kdy Luna ubývá. Luna se právě nachází ve znamení Ryb. Je třeba si tedy dávat větší pozor na chodidla a prsty nohou, podbřišek a plíce a není vhodné tyto části těla v tuto dobu léčit či operovat! Nyní je právě velmi dobré zalévat pokojové květiny a je nutno hodně pít! Probíhá také právě výhodné období pro naslouchání našim blízkým - lidé jsou nyní daleko více empatičtí než jindy. Rovněž je vhodný čas pro praní extrémně špinavého prádla - za Luny v Rybách totiž daleko lépe pouští špínu! Naproti tomu s umýváním vlasů je dobré raději několik hodin počkat až bude Luna v Beranu. Nyní raději nic závažného nezačínat a ani nic nového nepodnikat. Toto je období, kdy je lépe chodit raději na výlety - nicméně lze jednat s právníky a opatrně investovat do kapitálu. Pozor také na alkohol či drogy - nyní působí mnohem intensivněji! Hermetická symbolika pro Lunu v Rybách zní: sny, láska, magie, hypnosa Jupiter je dnes v konjunkci s Lunou. Vliv Jupitera na Lunu nám dává poměrně příznivé období, nicméně skutečně kvalitní výsledky dnes nelze zaručit v ničem zcela stoprocentně! Neptun je dnes v konjunkci s Lunou. Dnes lze proto také kromě jiného bohužel očekávat i sklony k nečestnému jednání či k nevěrám. Za této konstelace zároveň pozor na alkohol a drogy - mohou totiž dnes zapůsobit značně nevypočitatelně! pátek 4. září Nyní, za právě dorůstající Luny, není obecně příliš vhodné podstupovat operace či vážnější lékařské zákroky. Tohoto období, kdy měsíce přibývá, je vhodné použít pro hmotné využití našich schopností a sil. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat rychleji než v období, kdy Luna ubývá. Luna se právě nachází ve znamení Ryb. Je třeba si tedy dávat větší pozor na chodidla a prsty nohou, podbřišek a plíce a není vhodné tyto části těla v tuto dobu léčit či operovat! Nyní je právě velmi dobré zalévat pokojové květiny a je nutno hodně pít! Probíhá také právě výhodné období pro naslouchání našim blízkým - lidé jsou nyní daleko více empatičtí než jindy. Rovněž je vhodný čas pro praní extrémně špinavého prádla - za Luny v Rybách totiž daleko lépe pouští špínu! Naproti tomu s umýváním vlasů je dobré raději několik hodin počkat až bude Luna v Beranu. Nyní raději nic závažného nezačínat a ani nic nového nepodnikat. Toto je období, kdy je lépe chodit raději na výlety - nicméně lze jednat s právníky a opatrně investovat do kapitálu. Pozor také na alkohol či drogy - nyní působí mnohem intensivněji! Hermetická symbolika pro Lunu v Rybách zní: sny, láska, magie, hypnosa Mars je dnes v trigonu s Lunou. Dobrá chvíle pro zahájení sporů a obecně pro vztahy s policií a armádou (dnes proto případné pokuty možná nebudou zase až tak citelné). sobota 5. září V těchto chvílích těsně okolo úplňku je poměrně kritické období pro všechny lékařské zákroky (samozřejmě s výjimkou těch akutních). V hodinách okolo úplňku mohou citlivější jedinci pociťovat nejrůznější potíže, které však poté zase přejdou. V těchto chvílích lze bohužel očekávat i zvýšenou kriminalitu a rovněž nehodovost a nárůst srdečních či cévních příhod. Luna se právě nachází ve znamení Ryb. Je třeba si tedy dávat větší pozor na chodidla a prsty nohou, podbřišek a plíce a není vhodné tyto části těla v tuto dobu léčit či operovat! Nyní je právě velmi dobré zalévat pokojové květiny a je nutno hodně pít! Probíhá také právě