Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Helenko, chodili jsme půl hodiny po "Pompu" a nakonec tam Luk objevil takové plastové auto, s kterým může i na pískoviště a dokonce se tam někam nalije voda a je tam takouvá hadice a může z ní stříkat voda... no prostě kravina, kterou stejně čase rozbije, ale s prázdnou bych nejela...A Šárince (jeho sestřičce) jsem koupila parfém barbie u mamče emoticon Ta sice narozeniny nemá, ale bylo by mi blbé, kdybych tam přijela z prázdnou a ona by viděla, že Mišánek něco dostal. Ale asi jsem jí měla koupit krabičku šroubků, když minule jeden spolkla... emoticon Už se na ně těším, prdelky moje. emoticon
20. srp 2009 ve 14:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 ahojky holky,
jsem pěkně naštvaná dneska ( den po narozeninách bych být neměla). Právě jsem se dozvěděla, že jsem tu pod nějakým drobnohledem - prostě mě sem chodí někdo číst....... emoticon emoticon emoticon emoticon Takže cokoliv tady šustnu, tak okamžitě ví manžel...dobrý že? emoticon
On mi samozřejmě nechce říct, kdo sem chodí mě číst. Vůbec se mi to nelíbí a fakt mě to naštvalo...co je komu potom, co já sem píšu.

Ale zase jedna dobrá zpráva dne: příští pátek odjíždím směr Baška Voda, Croatia. Detaily bohužel neřeknu, aby to zase někdo nečetl a nedal do éteru dále...
20. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 mannie-Vladěnko, dodatečně, všechno nej nej nej k narozeninám... přeji ti, aby se ti splnilo tvé největší přáníčko... emoticon
Prosím, tě teď mi jako řekni, proč tvůj manžel neřekne "PANU DOTYČNÉMU" aby toho nechal? Kdyby mu rovnou řekl, že ti věří, že ho nezajímá, co sem píšeš, podotýkám, že sem nepíšeš nic špatného, co by tvého manžela pobouřilo... tak co je to za zamindrákovaného pi..sa, co tě sem chodí hlídat???
20. srp 2009 v 15:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 a zapoměla jsem na konec dát emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
A jinak, písni do IP ohledně dovče.... emoticon
20. srp 2009 v 15:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Markétko - já nevím, jestli jsem chodí číst jeho kamarádi nebo kamarádky či kdo jiný......ale prostě co sem napíšu se pak manžel dozvídá od několika lidí, takže z toho vyvozuji, že sem chodí víc lidí.......
Manželovi vadí, že sem zřejmě píšu věci veřejně.... emoticon emoticon emoticon Dle mého názoru sem nepíšu nic extra intimního, takže nevím co si o tom mám myslet.
Posledně jsem napsala že jedu na vysočinu a manžel se od několika lidí dozvěděl, že mu dojela na vysočinu manželka a kdesi cosi....... emoticon emoticon
No nakrknutá jsem pořádně a mám sto chutí sem začít psát pořádné intimnosti ať to teda stojí za to a někdo se pořádně baví... emoticon emoticon emoticon
20. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Už jsem přemýšlela, že si změním nick, ale takovou radost tomu dotyčnému nebo dotyčným neudělám emoticon emoticon emoticon
20. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Vladi, ten člověk, lidi nebo kdokoliv jiný je hlavně zamindrákovaný a má problémy sám se sebou. Toto dělají lidé, kteří mají svých starostí až dost a dělá jim radost, když mají i jiní problémy... Je to smutné, že v dnešní době si každý nehledí do svého talíře a nezamete si radši před svým prahem.
S manželem si to musíte vyříkat, pokud mu vadí, že sem píšeš intimní věci, tak je sem přestaň psát, jen nevím, kde jsi co špatného napsala, aby to manželovi vadilo, ale to už je čistě vaše věc. Za celý den se k PC nedostaneš a když už se dostaneš, napíšeš pár vět a jdeš spát. Pokud by to ale mělo mít dopad na vaše manželství tak je asi lepší nechodit sem vůbec, tím ale dáš dotyčnému najevo, že tě chtěl mít tam, kde tě chce mít... emoticon Kroutím hlavou stejně jako u Leničky, když ji sledoval bývalý manžel...
A nevím, co je špatného, když napíšeš, že jedeš na příjemný víkend za manželem na vysočinu??? Druzí závidí? Manželovi to vadí, že si ho někdo dobírá a myslí to nějak ve zlém...???
Můžeš jen doufat, že to dotyčné přestane po nějaké chvilce bavit... Jsou to ubožáci a lituju takové lidi...
20. srp 2009 v 16:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Ahoj Vladěnko, prosím tě, na pobůchané sledovače se vys.r emoticon Kdoví kdo tu sleduje nás, ale je nám to jaksi šumák. Nic špatného jsi nikdy nenapsala, takže dotyčný ať se hodí do pohody emoticon

