Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Jani :-D potichučku jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek děvčátka... shafrah-Jani nezoufej, uvidíš, že na svatbu bude hezky, musí, vždyť já jdu taky kámošce příští týden na svatbu nesmí pršet !!!! ;-) Ty výhledové předpovědi vždy stojí za H... ;-) heli-nakrmila jsi včera divou zvěř i sebe??? :-N
Odpovědět
ahoj Majky, no jasně, zvířátka hned, sebe až v půl deváté bo sem dřív nedojela, ještě sem telefónovala :-N A bylo to výbordelné, fakt mňamka. ;-) dneska ráno na mě volal p. Jílek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli-takže jsem ti dobře navařila?! :-D Jé a co volal? Neptal se, kdy budete bydlet?
Odpovědět
Markétko, výborně jsi navařila :-D Ty mořské řasy v tom byli nejlepší :-D :-D Děkuju, ale dostaneš na prdel. Ty víš za co. Já jdu do auta, jak sem byla na té matrice a ozve se "Heli", tak ve mně hrklo jak v kukačkách, kdo na mě volal a on že jestli už je to prodané, že už říkal mamce, že když to neprodáme, tak že by šli do pronájmu. On to věděl už dlouho. Docela mě překvapilo, že to věděli celé Dubňany a ptali se mě na to lidi, do kterých bych to neřekla...a to jsme to docela dlouho tutlali. No asi tak jako ty kecy, co se nesou, jak sem včera říkala...
Odpovědět
že bych dneska dala 11ti tisícovku? :-D letím do toho hodecu na dopravku, pas musí počkat, ten sem zapomněla doma a nechce se mi pro něj vracet, ještě stihnu živnosťák a budu very happy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli-no na to si počkám, až mně zbiješ... :-N Jé no myslím, že by to u "vás" měli lepší... to je fakt. Oni jsou dobří, slušní, takových sůsedů víc, tak se v tom vchodě hned líp bydlí... Jojo Dubňany jsou malé, však víš, nejhorší na tom je, že někdo na jednom konci něco řekne a než se to dostane na druhý, tak je to 10x jinak.... :-|
Odpovědět
Majky, a tak, zase nám bude pršet štěstí kdyžtak :-D spíš přemýšlím, kam se jet fotit, kdyby pršelo???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, štěstí budete mít v jiné podobě než v dešťové ;-) Kdyby ale přeci jen počasí zlobilo, tak zajet do skleníku do Lednice, to jediné mne napadlo, pokud nechcete třeba fotky ze zámku?!
Odpovědět
Heli odlétáme v neděli v 11 hod z Brna, tak se čuč do nebe budu mávat :-D
Odpovědět
Majky, právě žádný interiér nechceme... ale ta lednice je děsně z ruky :( budu muset něco vymyslet... zjistit, co je tady v okolí pěkného... a zastřešeného
Odpovědět
Jani díky, snad tam bude aspoň hezké počasí. Ale snad jo, co jsem se dívala tak to vypadá good. Zítra si to krásně užij tu svícu!
Odpovědět
Článek se načítá
Jani prej skleník Hodonín, jak je nemocnice.
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik-já vám táááááááááááááákkkkkkk záááávidímmmmm, ale přeju vám to... ;-) Taky budu mávat A o počasí se nestrachuj, když v Chorvatsku jsou čtyřicítky, tak co pak bude v Bulharsku? shafrah-Jani, záleží ale taky, jak bude pršet (já myslím, že nebude vůbec ;-) ) Ono nějaké fotky se dají udělat i venku při dešti... Kde vůbec budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babenky... Kači sedačka je boží přesně podle mého gusta... jinak holky má být prej hezky tak snad to vyjde :-x já sem tady jen do půl12 a pak fičím pro koláče a pak pro sekanky a škvarky..ojééé už je to tady ten šrumec... :-p
Odpovědět
Majky, hostinu máme ve svatobořicích ;-) Baru, taky pořád kontroluju radary, jestli nedojde k nějaké změně. má se teda ochladit, ale má byt hezky. tak si držme pěsti, ať nám to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači a sedačka je božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí takový styl se mi líbí !!!!! Dobrá volba ;-) babss-tak ať vám to dobře dopadne... to bude taková generálka na svatbu... ;-) shafrah-Jani aha, no to je z ruky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani budu na tebe myslet snad nám to vyjdeeeee oběma :-) musí .... Marky děkuji x-) ylvi užujte si tu dovošku:-)hned bych jela taky...
