Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím čím to je ale když na beremese nejsem tak mi to nedochází,ale jak napíšu www.bere....tak mrknu na moje album a najede mi husina jak uvidím kolik zbývá dní..jinak nenervím vše v klidu...strašně se těším a tím, že to napíšu tak se uklidním :-D no musím si dát ráno na svatbu po štamprli:-D
Odpovědět
Profilova fotka
IVi: :-D :-D neee budeme mít natáhlou hadicu z pivovaru nač táhat sudy :+D bude to šílené ale co to je 80-100 lidí oproti Janči 150 kousků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, já se uklidnila, až mně držel Luk za ruku, až jsem ho viděla, že si pro mně přišel, normálně mně napadali takové myšlenky, že co když nepřijde??? To jsem se začla nervovat ještě víc. Nejhorší bylo to čekání, sama zavřená v ložnici, tak jsem si tam tancovala na dechovku, co se ozívala z venku, v sobě štamprlku slivovičky... se divím, že jsem si neubalila ještě jointa.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Majky, já jsem na tom byla podobně. Akorát jsem v té ložnici zavřená čekala hodinu a půl, protože tchýně měla na svatbu syna času dost a nějak to nestihla... ]-( Zachraňovat mě tam chodila jen mamča a taky donesla štamprlku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda holky jenom se tady bavíte o nervizitě, a já su z toho taky nervozní( asi musim na toalety) ;-) No jo a na co budeme těšit po svatbě? Heli-ty jsi včera dělala okružní jízdy po Dubňanech? babss- my taky plánujeme svícu, ale až týden před svatbou a budeme tam mít do 100 lidí. Já doufám, že jich tolik nebude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
majky- botečky už jsem si dala do alba, tak na ně můžete mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani. botečky jsoou nádherné jak pro princeznu :-) Jani/blani co budete mít na svícu za jídlo, alkohol, nealko atd...??? Nevím co bych dělala, kdyby nepřišel...???Viděli jste někdo film Sex ve městě jak odjel a ona na něj čekala už na radnici?By mě šiblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) krásné ráno, nebo už dopoledne? :-N :-D dneska krásně je, hezky se to od rána vyčasilo x-) Heli, nezapoměla jsi včera na mě? x-) Zítra se na ty naše oslavy podívat určitě půjdem, už se nás pár domluvilo, dáme na želvě i oběd, aspoň nemusím vymýšlet co uvařit :-)
Odpovědět
Baru, my budeme mít guláš, prasátko a na stolech bude sekaná a koláčky. Na pití víno, pivo a kofolu. Jinak slovovica bude jen na přivítání ;-) A sex ve městě jsem viděla... a asi by mě jeblo :-D já mám naštěstí schopnout tchýni, takže ta si synáčka pohlídá a vyexpeduje směr Dubňany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani taky taky budeme mít gulášek, koláče, sekanou, slané, víno pivo limo...slivovičku na přivítání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jinak s tou expedicí si mě rozesmála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tak čtu, tak se asi tou dobou pojedu projet na kole do nechor :-N :-D Ta vůně prasátka mě navede správným směrem...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
IVi :-)no klidně dojedte na vínečko a na koláček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale potřebovala bych na svícu nějakou fotografku, která by fotila a fotila a fotila....:-)přihlášky podávejte u dveří č. 128 :-D
Odpovědět
taky se klidně můžete zastavit - všechny jste zvané ;-) o člověka víc nebo míň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem se vrátila z obídku, měla jsem tvarohovo-česnekovou pomazánku a spoustu zeleniny, bylo to mňam. Akorát už nesmím za celý den na nikoho promluvit :-N, neb by asi odpadl... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-botečky prostě unikátní... přesně můj vkus... bože ty jsou krásné !!!!!!!!!!!! :-) Mně dnes přišla kabelka, kterou jsem si vyhrála na Aukru a málem jsem si z ní cvrkla... :-D Je tak krásná !!!!! x-) Já utíká za chvíli na oběd, už mám díru v žaludku.
Odpovědět
Profilova fotka
Už máme doma prstýnky, tak jsem se snažila vyfotit, ale vždycky z fotky vznikne jen obrovaká zář a prstýnky nikde :-p , tak nevím jestli se mi podaří vyfotit tak, aby jste tam něco viděly 8-) babss,shafrah- my budeme mít guláš,pivo, nealko, nějakou kořalku a možná koláčky.Jaký máte rozpočet na svícu? majky- jsem ráda, že se líbí botečky, budu se muset po svatbě podívat tomu tvojemu Aukru na zoubek ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-foť bez blesku, dej si to někam kde budeš mít hodně světla.. jestli máš kompakt, tak si klidně přepni do režimu makro, pak můžeš prstýnky fotit na menší vzdálenost... :-) Po svatbě se na aukro podiv a uvidíš, že nebudeš vydělávat na nic jiného... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky- jak se mi nabije baterka, tak to ještě zkusím, ale já mám jen obyč digital Olympus, tak se musím podívat jestli takou funkci má. Teď pojedu za kamoškou do porodnice a večer toho malého zapíjet a zitra smozdřejmě na slavnosti, tak doufám, že se tam potkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pá holky užijte si víkend na slavnostech i jinde, už se těším na zážitky ;-)
Odpovědět
:-D Luci, asi zapomněla :-D Blani, néééé, byli jsme hodit očkem, kde máme zítra tajtrlíkovat, víš. Kdo nemá co dělat zítra dopoledne, ať se přijde podívat na opičárnu na oslavách :-D my tam budeme od devíti a určitě nás nepřehlédnete. Když budete hodní, tak vás svezeme :-D Já za chvíli razím do terénu a pak grilujeme, takže nebuuuuuudu dnes. A zítra uvidím, jestli si mě záchranka nebude muset odvézt.