Vladi písni mi taky ohledně toho Chorvatska. Jakto, že jedeš ještě? To je superní, hned tak po sobě...to je mazec. Přeju ti to.
20. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Majkyy jela jsem dnes s Peťkou, jak bylo na koupališti?? emoticon říkala, že tam za tebou razí emoticon
20. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Dobrý večer pronásledované.
Vladi,užila sis narozeninový den? Kromě toho špízování teda?
Já jsem povečeřela a půjdu na kutě. Mějte se krásňučko. Přeju vám všem hezký páteční den.
20. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Kačenko - včera jsem si svůj narozeninový den užila tak jak jsem si vůbec ani nepředstavovala........takže spokojenost maximální emoticon
Hezky si vyspinkej, já asi taky brzy zalehnu....mrknu co je v telce a pak se uvidí.
20. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Ahojky babuchy, tak já přišla z oslavy narozenin... malý byl úžasný a Šárinka zase perlila já nechápu, kde se to v těch dětech bere. Jdu se prohrabávat fotkam, co jsem pořídila.

sylvik-s jakou Peťkou?? Jaké koupaliště??? emoticon emoticon Nechápu !! Já byla na koupališti naposledy v nedělu... emoticon

doorka-brou noc

já se jdu taky najíst, mám hlad.
20. srp 2009 ve 20:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Majky, na fotečky čekám ráno emoticon

Vladi, přeju ti hlavně klid a nohy v teplé k těm tvým náctinám emoticon A teď vážně, dodatečně všechno nejlepší, hodně štěstíčka, ale opravdu hodně, lásky, nějakou tu kačku v kapse (peněžence i na účtu) a brzičko ať ti můžem nakukovat do kočárku emoticon

Nemá smysl řešit lidi, kterým dělá potěchu přibarvovat si slova jiných a potom ubližovat. Lidi jsou zlí a mají radost z cizího neštěstí a starostí. Taková je doba. Tihle lidi by se měli chytit za nos a podívat se do zrcadla, aby viděli tu zrůdu, která druhým otravuje život.

Já se dnes dozvěděla, že sem asi o někom něco někde řekla...a od téhle kočky bych to nečekala. Absolutně ne. Docela mi to vyrazilo dech....

Jsem docela mrtvá, odjezdila sem dva koně a lezu po zdi, pro změnu mě chytá bederní páteř....

Jdu spinkat, ránko se tu sejdem.
20. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Dobré ranko raníčko, konečně jsme se dočkali pátku emoticon

Hel, prublas nové koníky, nebo si je první chtěl vyzkoušet Honza? A jestli jo, tak jak se ti líbí? A co hřebčoun, už si trochu zvykl na nové prostředí?
21. srp 2009 v 06:00  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Dobré ráno.

Vladi taky ti přeju hodně štestíčka, zdravíčka, lásky k tvým narozeninkáááám. Oslava bude asi o víkendu s manžílkem, že? :o)

Majky, ja su tele, to šla P. asi s Brendi a Janou....no teď jsem z toho jelen :o) hihihi.

