Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Ivi, jsou závody tento víkend někde? Právě sem si dala ultra super minišaty....kozy v tom mám udušené, snad to přežiju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tento víkend tu v okolí žádné závody nejsou, až další sobotu jsou myslím Tetčice. Mě se chce spááááát :-o
Odpovědět
tak spi, no ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo :-D, zamknu se v kanclu a hodím si dvacet Co, máte v plánu někam vyrazit zahopkat?
Odpovědět
Uvidíme, asi ty Tetčice až. Včíl asi sranda cup ve Zlíně :-)
Odpovědět
Ahoj holkyyyyy. Helenko vše nejlepší k dnešnímu svátečkuuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženky...jinak Heli vše nej k svátočku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já vůbec nekoukala do kalendáře, taky se přidávám k přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko berušky, jsem úplně K.O. :-| Helísku, přeji ti všechno nejlepší k tvému svátku, hodně zdravíčka, to ty potřebuješ, pohody, klidu, čisté hlavy... a hlavně lásku... ať se ti splní každičké přání !!!!! Však ty víš, které nejvíc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky, jak to že jsi zničená, snad ne nějaká nemoc? Já jsem taky hotová, že nemůžu vylézt do schodů, ale to je tak, když jde člověk jednou za čtvrt roku hrát volejbal :-D
Odpovědět
Holky, vy jste zlatíčka x-) Děkuju mooooooocinky moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek babuchy!! krásné ráno!!!bude hezky celý týden, zaručuju Heli mocmocmoc zdraví, štěstí, všeho hezkého ;-) !!! se ti dneska i počasí povedlo tak at máš jak oslavovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Marky, včera jsem ti nemohla ani odepsat, ale dneska se dostavím určitě :-)
Odpovědět
jdu zpracovat jedny texty a pak se ozvu...
Odpovědět
Profilova fotka
lump-Ivi, nene, jen jsem unavená. Navíc mne zase včera napuchli dásně, spodní, jak pořád zlobí a nemůžu se dovolat ke svému zubařovi, asi má dovolenou. No snad to nezačne bolet, jinak z dovolené nemám nic.... :-| Byla jsi hrát volejbal? No páni. Ten jsem naposledy hrála před 5 lety na dovolené v Chorvatsku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, se zubama je kříž :-S, tak snad to bude do dovče zase v pořádku. U nás se hraje volejbal každou neděli od sedmi večer. Jenže postupně bylo víc a víc lidí a skoro jsme si už nezahráli, tak jsme se pak chodili jen na pivko za nima podívat. Jenže teď jsme měli turnaj ulic ve fotbale a hodně lidí se zramovalo, tak potřebovali náhradníky, aby aspoň posklídali dvě chabé družstva :-D , tak nám zavolali. Bylo to super, hráli jsme dvě hodiny, ale jsem totálně zničená...
Odpovědět
Ivi, do kolika jste včera seděli? Těch zvířátek po cestě domů běhalo ještě víc než když sem jela k vám, sem šla skoro pěšky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme čekali než se mamča s Radimem vráti z toho pivka, tak hádám tak do desíti. Jj, u nás jsou zvířátka sebevrazi, tam je po cestě potřeba dávat fakt pozor. Zajíci a bažanti je denní záležitost, ale občas člověk potká i stádečko srnek, nebo zatoulaného psíka, takže fakt adrenalin...
Odpovědět
Profilova fotka
brendi-Luci dobře... Jana i Petra mi včera psaly, tak kolem té 17:00 u našeho... já se budu snažit dojet co nejdřív, osprším se, převleču a můžem vyrazit. :-) lump-já ty zuby budu mít po mojí mamči, má paradontozu a už ve 30 letech s tím měla potíže. Váčky na dásních, nateklé dásně apod... Zkouším volat k dr. ale ten je zřejme na dovolené, tak se musím jen modlit, aby se to nerozjelo. Aha, takže vy jste byli jako "náhradníci" a už i na vás došla řada? :-N Aspoň jste si zahráli, to je super. A důležité je zůčastnit se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marky jana zase včera odpoledne říkala něco v tom smyslu že nepřijde, že tam nechce...tak nevím kdy ti to psala
Odpovědět
Ahojka děvčata :-) Helenko, všechno nejlepší ke svátku. Hlavně spokojenost, zdraví a lásku ;-) Majky, zuby jsou svinstvo... já mám taky občas s opuchlýma dásněma, ale co mi dr. doporučil používat mezizubní kartáček, tak je to o 80% lepší... tak klepu na dřevo (na čelo), ať to nezakřiknu :-D jinak nojbuk budu mít spravený asi až příští týden... a štve mě to, pač tam mám všechny věci ke svatbě... no snad si to vybavím, co jsem si tam napsala :-D a když ne, tak asi zajdu do opravny, jestli by mi to nevytahli na na flashku...
Odpovědět
Profilova fotka
luci, psala mi to v 19:03...??? A proč nechtěla jít?
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím Marky, asi blbá nálada, znáš to :-|
Odpovědět
Jani, Luci, děkujuuuuu. Kurňa, to by bylo, aby nebylo, když všechny přejete hromadu lásky, tak aby aspoň neprošla kolem...
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah-jani vážně??? No asi je budu muset zkusit? :-) Ten noťas je hrůza, když by jsi potřebovala, tak oni ti to určitě vytáhnou na flashku... brendi-víc v IP... heli-to víš, že projde ;-)
Odpovědět
Majky, mě zubař řekl, že kartáčkem se prostě do těch mezizubních prostorů tolik nedostane... a že ty dásně pak trpí zánětem a můžou napuchat, praskat a bolet. Kup si ty nejmenší, co existují - tuším 0,4 mm a neděs se... ze začátku to může být nepříjemné a poteče ti krev, ale když to budeš dělat pravidelně, tak ta dáseň odpuchne a normálně se tam dostaneš a bez krvácení ;-)
Odpovědět
Ahojky, můžete mi poradit, jaké a kde jsou v Kyjově svatební salony? :-) V pátek se tam chystám, ale už jsem tam nebyla milion let, co bydlím v Hodoši, tak bych tam asi ani nic nenašla. :-D Díííky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, můžu taktéž potvrdit. Můj manžel na tom byl podobně a od té doby co používá ten mezizubní kartáček, tak je to víceméně OK.
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: V Kyjově jee myslím salon Romance? zeptej se sylvika ;-) ta tam měla šatky půjčené jinak já mám z Bv tam jsou tři salony o kterých vím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčátka díky, dnes naběhnu k mamce do drogišky a koupím... misicka-jé to bohužel neporadím, vím o jednom, který byl někde v té uličce... ale neměla jsem z kyjova šaty a co tam nejezdím do školy tak se v Kyjově moc nevyznám...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?