Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Jo, to sem dlabala ořechový šáteček, abych si mohla dát léky, jak si je dám na lačno, tak jsem jak zfetovaná :-N Kurňa, ty sis stihla všimnout, co mám na sobě? :-D No jo, audit...
Odpovědět
Profilova fotka
Já stíhám všechno, ale nechtěla jsem na ulici pak na tebe křičet, když jsi tak rychle vyběhla. Dubňanské tetiny v širokých suknicách by mě pak nepustily zpátky do fronty :-D
Odpovědět
No tož to je jasné, ještě by tě ubili čakanama :-D mělas huknout, víš jak je to se mnou bez brýlí a taky sem chtěla být v devět v práci a nevyšlo mi to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám po obýdku brendi-Peťka mně dnes psala, tak jí písnu, kdy bude mít čas a zařejmě už to necháme na příští týden, ju? Jé a jaká kámoška? Znám???? blani-tak botky vyšly??? Supééééééééééééééééérrrrrrrrr ;-) Jsou fakt boží, pak je chci vidět na živo.
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju ořechový šáteček a pak ještě jejich crosant s čokoládou, na čokoládu mě dostane každý, zrovna včera jsem si koupila arašídovou nugetu a už tam půlka nééééni holky právě jsem douklízela, mám to místo posilky, dítě mi usíná, takže veget na chvíli a kafe to jistí Marky příští týden říkala i Jarka, se s těma vlasama tentokrát nemůžu jaksi domluvit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pá zítra, valím domů za mužem a zvěří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brendi-luci, jakto? Co ti t stím udělala?? No já jí taky musím zavolat, aby mně zkulturnila před Dančinou svatbou... už to nemám víc jak měsíc barvené a odrost už je vidět. lump-papa
Odpovědět
Já dnes pádím, písnu večer. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
heli-papa
Odpovědět
Ahoj holkyy, jak se máte? No dneska jsem potkala Vladěnku, je opálená, odpočatá, vypadala skvěle a svěže po ránu, narozdíl ode mne :-D Dnes nám v práci blbl internet, no tak to bylo takové divné. Heli díky za mailíka, moc hezká fotečka. Budeš vystupovat i o víkendu na těch slavnostech? :-) A kde dnes máme Barču? Že by měla dovošku??
Odpovědět
Sylvi, to ještě nevím, nějak jsme to zapomněli probrat :-D Na programu to je, ale máme samé mladé koně a taky by to mohl někdo z "publika" odskákat, známe lidi....Jezdili jsme do Hodonína dělat maškaráda na svatovavřinecké a měla sem tam jednou mladou kobylu, co mi skočila do lidí....Nedali si vysvětlit ať nehulákají...ale to je "jéééé, kůň" a nejlíp po něm něco mrsknout... ]-(
Odpovědět
holkýýýýýý, máme doma prstýnky a jsou překrásné :-) jsem z nich úplně unešená... můj se mi smál, že ať si ho furt nezkouším :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, fotku a bleskem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah- tak to je super, že už máte prstýnečky doma. Já jsem včera psala mail do zlatnictví, abych se připoměla a dnes mi napsali, že v pátek budou nachystané. Už se na ně taky moc těším majky- tak se stav a vše můžeme zkonzultovat i s botečkama, jsou poravdu krásné :-) heli- jak dopad audit? Doufám že dobře, když ses k vůli nim tak vyfikla ;-) :-D už zbíráš inspiraci, pro podzimní fotky?
Odpovědět
Heli tak to jo, to ti věřím, lidi jsou šílení, hlavně děcka myslím by pokřikovali na koníky :-) , ale i ti dospělí někteří, to jo, viděli koně naposled na obrázku tak jsou z toho pak unešení jak ty děti :-D Jé Jani, tak už i prstýnečky máte, tak to se ta svatba hooodně blíží....ty jo, to je za chvíli to je fakt. To já budu na dovošce a ty se budeš vdááávat. Já si vzpomenu :-D
Odpovědět
Blani, jak inspiraci, tak rekvizity :-D Neboj se neboj, v hlavě je nápadů.... ;-) Audit pokračuje ještě zítra, ale už v jednu mají pánové odjíždět, tak snad to klapne. Pan auditor kvůli mně málem spadl ze schodů, kvůli kolegyni zapomněl mluvit :-D
Odpovědět
Ahojky kočky, zase po nějakéj době na vás nakukuji. V práci lehce nestíhám, člověk tam 2 týdny není a pak se z toho bude 3 týdny vzpamatovávat :-| ]-( Sylvi - to jsi mě potěšila, že podle tebe vypadám opáleně. Já se totiž nakonec vybavila krémem z lékárny s faktorem 30. Kdybych byla bývala měla nižší faktor, tak je ze mě černoška, ale radši jsem to nechtěla riskovat. Sluneční vyrážka mě tedy letos minula :-) Sylvi a neboj počasí na dovošce budete mít krásné. Ty jedeš na 2 týdny? Markétko - nemáš ty náhodou někde ještě ségru? V Makarské byla holka nachlup podobná tobě - se vším. Postavou, blond vlásky a úplně stejná v obličejíčku. Jsem na ní pořád koukala a říkala si, že to prostě musí být tvoje ségra, protože taková podoba. No byla tam s manželem a hodně rozkošným malým chlapečkem. I věkem byla hodně blízko tobě....Tož se doma zeptej, jestli si některý z tvých rodičů nepořídil ještě další dítko... :-) Ivi - lumpíku. Normálně jak jsem tak koukala na ty fotky ze srazíku, tak jsi mi připomínala Dr. Ježkovou, vážně. Jste podobné typy. Heli - tož jsem včera hleděla na ty hadříky. Jsou tam některý hodně dobrý kousky, ale ty velikosti ]-( Přes prsa sotva 85 cm......no to u mě asi nehrozí. Ale některé šatičky pořád váhám jestli do nich půjdu...Takže díky moc za odkaz. Ostatně kdy valíš na dovošku?? Kdyby už tu nikdo nezabloudil, tak přeji všem krásné snění......