Heli přesně tak, lidi neřešit, každý si vždycky něco na někom najde když chce.
21. srp 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko berunky

ivi, prubla sem Vikynu, to je hora masa (větší než Bíba nebo Valda) a taky ty chody stojí za to. dala sem ji pak Honzovi, protože já už měla odježděného Calleta a ještě sem šla jezdit Kamilu, tři bych fakt nedala včera, páč mě zase chytla záda a Vikyně neuškodí, když ji zpracuje nejdřív velký chlap, páč se leká atd. Ale jako velbloud hadra, fakt plave.
Honza vzal Crazyho pod sedlo a něco maličko s ním hopl, kůň to vůbec neřešil, jako fakt na hřebce úžasný emoticon I v maštali už je vzorňák.
Takže jsme z nich oba nadšení. emoticon emoticon Při účasti dětiček a jejich spolupráci ale budeme muset jezdit každý 2-3 koně denně a když si dovezem ještě ty tříletky, tak se z toho opravdu připoserem...
21. srp 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ránko to je teda mazec!
Vladi všecko nej nej k narozeninkám hodně lásky a hlavně at se ti splní to největší přání!
Ti lidi se v tom musím tady uplně vyžívat, taky jsem přemýšlela co všechno sem může chodit za lidi a raději už na to nemyslím emoticon Vladi klídek vyříkejte si to a bude líp- i když nevím co vyříkat nikdy si tady nic pikantního nenapsala emoticon emoticon Hlavně klídek...
Holky jinak včera jsem si v BV koupila náramek, náhrdelník a naušničky broušené kamínky-swarovski emoticon
21. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Ahojky Baru, nafoť a ukaž, swarovski krystaly jsou nádherné emoticon Mamči jsem k vánocům koupila sadu na krk a naušničky.

Hel, tak to je paráda, to si příjemně máknete. S mladýma to teprve bude sranda, mě osobně mladí koně a obsedání baví víc. Jsou víc znát pokroky, ale někdy je to pořádně o nervy emoticon emoticon
21. srp 2009 v 07:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 heli nevalí mě zvuk v PC ten mail jak jsi poslala to je to jak by kouřila? emoticon
21. srp 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky a rozhoduju se mezi závojem a kytkou do vlasů co víc chci. Příští týden jdu mrknout na šaty a zkusit zda se narvu do šatů emoticon
21. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Baru, já osobně hlasuju za kytku, mě se závoje nikdy moc nelíbily, ale ono je nejlepší si obojí vyzkoušet a uvidíš, jak se v čem budeš cítit a sama sobě víc líbit a pro to se rozhodni. ...a neboj do šatů vklouzneš raz dva emoticon
21. srp 2009 v 07:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 no včera jsem se mojému tak natukla zda se mu líbí kytka ve vlasech nebo závoj a zaskočil mě že závoj..tak sem na vážkách emoticon
21. srp 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 To chce fakt obojí vyzkoušet, hlavně si musíš připadat krásná ty a pak budeš nejkrásnější pro něho a je úplně jedno jestli se závojem nebo kytkou emoticon
21. srp 2009 v 07:46  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuji Ivči toršku se mi ulevilo a povolil krční sval emoticonkaždé ráno mám myšlenky, že co mám divně emoticon jinak bych potřebovala vyzkoušet vše zaráz boty, makeup, šaty, kytky, naušnice, náramek, na krk, účes. emoticon blázním emoticon emoticon
21. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Baru, v jaké barvě máš ty kytky mít?
21. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ivi, mně je to vcelku jedno, páč všichni jsou to mlaďoši tak nebo taky...až na Kamilu, ale to je případ pro psychiatra. Ale včera nám šlo..
21. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 emoticon ale neblázníš, každá z nás takto vyšilovala, když už se to blížilo.
21. srp 2009 v 08:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 heli: bílé orchideje emoticon
21. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Baru, tak to bych v blonďatých vláskách byla raději pro ten závoj...aby ta kyti nezanikla...
21. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 heli to je mailů co si mě poslaala nestíhám emoticonno já chtěla aby ta kytka tam byla jen nenápadně.Uvidíme třeba nebude ani kytka ani závoj emoticon
21. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš