Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Ahoj berušky, tak dnešek mi nějako utekl rychle :o) Heli gratuluji ke svobodě :o) Katy to se máš, že se jedeš výletovat, já jdu zítra k zubaři :o) Markétka se někde dovoluje do zítřka asi.
Odpovědět
brej večír Markétka by se zítra měla vrátit. Sylvi, děkuju x-) Katy, tak si nezapomeň něco hezkého na sebe přivézt ;-) Já se do Brna chystám příští týden, potřebuju něco na ty svatby...ať se v tom můžu válet po zemi a tak :-D
Odpovědět
JO to mi připomíná holky viděla jsem 2 super filmy, Proroctví - s Nicolasem Cagem :o) a druhý Stmívání, a bylo to teda mazovní :o) ted hrají v Olympii Proroctví.
Odpovědět
sylvi, my chtěli jet na Operace Dunaj, ale už to nehrají. Tak že by to Proroctví? O čem to je?
Odpovědět
http://www.csfd.cz/film/236435-proroc...
Odpovědět
No já na to čučela chvili s otevřenou hubou :-D fakt dobrý film, mám ráda Nicolase jako herceeee :-N
Odpovědět
Na konci se mi chtělo i bulet trošku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááááno :-D Sylvi film vypadá zajímavě, taky jsme s mojím uvažovali, že jsme dlouho nebyli v kině, tak že by....... U nás už to začíná, včera jsme byli po práci s koňma venčit psi a zůstali jsme u zámého hodinu ve sklepě na burčáku :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babule... každý den je počasí boží tak snad to vydrží...heli věřím tvé myšlence, že opravdu pršet nebude :-N Ivi takže Leuška pojede v pátek domů? Ten film může být dobrej asi si ho stáhnu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, jj v pátek si pro Leu jedeme, už se těším, až zase bude doma. Včera jsme volali s doktorem a ten nám říkal, že tam v týdnu přivezli dva koníky, kteří se zranili úplně stejně jako ta naše :-(. Tak jim držím palce, ať to s nima taky dobře dopadne.
Odpovědět
Krásné dobré ránko Baru, ono vážně pršet nebude, až v neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, co koníkouši po týdnu, už jsou plně zabydlení?
Odpovědět
Článek se načítá
Ivi, jo, hřebčák vůbec neřeší, že má kule, což je dobře a Vikyn krom toho, že si sama otevírá box a lozí nám z něj, tak si zvykla hned. Já nevím, jak to dělá, když je to až na konci, ten háček. Ale ona jak je veliká, tak je prostě všude :-D Hřebcovi sem dala včea balónek, ať si okusuju a mě nechá na pokoji bo bych ho musela říznout něčím po té kebuli uňafané :-D Včera šlapal jak švýcarské hodinky, přeskok dělá každá každá, umí se maximálně soustředit. Ale včera se mu podařil husarský kousek - cváláme cváláme a jak máme vyvýšené ty břehy, tak on to přehlídl a vletěl na to předkem, tak jsme šli na hubu, ale vybral to :-N Taky jsem včera zjistila, že byl ježdění "pod parou", vyloženě na hromádku, má problém s uvolněním, cválala sem přes celý výběh a jak teda při druhém kole zjistil, co po něm chci, že chci, aby ty svaly protáhl, aby se uvolnil, tak nevěděl, co s tělem. Víš co myslím, takové to - levá, pravá, převažoval se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no je to s tou zvířenou sranda. O nerovnováze mi ani nemluv, to nohaté šimlaté furt zakopává a pak je z toho vzteklý, tak s ním teď hodně chodíme do terénu, aby se vychodil, ale je to dobrodrůžo takhle z kopce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem se vrátila z obídku a koukám, že je tu dneska totálně mrtvo :-o Já už dneska taky nebudu, kolegyně slaví čtyřicet a za chvíli jí jdeme přát a pak se bude konat žranice. Lituju, že jsem autem, když jsem viděla kolik se chladí šampáňa...