výhodné období pro naslouchání našim blízkým - lidé jsou nyní daleko více empatičtí než jindy. Rovněž je vhodný čas pro praní extrémně špinavého prádla - za Luny v Rybách totiž daleko lépe pouští špínu! Naproti tomu s umýváním vlasů je dobré raději několik hodin počkat až bude Luna v Beranu. Nyní raději nic závažného nezačínat a ani nic nového nepodnikat. Toto je období, kdy je lépe chodit raději na výlety - nicméně lze jednat s právníky a opatrně investovat do kapitálu. Pozor také na alkohol či drogy - nyní působí mnohem intensivněji! Hermetická symbolika pro Lunu v Rybách zní: sny, láska, magie, hypnosa neděle 6. září Nyní, za právě ubývající Luny, je poměrně vhodný čas pro operace a lékařské zákroky. Pokud tomu nebrání postavení Luny ve zvířetníkovém znamení (viz dále), lze podstoupit i trhání zubů, nasazování můstků a korunek. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat pomaleji, ale zato zhoustnou. Luna se právě nachází ve znamení Berana. Toto je období několika dnů, kdy je třeba - pokud to jde - se vyhnout zubaři! Rány po zubech vytržených právě za tohoto postavení Luny se totiž hojí dosti špatně a stejně tak zuby spravované v této době mohou daleko více bolet. Kromě toho není dobré také v tomto období operovat hlavu, mozek či oči. Po dobu, kdy bude Luna v Beranu, je rozumné i více pít a předcházet tak bolestem hlavy - hlava je obecně nyní velmi citlivá. A také lze doporučit nyní poněkud omezit kávu, čokoládu a cukr. Toto období rovněž není dobré pro začátky sporů ani pro peněžní záležitosti. Zato je ale vhodný čas pro vše, co má vztah "k železu a ohni", tedy pro stroje a přístroje, a také je právě výborné období pro setbu! Hermetická symbolika pro Lunu v Beranu: ochrana, odvaha... Mars je dnes v kvadratuře s Lunou. Více než kdy jindy je proto dnes třeba dávat pozor na svoje zdraví. Je to období zhoršení nemocí a nejsou vyloučeny ani případné úrazy! Saturn je dnes v oposici s Lunou. Je to nedobrá konstelace pro nemocné lidi. Opatrně proto s léčebným režimem pokud zrovna s něčím marodíte! Uran je dnes v konjunkci s Lunou. Mnohé lidi dnes mohou potkat nějaké náhlé a nepříjemné změny. U mužů dnes není dokonce vyloučen ani konflikt v jejich partnerském či mileneckém vztahu. Pluto je dnes v kvadratuře s Lunou. Dnes mnozí lidé mohou pociťovat jakýsi konflikt mezi svojí představivostí a vlastní sexualitou. Pozor dnes proto na příliš vilné fantasie - ne vše, co nás v koutku duše napadne, je třeba hned uskutečnit! pondělí 7. září Nyní, za právě ubývající Luny, je poměrně vhodný čas pro operace a lékařské zákroky. Pokud tomu nebrání postavení Luny ve zvířetníkovém znamení (viz dále), lze podstoupit i trhání zubů, nasazování můstků a korunek. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat pomaleji, ale zato zhoustnou. Luna se právě nachází ve znamení Berana. Toto je období několika dnů, kdy je třeba - pokud to jde - se vyhnout zubaři! Rány po zubech vytržených právě za tohoto postavení Luny se totiž hojí dosti špatně a stejně tak zuby spravované v této době mohou daleko více bolet. Kromě toho není dobré také v tomto období operovat hlavu, mozek či oči. Po dobu, kdy bude Luna v Beranu, je rozumné i více pít a předcházet tak bolestem hlavy - hlava je obecně nyní velmi citlivá. A také lze doporučit nyní poněkud omezit kávu, čokoládu a cukr. Toto období