Odpovědět
ahoj Vladi, no jo, pro nás malokozatky to jde :-D Všechny hadříky mají elastan, takže jsou pružné. Já když ty nudličky vytáhla z balíčku, tak jsem říkala, že nemám šanci to oblíct :-D Já odjíždím 27. večer, po denní službě na záchrance, kdy končí zbytek naší posádky, ňafnu plavky, ručník a víno a jede se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočeny ;-) Vladi, ty jsi číslo. Ale je pravda, že jsem paní doktrorku naposledy viděla, když ještě nosila dlouhé vlasy a já byla v devítce na základce a tak tam rozhodně podoba žádná nebyla :-D Mamča s Radimem dorazili v pořádku domů, sice místo v jedenáct až v pět ráno ale hlavně že OK. Letadlo se jaksi opozdilo s odletem...
Odpovědět
dobré ránko bérušky Ivi, tak to je fajn, že doletěli v pořádku. Jak budeš mít od mamči foto, tak mi nějaké pošli. Taky jsem si ji sto let neviděla, pozdravuj ji ;-) A co Leňa, je u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, určitě jak budu mít foto, tak ti pošlu ;-). Však jsem se taky kvůli tomu zpožděnému letu vůbec nevyspala a čekala jsem kdy mi přijde nějaké info, že už jsou doma. Zato teď bych spaláááááá :-o. Leňa je teď v Lanžhotě a ještě tam nějakou chvíli bude, takže je teď u mě častěji, což je super. Zrovna v úterý dorazila i se psiskem, to byla mela, její divočák, naši dva a sousedovic voříšek, takové zmítající se klubko psů, to jsme se nařechtali :-D
Odpovědět
To znám, když vezmu Lajku na Josef, dovezem Huga a je tam Rocky a Máša....Hugo je líný někam běhat, ale o těch třech nevíme i půl dne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, já jsem ti říkala, že s Lajušou by to na Josefu mohlo jít ;-) Máša je úplně boží psisko, tak milého vořecha už jsem dlouho neviděla.
Odpovědět
Ivi, nene, do toho nepůjdu...mám k tomu hned několik důvodů ;-) Včera se tam večer stavovali dvě paní se třema dětma, jestli bych jim mohla ukázat koně, tak sem je vzala dovnitř a jak jsme stáli a povídali, tak jeden chlapeček, asi tak pětiletý, mě chytl za ruku, opřel tu svoji blonďatou hlavičku o mě a tak jsme tam stáli....
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, ale aspoň si to s tebou ještě užívá, kdy ji vůbec budeš dávat tomu kámošovi? A jak to vlastně vypadá se současným a budoucím bytem, už se to nějak pohlo? Za půl hoďky zkusím zavolat na veterinu, pokaždé mám takový divný strach co mi řeknou...
Odpovědět
No, užívá, je u babičky, já ji vidím jen o víkendu, to si ji beru ke koním. Jinak fakt nestíhám, absolutně. S bytem se to pohlo, dnes jedu pro nějaké papíry a zítra by se měla podepisovat smlouva. Do konce měsíce by to mělo být za náma...tedy zaplaceno a tak. Budoucí byt budu chtít někdy v říjnu, v září mám moc lítání, každý víkend někde fotím, tak by nebyl čas malovat :-D Tak pak poinformuj...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... dnes je zase hnusné počasí... shafrah-Jani, gratulace k prstýnkům, taky jsem byla taková, pořád jsem ho zkoušela a můj mi říká, že sedřu tu ritinu, co byla vevnitř. :-N Vladi, že by si taťka hodil někde bočáka a upustil pár spermií??? :-D Musím to vyzistit, ani bych se nedivila.. :-N heli-já na tu fotku, co jsi posílala mrkla včera a normálně... jsi v tom oblečku kočka ;-) Normálně kobylka jak sviňa ;-) :-D lump-tak pak písni, co je nového s Leonty.
Odpovědět
ahoj Markétko...to je jen pracovní obleček, počkej na závodní :-D Jakpak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že si užívá s tebou a smečkou psů u koní, to pro ni musí být super vyžití :-) . Tak to je fajn, že se to s prodejem tak hnulo, budeš to mít definitivně z krku. A říjen je už skoro za dveřma, hrozně to letí, za dva týdny je po prázdninách...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky, jj dám vám info, jak se něco dozvím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?