Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
děkuju, sylvi... my byli s maminou teď u babičky, já na bruslích a mamina mi dělala sparoše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, hlas byl poslán :-D Heli jako kde jsi se toulala včera??? já tě nikde nenašla, pořád jsem se ptala kde jsou koně, kdeže jsou??!! Nikdo mi nedokázal odpovědět, asi jsme na sebe nemělli štěstí, bylo tam dopoledne hodně akcí, tak jsme se s koníkama minuli :-. ....... Jinak byli jsme na hřišti na 3x a večer super zábava , jinak jsem dost nechápala vzlety balonem, takový trošku trapásek rumů ve mě zahučelo nespočet, komáři neštípali, zima nebyla 8-) A Sylvuš jsem tam taky viděla, a dnes na kupku Marky
Odpovědět
Luci, my tam byli asi od půl desáté do jedenácti ;-) A byli sme za hasičama.
Odpovědět
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem opět doma, zítra se mi vůbec nebude chtít do práce :-| ]-( Výlet na Vysočinu byl super, počasí tam bylo tak akorát, takže pohodička.... Jinak jsem se dozvěděla, že sem chodí někdo číst co já napíšu a dává hlášení manželovi......... ]-( ]-( ]-( ]-( Jestli to má někdo zapotřebí...To abych si dávala pozor co tu napíšu :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
eh Vladi, takových je víc :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočeny :-) Tak povídejte přehánějte, jak jste si užili víkend a co slavnosti a Heli, jsem zvědavá na fotečky, doufám, že někdo dokumentoval. My byli v sobotu v tom Brně na diskotéci při závodech a byla to prča, potkali jsme spoustu známých a dobře se zapařilo až do rána. Přespali jsme tam u kámoša a druhý den jeli navštívit Leušku a pak až do večera fandit na závodech. Večer nás doma v hospůdce překecali, ať jdem s nima hrát volejbal, že je jich málo, neb byl u nás "turnaj ulic ve fotbalu" a Josefov je plný invalidů :-D Takže jsem úplně mrtvola a bolí mě celý člověk... Lea na tom bohužel pořád není dobře, přidaly se nějaké komplikace s tkání v kopytě :-( Byla hrozně ráda, že nás vidí, lezla mi do kabelky a škemrala o mrkev a tvářila se, že jí nic není, ale pořád ještě zdaleka nemá vyhráno. Dneska má opět převaz, tak budu odpoledne volat, jak to vypadá, třeba už budou vědět o něco víc...
Odpovědět
dobré ránko žabky žabičky Ivi, dokumentátorů bylo dosti, tak snad někdo hodí něco do placu. No byla prdel každopádně, protože jsme šli spát až nad ránem :-D Sako mám v auti, zkusím se k vám dneska dostat, včera sem absolutně nestíhala a bylo pěkně hnusně, se mi nechtělo pařit v autě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
V poho, my jsme včera stejně nebyli doma, až chvílu večer a pak jsme zase zmizeli na ten volejbal. Dneska se klíďo stav, koníci se budou flákat, protože v sobotu jsme byli na tom tréninku v Kopčanech, tak na tě budu mít víc času.
Odpovědět
Já ti napíšu nebo zavolám večer, jak slezu z koňa, ja? Já totiž včera nejezdila, mně se nechtělo v tom vedru, takže koně měli včera flákando pro změnu u nás :-N V tom vedru se mi na tři hajtry lézt fakt nechtělo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A kterého oře jsi nakonec vyfásla, tu Kamilku? A jak se tam chovali, neměli haluz z lidí? Mě Varadero docela příjemně překvapil v těch Kopčanech, na první výjezd do cizího se choval překvapivě slušně :-) . Jj, doraž klidně večer, my budem určitě doma, maximálně někde poblíž domu s pejsanama na prochajdě.
Odpovědět
Já mám Kamilu pro sebe, takže jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky:-) Heli máš hlas Luci dobrá akce skrz barvu :-Dtakové slunce seno.... :-D jinak já víkend v pohodě všechno byšlo suprovně..včera jsem byli za nej kamarádama u nich na hodech v Čejkovicích tak jsme si omrkli místo činu :-x :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ještě hodinku a prchám z práce.... Asi si koupím klobouk...Je tam pěkná hicna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Baru, takže taky pohodový víkend ;-) Heli, tak nakonec padl los na Kamilu, mě se líbí, je to sympaťanda a parádně skáče, určitě si budete sedět :-). A co ti noví hebelci, dovezli jste něco, nebo tam teprve pojedete?
