Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Nebude :-N
Odpovědět
já jsem jak kdyby mě dneska někdo vzal palicí po hlavě... unavená, taková malátná :-D co je tohle za stav?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mně se dnes nic nechtělo, ani dýchat, natož psát... Jsem nějaká bez energie, připadá mi, že tak jak jsem žila dlouho z Řecka a té jejich dobré nálady, tak je to všechno pryč. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
oooo Marky, to se musí rychle něco energetického podniknout!!!!! :-N Jako bych jela hned někam, někam znamená k moři :-N , Vašek první sliboval že když bude auto, tak se jede na víkend k moři, asi nebude nic, ale na konci srpna mi doletí ségrš z Irska nastálo, tak pro ni zajedeme do Prahy, a spojí se to s malým výletem na jednu noc, vezmeme taky maminku x-) , ale v nic už nedoufám ani se tetěším, aby to zase nakonec nedopadlo jinak Marky kdy jedete na tu dovču do Čech?
Odpovědět
koupila jsem kalendář Dubňan...a jsem hrubě zklamaná...nápad dobrý, dobrý design, celková kompozice...ale kompozice fotek....některé jsou pěkné...ale za některé bych se opravdu styděla...
Odpovědět
jako nechci říct, že moje fotky za něco, ale kdybych je dávala do kalendáře, tak provedu sakra pořádný kus práce...já dneska dostala rozpis na ten veletrh a z toho se teda asi opupínkuju...navíc chtějí vědět, kolik za to chci...
Odpovědět
Profilova fotka
heli jaký veletrh? nevím,nevím nic. ten kalendář jsem taky prolistovala, fotky katastrofa, líbilo se mi jich tam jen pár :-x
Odpovědět
ty fotky jsou totiž poskládané od různých lidí a jsou různě staré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi jasné, je v nich rozmezí několika let, ale kdybych se už pustila do něčeho takového jako je kalendář, dala bych do toho více profesionality
Odpovědět
Profilova fotka
brendi-Luci, domluvíme tu akcičku s holkama? ;-) :-) My jedeme za týden, od 22.8. do 26.8., ale už se bojím i těšit, aby to zase nedopadlo... heli-jaký veletrh, taky nic nevím???? =-) A holky, 67 mm ND filtr = nedostatkové zboží... už jsem psala do 3 obchodů a nic... :-| Takže z focení vody asi nic nebude. Mám sice 52 mm co můžu dát na tu pevnou 35 mm ale to tu vodu ani nepřiblížím a div nebudu muset vlést ze stativem do vody, abych něco vyfotila...bože, proč já m usím mít takovou smůlu???? :-S A Heli, tvoje fotky jsou něco extra !!! ;-) Ty se za ně stydět nemusíš !!!! Jj, oni to poskládali z fotek místních lidí, ale i tak to mohlo mít trošku úroveň.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ve zkratce hodím info. Už jsme po konzultacích s vetama z Brna a to hlavní je, že zranění nejsou tak závažné, že by se klisna musela nechat utratit. Jsou ale dost vážné na to, že nám ještě nemohli říct, jak se to bude hojit a jak moc ta její nožka zůstane poškozená... každý den se jí dělá převaz a odstranuje nekrotická tkáň. V neděli za ní jedeme na návštěvu s nějakou tou dobrůtkou a dozvíme se zase něco víc. Každopádně jí zůstanou hodně ošklivé jizvy, Heli ty si to dokážeš představit, ještě mnohem horší, než měl Fernet to hlezno... Tak pá zítra, jdu poshánět ostatní zvěř z výběhů a dát jim večeři ;-)
Odpovědět
ivi, určitě je úspěch, že ji nemuseli chudinku utratit... určitě bude holka v pořádku, hlavně ať se jí to brzo zahojí a je fit
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, Ivi, té klisničky je mi moc líto. Věřím, že to nakonec vše dobře dopadne a bude to v pohodě. Luci - já už tedy po slanu nevoním, ale pořád si tu slanou vodu představuji :-D . Dneska to byl v práci šok, došla jsem po 2 týdnech a málem mě trefilo. Tolik papírů a žádostí na stole.... ]-( ]-( ]-( To budu zakládat týden ]-( Jani - už jsem si korunku dala do tašky, takže zítra se klidně můžeš zastavit ;-) Sylvi - kdyže to jedeš do toho Bulharska? Ti budu tu dovošku tiše závidět......jela bych hned zpátky, kdyby to šlo. Heli - kočko, chtěla jsem se zeptat, jak jsi tu psala něco o nakupování hadříků snad z Thajska nebo odkud za hodně dobrý prachy - na to jsi přišla kde? Mohla bys mi dát nějaký odkaz nebo tip jak na to. Docela bych si taky něco hezkýho objednala....... :-) :-) Předem moooooc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky :-) Jsem úplně unavená, včera asi kolem osmé nám nečekaně dovezli dvacetčtyři velkých kulatých balíků sena. Do noci jsme to sklízeli, naštěstí nám přišlo pomoct pár kamarádů. Hlavně, že už to máme doma pod střechou, bylo to za pět minut dvanáct před zmoknutím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak hodečky byly super:-) jinak jste toho nakecali celkem dost tak vás jdu dočíst... jak jste se měli? :-)
Odpovědět
