Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jsem pro Majky i všechny ostatní prostudovala meteoradary a počasí vypadá následovně. Kdo si chce užít sluníčka a koupání, tak doporučuju dnešek, bude až 30 stupňů a pařák. V noci na sobotu už začne pršet a vydrží to celý den asi až do sedmi/osmi do večera a nejsilnější srážky by měly být kolem třetí/čtvrté hodiny. Teplota klesne na nějakých 22 stupňů, ale aspoň by nemělo foukat. To jen pokud dojdou bouřky nebo přívalové deště a to z radaru nejde poznat :-N . Neděle bude opět bez srážek a slunečná, ale teplota se bude držet kolem těch 24 stupňů. Neděle se ještě může změnit, ale dnešek a zítřek je jistý... ...tak uvidíme jak moc bude pršet, ale asi i tak na ten sraz na chvíli pojedem, však máme nepromokavé hadry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babenky, majky, Petka tam byla s náma na koupáku ;-) Baru uplně si tě dovedu představit i s bílou kyti v blond vlasech, ale všechno může být jinak, já původně závoj nechtěla vůbec a když jsem ho k těm šatům zkusila tak...... x-) jinak včera jsem na netu nuuurala a hledala swarovskiho, uplně jsem se zamilovala do jednoho přívěsku v katalogu v letadle ale tady ho nikde nemůžu najít :-. Vladěnko všechno nejnej a krásnou další dovolenou
Odpovědět
Luci, zkus www.merri.cz
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.komik.cz/videa/1390-kdo-ze...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to nemá chybu. Jako dítě jsem byla podobný poklad, nosící domů žabičky, ještěrky, žížaly apod. Ségra to kompenzovala tím, že sbírala kameny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky byla sběratel všeho vždycky jsme celá ulic holek sbíraly kamínky a roztřískali o zem a ten vnitřek se třpytil tak jsme to prodávali jako diamanty před barákem za 1 Kč .-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi taky jsem se dívala na to počasí, my máme ale zrovna v sobotu akci, tak to moc nevyjde ale pak se to má zase rychle vrátit Heli děkuji ale ta stránka nefunguje :-)
Odpovědět
Teda, vy jste byli experti :-D Já jenom jednou dotáhla domů ptáka se zlomeným křídlem, ať ho mamka uzdraví...pak asi deset šneků, že je budu chovat...kočku, bílou myš....
Odpovědět
Luci, omluvuju se: www.marre.cz
Odpovědět
ahojka holky, tak my se včera v noci vrátili z cestovního maratonu. najeli jsme 750km... fuj fuj fuj... ještě teď jsem rozlámaná. Ivi, nestraš s počasím. Já mám zitra babskou svícu a nechcu, aby pršelo, pač plánujeme jet na kole... :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jani, včera jsem viděla Darju na koupáku ;-) zítra to tak špatné s počasím nebude, no nesmí x-) a kam na kole?
Odpovědět
Profilova fotka
a kde je Marky? oni už vyrazili??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám taky na zítra spoustu plánů, tak se modlím, i když to neumím, ať se to umoudří a vyprší se třeba jenom přes noc :-N Jani, to jste se pořádně projeli po půlce republiky. A teď už máte rozvezeno a všechny pozvané?
