Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dáša patří mezi naše nej kamarády...oni byli hrát?Museli být mrtví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dostali jsme dvě truhle, jedna do mořského stylu, kde byli bankovky i mince, mušle korunka pro ariel, šperky. A durhá truhla plná 1 Kč. Pak nádherný obraz kreslený ručně, na šampáno skleničky krásné, truhlu lásky -svíčky, šampanské, skleničky, prádlo, trenky, plenku :-),džbánek úžasný,krásné hrníčky s konvičků z keramiky té pálené,pak balík po akci - léky na bolest hlavy, slepičí polévka, kafé atd, set na víno a parádní flašku vína, pak obrovsků flašku a moc alkoholu a penízky..atd. Trapasků tam bylo dost, seřadím fotky a hodím vám na ně odkaz. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musela být fakt paráda. Dárky koukám jeden originál vedle druhého :-D, už jste spočítali, kolik jednokorunek v té truhli je? A balíček první pomoci po akci je taky dobrý nápad :-D Na fotky už se těším, šup sem s odkazem ;-) Já se s Dášou a jejím manželem včera seznámila a po tenise se šli i s dcerkama mrknout k nám na koníky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda fakt?Tak to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka.. dneska na vás vůbec nebudu mít čas, kolega vyhrál zájezd do Bulharska na Jihu a tak jsme tu s druhým kolegou sami. Šéf je taky na dovolené, tak musíme všechny věci k 31.8. dělat sami.... :-( Takže jdu pracovat, aby nebyl nějaký průser, jinak by to bylo tak na vyhazov. Po čase si vás dočtu...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek všem x-) Marky chudinko a ty jsi se tak těšila na 10 dnů pohody bez šéfa :-x Baru to je super že svíca dopadla na jedničku, o to víc se budeš těšit na svatbu ;-) Tak snad to bylo u Shafrah stejné :-) A Heli, uplně jsem měla husinu když jsem si to četla co se ti přihodilo :-.
Odpovědět
tohle fakt není normální když mám dobrou vůli "nevydržet" do prohlídky a dovolat se k té Ježkové, jak má hodinu obsazeno a prostě se nedovolám...já nechápu, jak některé ženské můžou jen poslat smsku a hned je jejich gyn na příjmu...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dneska nějak lehce nestíhám, doháním resty za ten volný pátek :-S Právě jsem se přiřítila z obědu, měla jsem koprovku s vajíčkem a bramborama a na to že nejím omáčky, tak byla výborná. Baru, kde jsi s těma fotkama, od rána jsem na ně celá netrpělivá ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-kolegyně tam taky volá dnes od rána, buď ji to nezvedá, nebo má obsazovací tón... furt nic? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivči trošku je háži do gala ty fotky at jsou hezky vidět a vybírám do finále tak kolem 150fotek z těch 300 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Toš to ja, budu teda ještě chvilku trpělivě čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky kdo chce odkaz na svícu? Bude to na rajčeti a přihlašovací údaje vám zašlu do IP kdo bude chtít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se hlásím :-)
Odpovědět
Ivi: http://www.beremese.cz/forum/show.php... Marky, ne, nebere to tam nikdo nebo je to obsazené, potom se kur.a dovolejte někam. Fakt jsem vytočená.
Odpovědět
Profilova fotka
babss- já chcu !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://babss.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo bude mít nějaké otázky tak mu ráda zodpovím :-)
Odpovědět
baru, heslooooooo a nick
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, tak to je dobře střeštěná svíca... jde vidět, že jste se bavili... tolik lidí... páni, kolik že vás bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
babss- můžu se taky mrknout? heli- co jsi dělala na želvě? Já jsem tě vzpomínala a za 10 sekund jsi proběhla. Máš super kabelečku :-D
Odpovědět
Blani, co se směješ mojí kabelečce? :-D Kdes byla? Já snad budu ty brýle nosit...byla sem si nechat pomačkat prdel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta to byla pořádná pařbička, je vidět, že si to všichni parádně užili :-D. Baru, tobě to moc seklo. Luďa se docela fotit nechal, ale Martina se schovávala, našla jsem ji jen na jedné fotce. A poznala jsem správně, že cigánské mimčo byla Dáša? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivči díky,jj dítě bylo Dadka mazec jako :-D ...vytahla jsem spíše fotky, kde se pařilo a tak. Dalších 150 fotek bylo takových nijakých.
Odpovědět
Baru, bomba!!!!! Jde vidět, že jste si to fakt užili a že byla hlavně sranda x-) A s Pavlem si mooooooc slušíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt to musel být mazec a k tomu kopec srandy. Já jsem zatím největší svícu zažila loni, když se ženil "Havran" (Marek Netík), to se v kulturáku slezla celá dědina a stálo to za to :-D Největší odvážlivci končili druhý den ve dvě... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- já se nesměju, to měla být pochvala! Seděla jsem na terase s kamoškou s provozovatelem restauračky a domlouvali jsme tu hostinu :-) babss- Baruš, no tak vidíš počasí nakonec vyšlo a ta zábava tam ti určitě vynahradila všechen ten strach z toho! Jak vidím zábava byla super i já jse se u nekterých fotek pěkně pobavila :-D Co jste to meli za DJ? Moc Vám to sluší a máte a co vzpomínat, že svíca byla suprovní! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
od našeho kamaráda jeho kamarád ten Dj, hrásl dobře a samé hity od Lady Gaga až po Severní vítr(na který se nejvíc zpívalo) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je Janča jsem zvědavá jak jim dopadla svíca...tý jo za 5 dní se vdává :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočeny loučím se a pádím ku domovu za zvěří a mužem, pá zítra I. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss- Janči se to tak strašně krátí, ale ty se moc nesměj......... ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?