Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky. Spala jsem jak zabitá, včera večer jsme zvládli udělat žně, obilí je pod střechou a koníci mají zase na rok papku. Jsem ráda, že jsme to stihli, protože má zase začít pršet...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobré ránko..hlásím že v VB prší:-)aspon se trošku počistí vzduch ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, tady v HO taky prší. :-) Jinak včera jsem si byla pro antibiotika, ale normálně makám. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, tak tě nakonec ten močák přece jen dohnal? :-| A jinak hlásím, že v Raťkách taky prší, jak já jsem ráda, že už máme sklizeno :-)
Odpovědět
Jo Ivi, musela jsem včera jít raději pro antibiotika, mám je na týden. Od čtvrtka se to moc nezlepšilo, tak raděj jsem šla. Otravuje to pěkně život ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka, jdu vás pozdravit a zase se zapojit do pracovního procesu, dnes jsem K.O., šla jsem spát ve dvanáct a ráno nevěděla o světě... do práce jsem přijela jen tak tak... :-S lump-Ivi, to je dobře, že jste postíhali vše potřebné pro koníky... dnes by vám to leda tak zmoklo. sylvi-chudinko, ty musíš trpět, ještě, že sis šla pro ty ant.... !!!! Snad rychle zaberou a budeš mít pokoj?
Odpovědět
dobré ráno kočky :-) v Dubňanech taky prší... ale aspoň už mám v pokoji dýchatelně... mám pokoj v podkroví a včera tu bylo na skapání...
Odpovědět
i tady v lese prší :-D cpu se makovou buchtou a sem vysmátá jak pětikačka, já musím vypadat....
Odpovědět
Profilova fotka
Mamča s přítelem zítra odlítají na dovču, jak já jim závidím...: http://www.firotour.cz/recko/kreta/ad... My máme v plánu na víkend motovýlet (teda pokud bude přát počasí).
Odpovědět
já jedu na víkend s holkama na chatu :-) no to zase bude... :-D
Odpovědět
Tak já mám v pátek pařit se záchranářema, snad to klapne, už se těším :-) Potřebuju si trochu vypít mozeček...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno milé dámy :-) dočítám co jsem nestihla, ale moc mi to nejde, mám ještě zamlžené oči po ránu. Můj se sebral a jel na ryby, tak budu mít aspoň klídek na uklízení 8-) včera jsem byla u švagrové na bezénu a když jem si hrála s malým ve vodě, tak mě kousla včela a teď to strašně svědí. Ale dobře, že kousla mě a né malého...... to by bylo :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky x-) to počasí jsem po probuzení nečekala, hlásili líp jak včera.....ale asi se to brzo zlepší ;-) Včera povinnosti v Brně, v autě bez klimatizace 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi ta dovolená je nádherná, ......jim strašně zááávidím, zvlášt co jsem se probudila :-D :-p Blani byla jsi u Dáši? se má s tím bazénem,, i když.... já bych brala spíš někoho kdo bazén vlastní než se o něj starat a že to STAROST je......takže tchánovci to jistí x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě se tak nechce nic dělat :-|
Odpovědět
Majky už je to lepší, antibiotika mám na týden. Dnes beru 2. pr. Ivi tu dovo jim teda záávidím , vypadáá to kráásně, no fakt. Budou se mít super. Baru nejsi sama :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jim taky závidím, ale přeju jim ten oddech. Mamču teď zlobilo zdraví, tak to vyloženě potřebuje. Taky mám brutální KOPR :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi to se mamka má taky bych jela...at už je září a opaluju zadek někde pláži:)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvuš neboj vyléčíš se jen nejhorší je jakmile to chytneš jednou už se ti to bude vracet furt tak mě to říkala doktorka stačí si sednout na 5min na studené a je to hned i mě se to vrací..ted musím zaklepat rok sem neměla nachlazený močák ale předtím i 4*do roka,ale vždy jsem to poléčila urologickýma čajama a brusinkama :-) je to hnus...takže tě zcela chápu :-S |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tchýně byla na kafíčku u nás a já ještě sni nezačala s ůklidem :-p brendi- jo, včera jsme se plácali v bazénu u Dášky :-D shafrah- tak to máš o zábavu postarané, obíhat všechny s oznámením :-) , já už to mám naštěstí dávno za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.komik.cz/videa/1378-skok-b... magooor mám husinu ještě ted! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý voe, ten je teda drsný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babss- tak to fakt hustý kde jsou dnes zase všichni, jednou za 2 měsíce mám čas sedět u pc a tady je mrtvo :-o
Odpovědět
Blani, dočítám...ale nepřispívám...jsem v práci a je tu toho hromada :-S
Odpovědět
ahojka děvčata :-) hlásím návrat z hodonína. Byla jsem na rehabilitaci, pak po nákupech - konečně jsem koupila spodní prádlo pod šaty (už jsem jedno měla koupené, ale asi mi porostla prsa (což je víc než úsměvné), ale podprsenka mi byla malá... takže jsem koupila nové a to staré zkusím prodat... no staré... neměla jsem to na sobě víckrát jak v kabince... Blani, ani mi nemluv. já bych to nejradši měla už dávno za sebou, ale dřív jsme prostě nebyli schopní to oznámení udělat... bud jsme neměli čas my, nebo ten klučina, který nám ho dělal...
Odpovědět
Profilova fotka
jani taky bych potřebovala novou podprsenku...tělové barvy....znáte ten pořad na primě Nahá jsi krásná? jak tam ty ženské vodí k té paní plnějších tvarů, co jim ve svém obchodě vybírá spodní prádlo? Je prý hodně známá a každé poradí a vybere na míru.... ted tam byla kamoška, a byla moc spokojená, sice vyplácla za podprdu 2 litry ale spokojenost :-D , jinak paní vyvede z omylu skoro každou která jí poví že má velikost 75B :-D :-D :-D to měla kamoška udajně taky , no nakonec si odnesla s číslem 75 D, a to si pořád stěžuje že má malá prsa,...paní se jen podívala, a donesla jí tři, které ji všechny seděli. jinak hezké a milené http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/...
Odpovědět
luci, hodím tu moji sem do bazaru, můžeš mrknout jestli by se ti třeba nelíbila ;-) já ji fakt nenosila... až minulý týden jsem ji vytahla, že ju pro jistotu zkusím a byla mi malá... až jsem se musela smát :-D A k takové paní bych taky ráda šla... aby mi poradila co za prádlo... pač někdy jsem fakt nešťastná
Odpovědět
Profilova fotka
hod jí tam, podíváme se. ;-) taky mám problém sehnat něco co sedí, to stejné mám i kalhotama, :-p
Odpovědět
no já stejně kupuju každé zvlášť, pač prsa nemám žádné, ale boky a prdel jo, takže potřebuju jedno větší a druhé menší :-D Je to v bazaru, můžeš na to mrknout... kdyžtak bych ti to dovezla, kdyby se ti líbila a mohla bys ju vyzkoušet. na ceně bychom se nějak domluvili. mám od toho i účtenku, takže je v záruce ;-) jinak holky - sháním barevné obálky, nevíte kde by se daly v okolí pořídit???
Odpovědět
Profilova fotka
Pá ženy, chystám se prchnout domů, vypadá to, že se tam vyčasuje, tak zvládnu nějakou práci s koníkama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?