Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Eventutelně obojí :-D Já nemohla vylézt ani z postele :-N Ale tos vstávala tak ve čtyři, ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že ne, vstávám každý den 5:05 a už na obzoru vidím červenou zář a do půl hoďky začne vykukovat sluníčko. A dneska nic, tma, fuj. Přišli jsme do stáje a kromě nenažraného poníka to všechno ještě vleže chrnělo a netvářilo se, že už je ráno...
Odpovědět
Já sem dneska vstávala v pět, ale do půl šesté mi trvalo, než sem vylezla z postele skrz ty nohy, to je fakt masakr...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kecky... Marky odpočatá a pofotěné tak to je super:-)už se jen odhodlat jít do práce :-x :-D No dnes ráno bylo divně jak kdyby mělo pršet =-) mohlo by dnes a v sobotu at je ticho po pěšině...
Odpovědět
Třikrát jupíííííííííí, už je zápis na katastru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi v pátek jedu do Rohatce pro koláče kde ta cukrárna přesně je?Rohatec moc neznám? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jdu se ti kouknout na předběžné počasí ;-)
Odpovědět
Jdu se zahloubat do firemní poštu, nějak se mi tu toho nakupilo, ozvu se, až to pročistím...pak mám ještě velmi důležitou činnost, mrknout na Avon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem prohlídla co se dalo a vypadá to následovně: V sobotu by mělo pršet během dopoledne a kolem třetí hodiny by se mělo vyčasit a pak už bez srážek až do noci. Bohužel to dneska nemůžu říct stoprocentně, sobota je pro radary ještě dost daleko. Zítřejší výsledek by už měl platit, tak se na to mrkni, já tu zítra nebudu. Nejpřesnější je to většinou tady: http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=mete...
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuško děkuju aspon trochu si mi schládla tep....dopoledne to chceme chystat(hlavně jde o aparaturu) od 19hod by měli začit chodit lidi tak snad už to bude ok a bude sucho a bude se moct tančit a zpívat venku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi a vycházejí ti ty předpověde aspon z 90%?Já vím su stým jak de*il...ale vím, že kdyby pršelo tak ta svíca je oničem bez pořádného tanečku :-S :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Většinou bych řekla, že jo, tak na těch 90%, ale vždycky na dnešek a zítřek, ten třetí den se ještě může měnit. Tak na tu stránku mrkni zítra a to už by ta sobota měla být jistá. Ale věřím tomu a držím palce, aby to vyšlo a pořádně jste zapařili. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
babss- cukrárna Tomšejová z tama máš koláčky? Pojedeš od Ratěk přes Rohatec na Hodonín. Od Alexe :-D furt rovně a asi po 2km bude po levé stramě obchod coop a vedle obchodu je hospoda s předzahrádkou U Capitů. Tam zaparkuj a hned na protějším rohu na pravo je ta cukrárna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko berušky, děkuju za přivítání ... tady posílám odkaz na fotečky http://www.pearl.estranky.cz/fotoalbu... Slečny, tak už se vám to krátí... myslím na vás a odpočítávám vám dny... hlavně v klidu !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky- ty fotky jsou prostě ůžasné famózní, nemají chybičku, opravdu nádhera!!!!!! :-) :-) Marky- včera jsem byla v prási na přesčase a po dlouhé době sem byla na spodní jídelně, tak jsem tě vyhlížela a pak jsem se podívala do objednávek a zjistila že pracuješ až odedneška :-( Chtěla jsem se s tebou domluvit na to kafčo atd... :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky nááádherné fotky x-) Nechce se mi pracovat, tak se jdu ještě chvíli kochat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani: Děkuju :-)
Odpovědět
markétko, krásnéééééééé fotečky, jako vždy x-) ty kočičky mě dostaly :-N Já teď mám spoustu fotek ze skákání, ale nějak se mi je nechce zmenšovat do mejlu...takže tak jak jsem říkala - upravím, uložím a zašoupnu do šuplíku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli- tak si založ stránku jak je na to teď reklama ty fotoalba, nebo jak se to jmenuje?! :-S Tam si to vložíš a všichni se můžou dívat na tvoje výtvory a myslím, že je tam i soutěž. Je škoda něčím se zabývat a pak strčit do šuplíku to fak ne!!!
