Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bude nádhera, takže k tomu bude podle plánu i ta orchidej do vlásků? Už jsem na tebe hrozně zvědavá, jestli můj chlap nebude zrovna sloužit, tak ho překecám, ať se na tebe zajedem mrknout na motorce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj i do vlásků snad :-)pokud nebudu vypadat jak debil...vždycky jsem měla všechno v malíku a ted mi připadá, že nevím jak co bude pasovat co na krk na uši atd...su blb :-Djj učritě dojedte když mě mamka řekla kolik lidí bude u našého ty její kamošky atd..ojé :-D
Odpovědět
baru, budeš nádherná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si nenechám ujít, i kdyby muž pracoval. Vezmu auto a budu dělat tajného pozorovatele z dáli :-D A neboj, to nebude ojééé, budeš se cíti jak princezna a všichni budou obdivovat jen a jen tebe x-) Na nás taky čekala a mávala celá dědina, myslela jsem, že se budu stydět, ale užívala jsem si to.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko berušky.... heli-jé, to jsou zážitky s koníkama.. :-) Krásné jméno Viktorka... ;-) Baru-to bude nádherná kytička !!!!!! Kde sis ji nechala dělat?
Odpovědět
Majky, je Viktorie 7, takže šťastná to královna x-) Je nádherná, nebylo s ní dobře zacházeno, tak je to takový mazel vděčný. Překvapilo mě, že i mé srdíčko zaplesalo, hned sme se ňuňali.
Odpovědět
Profilova fotka
heli-ježiši o tom mi ani nepiš, že s ní nebylo dobře zacházeno.... ;-( Já se pak na ni s tebou pojedu někdy podívat, jestli mně za ní vemeš? :-)
Odpovědět
No určitě že vezmu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli : díky no jen aby... :-| :-) marky u mamky v práci v květinářství Flamengo Hodonín ;-) :-) ..mamky mi bude dělat všecky kytky x-) jj Ivi dojed i klidne sama nebo i vy tady všechny ale do Prušánek cesta z Dubnan a okolí daleká :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: IP
Odpovědět
Profilova fotka
babss-tvoje maminka pracuje v květinářství??? No to já nevím??? :-) Tak to máš úplně skvělé !!!! ;-)
Odpovědět
Jedu do Hod. podepsat smlouvu na byt, doufám, že to bude bez problémů a klapne to...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hel. Určo to klapne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-tak pak písni, jak jsi pořídila, držím palečky, aby se to sfouklo ze stolu a šlo se dál.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už se těším na dovošku našla jsem zatím jeden zájezd co by šel do Egypta...jestli chcete vidět tak mrknite http://www.super-last-minute.cz/?c=mz... uvidíme uvidíme..potřebovala bych radu Sylvi nebo vás cestovatelek a hledaček zájezdů na netu zda je to ok...chceme jet 16.9. na 8 dní All inclus. a Egypt nebo Turecko..
Odpovědět
Profilova fotka
Dovalila jsem se z obídku, měli jsme rizoto a bylo..., v normě :-N Baru, ten zájezd vypadá parádně, ale ohledně Egypta neposloužím, tam jsem nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, jestli ti něco pomůže, tak si přečti rezenze k hotelům na orbionu Našla jsem ti konkrétní recenzi na hotel, který máš vybraný, tak se jukni http://egypt.orbion.cz/hotely/grand-p... lump-Ivi, rizoto jsem dělala předevčírem doma... já nevím, co dnes mám, protože mi na tento týden nahlašovali jídlo kolegové, ale buď mám uzené maso s br. kaší (což by znamenalo, že sním jen br. kaši) a nebo plněné papriky, rajská, knedlík...
Odpovědět
Profilova fotka
marky:jé to je super děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky to jsou super stránky, našla jsem na nich skoro všechny místa, kde jsme byli :-) Teď jsem koukala na předběžné info z radarů a zatím sobotní počasí nevypadá vůbec hezky :-S. Zítra budu informovat, to už bude jisté, jestli se to nijak nezmění. Nakonec jsme si naplánovali na sobotu večer motorkářský sraz v Kosticích, tak uvidím co na to to počasí...
Odpovědět
Tak jsem zpátky, smlouva je podepsaná, Martin mě jak jinak nakrknul hned před autem a teď se bude čekat na papír ze stavební spořitelny a potom se to vyřeší kompletně celé, do půlky září snad dojde k předání... Takže do Chorvatska nejedu....ale tohle je pro mě důležitější. Já teď doobědvala salátek z okurečku, rajčátka, oliv s česnečkem a mozzarelkou, já na ní ulítávám jak větroň, zapila sem to latte a od kolegyně sem ochutnala buchtičku se šódó, takže se zaručeně pos.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fajn, že se to zase hnulo kupředu. Pak si dovolených užiješ mraky ;-), a bez starostí... Hmm, já na mozzarele taky slušně ulítávám. Mám u sousedů nasazené rajčátka a každý večer si dělám misku salátu s bylinkovou solí, vinným octem, olivovým olejem a mozzarelou x-). Mohla bych to dlábit pořád a dokonce jsem se i přestala osypávat, asi jsem na to už imunní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babss-není zač, my tam hledali recenze hotelů, když jsme si vybírali svatebku, hodně nám to pomohlo...i kámošku jsem tak odradila od jednoho hotelu, který už měla vybraný... lump-to počasí nevypadá dobře, to máš pravdu... :-S Tak snad jim předpověď nevyjde, kdyby aspoň nepršelo.. heli-co ti řekl? No to se teda pos..eš :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Heli náhodně jsem se dozvěděla, že to prodáváte jednim známým strýca, co jezdí často pod horu. Jsou docela z daleka. Tak nám dnes došly pokyny k odletu , letíme 30.8. 10,50 hod z Brna, tak jsem ráda, že to klaplo ten čas. Baru orbion je super, na ty recenze, tam se vše dočteš jak říká Majky. V jakém termínu chcete jet?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím. Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlížím. Má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži. Ta láhev není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž. U nás na poslední zastávce bydlí ale jen dva hezcí muži, můj muž a můj milenec. K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já. Takže jede k mému muži. Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu, Katrin je na dovolené. Takže říkám "Andreo, můžeš mi prosím orazit lístek?" "Ahoj, jasně můžu, odkud mě znáš?:" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi ten týden po svatbě nějak asi 16.9.
Odpovědět
Baru, ten je dobrej ;-) Vidíš Sylvi, svět je malý.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru :-D :-D dobrý, takhle na rozptýlení v práci
Odpovědět
Profilova fotka
Pá pá pádím domů :-D Půjdem vykoupat psi a pak pomakat s koníkama, ty pak taky okoupem. A když vydrží horko do večera, tak ještě skočíme k sousedům do bazénu a k tomu si naordinuju vinný střik s ledem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruš- :-D :-D :-D :-D lump-to je provokace a já tu budu trčet do 16:30 a pak jedem bratrankovému malému na narozeniny.... :-N
Odpovědět
Majky, cos mu koupila nakonec?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?