Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Domluvili jsme si to ve Bzenci, mají to tam fajn a příjemný přístup paní majitelky :-) Tak taky doufám, že v sobotu odpoledne nebude pršet, no ale jeli bysme i za deště, už se to Hance blíží... My Tetčice nepojedem, nelíbí se nám to tam moc a minule si lidi stěžovali na hrozně tvrdý povrch, ale byly to tehdy jejich první závody, tak už to třeba vychytali. My pojedem příští týden Líchu a pak za čtrnáct dní Dubicko.
Odpovědět
Jj, v Bzenci je to fajné, znám to tam. Kdy má Háňa zkoušky? Honza je příští víkend ještě s chlapama na jachtičce, takže my asi až potom na Pálavu...
Odpovědět
Profilova fotka
majky- tato gynekoložka mi nevadí, aspoň se nmou mluví na rovinu o všech problémech. Dostala jsem dvoje prášky a za první mesíc jsem je ani nevytahla ze šuplíku a tento měsíc jsem snědla asi tři a ty druhé jsem ani nevybalila :-| Ta kdyby to věděla, tak mě vynese v zubech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem po obídku babss-Baruško nebude pršet, nesmí !!!!!! ;-) Děkuju za ohlas na fotky, ale s tím bych si moc nevydělala... jedině, tak ruky z kapes si můžu vydělat :-N Luci, neříkala jsem jí to, asi to prostě k tomu patří? Zkus se jí zeptat a pak nás budeš informovat... A víkend nevím? Chtěla jsem napsat, že je ještě daleko, mám dnes pondělí :-D Ale zítra jdeme zapít kámoščinu svobodu a příští týden na svatbu. Jinak nevím, co budem dělat o víku?
Odpovědět
Už sem si našla ordin.dobu, volám jak vzteklá, tel. zvoní a nikdo to tam nebere :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hanča to bude dělat právě v tom Dubicku (tady jaksi nejsou vypsané žádné podzimní termíny zkoušek) a to 10.10., tak si na nás potom vzpomeň. Navíc to budeme mít dámskou jízdu, muže mám v práci.
Odpovědět
Tož snáĎ sa mi ještě připomeneš, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
heli-oni mají vždy mezi 11:00 a 12:00 přestávku, ale toto bych spíš typla na dovolenou....
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny pá, loučím se a valím domů, budeme dneska vystříkávat stáj proti mouchám protivným. Užijte si všichni víkend. Jani a Baru, ať vám ty svíce vyjdou se vším všudy! Už teď se těším na zážitky ;-) V pondělí vám napíšu co Leuška.
Odpovědět
ivi, čau čau, užij si víkend majky, já vím, našla jsem to na netu, ale prostě ten telefon neberou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lump-ahojda a pěkný prodl. víkend heli-a potřebovala jsi něco nutně? To je jak já když jsem měla opuchlé ty dásně, tak volám k zubákovi a nic... a na dovolené mně zase zpuchli a mám je O.K... jak u blbých ]-(
Odpovědět
Ahoj kočkyyy. Majky tak jak bylo? Super dovoška co? Já už abych se začla o víku balit :o) potkala jsem Vladku jede v pátek do Chorvatska prej nakonec na Makarskou :o) Heli taky se musím objednat, je to víc jak půl roku co jsem tam byla, tak je na čase :o) se mi teda nechce, ale aspoň, že Mudra je hodná osoba. Majky včera jsem byla u Turečkové, no tak dobré, ale musela jsem si opět volat, jinak by mi ujela :-N Majky měla tam Ježková vekou frontu když si tam ted byla? A jak dlouho te vzala po objednání? asi tak aj 2 ěsice co?
Odpovědět
Článek se načítá
Baru, neboj počásko ti vyjde kráásně i Janči. Užijete si to perfektněěěě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik-jj, suprovní dovoška... ;-) V čechách je opravdu krása... Když jsem byla u Ježkové, tak jsem tam seděla jen já :-) Přišla jsem na 16:30 a asi po 3 min. mně sestřička zavolala. A objednávala jsem se asi před měsícem.
