Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
vidím, že tu řešíte spodní prádlo...já se včera nasmála při nákupu plavek - spodek M, vršek L a druhé to samé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli já včera viděla v brně nááádherné, v reserved, ve slevách, ale jaksi, vždy bez druhého dílu, nenašla jsem je, ale byli krásné
Odpovědět
Luci, taky jsem koukala v Reservedu, ale nic sem si nevybrala :-( Ještě by se mi líbily hnědé...sem prohloupila, že sem si je v H (a) M nekoupila...no třeba se do toho Brna ještě dostanu.... Markétko, dnes mi přišel balíček z Thajska a tríča jsou super :-) To černé za krk je hlavně bomba 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jé, tak to je super !!!! Budeš kóča největší. Já měla dnes jedno v práci a kluci mně chválili... :-N Hlavně super materiál... Dnes jsem se rozloučila s objektivkem, už jsem ho poslala.... dala sis ho už na aukro? Já si chci v týdnu zajet do Brna pro nový, tak snad mi to vynde? Dnes bych si radost potřebovala udělat, vytočil mně opět tata... to už je fakt něco !!! ]-( ]-( ]-( Musela jsem si dát doma na sklidnění malibu s mlíkem. :-x
Odpovědět
to já dneska uklidnila nervy celou pizzou... uff... ještě teď ju cítím v žaludku... to budu trávit týden :-D
Odpovědět
Markétko, co zase tatin provedl? =-) Děsíš mě...vím, že to s ním není lehké :-( Jééé, to bych tě mohla "zneužít" na ty hnědé plavky.... :-N Ještě sem ho tam nedávala...ráno ho vyfotím a dám ho tam...třeba se někomu bude hodit...chci ho prodat se vším příslušenstvím a polarizák stál skoro tisícovku...tak nevím, jestli ho prodám :-o Jani, jakou sis dala? :-D
Odpovědět
heli, koupila jsem si tu v hypernově za 4 pětky ;-) někdo na ni nadává, ale mě chutná... i když už mi přijde, že to není to, co to bývalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani tu jsem taky dlouho neměla,ale za ty peníze dobrý x-) jinak to tvé prádlo - potřebuju jinou podprsenku, samodržku musím mít ve předu naširoko, jestli mě chápeš, jen ty mi sedí :-N :-| Heli, v tom Reserved měli jedny krásné modré, na tu barvu nejsem ale tato byla nádherná, a pošité flitry, no vršek nebyl, a bez něj chodit nehodlám :-D . Jiak holky už vám přišli ty věci jo, a jste teda spokojené i s velikostí i s materiálem? já si dneska udělala taky radost hadříkem a jsem max spokojená 8-)
Odpovědět
luci, v pohodě ;-) však za podívání nic ;-) a s tou pizzou... právě, že za ty peníze v poměru kvalita cena je to nejlepší pizza v hodoníně... :-D až je to směšné
Odpovědět
Jani, já ji mám ráda, ale nesmím ji na husto :-D Lucííííí, to jsme koukali na ty stejné :-D Sem jim to prohrabala, ale jen spodek.... :-D Jo jinak velikost je univerzální :-N Takže Markétce to musí být zaručeně velké...Co sis koupila? A materiál je fajn na dotek, uvidím, jak se bude nosit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky. Dneska to zase vypadá na zamračený den a mě čekají mzdy, tak to bude totální otrava :-S Už ať jsem doma, chcem jít s koníkama na vyjížďku do vinohradů, tak snad nebude pršet...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženušky... včera jsem prošustili všechny hypersuper a nakupovali jsme alkohol a nealko na svícu, slané atd..to b ude pěkný balík peněz :-x a mám boty na svatbu balerýnky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno jdu vás v rychlosti pozdravit, páč dnes nebudu mít moc času (jdu umývat okna :-p , už přes ně není vidět ;-) ) baruš-hoď ty botky do albumu, ať se můžeme taky mrknout. Já mám botky objednané a čekám kdy příjdou, budu mít stříbrné nazouváčky na vyšším podpadku. a prstýnky mi přád nepřišly :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka !!!!! heli-o taťkovi radši nemluvit, je to stráta slov.... Jaké plavečky a kde? Klidně se ti pro nich stavím, jen mi musíš napsat potřebné info. A věci jsou mi dobré, z jedné halenky mi lezou prsa ven, které nemám a jedno třičko mi je na fest, takže ho asi časem zdědí sestřenčina malá :-D Materiálově je to super !!!! Mám 7 věcí za 1000 Kč babss-baruško, ukaž střevíčky..??