Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Muf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu... Kači povídej... :-D :-D :-D Helísku, ty jsi můj tiskový mluvčí ... :-N
Odpovědět
Kurňa, jak se řekne "drb" hned jsme tu všecky. Jani, na fotky jsem mrkla - ale vás tam bylo jak much :-D Majky, samozřejmě "franta kocórek" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V březnu k nám přiletí čáp. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy cože??,Vážně?jejdamane uplná husina mi naběhla gratulace největší-to je užasná zpráva tohoto týdne :-)
Odpovědět
Katy, já "vím" x-) Já to na tobě poznala už na srazu...říkala jsem to Markétce. Ale nechtěla jsem se ptát, bylo by to hloupé. Držím pěstičky, všechny co mám, ať je všechno v nejlepším pořádku!!!! Mooooooc, opravdu mocinky moc gratuluju x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé děkuju. Heli,ty jsi koumák. No ty 4 kila se nedají zamaskovat,že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, moc ti to přeju, z celého srdíčka... jen ať je všechno v pořádku, držím palečky beruško !!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači, ale maskovala jsi to dobře, to jen my s Helískem jsme domýšlivé... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dlouho jsem tu nebyla a hned takováto super novinka doorka: sice jsme se ještě nesetkali, ale moc moc blahopřeju, přeju hodně hodně moc zdravíčka
Odpovědět
Profilova fotka
No,já vím,že se může vždycky něco stát. Ale snad... Je to úplně jiné než minulý rok. Jsem ve 3 měsíci,zatím vypadá všechno dobré. Máme dokonce už 8cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Kači na to vůbec nemysli... zakazuju ti to... ]-( mysli pozitivně, všechno dobře dopadne a my se pak přijdeme na mimísko podívat... Dnes jdu na kosmetiku. Budeš v práci kolem 16:00 ?
Odpovědět
Článek se načítá
Katy, to není o 4 kg, to je o tom, že to změnilo v obličeji, v očích a v chování, víš ;-) Jak jsem byla u Marcelky, tak to prostě nešlo přehlídnout - nota bene to, že sis nešla ani zapálit na terasu o něčem svědčí :-D A zažeň všechny černé myšlenky, protentokrát to všechno dopadne na výbornou!!!!!! Markétka má pravdu, má vidíme i to, co ostatní ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani hezké fotečky musela to být parádní svíca :-) Jani to je fajn, že si klidná já zatím taky,ale to je tím, že já mááám čáááás :-D Luci takže malý už je školčátko?Toto uteklo co?A předání proběhlo v pohodě?Kolegyně dcera taky šla do školky a v pohodě, někdo tam prý hodně plakal.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy takže fotka z ultrazvuku už je a taky těhuprůkaz? :-) Jinak na srazu jsi měla takovej šátek takže... =-) a pak jsme se viděli na hody :-)přišla jsi mi strašně klidná taková spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem zpět z kontroly, vše jsem měla OK Člověk tu chvilku není a hned přijde o takovou radostnou zprávičku. Katy posílám obrovské gratulace a určitě všechno proběhne v nejlepším pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,mám volňasa-je úterý.Škoda. :-( Ale stejně jste všímavé. Luci a co teď budeš dělat,když budeš mít tolik volného času? :-) mihael ahoj a děkuju za přání.
Odpovědět
Katy a tatínka že plácám po ramenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano Baru,na hodech jsme se viděli. :-) Fotky z utz mám a průkajdu taky. Ivko děkuju. Jste zlatíčka. Byla jsem nervozní z toho,jak vám to řeknu. Jestli mě nešoupnete na koníka. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli vyřídím :-)
Odpovědět
Katy, ses zbláznila? My si tě tady budeme hýčkat x-) Tři měsíce to teď můžu prožívat s tebou jakožto zkušená, ale další tři měsíce si pak musíš užít sama, nebo s brendi, ta to má až do porodu :-D :-D Ty hele, ale z vás dvou....to bude modelka nebo model, to je jasný, to bude tak hezký dítě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nervózní?Jejda kvůli nám?To snad ne...je to krásná zpráva...hned mám krásnější den a dobrou náladu... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani-jé tobě byla na svíci i Hanka Š...??? My teď budem spolu v sobotu na svatbě... :-) doorka-Kači, škoda, nevadí, zastavím se jindy. Jaký účes jste s Dankou vymyslely??? Bude krásná nevěsta... ;-) Kači, šoupnout tě na koníka???? ani za nic, jsi naša, takže budeš tu pěkně s nama, dokud nebudem všechny těhulky... ;-) Pak si tu založíme "koníkový hodonín" :-N
Odpovědět
Tak to se načekáte, se mnou v patách...
Odpovědět
Profilova fotka
Marky: rozesmála si mě s tím názvem : koníkový hodonín x-) :-D to si zapamatuj pak tak tu diskuzi nazveme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tady bude malý pony, super Katy super, takové zprávy mám nejraději, to je fakt paráda, miminko, velkááá gratulace Baruu jo vedli jsme ho tam, všechno natočili, vyfotili, zdokumentovali a ke všemu ráno zaspali, jinak se stává po 6 ale když se někam chystáš :-D :-D :-D Jinak tam byla paní učitelka sama, seznamovala rodiče, třída je plná malých i větších dětí, takže super, vypomůžou si, pravda že se to neobešlo bez slziček, ale já když slyším jak dítě pláče, tak natahuju taky, se mi normálně křiví pusa, to mám taky od porodu........si počkej Katy :-D No a jak nás p.u. seznamovala tak na dveře zaklepala druhá maminka prý že ze třídy uteklo plačící dítě, holčička , no chudinka, p.u. to ani nezaregistrovala, měla toho opravdu moc a byla na to sama, ale jinak pohoda. My odcházeli, Filípek zamával, chodil na hlídání do Srdíčka takže je zvyklý, jinak maminy a budoucí maminy z Dubňany, je to velké plus že tady to mateřské centrum s hlídáním máme x-) A dala jsem se do umývání oken, takže pěkný hnus, co já jsem si na sebe upletla.... 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já utíkám k Mudrovi. Dočtu vás po oběde. Nechte si chutnat.
Odpovědět
Profilova fotka
heli - já ti dám v patách... hergot nech těch řečí, nebo dostaneš na prdel... ]-( babss- :-N brendi-Filípek je vzorný chlapeček, navíc, když byl zvyklí na srdíčko a i vašek ho hlídá, tak je fajn, že není na tebe až tak moc fixovaný, jak znám třeba spoustu kamarádek, které se nemůžou ani vy*rat, aniž by mělil dítě za zadkem... no třeba nebudu jinačí?! :-D
Odpovědět
majky, víme svoje... |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?