Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko, chodili jsme půl hodiny po "Pompu" a nakonec tam Luk objevil takové plastové auto, s kterým může i na pískoviště a dokonce se tam někam nalije voda a je tam takouvá hadice a může z ní stříkat voda... no prostě kravina, kterou stejně čase rozbije, ale s prázdnou bych nejela...A Šárince (jeho sestřičce) jsem koupila parfém barbie u mamče :-) Ta sice narozeniny nemá, ale bylo by mi blbé, kdybych tam přijela z prázdnou a ona by viděla, že Mišánek něco dostal. Ale asi jsem jí měla koupit krabičku šroubků, když minule jeden spolkla... :-N Už se na ně těším, prdelky moje. :-)
Odpovědět
ahojky holky, jsem pěkně naštvaná dneska ( den po narozeninách bych být neměla). Právě jsem se dozvěděla, že jsem tu pod nějakým drobnohledem - prostě mě sem chodí někdo číst....... ]-( ]-( ]-( ]-( Takže cokoliv tady šustnu, tak okamžitě ví manžel...dobrý že? ]-( On mi samozřejmě nechce říct, kdo sem chodí mě číst. Vůbec se mi to nelíbí a fakt mě to naštvalo...co je komu potom, co já sem píšu. Ale zase jedna dobrá zpráva dne: příští pátek odjíždím směr Baška Voda, Croatia. Detaily bohužel neřeknu, aby to zase někdo nečetl a nedal do éteru dále...
Odpovědět
Profilova fotka
mannie-Vladěnko, dodatečně, všechno nej nej nej k narozeninám... přeji ti, aby se ti splnilo tvé největší přáníčko... ;-) Prosím, tě teď mi jako řekni, proč tvůj manžel neřekne "PANU DOTYČNÉMU" aby toho nechal? Kdyby mu rovnou řekl, že ti věří, že ho nezajímá, co sem píšeš, podotýkám, že sem nepíšeš nic špatného, co by tvého manžela pobouřilo... tak co je to za zamindrákovaného pi..sa, co tě sem chodí hlídat???
Odpovědět
Profilova fotka
a zapoměla jsem na konec dát ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( A jinak, písni do IP ohledně dovče.... ;-)
Odpovědět
Markétko - já nevím, jestli jsem chodí číst jeho kamarádi nebo kamarádky či kdo jiný......ale prostě co sem napíšu se pak manžel dozvídá od několika lidí, takže z toho vyvozuji, že sem chodí víc lidí....... Manželovi vadí, že sem zřejmě píšu věci veřejně.... :-o :-o :-o Dle mého názoru sem nepíšu nic extra intimního, takže nevím co si o tom mám myslet. Posledně jsem napsala že jedu na vysočinu a manžel se od několika lidí dozvěděl, že mu dojela na vysočinu manželka a kdesi cosi....... ]-( ]-( No nakrknutá jsem pořádně a mám sto chutí sem začít psát pořádné intimnosti ať to teda stojí za to a někdo se pořádně baví... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Už jsem přemýšlela, že si změním nick, ale takovou radost tomu dotyčnému nebo dotyčným neudělám :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, ten člověk, lidi nebo kdokoliv jiný je hlavně zamindrákovaný a má problémy sám se sebou. Toto dělají lidé, kteří mají svých starostí až dost a dělá jim radost, když mají i jiní problémy... Je to smutné, že v dnešní době si každý nehledí do svého talíře a nezamete si radši před svým prahem. S manželem si to musíte vyříkat, pokud mu vadí, že sem píšeš intimní věci, tak je sem přestaň psát, jen nevím, kde jsi co špatného napsala, aby to manželovi vadilo, ale to už je čistě vaše věc. Za celý den se k PC nedostaneš a když už se dostaneš, napíšeš pár vět a jdeš spát. Pokud by to ale mělo mít dopad na vaše manželství tak je asi lepší nechodit sem vůbec, tím ale dáš dotyčnému najevo, že tě chtěl mít tam, kde tě chce mít... :-S Kroutím hlavou stejně jako u Leničky, když ji sledoval bývalý manžel... A nevím, co je špatného, když napíšeš, že jedeš na příjemný víkend za manželem na vysočinu??? Druzí závidí? Manželovi to vadí, že si ho někdo dobírá a myslí to nějak ve zlém...??? Můžeš jen doufat, že to dotyčné přestane po nějaké chvilce bavit... Jsou to ubožáci a lituju takové lidi...