Odpovědět
ahojka děvčata, měla byste to vidět... celý barák vzhůru nohama, pač předěláváme ložnic a v pátek dojdou montovat skříň, tak to musí byt nachystané... no jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani jak se připravuješ na nejhorší možnou variantu a to na déšt?Já se modlím a věřím že to vyjde. I kdyby to bylo vevnitř tak by se nedalo moc tančit a bylo by to moc těsné :-|
Odpovědět
baru, my máme takové prostory, kde může proběhnout i mokrá varianta - pač jsme s deštěm počítali... takže si myslím, že se tam lidi vlezou... a taky... když bude pršet, tak počítám, že dost lidí zůstane doma...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jani asi tak nějak mokrá varianta ..pak půjdu do charity a ten guláš a všechno jídlo daruju :-D
Odpovědět
Ahoj holkyyy, téééda vám se to už tak blíží ta svatbička...teď teda ta svíca, určo to všechno klapne, věřím, že pršet tu nebude, a když..tak v neděli...a t já odlétám, tak mi je to taky fuk :o) Dnes jsem doma dřív, byla jsem u zubařky se mrknout :o) naštěstí mi nic nedělala, tak jsem spokojeně odkráčela domůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ženy. Už su doma z Brna. No,něco málo jsme nakoupily,tak jsem si udělala radost. Holky,snad vám pršet nebude. To by byla škoda. Sylvi už balíš?
Odpovědět
KAty ještě néééé, balit budu tak v sobotu :o) to stačí. Jen doufám, že tam nebude pršet :o/ dnes jsem byla zaplatit ještě nějaké to připojištění. Jak bylo v Brně? Koupili jste neco? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasnačka,že jsme nakoupily. Pár hadříků a sedačku. Ale přijde nám až za měsíc. Počasí je tam jaké? Dívala ses?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, zdravím vás po dlouhé době. Dnes nám chvíli nešel net, takže jsem vás nemohla pozdravit. Přijeli jsme včera večer, utahaní, zničení, lozili jsme po horách, skálách, bylo to super. Ta příroda je nááááádhernáááá... příští rok jedu zase ! :-) Asi vás nedočtu, pokusím se zítra. Taky vám sem hodím odkaz na stránky s fotkama. Něco málo jsem nafotila... sylvik-já myslela, že už jste jeli, nevím proč jsem měla zafixované, že budete odjíždět stejně jako my... :-) helenko, zítra ti písnu na mejlíky, nevím, teda, kde mám začít, tak se budu snažit sesmolit to do jednoho, snad mi to práce dovolí?! doorka-Kačenko, to je milé, že sis na mně vzpoměla, jak už jsem psala, měla jsem se báječně... ;-) Jakou sedačku jste si koupili?
Odpovědět
Katy, jakou sedačku? =-) Povídej, přeháněj, eventuelně foť až bude :-D Jsem baba zvědavá :-N Markétko, s mejlíkama si vůbec nelámej hlavinku. Je spousta přednějších věcí, tak až budeš mít náladu. Dneska byly snad nějaké erupce na slunci či co...chjo... Dorazil mi dnes Lanvin Rumeur 2 Rose....tak tu ňufám, miluju ho... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko-ještě jsem zapoměla, jestli budeš zítra u koníků, vytočila bych se za tebou a přivezla ti ten objektiv. Moc mi pomohl v Zoo ve Dvoře Králové. :-) Děkuju ještě moc za půjčení. Je v pořádku, to jen, aby ses nebála ;-) Ty budeš krásně vonět !!! Aspoň sis udělala radost :-) O erupcích klidně písni do mejlíku, přečtu si a písnu. Teď už jdu zalehnout k televizi a dívat se na TopStar magazín. Dobrou noc.
Odpovědět
TopStar je dobrej, mladej Bartoška je kusan až za roh :-D Markétko, písnu třeba zítra nebo až se sejdem, ju? u koníků budu někdy kolem páté...Ale nespěchá to, budu ho potřebovat až na neděli ;-) Tak dobrou noc....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočenky. Ahojky Majky, vítej zase mezi námi, odpočatá spokojená :-). Už se těším na fotečky z dovošky. Jdu schroupat snídani a počkat, kdo dorazí ;-)
Odpovědět
dobré ránko babulky tak já už taky tlačím snídaňku ;-) pěkně mě bolej nožky, už v kyčlích a to je docela masakr :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Už se ty mraky začínají trhat, ale normálně jak jsem vstávala, tak jsem se třikrát musela podívat, jestli jsem si blbě nenatočila budík. Byla úplná tma, dokonce i koně ještě chrápali, když jsme přišli nakrmit :-D Bolavé nohy to chce odřezat a přimontovat nové, nebo to přepít :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?