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nejsou žádný zázrak jsou od ťongů(tam jsem boty nekupovala od 9 třídy):-D v Bv a v HO nikdy nejsou balerýnky v mojé velikosti v normál obchodech a můj už nervózní tak jsme stály u ťamanského obchodu a že a co sem říkám tam nic nebude..takže mám botky opravdu jen na jeden den. :-D stahnu je a hodím do alba mmt
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky vidět střevíčky :-) A Baru nezoufej, propařené a projezené peníze se vyplatí ;-), ty zážitky ti už nikdy nikdo nevezme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou v albumu..jinak na podpatku jsem nechtěla jsem vysoká a celej den v nich bych asi neustála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky jinší sem nenašla podobné já tam mám jen jednu kytičku na boku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, hezoučké, v těch se bude chodit jako v peřince :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruško, jsou nádherné !!!! ;-) I jak jsou strojené... já se bála, že máš "jarmilky" s českou vlaječkou.... :-N :-D
Odpovědět
Dobré ránko kočičky Baru, náááádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jarmilky měli taky ..:-Dmyslím...holky sranda došlo mi na IP už od tří holek kde jsem sehnala tak nádherné balerýnky :-D :-D :-D tady to fakt ty alba sledujů x-) :-D
Odpovědět
Ahoj Holkyyy, jdu vás pozdravit makám :-) barčo ty botky jsou moc pěknééééé, fakt! Na tu chvílu prosím tě ideální, a nebudou tě bolet nožky. :-) Ale i tak v nich můžeš chodit, vždyť jsou hezkééé. Nepoznala bych, že od ťamanů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ty jsou kouzelné :-) ,nic si z toho nedělej já za boty na jeden den nechci dávat majland a scháněla jsem u rýžojedů ;-) :-D . Nakonec mi jedna známá shání z jejich prodrjny, jak je budu mít, tak je taky dám do albumu
Odpovědět
Profilova fotka
babss-jsou fakt jak někde z butiku nepoznala bych to taky, že jsou od šikmookých... blani-ty tvoje botky jsou nádhernýýýýýý, tak doufám, že ti je známá sežene?
Odpovědět
Profilova fotka
majky- to já taky :-) co je to za pořádek, že se nikdo nehlásí na výpomoc s těma oknama? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tak já se hlásím, že bych s mojíma oknama potřebovala taky pomoct.... :-D tak šup šup, jakmile vyšudlíš svoje, tak naběhni na moje... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no teda takových se už dnes našlo víc :-) .Chtěla jsem se stavit některý den na návštěvu, ale když vyfasuju mezi dveřma kýblík a hadru, tak si to asi rozmyslím :-D
Odpovědět
Dobré ráno :-) já se pořád nějak nemůžu rozebrat... furt se mi zavírají oči... čeká mě dneska koš s prádlem, takže budu žehlit o sto šest. jen se odhodlat :-D Baru, botky jsou parádní... původně jsem taky chtěla bez podpatku, ale nakonec to dopadlo tak, že můj podpatek má asi 4cm, takže to snad přežiju... navíc já jsem na podpatky vcelku zvyklá :-) blani, my už sice prstýnky hotové máme, ale nejsme schopni si pro ně dojet :-D včera mi můj řekl, že to stačí v tom týdnu před svatbou... tak jsem vyvalila oči, že to ani náhodou - co když bude špatně rytina a kdy by se to pak spravovalo??? kde jste si nechali dělat prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek! Baru jsou krásné, už jsem je zahlédla a myslím že je známá má taky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?