Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ehm blani, tento týden jsi už třetí :-D dokonce jsem se dozvěděla od jedné kámošky, které zase říkala druhá, že se s ní asi nebavím, nebo jsem namyšlená, že se k ní nemám, nepozdravím........ slepá jsem, slepá jak prak :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale holky v říjnu nebo na jaře půjdu na ten leaser, tak mi držte palce, že Majky x-)
Odpovědět
Blani, to je jak s Markétkou - včera odjíždím od hypernovy, míjíme se spolu v zatáčce, blikám, mávám a ani jeden z nich si mě nevšimne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já baby vidím, ale místo teho, abych hleděla po chlaopch, tak mi kamoši říkají - že su typická baba za volantem, hledím jen před sebe a krásných chlapů si nevšimnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-ježiši vážně???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D promiň, no jo, fakt, byli jsme v Hypošce a já řídíla....jsme to ale telátka...Fakt jsem tě neviděla, vůbec si ani nevybavuju, že by tam jel červený fordík... :-N My byli asi ještě myšlenkama na dovolené :-) bredni-Luci, děkuju... tolik chváli si ani nezasloužím... Už půjdeš ??? Tak to je super, že ses rozhodla. Uvidíš, že to bude lepší.... Já jsem taky "namyšlená", co máš z toho. Do dálky vidím čím dál tím hůř a zjistila jsem, že jsem i hluchá... :-N blani-IP... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky-IP
Odpovědět
Profilova fotka
brendi - jaký laser? Já jsem chtěla jít na laser na odstranění pigmentových skvrn, ale nechám to asi na zimu. Nevím co by mi to udělalo na obličeji a ještě k tomu před svatbou :-| No nic já se pujdu trochu zahřát do solárka, tak se na chvilku odmlčím. Jj a taky bych se mohla konečně pustit do vaření :-p
Odpovědět
Profilova fotka
blani solárko si plánuju od února, zatím jsem se tam nedostala, ale konečně jsem se dokopala a objednala na kosmetiku. Ten leaser je můj sen, už na jaře jsem se informovala na gemini ve zlíně a oni rovnou už napsali termín operace, no musela jsem to stornovat, protože na léto to není moc ideální :-N dělají obě oči zároveň, tak z toho mám trochu strach, ale co si čtu reference tak jsou lidi jen spokojení, najdou se ale i ti, co mi to vymlouvají a upozornují na kapacity které operaci provádějí a sami doktoři mají brýle..........je to poměrně mladá metoda a nikdo neví co se ti s očima stane za 10, 20 let........ ale já brýle nosit nechci, takže tak.........
Odpovědět
Profilova fotka
brendi- na té operaci bylo tolik známích a i lidi z rodiny a nemůžou si to vynachválit!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brendi, na té operaci ve Zlině byla moje ségra, měla devět dioptrií a stáhli jí to na nulu. Je to už dva roky, neměla žádné komplikace a je maximálně spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě.....a technika se dere kupředu. Lidi co na tom byli cca před 7 lety měli problémy po operaci, takřka celý týden neviděli, museli se šetřit a oči promazávat, no hnus. ted by jsi si do nemocnice měla přivést osobu která tě dopraví zpátky domů. dáš si sluneční brýle, a druhý den můžeš do práce, pak se nějaký čas vyhýbáš vodě, proto to není ideální na léto. lidi co na to byli nechápou že zkrátka všechno vidí 8-) ........pro lidi s perfektním zrakem je to úlet :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lump-Ivi ty jo z 9 na 0 ??? Tak to je mazec. brendi-Luci, já myslím, že to bude v pohodě. Věda jde kupředu, kámošce to operovali za "živa", jsem se úplně divila... :-D A pro ty, co mají silnější dioptrie nebo nechcou nosit brýle je toto opravdu úleva.
Odpovědět
Holky, nevíte, jestli naše milovaná gynekoložka nemá dovo? Nemůžu se tam dovolat...
Odpovědět
Profilova fotka
heli-odpísala jsem ti na mejlíka... uf to byla fuška... :-N Jé tak to nevím, bo když jsem tam byla ten minulý týden tak na dveřích žádnou cedulu neměla, že by v určitém termínu nebyla....?!