Odpovědět
Ivi, Calleta budeme vracet, možná i s Pajkou budeme spolu něco chodit, uvidíme. S Kamilou si rozumíme, občas teda bojujem ještě - v pátek si na ni musel sednout Honza, protože ta by mě zabila, co dělala...Honza měl horečku od soboty, takže jsme nikam nejeli, ale vypadá to, že pro ně pojedem zítra. ;-) Doma mám fotky, tak ti je můžu poslat ;-)
Odpovědět
Teď sem zjistila, že tu mám noťas, tak to stáhnu a pošlu ti je ;-) Baru, díky za hlas...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, pošli posly, budu se těšit a písni co jsou zač a tak. Jo to s tím Calletem jsi mi říklala v pátek a co s ním jiného, když je nepozorný. Budou jiní a lepší. Jo klisna se tak rozparádila :-D, asi jí ty závody už chybí.
Odpovědět
Ty dva mlaďochy ještě musíme dovézt, ať můžem obsedat a vesele se lámat, v zimě by to nebylo ono :-N S Calletem sem byla v pátek odpoleden venku, vzala sem Soňu na vyjížďku a ten nám teda zpi.ovaťel....to bylo mííííchačka - na zadní, dyňa na poli - na zadní, auto - na zadní :-S Posílám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... x-) Zase celý týden před sebou, ale už za chvíli pojedem na prodl. víkend, tak se těším... !!!! heli-taky máš hlásek ode mne a pokusím se ti odpísat na IP... vladi-a tvůj manžel ví, kdo tě sem chodí "hlídat"??? Já nechápu některé lidi, jde vidět, že to jsou zamindrákovaní blbečci, co nemají co dělat.... :-S lump-to je mi líto, že se Lea neuzdravuje... :-(
Odpovědět
Majky, jak budeš mít časík, v pohodě...já teď jedu do Hodonína ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, posílil zmeteček a začíná zkoušet, co si na lidi může dovolit :-S Jj, s obsedáním bych to na zimu taky neviděla, buď léto nebo jaro. Mě to bude čekat s Lorďasem někdy kolem velikonoc, nebo později, uvidí se jak bude na to připravený.
Odpovědět
Ivi, tak oni jsou už tříletí, na jaro budou čtyřletí, takže je chcem obsednout ještě letos...v zimě by chodili jen po vyjížďák a na jaro by se začlo pracovat...by byli v dobré kondici...teď si děláme osvětlení jízdárny, příští týden by sme na ní měli dělat terénní úpravy, aby se na ní dalo v zimě skákat (na té horní).
Odpovědět
a já jedu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pá, to vás čeká spousta práce, ale určitě to bude stát za to ;-).
Odpovědět
ahojka děvčata Já měla víkend parádní - v pátek smudlinčiny narozeniny a pak hasičská noc v raťkách... a v sobotu košt.... došla jsem dom v pět ráno... a druhý den nemohla vylést z postele :-D a včera po mě bylo tak akorát kulové :-D a co mě naštvalo - tak mi vyhořel noťas :( takže ho zavezu na správku a budu se modlit, aby to nestálo majlant
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je dneska mrrrrrtvoooo :-| Nejradši bych byla někde vyplesklá u vody...
Odpovědět
Profilova fotka
Pá zítra, doufám, že tu bude živěji ;-) Kolem třetí budu volat do Brna, co nového s Leuškou, tak na nás myslete.
Odpovědět
Ivi, zavolám ti pak, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko babuchy :-) Hned mám o stupínek lepší náladu, včerejší kontrola tak úplně špatně nedopadla. Tkáň se sice hojí jen malinko, ale nehorší se to. Další převaz Leu čeká ve čtvrtek, tak zas budu volat a pokud by se to zase zlepšílo, tak by nám ji možná příští úterý už pustili domů x-)
Odpovědět
dobré ráááááánko jájájá, já už taky skáču....teď sem vstala, letím do pekárny, dáme čaj a pak budeme uvidět....otočím se v práci a a možná pojedem pro ty nové koníííííky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?