dobré ránko princezničky... Ivi, mně je z toho uplně špatně. Asi tam máte dost známých doktorů, ale kdyby bylo potřeba, řekni si, zavolala bych Pavlovi...Umím si to živě představit a dost dobře si pamatuju, jak jsme u Ferneta spávali a střídali se, ošetřovali...nikdo to nechtěl dělat... Vladi, zrovna mám na sobě jedno tríčo, tak ti písnu odkázek - Markétka si to taky objednávala. No jo, fotím v září veletrh v Brně ;-) Já měla dobrou vůli jet do práce na šest....nějak sem se příjemně zasekla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dík Hel, kdyby se to komplikovalo, určitě budu vděčná za každou pomoc. Naštěstí se k tomu jejímu včerejšímu vyšetření nachomýtl přímo pan doktor Žert, tak si ji "vzal" pod ochrané křídla. Jedno pitomé válení a způsobí to takové problémy :-( Ahojky Baru, tak to je super, že sis hody užila. My jsme měli v plánu se tam v neděli objevit (abych ti oplatila ty panáčky ;-) ), ale nakonec se nám to zkomplikovalo a pak už nebyla nálada...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky... to je počasí :-S Zalést do peřin a dáchnout si tak na týden.... lump-Ivi, tak aspoň nějaká "dobrá" zpráva.... budu držet palečky a myslet na ni, aby se ji rána co nejdřív zahojila. Bude v pořádku, asi už ji nebudete mít moc na závody, že ne? babss-Baruško ahojky, už jsi po hodech použitelná?! :-) heli-ježiši na 6 do práce, to by mně zabilo.... =-) :-x Dnes bych nevylezla z postele vůbec. Bolí mně břicho jak prase, zase přijeli američani, sviňáci jedni !!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, závodit už určitě nikdy nebude, ale protože je to kobylka, tak až se trochu dá do kupy, necháme ji připustit a bude to mamina na plný úvazek. Se sedlem a prací ji nikdo otravovat nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
lump-jé tak to je krásné !!!! Z toho i ona bude mít hroznou radost... :-) ;-) Bobiška maličká... co může způsobit vteřina nepozornosti... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Vladi tý jo chudák koníček:-(bože musí to být strašné neboj vše bude v pořádku a dostane se z toho :-( ;-) :-) jinak jsem použitelná :-)zítra mám opět volno jdu poběhat kožní, úřady, nakoupit fitminy atd x-)
Odpovědět
ahojka holky :-) Baru, takže sis dobře zahodovala? Já byla na hodech v Hodoníně v nedělu, ale nějak jsem se letos nebavila... holky, mám jet do hodonína za Vladěnkou pro korunku a zamluvit kytky... ale do toho deště se mi nechce... nejradši bych ještě spala
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já jsem měla dneska po ránu podobně spací náladu a pomohlo mi, že jsem sežrala milku M-joy. Já čokoládu skoro nejím, ale tohle jsem potřebovala a fakt mě to nakoplo :-D Holky budu vás o stavu Leontýnky informovat, děkujeme za držení palců. Jsme s manželem praštění, ale už začínáme vybírat potenciálního ženicha, nadělíme si připouštěcí dávku k vánocům x-)
Odpovědět
ivi, já měla dneska dost výživnou snídani... takže milku oželím... ale jak pojedu do hodonína, tak si v albertu koupím zmrzlinu :-D jestli teda vyjedu... pač prší čím dál víc...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já teď přijela z města a z kolegyní jsme seděli před firmou v předváděčce, bo se spustil takový šupec, že jsme si nechtěly poničit účesy :-D lump-Ivi, to má ale krásné jméno Leontýnka... to jste jí dali vy nebo to měla nějak dané z chovu???
Odpovědět
Profilova fotka
S tímto jménem už jsme ji koupili. Ale jako jedna z mála měla štěstí, protože se narodila u člověka, který dává koním velmi zajímavé a komické jména a hlavně musí být české :-D
Odpovědět
Sežrala sem tři borůvkové knedlíky s tvarohem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm borůvkové knedlíky, to bych si taky dala. My dneska na oběd nic moc, brambory a karbenátek, aspoň že k tomu byl docela dobrý rajčatový salát.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, po delší pauze jsem si sedla pc a snažím se vás dočíst. heli- z tebe bude žádaná paní (pardon- slečna) ;-) :-D fotografka! Aby jsi nám pak nespychla, to jsme pak s tebou nevydrželi :-D . lump- držím pěsti, aby to s koníkem dopadlo dobře majky- jak budeš mít čas, tak se ozvi a moc díky-ty víš za co :-N Jinak nevěsty, jak jste na tom s přípravama, já mívám v poslední době sny o svatbě, ale s hororovým scénářem ]-( tak nevím jestli se to zdá každému, nebo je to znamení (snad ne) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem po obídku... blani-ty hororové snové scénáře jsem měla taky... zdálo se mi, že mně mamka zrušila svatbu pak zase to, že jsem si šla zkoušet šaty a oblíkla se do dědového pyžama a paní v salonu mně ujišťovala, že je to teď trend a tak se to nosí... :-D Ono to přestane, až to bude za tebou... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?