Odpovědět
Blani, jenže toho je tolik :-( To jsou stovky fotek...z práce to nenatáhnu a z domu se to tahá dva dny....a to je otrava docela....chjo, ale asi bych se sebou měla něco dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju vám děvčátka za kladný ohlas na fotky se červenám až na zadku... :-N |-| blani-no jo, my se snad do té tvé svatby nepotkáme... já mám zase i na příští týden plný plán, bo jdeme kámošce na svatbu.... semnou je to hrozné :-N heli-já ti dám uložit do šuplíku !!!! Tytyty jedna !!!! :-| Pěkně vystavit, máš nádherné fotky, tak je ukazuj !!!! x-) Objektivek ti dnes přivezu ke koníkům, počítám tak něco po 17:00 ju? Kdyžtak bych tě prozvonila. A bude tam Máša??? Já jsem se do ní úplně zamilovala. A to koťátko jsem si chtěla odvést domů. Je to kluk a byl z té tlupy nejkrásnější.. takový mazel, furt jen pil mlíčko od maminky.... :-)
Odpovědět
Mašpulín tam bude určitě, Markétko, já jí řeknu, že přijedeš, ju? Včera skákala na mě, opica jedna. Je to zlatíčko, ale občas pěkně vyčuraná. Určitě tam budu tou dobou, tak přijeď - kdybych nebyla nahoře, tak budu dole mezi překážkama ;-) Právě sem si objednala ND na tu 67 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky- no to se nedá nic dělat, však já to nějak zvládnu ;-) jem asi zase potřebuju trochu popostrčit. To nic jen pár detajlů mi leží v hlavě, ale časem se to vystříbří! heli-já vím že to není tak lehké, jak se mi to píše, ale byla by to škoda zavřít svůj talent do šuplíku. Chtělo by to vyhranit si nato pár dní vybrat to nej a po každém focení to tam dat zrovna, jinak se z toho pak už vůbec nevyhrabeš. :-p babss- co tvoje přípravy na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, mě si Máša taky získala, je to hrozně roztomilé psisko :-) . Pamatuju si ji jak ji našli jako štěňátko a krom toho, že jí narostli nožky do délky, tak je pořád stejná. Nemít Astičku, tak se Hel neudržím a asi bych vám ji ukradla :-D Hel, fotky neschovávej, já se taky ráda pokochám, obvzvlášť fotky ze skákání mám moc ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-někde tě tam najdu, kdyžtak volám nebo se zeptám Mášky... :-) Objednala sis ten ND filtr? No já s ním byla moc spokojená, zkoušela jsem tu vodu, sice to není to, co jsem chtěla fotit, nikde v lese jsem tam žádný potok nenašla a navíc jsem si nevzala gumáky a bála jsem se vyzout, aby mi neujela na kamenech noha a já tam nezahučela i s foťákem, to by mně asi trefilo... :-S Takže fotky vody jsou čistě zkušební a už hledám nějakou říčku nebo splav, kam jít fotit... blani-jestli můžeš, zkus mi to napsat do IP ale mohla bych se stavit v tom týdnu od 7.9. to bychom stihly vyřešit do svatby... :-) lump-jj moje řeč, já kdybych měla baráček, tak jim taky Mášku ukradnu a Lajku si vezmu k ní.... :-D
Odpovědět
Ivi, nedáme ]-( Funguje jako naše zahřívátko :-D Ale ona je fakt milá x-) A Asťour je boží, já ji mám ráda ;-) Děvčata, já ty psy před váma budu asi zamykat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau nevěsty!!! Majky vítám tě, doufám že jsi si dovezla dobrou náladu a vydrží zase na dloooouhou dobu, aspon do vánoc 8-) nebo do další dovolené ;-) fotky jsou strašně krásné, jsi lepší a lepší 8-) Heli gratuluju ke katastru :-) holky svícovky, počasí vyjde, já vám ho objednala x-)
Odpovědět
ahoj luci, podklady sem převzala a předala dál. jen sem nestihla reagovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Máša je fakt boží, já tyhle nudloidní psiska zbožním :-D. Ale Astíkovi bych to nemohla udělat, ona je hrozně žárlivá. Dokonce žárlí i na to, když Toník přijde z práce a první dá pusu mě a pak teprve jde pomazlit ji. Normálně přiběhne, začne se mu sápat po noze a spustí hroznou sirénu na vysoké frekvenci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky-IP brendi- když řídíš, tak vidíš jen před sebe...? Já na tebe mávala jak na prvního máje a ty nic. Ale já su taky taková, když jedu ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?