Odpovědět
Profilova fotka
Helísku, to podívání si nenecháme ujít :-D , takže se určitě uvidíme, dneska jsem ještě kupovala jeden kalendář pro mamku a prý je prodáno na 1700 kusů, což znamená 2x tolik, a počasí bude přát x-) My tam budem až do rána 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako holky. dneska jsem se parádně vztekla v Mutěnicích, jeli jsme tam vyreklamovat barvu, kterou jsme včera kupovali. No byl tam majitelův otec , hrůza děs, začal na nás řvát. Jestli někdo nepozná rozdíl mezi červenou a hnědou, tak at se do podobných obchodů ani nepouští. Lidi nás od té firmy zrazovali ale bohužel, barvu kterou jsme chtěli, měli už všude vyprodanou ]-( Ten dědula na mě tak ječel, že to už Vašek nevydržel a začal na něj řvát taky, aby si ke mě nedovoloval, bohužel a jsem si toho vědoma, použil i jedno sprosté slovo :-N , a to ten dědek začal skákat a modrat metr vysoko at se zbalíme a vypadneme a jestli nás napadne tu barvu jim vylít na barák, tak nám usekne hlavu :-D :-p 8-) , no kokot na entou, už nikdy více. Pak jsme se stavili na kofolu a všemu se zasmáli, ovšem v tu dobu ve mě vřela krev :-x jinak bylo to u Rozehnalů ;-)
Odpovědět
Brendi- Luci- vidím, že sis tedy v Mutěnicích opravdu užívala :-) Co budete mít zítra za akci v těch Dubňanech a tady je pořád řeč o kalendáři....copak máte za kalendář? Že by se i v Dubňanech našlo 12 odvážných děvčat, dívek a dam, které se nechají nafotit tak jak je příroda obdařila?? :-D :-) ;-) Všimla jsem, že to je teĎ v kurzu, všude si dělají vesnice své takto laděné kalendáře, tož mě napadlo, jestli i Dubňany. Jinak já tady celej weekend taky nebudu, zítra odjíždím na Vysočinu za manželem. Musíme si spolu užívat aspoň víkendově, když nám to spolu nevyšlo i dovolené. Takže se tu ukážu asi až v neděli večer... Mějte se všechny moc fajně a užívejte si slunečného víkendu. Pááááá 8-)
Odpovědět
Holky posílám vám mazec klip na zasmátí :-D http://www.youtube.com/watch?v=olW-es... Jinak se chystáme dnes na ten košt na želvu a večer na areál na Zonygu tak se tam možná uvidíme, pokud jdete :-)
Odpovědět
tak nejdu já už dneska nikam....včera jsme pařili až do čtyř do rána....jako akce luxusní, ale v sedm sem vstávala, chystala koně, v půl desáté už sme byli na hřišti...dojela sem ve dvě domů, lehla si a teď mám pocit, že se mi rozpouští žaludek 8-( Luci, bych dědka poslala tam, kde slunce nesvítí a bylo by vymalované. Já tyto lidi nemusím a ztrácím v těchle situacích soudnost a úctu ke stáří... Já uháněla chlapa, co nám dělal revizi ohřívače vody na bytě, dělal ji 17.6., hned ten ji měl zaplacenou, ale že nemá ten formulář, tak že to pošle po mém kolegovi. Já ho uháněla tak dlouho, až sem ho uhnala až 31.7., kdy milostivě musel přijet do Dubňan, čekat na mě asi 2 minuty, než sem přešla od našich k bytu a tam na mě vyjel, co si to vymýšlíme se rozvádět a proč....no starý nestarý, neodpustila sem si pár peprných poznámek a bylo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No o důchodcích mám já své mínění, dělám s nimi dnes a děně a takových zážitků za 8 let mám víc než dost :-p ! Proto říkám, že ůctu ke starším lidem nemám.Malé děcko když se začne vstekat, tak mu dáš po čuni a je klid, ale s důchdcem neuděláš nic. Fuj zase jsem si tím připoměla práci :-S Já dnes odjíždím za ksmoškou na Valešsko, trochu mám obavy z cesty, ale snad to zvládnu ;-) , takže tady pár dní nebudu a ve středu jdu po 2 týdnech zase do práce ]-( Tak zatím pa pa
Odpovědět
ahoj děučata, pokud máte náladu podpořit jeden z mých snímečků, tak tady je odkaz... http://www.nikon-kalendar.cz/galerie/... já ani nevím, proč se vždycky do něčeho nechám nahučet...
Odpovědět
Čau Heli, moc podařená fotečka, máš můj hlasík :-D Jinak včera jsem byla na tom Zonygovi a byl fakt super, dobrý koncertík, a ještě jsem se dobře pobavila se známýma, takže vydařený večer a ohňostroj byl taky hezký.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?