rovněž není dobré pro začátky sporů ani pro peněžní záležitosti. Zato je ale vhodný čas pro vše, co má vztah "k železu a ohni", tedy pro stroje a přístroje, a také je právě výborné období pro setbu! Hermetická symbolika pro Lunu v Beranu: ochrana, odvaha... Merkur je dnes v oposici s Lunou. Je to období poměrně vhodné ke každé práci s výjimkou jednání a podepisování smluv! Vhodné - nebrání-li tomu současně postavení Luny ve zvěrokruhu (viz výše) - pro jednání s nadřízenými. Venuše je dnes v trigonu s Lunou. Je to velmi příznivá konstelace pro manželské záležitosti a vůbec pro milostné vztahy! Mars je dnes v kvadratuře s Lunou. Více než kdy jindy je proto dnes třeba dávat pozor na svoje zdraví. Je to období zhoršení nemocí a nejsou vyloučeny ani případné úrazy! Pluto je dnes v kvadratuře s Lunou. Dnes mnozí lidé mohou pociťovat jakýsi konflikt mezi svojí představivostí a vlastní sexualitou. Pozor dnes proto na příliš vilné fantasie - ne vše, co nás v koutku duše napadne, je třeba hned uskutečnit! úterý 8. září Nyní, za právě ubývající Luny, je poměrně vhodný čas pro operace a lékařské zákroky. Pokud tomu nebrání postavení Luny ve zvířetníkovém znamení (viz dále), lze podstoupit i trhání zubů, nasazování můstků a korunek. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat pomaleji, ale zato zhoustnou. Luna se právě nachází ve znamení Býka. Toto je čas, kdy je třeba neléčit ani neoperovat krk! V této době v žádném případě nenechte svým dětem vytahovat mandle. Také opatrně s injekcemi - raději očkování odložte! Na druhou stranu je ale právě teď vhodné období pro úpravy účesu - nyní stříhané vlasy totiž zůstanou krásné a bohaté. Právě v těchto dnech je vhodné začít vše, co má mít delší trvanlivost. Je dobré období pro práce se dřevem, pro nákupy šatů, uměleckých předmětů a také příznivé pro cesty, sázení květin, stromů, či pro pořizování a nákup zvířat. Pozor ovšem v těchto dnech na prochladnutí nebo nastydnutí! Hermetická symbolika pro Lunu v Býku: peníze, láska, plodnost, růst, majetek... středa 9. září Nyní, za právě ubývající Luny, je poměrně vhodný čas pro operace a lékařské zákroky. Pokud tomu nebrání postavení Luny ve zvířetníkovém znamení (viz dále), lze podstoupit i trhání zubů, nasazování můstků a korunek. Pokud se rozhodneme v této chvíli stříhat vlasy, budou nám dorůstat pomaleji, ale zato zhoustnou. Luna se právě nachází ve znamení Býka. Toto je čas, kdy je třeba neléčit ani neoperovat krk! V této době v žádném případě nenechte svým dětem vytahovat mandle. Také opatrně s injekcemi - raději očkování odložte! Na druhou stranu je ale právě teď vhodné období pro úpravy účesu - nyní stříhané vlasy totiž zůstanou krásné a bohaté. Právě v těchto dnech je vhodné začít vše, co má mít delší trvanlivost. Je dobré období pro práce se dřevem, pro nákupy šatů, uměleckých předmětů a také příznivé pro cesty, sázení květin, stromů, či pro pořizování a nákup zvířat. Pozor ovšem v těchto dnech na prochladnutí nebo nastydnutí! Hermetická symbolika pro Lunu v Býku: peníze, láska, plodnost, růst, majetek... Pluto je dnes v trigonu s Lunou. Dnes proto může mnoho lidí pocítit velkou a plodnou představivost a současně s tím tvořivý talent. Dnes také bude silně zvýšené okultní a magické nadání některých nadaných jedinců.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?