Odpovědět
Ahoj Vladěnko, prosím tě, na pobůchané sledovače se vys.r ;-) Kdoví kdo tu sleduje nás, ale je nám to jaksi šumák. Nic špatného jsi nikdy nenapsala, takže dotyčný ať se hodí do pohody ]-( Vladi písni mi taky ohledně toho Chorvatska. Jakto, že jedeš ještě? To je superní, hned tak po sobě...to je mazec. Přeju ti to.
Odpovědět
Majkyy jela jsem dnes s Peťkou, jak bylo na koupališti?? :-D říkala, že tam za tebou razí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer pronásledované. Vladi,užila sis narozeninový den? Kromě toho špízování teda? Já jsem povečeřela a půjdu na kutě. Mějte se krásňučko. Přeju vám všem hezký páteční den.
Odpovědět
Kačenko - včera jsem si svůj narozeninový den užila tak jak jsem si vůbec ani nepředstavovala........takže spokojenost maximální ;-) Hezky si vyspinkej, já asi taky brzy zalehnu....mrknu co je v telce a pak se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babuchy, tak já přišla z oslavy narozenin... malý byl úžasný a Šárinka zase perlila já nechápu, kde se to v těch dětech bere. Jdu se prohrabávat fotkam, co jsem pořídila. sylvik-s jakou Peťkou?? Jaké koupaliště??? =-) :-N Nechápu !! Já byla na koupališti naposledy v nedělu... :-N doorka-brou noc já se jdu taky najíst, mám hlad.
Odpovědět
Článek se načítá
Majky, na fotečky čekám ráno ;-) Vladi, přeju ti hlavně klid a nohy v teplé k těm tvým náctinám :-D A teď vážně, dodatečně všechno nejlepší, hodně štěstíčka, ale opravdu hodně, lásky, nějakou tu kačku v kapse (peněžence i na účtu) a brzičko ať ti můžem nakukovat do kočárku x-) Nemá smysl řešit lidi, kterým dělá potěchu přibarvovat si slova jiných a potom ubližovat. Lidi jsou zlí a mají radost z cizího neštěstí a starostí. Taková je doba. Tihle lidi by se měli chytit za nos a podívat se do zrcadla, aby viděli tu zrůdu, která druhým otravuje život. Já se dnes dozvěděla, že sem asi o někom něco někde řekla...a od téhle kočky bych to nečekala. Absolutně ne. Docela mi to vyrazilo dech.... Jsem docela mrtvá, odjezdila sem dva koně a lezu po zdi, pro změnu mě chytá bederní páteř.... Jdu spinkat, ránko se tu sejdem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko raníčko, konečně jsme se dočkali pátku :-) Hel, prublas nové koníky, nebo si je první chtěl vyzkoušet Honza? A jestli jo, tak jak se ti líbí? A co hřebčoun, už si trochu zvykl na nové prostředí?
Odpovědět
Dobré ráno. Vladi taky ti přeju hodně štestíčka, zdravíčka, lásky k tvým narozeninkáááám. Oslava bude asi o víkendu s manžílkem, že? :o) Majky, ja su tele, to šla P. asi s Brendi a Janou....no teď jsem z toho jelen :o) hihihi. Heli přesně tak, lidi neřešit, každý si vždycky něco na někom najde když chce.
