Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..opět v práci a nestíhám:( jani už jsou prstýnky?Já si ho taky furt zkoušela,ale i můj:-D
Odpovědět
Odmlčím se, budu až po jedenácté....zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jsem se nic nedozvěděla, paní doktorka, co Leu bude převazovat, bude na příjmu až po poledni, tak pak dám vědět. Chvíli tu taky nebudu, chystám se do Hod.
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) Majky, tak rytina mě vůbec nenapadla... se jdu podívat, jestli tam ještě je :-D :-D :-D Heli, co mi to posíláš za mejly???? z toho nebudu spat... pán co má prsa a vagínu... a v ní schovaný penis... no to se hned tak nevidí :-D :-D Ivi, vůbec nepiš, že už končí prázdniny... protože se nám to nezadržitelně blíží....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko milé dámy :-) Počasí mojí dovolené tada ani trochu nepřeje :-( , kéž by bylo hezky aspoň na tu moji svatbu shafrah-počkej zitra budu šílet z prstýnků stejně jako ty :-D ,ještě že te rytiny tam moc neni :-) . No jo Jani, už to máš za pár ;-)
Odpovědět
Blani, noo, 3 týdny... furt to byl rok... a najednou jsou to 3 týdny... to je šílené... ještě musím vyřešit matriku, pač nejsme schopní se potkat s mojím a dat dohromady rodné listy a občanky... no prostě je to nervy :-D ale těším se, až to budeme mít za sebou... už je to úmorné... a ty to máš vlastně za 5 týdnů... to je taky za chvilečku... taky už šílíš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem zase zpět, vyřízeno nakoupeno a ještě jsem koupila mamči růžičku a šampíčko k svátku :-D Jani, já jsem z prstýnků taky byla hotová a neměj strach, klidně zkoušej jak o život, rytina to vydrží ;-) Ta moje po dvou letech denního nošení vypadá z celého prstýnku pořád nejlíp :-D
Odpovědět
chtěla jsem vám je vyfotit, ale nejde mi to udělat tak, aby tam byly nějak pořádně vidět :( Ivi, zkoušet ho nebudu, prej to nosí smůlu... tak to radši nebudu riskovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah-Jani, věřím, co prožíváš, já toho měla před tou svatbou plné kecky... rok něco chystáš a stejně je to pak za jeden den pryč.. :-| Už se to blíží a počky za chvílu, to už bude z tebe paní a my ti budem muset vykat... :-D heli-viděla jsi mně??? Já mávala jak čert :-) Ale než jsem se otočila s autem (stejně, kde jsi se točila ty) tak už jsi byla pryč... lump-ivi, i u mně je rytina pořád O.K. za to celý prstýnek vypadá jak po 60 letech manželství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už ne měsíc včera to byl měsíc do svatby---mě jebne...připadá mě že nestíhám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, vyhoď nohy na stůl, pust si fajn muziku, nalij pohárek něčeho dobrého a řekni si "žááádný stres, bude to fajn, stíhám všechno" :-D :-D a uvidíš, jak se ti uleví ;-) A když to nepřijde hned, tak doplňuj pohárek, dokud to nezabere :-D ...ale letí to, to máš pravdu, za chvilku taky paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruš v klidu, to zvládnete !!!!! Paní z čejkovic vám pomůže... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
majky, tak teď jsi Barču určitě uklidnila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hej holky jako :-D klídek...:-Dpohoda...no už se raději ani nedívám na odpočítávadlo.....a za 2týdny svíca úáúuá ]-( x-)
Odpovědět
baru, kdy máte svícu??? 29.???
Odpovědět
jsem zpět :-D majky, to víš, že viděla, mávala sem ;-) si říkám, kurńa, jaký pěkný pažout :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tak to jsou ony... na to mém nejde moc vidět ten kamínek... ale tak aspoň pro ilustraci :-)
Odpovědět
jani, moooooc pěkné, takové jemné, decentní a přesto načančané x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani máme ji 29.8. a čekáme 70-100 lidí?A vy kdy?..krásné prstynky :-)
Odpovědět
heli, my si na nic přeplácaného nepotrpíme ani jeden a když to máš nosit celý život, tak ať se na to dá aspoň dívat :-D Baru, taky ji máme 29. a čekáme kolem 150 lidí... no uvidíme, jak to nakonec dopadne :-) a kde ji máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda baby, vy ty svíce budete mít teda ve velkém :-D Hlavně nezapomeňte fotit ;-) Jani, prstýnky jsou moc krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
babss-Baruš, já už vím, jak se jmenuje ta provozní.... ;-) heli-já jak vjela do zatáčky, tak říkám "hen je Helísek" tak jsem se taky chystala na mávačku, trůbačku a blikačku, ale nebylo potřeba. Moc ti to slušelo v těch brílkách vypadáš jak paní profesorka... ;-) :-) shafrah-krásné prstnýky.. jak píše Helenka, jemné, decentní... nepřeplácané moc hezké. Panebože holky, kde ty svíce budete dělat, to je tak někde na letišti...?! :-N
Odpovědět
Ivi, prosím tě, jedete někam v sobotu na závody? Já nemám sako na ty pos... slavnosti :-S
Odpovědět
Majky, já jo? No až budu ta tělocvikářka, tak uvidíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tento víkend je jenom velká cena Líšně a na tu s Vendou ještě nemáme :-D, dopoledne jsme ale v Kopčanech na tom tréninku. Sako ti klidně půjčím, ale nevím jestli ho dáš přes záda, já mám obvod pod prsama sedmdesát a je mi úplně na fest. Ale když tak nad tím přemýšlím, tak má u mě sako i ségra a to je o něco širší. Moje je černé a Leňa má červené. To jsou ty stejné slavnosti, jak jsi kdysi měla ten operovaný nos?
Odpovědět
Ivi, jooooo, to jsou ony - po deseti letech tam budu za exota jinak :-D Můžu se dnes stavit pro to ségřino?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně stav se, doufám že ho najdu :-N
Odpovědět
Tak já ti zavolám jak budu vyjíždět z Dubňan, ju? Jedu teď na otočku ještě nahoru a pak bych se stavila...
Odpovědět
Profilova fotka
heli-ty půjdeš s koníkem na slavnosti? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dojdu dom, tak ho pohledám a nachystám na nějaké viditelné místo. Pokud nebude chcát, tak máme s Hančou v plánu terén, tak kdyby ses zrovna trefila, když se tam nebudu vyskytovat, aby ti ho Tonda předal. Jo, taky máme novinku, kulu na venkovních vratech a ještě není natažený zvonek, tak až budeš stepovat před, tak mě prozvoň a buď dojdu já, nebo Tonda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?