Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marky : :-D :-D :-D pššššt....nechci být závislám který má víc jak 8237 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
závislák*
Odpovědět
Profilova fotka
baruš- :-D :-D :-D :-D to je tím, že ty jsi ještě mladé kuře,kdežto já už mám něco za sebou.... :-N hlavně tu svatbu, sakra... :-|
Odpovědět
jéé, tak to já jsem proti vám všem úplně soplisko :-D :-D ale ještě 200 a bude první tisícovka :-D
Odpovědět
majky.. teda ty stařenko :-P
Odpovědět
To bych se asi měla učit skákat do hrobu.... Před půlhodinou sem dotáhla domů...jdu spát bo v pět vstávám a asi zdechnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, už se nám zase o skok přiblížel víkend :-) Copak Heli, že jsi tak ponocovala...? Ve všední den, no styď se :-D
Odpovědět
Dobré rááááánko :-D Už jsem fit a svěží v práci, jsem zvědavá , jak dlouho mi to vydrží :-N Ááááááále, Ivi, to se někdy tak stane, no :-D Měli sme takovou malou "rodinou" sešlost u koní, přijela Soňka, tak jsme popili, pojedli, zasmáli se a tak no :-D A vůbec se nestydím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toš to ja, to se musí občas takto zabačovat :-D Se Soňkou se dobře paří, byla teďka i u mě na těch narozkách a s Hančou se tam docela slušně odpráskly :-N, to byla prča, a chudák Hanky brácha je musel vézt domů... Nevím jak moc se tu dneska budu objevovat, chystám se psychicky na tu konsolidaci :-S
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak dnes jsem málem nevstala, jsem po tech antibiotikách jak sfetlá :-N unava je znát. Ještě, že bude zítra pátek. Heli jak můžeš tak brzo vstávat? :-) To bych asi nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... Už se nám to sobotí....v nedělu máme hody tak si beru na pondělí volno:-)
Odpovědět
Ivi, v pohodě, to dobře dopadne - jak jinak taky ;-) Teď sem dočetla, cos všecko dostala k narozeninám. To je bomba :-) Já když si vzpomenu na svoje poslední narozeniny, kdy jsem od svého ex nedostala nic, protože na ně zapomněl....
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj Sylvi...no já jsem sova, spávám denně tak dvě tři hodinky, takže s tím problém nemám ;-)
Odpovědět
Heli já tě teda obdivuju, jak můžeš takto fungovat? Já se cítím jako bych ani nespala :-N Já chodím už pár let na 6,30 dopráce , ale ještě jsem si na to vstávání nezvykla. Baru ty se mááš, budeš mít volno, užij si hody. Dnes jelo do Hodoša jako 7 lidí busem :-D všecí mají asi volno
Odpovědět
Profilova fotka
heli mě by jeblo jen 2-3 hodky já potřebuju minimalne 8 jinak jsem nepoužitelná :-D ty si nic nedostala?hmm to je smutné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomenout na narozky někoho blízkého hodně bolí, to věřím :-( Dělám tu kons.teprv hodinu a už mi to vůbec nejde, mě trefí, skoro nic na sebe nepasuje... Teď mi psala mamča, že už se vychrupkali a půjdou za chvilku pozdravit moře a pak na snídani, docela jim to fakt závidím :-N Baru, tak poctivě zahoduj, aspoň tak jak já :-D. Možná, když vyjde čas, tak se tam na chvilku objevíme s mojím. Jedem popřát babičce k narozkám a když budem stíhat, tak ti oplatím pozvání na panáčka ;-)
Odpovědět
Ivi tak mamka se máá, už se teda rekreuje, ju? :-) No hned bych se přidala :-D
Odpovědět
sylvi, já chodím na 6 do práce už dva a půl roku...předtím sem chodila dva roky na sedm nebo tři roky....ale když se mi nechce vstávat a není v práci nic akutního, tak přijedu i na devět nebo na jedenáct :-N já tu mám práce jak na kostele.... Baru, ne, on si prostě nevzpomněl, že mám narozeniny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka, sotva udržím oči otevřené.... jsem úplně grogy... Včera se nám posral záchod... chjo... :-S Máme ten závěsný, takže se do něho Luk nemohl ani podívat tak bude volat dnes strejdovi, aby se nám na to přijel podívat....Jestli budem sekat tak mně asi hrábne :-( Nateče tam voda a nezastaví se... začne vytěkat jako když splachujete... no hrůza. Musíme mít zastavenou vodu, jinak bychom měli bazén. heli-ty jsi nezmar... 2-3 hoďky spát, mně by to položilo. :-N Ale zase se ti muselo spát jak miminku ... :-N ;-) lump-Ivi, já tvojí mamce závidím hoděn !!!! :-N :-D sylvi-jak jsi na tom? Je to už lepší? Ant. zabírají?