Odpovědět
dobré ránko berunky ivi, prubla sem Vikynu, to je hora masa (větší než Bíba nebo Valda) a taky ty chody stojí za to. dala sem ji pak Honzovi, protože já už měla odježděného Calleta a ještě sem šla jezdit Kamilu, tři bych fakt nedala včera, páč mě zase chytla záda a Vikyně neuškodí, když ji zpracuje nejdřív velký chlap, páč se leká atd. Ale jako velbloud hadra, fakt plave. Honza vzal Crazyho pod sedlo a něco maličko s ním hopl, kůň to vůbec neřešil, jako fakt na hřebce úžasný :-) I v maštali už je vzorňák. Takže jsme z nich oba nadšení. x-) x-) Při účasti dětiček a jejich spolupráci ale budeme muset jezdit každý 2-3 koně denně a když si dovezem ještě ty tříletky, tak se z toho opravdu připoserem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko to je teda mazec! Vladi všecko nej nej k narozeninkám hodně lásky a hlavně at se ti splní to největší přání! Ti lidi se v tom musím tady uplně vyžívat, taky jsem přemýšlela co všechno sem může chodit za lidi a raději už na to nemyslím ]-( Vladi klídek vyříkejte si to a bude líp- i když nevím co vyříkat nikdy si tady nic pikantního nenapsala ]-( :-| Hlavně klídek... Holky jinak včera jsem si v BV koupila náramek, náhrdelník a naušničky broušené kamínky-swarovski x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baru, nafoť a ukaž, swarovski krystaly jsou nádherné x-) Mamči jsem k vánocům koupila sadu na krk a naušničky. Hel, tak to je paráda, to si příjemně máknete. S mladýma to teprve bude sranda, mě osobně mladí koně a obsedání baví víc. Jsou víc znát pokroky, ale někdy je to pořádně o nervy :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli nevalí mě zvuk v PC ten mail jak jsi poslala to je to jak by kouřila? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a rozhoduju se mezi závojem a kytkou do vlasů co víc chci. Příští týden jdu mrknout na šaty a zkusit zda se narvu do šatů :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, já osobně hlasuju za kytku, mě se závoje nikdy moc nelíbily, ale ono je nejlepší si obojí vyzkoušet a uvidíš, jak se v čem budeš cítit a sama sobě víc líbit a pro to se rozhodni. ...a neboj do šatů vklouzneš raz dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no včera jsem se mojému tak natukla zda se mu líbí kytka ve vlasech nebo závoj a zaskočil mě že závoj..tak sem na vážkách :-x
Odpovědět
Profilova fotka
To chce fakt obojí vyzkoušet, hlavně si musíš připadat krásná ty a pak budeš nejkrásnější pro něho a je úplně jedno jestli se závojem nebo kytkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Ivči toršku se mi ulevilo a povolil krční sval :-Dkaždé ráno mám myšlenky, že co mám divně :-S jinak bych potřebovala vyzkoušet vše zaráz boty, makeup, šaty, kytky, naušnice, náramek, na krk, účes. x-) blázním :-N :-D
Odpovědět
Baru, v jaké barvě máš ty kytky mít?
Odpovědět
Ivi, mně je to vcelku jedno, páč všichni jsou to mlaďoši tak nebo taky...až na Kamilu, ale to je případ pro psychiatra. Ale včera nám šlo..
Odpovědět
Profilova fotka
:-N ale neblázníš, každá z nás takto vyšilovala, když už se to blížilo.
Odpovědět
Profilova fotka
heli: bílé orchideje :-)
Odpovědět
Baru, tak to bych v blonďatých vláskách byla raději pro ten závoj...aby ta kyti nezanikla...
Odpovědět
Profilova fotka
heli to je mailů co si mě poslaala nestíhám :-Dno já chtěla aby ta kytka tam byla jen nenápadně.Uvidíme třeba nebude ani kytka ani závoj ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?