Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, je sladký, krásné fotečky x-)
Odpovědět
Dobře Ivi, zavolám ti. Majky, jj, jedem tam...
Odpovědět
Profilova fotka
jani máme to v prušánkách na myslivně (dřív tam bývaly hodové diskotéky a ted se tam pořádají různé akce, oslavy atd. je to tam oka..jen hlavně at neprší. Marky jak se jmenuje?Nějaká paní Chytrá? Nebo Mudřena?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a povalím domů, krom jiného pohledat to ségřino sako :-D O Leontýnce vám podám info zítra, nějak na mě paní doktorka pořád nemá čas, tak jí budu volat až před třetí.
Odpovědět
fa já jedu.
Odpovědět
v překladu: a já taky jedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hel :-D
Odpovědět
baru, my to zase máme v sudoměřicích... nikde poblíž totiž nejsou takové prostory, kam by se dalo tolik lidí, kdyby nedejbože pršelo...
Odpovědět
joo a děkuju moc za pochvalu prstýnků :-) jsem ráda, že se líbí
Odpovědět
Profilova fotka
babss-Baruš ne... "Hřibová".... ;-) vzpomeň si na hříbka.... ;-) No Miki je rozkošný ;-)
Odpovědět
Jani moc hezkéé prstýnečkyyy...tak už se to teda fest blíží :o) Baruško, ten Miki je tak sladounké mimi :o) moc hezké fotečky.
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi my jedem jen na týden, víš? ;-) A náhodou jsi hezky opálená ;-) Myslím, že do Bulharska mi bude stačit tak faktor 6 :-N nějak nepočítám , že bych se tam spálila x-)
Odpovědět
Sylvi, já se v Bulharsku spálila tak, že jsme mysleli, že půjdeme aj k doktorovi... nakonec to zvládl pantenol ve spreji ;-) tam to žhne jak blbé ;-) a děkuju za pochvalu... jojo... blíží se to hrozně rychle
Odpovědět
brej večír přeju x-)
Odpovědět
Přidávám se k pozdravu brej večír přeji....... ;-)
Odpovědět
zbyly jsme tu na sebe, Vladi :-) chtěla sem se dnes za tebou stavit na kus řeči v práci, ale těžce sem nestíhala...ale jednou ti tam udělám přepadovku :-D
Odpovědět
Heli, budeme mít spoustu prostoru spolu hodit řeč! Jdeme spolu na to tetování, ne? A to se blíží........už se fakticky těším.... A říkáš teda, že ty věcičky na tom aukru jsou natahovací? Já s těmi svými 95 cm přes prsa se obávám,že tam spousta věcí jaksi na mě nebude..... :-| ]-(
Odpovědět
No to si piš, potřebuju ho opravit...centimetr mám vyškrabaný. Když sem blbá, tak sem blbá... Hele, tak to budeš mít takové obepnuté, to bude sexy jak sfiňa :-D :-N
Odpovědět
No jo, Heli, ale když budou vobepnutý i ty moje pneumatiky, tak to asi sexy moc vypadat nebude. Kozeny to jo, ale ty špeky....... :-S :-S :-S :-S To se dá to tetování i vyškrábnout?
Odpovědět
No, mně do něj kousl komár jak sem ho měla čerstvé...a neuhlídala sem se... Ty špeku :-D Ty jsi trdlo, opravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko při páááátku :-D Heli, jak sedí ségřino sako, zkoušela jsi? Už teď se těším na fotky z té "šaškárny", jak hezky to nazýváš. Kterého oře ti Honza svěřil? Ten ohozík, co jsi včera měla ti moc sekl, dokonce i můj chlap, kterého móda nijak nebere mi pak říkal... ty kalhoty co měla Helena se mi líbily, myslím, že by ti takové slušely :-D Jinak podávám info o kobylce. Držte palečky, ještě zdaleka nemáme vyhráno :-(. U jedné rány se vyskytla komplikace a tkáň místo přirůstání se na některých místech začala oddělovat. Víc budou doktoři vědět v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno breberendy :-)
Odpovědět
dobré rááááánko Ivi, šaškárna to bude, to si piš :-D Já se ho neptám, beru si Kamilku :-D Posléze vše vysvětlím...Sako sem si zkoušela, je mi o facku větší, ale o to líp se mi bude padat :-D V pohodě, v ramenách sedí dobře a to je důležité. Jsem ráda, že mám aspoň nějaké, v košili bych mohla umrznout, jestli bude takto. Tak že teda děkuju za pochvalu firemní kultury, ty kalhoty miluju. I Blanči a Markétce se líbily, že děvčata? Blanču sem včera viděla jak s Jarkem krouží na korčulách :-) No nic, beru to přes pekárnu a zahajuju pracovně prodloužený víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
A co vy ostatní babuchy, jaké plány máte na víkend? My jedem zítra ráno s koníkama na trénink do Kopčan a odpoledne za mnou přijede nej kámoška ze střední, skoro rok už jsme se neviděli (Hel zná, Julie). Večer pak jedem do Brna, v Líšni se jedou velké závody a bude tam discotéka a spousta známých, to bude zase akcička. Zůstanem tam přes noc a v neděli budem koukat na závody a pak zajedem na veterinu navštívit Leušku.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek !!! heli-o víku má být až 30 stupňů, tak aby jsi sako ale i košili neodhazovala v dáli... :-N lump-myslím na Leontýnku pořád a držím vám pěstičky... Plány na víkend ještě moc velké nejsou, ale zítra jedem do steak housu na véču, tak se těším. Nevím jestli se půjdem podívat na ty slavnosti?! Těžko říct, co je tam za program, který by nás bavil, krom Helíska a koníků... :-) Děda říkal mojí babičce, že se půjdou proletět tím balonem a nebo že babičku tam posadí a necháji odletět... :-D Co by si pak bez ní počnul?
Odpovědět
ahojka děvčata :-) jak se máme při pátku? Ivi, budu držet pěsti i na nohách, aby byla kobylka v pořádku. určitě to zvládne ;-) My máme o víikendu oslavy hasičského sboru... takže budu poletovat tady v raťách. Dneska večer je tu hasičská noc - takže kdo neví, co večer podniknout, tak dojděte na hřiště. Bude to i s mjůzišn
Odpovědět
Profilova fotka
My máme jít dneska na narozky a zítra budeme nakupovat chlastík atd na svícu a kdyby bylo hezky tak někam k vodě.. Holky každej den je mi blbě jak uvidím datum :-Dje to nezastavitelné.... =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruš, jak tě tak pozoruju, tak ty se na té svatbě asi zhroutíš... jsi stejný "nerváček" jak já... jen doufám, že mně nebudeš následovat a v neděli ráno nepojedeš na pohotovost...?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, má být hezky, v sobotu 27 a v neděli 29 stupňů, to je určitě na vyplesknutí k vodě :-D A na ten chlastík máte pronajatou cisternu? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?