Odpovědět
Baru děkuji, vy si zasej užijte tu svíícu, uvidíš,vše vám klapne a bude to supeeeeer :o) Majky já vím, já bych taky záviděla, já ti záviděla i ten vík prodloužený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi-pořád bychom mohly cestovat, co? Jen, kde vzít a neukráct... :-)
Odpovědět
Baru, proč vlastně máte svícu 14 dní před svatbou?? majky, no z ruky to je, ale zase to tam máme za pusu ;-)
Odpovědět
Sylvi, to víš že jo, já měla včera nad hlavou vrtulník, děkuji neci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah-v nějaké reštice ve svaťkách to měl i kolega... taky to měl za pusu, jen nevím, komu ji dával??? :-N heli-objeté všechno?
Odpovědět
Joooo, objeté, ale na pasovce sem se nasmála. Dělá tam paní z Dubňan (Rieglová) a ptá se mě, jak rychle ten pas potřebuju, že to ještě není v evidenci (ty moje změny) a já jí říkám, že až na Silvestra, jak poletím na Jamajku :-D :-D :-D Jinak musím na zdr. pojišťovnu a do banky a pojišťoven, ale to tak nehoří naštěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jj já vím která, taková blondýna na krátko ostřihaná... :-) No to jsi jí trefně řekla.. :-D :-D Já jsem včera objednala hotýlek, pojedem tam jak bude mít Luk narozeniny... sem http://www.viaironia.cz/CS/index.htm
Odpovědět
Tos mi posílala x-) To je krásné, no hned bych jela taky :-N Nechcete nějakého leštiče bot? :-D Teď naháníme VINy aut a prověřujeme je...zatím moc úspěchů nesklízíme. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
heli-ano to jsem ti posílala chtěla jsem sice jiný ten pokoj, ale v tom termínu, kdy má luk narozky už neměli volný termín... :-( Ale na tomto pokoji je také vířivka, tak účel to splní... :-) To je blbý... já vím, jak kluci to taky moc nechtějí říkat, když si někdo zavolá... škoda že tam nemáte nějakého peugeota, bych to prověřila... to by nebyl problém...
Odpovědět
Majky, no nechtějí, ale ono je to vlastně veřejné info, máš právo vědět a ověřit si, jestli to nebylo bouchnuté nebo přetočené...chápeš jak to myslím? Když ti tam bazar dá 79 tis.km najeto, ty necháš prověřit VIN a zjistíš, že to bylo servisované při 175 tis. km, tak je průser na světě. Nebo ti tvrdí do očí, že to není bourané a ty zjistíš, že to má motor jak lego a je na tom karosářské práce jak na plastice...tak to mi přijde rozumné, že si to člověk prověří. Spíš jde o to, že máme "zatím" asi 3 VINy a jen jeden je zatím bez problémů...ten jeden se prověřuje, protože tam je lakování, tak co to bylo, jestli škrábanec nebo jestli něco víc a ten třetí teprve pouštíme... Víš, že vířívka....ale nic radši :-N
Odpovědět
Kočky moje, loučím se s vámi........ za chvilku bych měla odfrčet směr dovolenka ( místo tajné, protože mě sem chodí někdo číst a pak podává všude možně hlášení o čem kde šustnu ]-( ). Budu na vás myslet, ať vám výjde počasí na zítřejší svíce a pak i počasí na svatbičku - věřte, že výjde!!!! Sylvi - užijte si s manžou dovolenku, ať se tam máte skvěle a ať se vám i něco podaří.. ;-) však víš co...... ;-) Heli- už mi došla první várka zboží z AUKRa - myslím ty hadříky z Thajska a kupodivu jsem se do nich přes prsa vlezla. Pravda, něco mi z výstřihu leze kapku ven,ale ono to na škodu není, aspoň je na co koukat....ale do práce si to asi fakt vzít nebudu moct, tam by pro to pochopení neměli :-N :-N :-N . Takže Helenko, děkuji za tip!! Markétko - dívala jsem se na tvoje fotečky a musím uznat, že jsou fakt hodně dobrý, jste s helískem šikulky. A jinak poslední info - mluvila jsem s leničkou - mesulkou - má se dobře, mám vás od ní pozdravovat a teda řeknnu vám, jenom kvete, je viditelně spokojená........jo holt novej chlap dělá zázraky... :-) ;-) Tak páááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Děkuji za pochvalu sedačky. Majky: Ty fotky jsou bomba. Normálka profík. Teda,čučela jsem s otevřenou pusou. Máš úžasný cit,vybrat místo nebo detail. Klobouk dolů. Helí,tramtadada,blahopřeju.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?