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) sylvi, tu únavu chápu... já jsem taky vždycky ospalá... kolikrát třeba prospím i 2 dny prakticky vkuse, než si ten organismus na to trochu zvykne majky, noo, záchod, to je svinstvo. mě se zase na záchodě vespod usazuje jakýsi bordel, který nezničí žádný čistič - nevím co tam nalét... a zmenšuje se ta odtoková roura... takže občas se ti stane, že po sobě prostě nespláchneš... i kdyby ses přerazila... no je to hnus fialový... blee heli, takové lidi odbivuju, kterým stačí málo spánku... já jak nespím aspoň 6 hodin, tak po mě nic není... a často si ještě lehnu po obědě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já až tak nutně taky spánek nepotřebuju, ale dvě až tři hoďky by mi taky nestačili. Naše rodina se drží hesla, "co prospíš neprožiješ" :-D
Odpovědět
já si pamatuju, že nám na střední v občance říkali, že existují dva typy lidí - sovy a zajíci. zajíc jde brzo spát a brzo vstává a sova jde pozdě spát a pozdě vstává... a já jsem asi nějaká mutace, protože jdu spát brzo a pozdě vstávám :-D
Odpovědět
Holky, ale jo zabralo to, už je to úplně lepší, skoro nic necítím, jen ráno občas, ale i to je v pohodě už. Jen aby se mi to pak nevrátilo, ant. mám do pondělka do večera. Takže ještě mám času aby to pořádně zabralo :-) Ale je to super, už normálně funguju, jen jsem unavena sem tam. A těším se na víkeeeend :-D Co máte v plánu ženy?? Majky s tím WC to znám, ale my máme normál záchod, takže když se to někdy stane, tak můj zavře vodu do WC, něco v tom WC opraví a hned to funguje. Já tak občas umím strhnout to splachování :-) , ale už dlouho se to nestalo. :-) Snad to budete mít rychle opraveno.
Odpovědět
Jani, na ten záchod máme výborný výrobek, vezmu ho do auta, tak se pro něj můžeš zastavit ;-) Tak já sem taky mutace, jdu pozdě spát a brzo vstávám.... :-D Víkend? Pátek pařím, sobota pařím...v neděli se asi budu léčit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Hel, ty zvíře, abysme ti za chvílu nevozili buchty do odmašťovny :-D Já mám v plánu v pátek pařba u a kámoša ve sklepě. V sobotu a neděli jsme u babičky na chalupě, na oslavě jejích narozek, pojedem tam na motorce, už se na to hrozně těším :-)
Odpovědět
heli, a nezežere mi to celou záchodovou misu? :-D
Odpovědět
Ivi, povidlové, prosím :-D
Odpovědět
Jani, neboj ;-) Jedu domůůůůů, už jich tu mám plné zuby :-D
Odpovědět
heli, pak mi napiš, kde se mám pro to zastavit a co budu dlužná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky včera jsem shlédla film Pařba ve Vegas a krutý snímek a ty hlášky prostě úplná pravda ..smáli jsme se až to bolelo.... :-D :-D http://www.csfd.cz/film/249773-parba-...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?