Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
dobrý večer kočičky... tak jsem se v dobrém rozmaru chtěla vrhnout na fotky, ale nedostanu se k tomu. ráno jedem na závody, takže bude blázinec, navíc mě bolí hlava, krční páteř...já sem na tečku mezi oči.
Odpovědět
tak holky... a je to v prdeli (omlouvám se za výraz, ale jsem z toho fakt nešťastná).... snad se to do odpoledne roztrhá a vydrží to... jinak mě odveou... a na další sobotu je hlášený taky déšť... fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to hajz*u sory za ten výraz,ale mě jebe prší unás už od 4hod mělo by se to od 14hod rozhodit,ale pak to bude rychlovka to chystání hlavně tu aparaturu a stole atd. Holky modlete se za mě a za Janču at nám to počasí dá pokoj a my se můžeme normálně bavit... :-( je mi z toho na nic... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,nenervuj se. Odpo pršet nebude. Já jsem se právě vrátila z práce. Byla jsem tam od 6hod.Měla jsem 4 nevěsty-a jaké mají chuďata počasí!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda hudata ty nevěsty to je fakt na větší nerv. Jani a jak ses ptala proč 14 před svatbou tak unás je příští týden zarážání hory a to by hodně lidí nemohlo ;-) bývá to dobrá akce ve sklepách.
Odpovědět
Profilova fotka
holky mizím..tak nám držte palce a hezkou sobotu pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, klíííd. Držte se ženy. Je to nepříjemné,ale aspoň se to teď vyprší,odpo nebude a na svatbu bude sluníčko.
Odpovědět
Tak my odpískali závody a omluvili se z nich, v tomhle se nedá skákat, to bychom pak ty šlachy léčili měsíc |-| Odpo už pršet nemá, tak hlavu vzhůru, myslím, že do dvanácti je po dešti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze už se vyjasnilo. Za chvíli to bude u nás.... :-)
Odpovědět
Katy, ty rosničko :-D Tady už neprší, a vypadá to, že od Kyjova se to začíná trhat...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. Jsem zavřená doma a ven jsem nenakoukla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,ale u nás ještě trochu prší....... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak nic, tady už zase taky prší...to je na tečku... Já koukám, páč si kontroluju, jestli nemám na autě botičku :-D katy, co dnes máte v plánu robiť?
Odpovědět
Profilova fotka
No,jelikož jsem vstávala v 5.30,tak půjdu po obědě zalehnout,Zdenek jede do Olomouce na fotbal,a až se vzbudím tak se uvidí. Asi pojedu k našim. Mám totiž véélkou chuť na hrozínek. Co ty? Janča a Baru chystají na svícu,Sylvík se asi balí na dovču,ne?
Odpovědět
Jede jako fanoušek nebo si snad začutat? =-) Hrozínek, jooo? No teda. V tekutém stavu jsou lepší :-D Já se budu rýpat s fotkama, jsou jich stovky a nemá to za mě kdo udělat. Darebáci. A večír možná pojedem do kina, uvidíme, jak se komu bude chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
Jede jako fanda. :-) Jdu zalehnout papaaaaaa
Odpovědět
;-) Papa
Odpovědět
Ajoj holky, ještě se nebalíííím, ale už brzy budu, mám nějaké ty stožky nachystanéé triček a tak :o) Holky no s tím počasím, mám trochu strach i o to Bulharsko, ale snad to bude dobry. Baru, Jani, nevěste hlavu, ono se to ještě snad umoudří a bude dobře. Určitě si to krásně užijete! Budu se za vás modlit at neprsí. Ale tady myslim se to už rozehnalo!
Odpovědět
Nikde nikdo, já už jsem sbalená, snad mám všechno. Mějte se tu holky hezky. Jani, Baru, myslím na Vás, určo si to ted super užíváte tu svícu :o) a nepršíííííííííííííííí :-D Tak papa za týden v neděli.
