Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
A já tam kukla nahoru ale nepoznala sem nikoho :-N Blani, my se pak musíme ještě sejít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, tak si řekni a můžeme si dát scuka, kdy se ti to hodí?
Odpovědět
Profilova fotka
baru fotky supar, a náhodou neznáš Martinu Kulasou, přechodně z Mikulčic? :-N
Odpovědět
Blani, mně by to stačilo až v tom posledním týdnu, od 14., jak jsi na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
heli- ten týden mám docela volný, až od pátku to bude záhul. Tak pak se domluvíme přesně14 nebo 17 je to ideální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jj znám?Ty taky:-)
Odpovědět
Blani, super, možná hned v to pondělí, ať si ujasníme "rekvizity" atd. a místa a tak a já můžu eventuelně řešit, shánět atd. Pak si koncem týdne jen zavoláme a sejdem se. Já v tom týdnu pojedu asi pro auto do Chebu...ale v pondělí to určitě nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru jo to moje bývalá kolegynka 8-) super kvítko, měly jsme se sejít ted v sobotu na oldies, ale nevyšlo mi to
Odpovědět
Profilova fotka
Ok jetě, že bydlíš tak blízko ;-) :-D rakvizity? ta mě asi fakt pože neš na ten strom.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Si piš :-D Buď ráda, že není v blízkosti komín :-D :-D
Odpovědět
Já sem asi alkáč...mám chuť na tullamorku ;-)
Odpovědět
ahojka prdelky :-P já před chvilkou dojela z Brna - byla jsem na zkoušce šatů a ještě nakupovat - vykoupila jsem ikeu a tesco :-D Svíca byla parádní. Dojeli jsme domů v půl sedmé ráno :-D zatím jsem slyšela jen pozitivní ohlasy, takže snad se líbilo, i počasí nám nakonec přálo - v 7 pršelo naposledy a pak už byla dobře :-) joo a dostali jsme manuál na manželku a na manžela, tak až bude čas, tak to opíšu a hodím vám to sem - fakt je to mazec - moc jsme se tomu nasmáli :-) Baru, jsem ráda, že se vám svíca taky vydařila ;-) kdyžtak mi hoď taky heslo do ip, ať se podívám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak teď jsem se zastavila... Heli-já si večer nalívám malibu s mlíkem, nebo se ožeru z vína... po dnešku to fakt potřebuju.... :-N A klidně si budu nalívat i sama.... :-D shafrah-Jani, takže do Ikee už nepojedu, bo tam nic nemají... :-D Myslela jsem na vás (i Barču) to počasí bylo o hubu.. hrůza... ale jsem ráda, že se vám to nakonec vydařilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky, to už bývá po ránu kosa co? Jdu snídat a čekat, kdo se tu první objeví ;-).
Odpovědět
krásné dobré ránko tak zrovna papkám snídaňku...krk mám pořád bloknutý :-S markétko, tak "panáčkování" mám slíbeno, jak se předá byt a to jest zítra... ivi, já dneska zjistila, že se těším na podzim - na kraťasy a kozačky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, kraťásky a kozačky už netrpělivě čekají ve skříni :-D Já mám nejradši období babího léta, ale takového toho teplého. To jsou nejkrásnější vyjížďky, barevné listy, teploučko ale ne hic, bezvětří, pavoučci, burčák a ořechy x-) už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
jooo, staříci zvou do sklepa, když jedem kolem :-D to je bomba ;-) a potom jaro, když roztaje a vysychá a probouzí se příroda...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky...jak jste se vyspali?Já celkem dobře... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, já tak napůl... Ve vinohradech už začaly střílet plašičky na špačky, tak chvilku potrvá, než si na to zase zvyknu a taky jsem se přežrala dýňových jáder :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mnááám dala bych si jáááádra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sousedka je prodává a dělá výborné, akorát já jsem schopná sežrat za večer celý litr a pak mě to tlačí v žaludku a mám úplně nepoužitelné prsty :-D N chvilku se s váma loučím, jedu na kontrolu na sociálku, doufám, že mě tam nebudou dlouho zdržovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky... jsem nějak mimo, vůbec nevím, co se tu děje... :-N heli- já se normálně taky začínám těšit na podzim.... :-) Ale musím si koupit tolik věcí.. to zase nebudu vědět, co první?!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno,děvčata. Teda,vy jste začali dnes romanticky...babí léto,burčák,procházky v barevném listí,hm.... Marky,jakto,že jsi mimo? To je ze včerejšího přepracování?
Odpovědět
Ahojka kočeny ;-) dnes toho mám opět jak na kostele :-D ale tak snad všechno se nějak stihne ;-) Baru, parádní svíca, je vidět, že jste si to užili. Já snad dostanu fotky dneska od kamošky na flashce, tak sem taky něco hodím ;-) a na to, že se v sobotu vdávám, jsem nějaká podezřele klidná... a nějak si to furt neuvědomuju. Včera jsem byla za kamarádkou - má problémy doma s mužem, tak ji trochu podpořit a můj šel s klukama na pivo... a došel domů, když já už jsem ležela v posteli a pronesl - to je tak krásné, když přijdeš a v posteli tě čeká manželka :-D
Odpovědět
http://picasaweb.google.cz/kana.zdene... tady jsou fotky z babské svíce - snad vám půjde stránka zobrazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Jani to řekl moc hezky. Baru,svícu jste si užily,pařmeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! tak už jsme ve školce!!! uf Jani , tak takový babinec jsem dlouho neviděla :-D na babskou svícu u mě nebyl čas jaksi.......tak vidím že jste si to super užily, to vám mohlo i klidně pršet když jste byly ve sklepě
Odpovědět
Profilova fotka
To muselo být príma,Jani. Opravdu babinec. Kde je Markétka? Tooolik pracuje? A Helenka?
Odpovědět
ahoj holky... markétka je na ouřadě, má toho chudě hafl :-( a já pracuju a tak...bolí mě asi hlava...
Odpovědět
Profilova fotka
Aháááá. Tak já jsem vám chtěla říct nový drb a tady nikdo....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?