Odpovědět
Luci, jen pod horu, ale kdyby pršelo, tak se to zbytečně zkomplikuje s odvozem
Odpovědět
Profilova fotka
to néééé, možná bude trošku pod mrakem a teploty spadnou ale pršet nebude!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jsem tu... měla jsem práci... brendi-Luci, já se na swarovskiho dívala na aurku... krásné kousky.. Já se hrozně teď zamilovala do allo diamonds :-N ale to je trošku jiná cenová kategorie... :-D lump-Ivi, díky za předpověď. aspoň vím, na co se těšit, nebo netěšit...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem se vrátila z obídku, byl řízek naložený v česneku a bílém jogurtu a byla to mňamka. V práci se skoro nikdo nevyskytuje, tak se mi to tu stáááášně tááááhne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ženatý chlápek se tahá se svojí sekretářkou. Jednou po práci jedou k ní domů a okamžitě vlítnou do postele. Po vášnivém milování usnou a probudí se až v osm večer. Chlápek se fofrem oblíká a říká: "Drahá, vezmi moje boty a pořádně je otři dole o trávník!" Holka kroutí hlavou, ale poslechne. Chlápek dorazí domů a už u dveří na něj žena vyjede, kde že se zas courá. Chlápek spustí: "Nemůžu Ti lhát. Randím se svojí sekretářkou. Dneska jsme skončili dřív, jeli k ní, strávili odpoledne sexem a usnuli. Proto jedu pozdě." Žena se na něj tak podívá, koukne se mu na boty a říká: "Koukám, zas máš boty od trávy. Už zase's byl hrát golf, co?" :-D
Odpovědět
tak já k obídku zase mozzarelku, rajče, olivky, okurek :-N baru, kde na ty hlody chodíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chodím všude možně :-) včera jsem dělala tatarák a byl super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tataráček, to je moje nejoblíbenější žrádýlko :-) Já jsem teď skoro hodinu ujížděla na youtube, poslouchala jsem a koukala na staré písničky od mých milovaných Queen x-). Jednoznačně největší umělec všech dob byl Freddie.
Odpovědět
Profilova fotka
babss- :-D :-D :-D to je dobrý, jsem to poslala mojému, furt chce hrát golf, tak aby si nemyslel, že mu na to skočím.... :-N Jinak jsem taky po obědě, šli jsme pěšky, jsem zmáchaná jak prasátko, dnes jsem to oblečení vůbec neodhadla.... :-S
Odpovědět
Majky, snad nemáš kožuch :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a chvátám domů za zvěří a manžílkem :-). Užite si víkend, ať počasí vyjde co nejlíp a všem vyjdou plány a v pondělí se pak podělíme o zážitky :-D
Odpovědět
Též se loučím, jedu pro maminu a pak hodit nohy na stůl než pojedu jezdit. Užijte si víkendík, kdo tu nebudete a se zbytkem se tu snad aspoň minu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky, loučím se.. mějte se tu bájově, moc toho nenakecejte, kdo vás má pořád dočítat !!!!! sylvik-hezkou dovolenou a to samé přeji i Vladěnce... ;-) Pápá budete mi chybět.
Odpovědět
Ahoj holky moje, tak jsem ted douklízela a teče ze mne jako bych cvičila, no hnus. Markétkoooo, my jedem až za týdeeen :o) Vladka v pátek a já až v neděli 30. Takže se nás hned tak nezbavíš :-D Akorát vlastně nevím, jestli nejedeš na ten prodloužený víkendík s manžílkem už teď. Asi jo, no tak hlavně si to kráááásně užijte a ať privezete neco mrňavého s sebou :-N něco úplně mini mini :-N
Odpovědět
zdravím při sobotním odpoledni.... tak jsme se dnes viděli s Markétkou před odjezdem, jeli už dnes. doufám, že jim vyjde počasí. mám vás všechny od ní pozdravovat. a s Ivou jsme se taky dnes viděli, přijeli k nám tréééénovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, nějak toh času moc nemám v poslední době :-S . Pořát jsem někde. Včera a dnes jsme byli na Barum Rallye Zlín.....bylo super, jen těch lidí všude moc. Nestíhám dočítat :-p Mám pořád pocit, že jsem na spoustu věcí zapoměla a to zjistím asi v den D a to už potom bude jedno :-S :-D Strašně mě mrzí, že jsem si nechala ujít tu oslavu Dubňan minulý týden, prý to bylo super :-) V pondělí se mi snad podaří vás zastihnout v diskusi. Dnes jdeme na 30tiny, ale počasí tomu moc nepřeje tak jsem zvědavá, kde budeme moknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babenky, no lovím vás až z propadliště dějin :-D tento víkend byl hrůza, nevyspalá, ale vykalená, spokojená 8-) Heli konečně jsem se dověděla kde jste byli s těma koníkama na oslavách, vystoupení jste měli mít odpoledne, místo toho jste tam byli ráno a k tomu ještě u kapel, které byli teda ale mega hlasité, takže chudáci zvířata =-) tam jsme ale vůbec nešli, koně bych tam opravdu nehledala, škoda, řekla mi to až Lucka Trávníčková
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?