Odpovědět
dobré ránko holky kdo se tu dnes zjevíte - nechcete jet se svou drahou polovičkou do kina? mám dva volňásky do multiplexu - buď do Olympie nebo do Špalku, na cokoliv, je to pro dva. Končí to zítra a je škoda to nechat propadnout. Nebo kdyby jste o někom věděli, tak písněte. Budu na compu cca v jednu, ve dvě. Nebo na mě máte čísélko ;-) My to prostě nestihnem... Tak pac a pusu, jedem zmrznout ke koním.
Odpovědět
ahojky, je tu někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky, tak jaký byl víkend a jak vám vyšly ty svíce? Baru, včera jsem byla na tenise a slyšela jsem, že u tebe to byla paráááááda :-) Lepší než na kdejaké discotéce a DJ na jedničku s hvězdičkou a jídla a pití, no samá chvála ;-) My jsme si v pátek přivezli marodku, zatím ještě nesmí ťapkat, ale vypadá, že je ráda, že už je doma. Všichni ji rozmazlují, pořád jí něco nosí a je středem pozornosti. V sobotu jsme byly na tom tréninku ve Bzenci, sice pěkně pršelo, ale koník po prvotním šoku fungoval parádně, takže účel to splnilo. Večer jsme pak byli na těch narozkách a to taky stálo zato...hlavně ten burčák, byl výborný :-) ale druhý den jsem mohla vyhodit hlavu :-D Včera totálně pohodový den, přijela ségra se svým přítelem a pesanem, jeli jsme s koníkama na velikou vyjížďku po vinohradech a večer pak tenis. tak a teď jdu snídat a dočítat...
Odpovědět
dobré ránko.... tak já jsem lazar lazarovič, krkem sotva hýbu, monokla pod okem a na bradě :-S krasavice k pohledání
Odpovědět
Profilova fotka
...to zní jako by ti někdo dal přes drštici :-D
Odpovědět
tak to naštěstí zatím ne.... ale chodila sem včera s hřebcem gymnastiku, podruhé v jeho životě - poprvé s ním chodil Honza a nic moc, on to s ním Oťas nechodil, hřebec to nezná...a včera já. ten vůl mi odpichl dva in-outy zaráz - oba byli postavené na 65-70 cm a na šířku 3 m, prostě si nedal vymluvit, že má mezipřistání, takže to byl skok do dálky. ve chvíli, kdy sem se vrátila do sedla a očekávala, že ten oxer opravdu nechá být a já jím proletím nebo elegantně sesednu se odrazil a odpichl to. Takže sem dostala ťafku krkem. Natáhla si zadní krční vazy, modřinu mám na klíční kosti, na krku, na bradě a toho monokla....Ale nespadla sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to některým hebelkám hlava nebere, u nás to nechtěl pochopit Géťa a tehdy jsme šli na drštici oba :-N. Od té doby stavíme mlaďochům in-outy do volnosti a pod sedlem pak už není problém, protože to znají.
Odpovědět
dostane na tlamu a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženýýýýýýý :-*) tak svíca dopadla naštěstí superně, všechno bylo ok ikdyž jsme očekávali ještě tak 20lidí,ale bohužel psali že musí do práce, nemocní, zlomená noha,ale HELI i počasí vyšlo přesně v 19hod unás naposled sprchlo a pak začali chodit známí. Ivči jak to víš??Kurnik až do Josefova určo od Martiny nebo Ludě, že?:-) Holky bylo to fakt super a krásné originální dárky jsme dostali. Takže první akce zanáma a dopadla božsky:-)
Odpovědět
Baru, já přeci nekecám ;-) To je fajn, že z toho máš dobrý pocit, uvidíš, že svatba bude minimálně dvakrát tak vydařená x-) A co nějaká sranda, trapásek? Bylo něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, o takové akci se bude ještě dlouho povídat ;-). A netrefilas ani jednoho, i když Luďu jsem taky potkala. Na tenise byla Dáša, chodí hrávat s Tondou Piharem. Tak písni, co jste dostali za originální dárky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?