Odpovědět
NO dívala jsem se na fotečky, no super, umíš fotit, krása fakt :-) No já se už taky těším, nějak mi ani nedocházelo, že ještě někam pojedu, ale teď mi to už dochází a těším se. A co Ježice byla milááá aspoň? :-) Jen co ji skončí dovoška tak se objednám taky, ať mám zasej klid na jakou dobu :-)
Odpovědět
Jinak Majky v Čechách jsem ještě nebyla ani moc, mám spíš ty moře víc projeté, ale říkala jsem si, až někdy budu těhu, na moře prdím, a pojedem asi do Čech :-D Je potřeba fakt poznat i naše krásy! :-D
Odpovědět
majky, jj, poměrně dost nutně...já mám jít na prohlídku 22., ale obávám se, že tohle je akutnější =-)
Odpovědět
Heli vydrž, zkoušela jsi to ještě? Tak v pondeli bude určo snad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi díky bude tam snad někdo fotit tak pak hodím fotky ok?:-) Holky moje musím ted zamakat zítra jdu po obědě už dom, tak at jsou v práci výsledky. :-D Takže pro dnešek ahoooojky
Odpovědět
Sylvi, pro mě je "průser" každý den navíc. :-(
Odpovědět
Jééjda, tak já ti nevím teda...tak volalas tam i ted jo? a nic? Tak nechceš zajít jinam? JInak Milian ma dovo jsem si všimla.Tam nechod. Třeba bude zítra už. ALe kdovi, co?
Odpovědět
Sylvi, to né, nikam jinam jít nechci. To bych musela na pohotovost a to teda né. Markétko, já už jedu z práce, převleku se doma a jedu nahoru. Budu s hřebce vzadu ve výběhu, ještě před kempem, jak jsou překážky. Papa kočky, objevím se večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Sedačku jsme si koupily světlou béžovou,skoro bílou. Zkusím hodit odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.sofaland.cz/web/img/viktor...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačkooooo ta je nááádhernáááá, přesně takovou jsem měla vysněnou, jak říkáš mléčnou, skoro bílou, teda bez toho křesla, pak jsem ale usoudila že k nám by se víc hodila varianta rohová, jedna strana s opěrkou a ta druhá bez, jestli si to dovedeš představit, je fakt božíííí
Odpovědět
dobré ránko princezny, konečně vysněný páťulínek x-) zdravím zatím z domova, v sedm letím na matriku nechat si zneplatnit odd.list a zažádat o novou občanku, pak chci otočit Hod., dopravku, živnosťák, eventuelně pasové....zdravotní pojišťovnu a zbytek mě víceméně nepálí. Katy, sedačka je náááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherná x-) x-) x-)
Odpovědět
Dobré ránkooo holky. Katy sedačka je moc krásnááá !! Heli teda ty máš samé ouřady teda. Tak ať nemáš nikde fronty hlavně. Holky dnes jsem naposled v práci a v neděli tradáááá do Bulhar :o) Už se mooc těším.
Odpovědět
ahojka děvčata :-) mám toho teď tolik, že sem ani nestíhám pořádně chodit a netušm, o čem si to plkáte. Teď jedu do Rohatce pro koláčky, pak sem dovezou skříň, kterou musí namontovat... odpoledne barvení a pak velké stěhování... a večer to jet na zitra nachystat a pak se pořádně vyspat, pač se s takovou zitra celý den nezastavím. Ještě jdu omrknout počasí :-) Baru - jak vy stíháte? a proč vlastně máte svícu 14dní předem?
Odpovědět
Sylvi, děkuju. Těším se na fotečky. V kolik odlítáte v tu neděli? Matriku už mám za sebou, za chvíli fičím do Hod.
Odpovědět
tak zitra má byt hezky... ale podle výhledu bude na svatbu pršet :( Sylvi, hezky si uží dovolenou ;-) věřím, že se vám bude líbit, nám se líbilo v Bulhrasku moc :-) Heli, už se může gratulovat? :-P
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?