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda nevím, nechodím k ní, ale napadlo mě, jestli touto dobou nemá polední přestávku? Já už mám po obědě a chystám se jít si uvařit kafčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brandi- teta byla na té operaci ráno a večer seděla u nás na návštěvě! Ničeho se neboj to bude dobré :-) heli- nemám tušení já tam radši ani nejdu, páč by mě zpucovala jak malého fracka :-D majky- moc moc díky jsi zlatá a jsem ráda, že máš stejný názor! To jsem přesně potřebovala a díky tobě mám jasno :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D jakto? Ty nerada na gynekologii??? :-N Nemáš zač, to je snad samozřejmostí, že poradím ;-) Bylo mi potěšením....
Odpovědět
zkusím to později....
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky musím na gyndu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsme jeli na dovču tak jsem si vzala prášky na oddálení, protože se mi to krylo :-S v pohodě, nepřipadala jsem si ani nafouklá jak mě všichni strašili....... za to pak ale menzes který jsem dostala byl strašný, s bolestma, a ted nanovo, no hnus, ty prášky už nikdy, uplně mi to nabouralo cyklus........nemyslím termín, ale bolestma a velkým krvácením :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, oni to říkají, že když to oddálíš, tak pak je to ještě horší. Mně to naštěstí vždy vyšlo, ale jednou jsem jich měla taky, protože mi to vycházelo na dovolenou a tak jsem si vzala ráno jeden prášek a odpoledne jsem začla krvácet. Byla jsem z toho úplně vyděšená, ale jen se dostavila MS o týden dřív, takže mi to pěkně zase vyšlo. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Marky já právě nevěděla jestli na tu dovolenou vůbec pojedeme, tak to jsem už začala trošku špinit, tak jsem si vzala prášek a po dvou dnech to skončilo, pak jsme přijeli a já balení ani nedobrala, vysadila a pak to za dva dny dostala, pak mě v noci ale probudila šílená bolest a já to musela zahnat dvouma brufenama, tento měsíc to samé, zrovna jsem se dala do vaření, pekla buchtu, uklízela, no musela jsem si jít lehnout a brečela v posteli bolestí, naštěstí to zase dva brufeny zahnali, uplně to umrtví, ještě že tu chemii máme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já mám třeba silné bolesti první den MS, to umírám, jsem nafouklá, kdybych nemusela do práce, tak asi ležím taky v posteli a brečím... Já to zaháním saridonem, ale taky to furt jest nemůžu. A z toho po 3 dnech mám klid. :-S To jsou stavy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ted mi volal tatin a podle jeho meteo stanice nemá pršet vůbec tak super každý se mě snaží uklidnit:-D Marky fotky jsou boží :-)mohla bys to prodávat do fotobanek :-) Blani přípravy na svatbu?No zatím řešíme tu svícu,ale jak bude po víkendu tak pojedu do salonu zkust šaty ze všema doplnkama a botkama a jestli teda budu mít závoj bo ne... dneska je tak šéf otravný boooooože.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já taky tak, la eříkala jsi to někdy na gyndě? já se jen zmíním jestli můžu něco dělat proti tomu silnému krvácení, uplně mě to vyždíme, nehledě na broblémy které to sebou nese třeba při spaní |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jinak taky musím na gyndu...ale až po svatbě se objednám...to budů trty ze vším..
Odpovědět
tak to já po té kyretáži byla v pohodě - mens. 2-3 dny a taková jakože normální, nebolestivá, skoro o ní člověk nevěděl...teď nemám žádnou a říkám si "co bych dala i za křečovité stavy, hlavně ať funguju". to je na draka... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Baru vidíš, máš to potvrzené z více zdrojů, tak to MUSÍ vyjít, ne? ;-) Co holčiny plánujete na víkend? Já mám zítra volno, jedeme si pro toho našeho maroda. Dneska večer jdeme se známýma do Hod. na Vartu na pivko. V sobotu budem s mlaďochama skákat ve volnosti a s Hančou a jejím koníkem si pojedem vyzkoušet naostro drezuru do opravdového drezurního obdélníku, tak doufám, že neuděláme ostudu :-N. Večer jsou pak na šklepě ty dvojté narozky a k tomu ještě bakalářský titul, takže chlastačka. A neděle bude nejspíš flákací doma :-)
Odpovědět
Iv, kam jedete drezúřit? já měla dnes odjíždět do Chorvatska, smůla....takže budem asi jezdit :-) v sobotu chcem jet do Tetčit závodit a v neděli bude pohoda klídek léháro a nohy na stole ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?