Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Tak, právě sem se vrátila z koupáku a jdu na ty fotky....
Odpovědět
Tak pár fotek sem tam dala, zbytek až se vrátím, jedu nakrmit zvířenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli fotky super jsi profík 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera to bylo super!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Jsem ráda, že jsem poznala, koho jsem ještě neznala :-D .Je fajn vědět, jaký človíček se skrývá za loginem, se kterým si píšeme a hned jsme si blíž :-) Jste super díky za vše a těším se na další sraz
Odpovědět
Luci, nepřeháněj ;-) Jdu pokračovat ve fotkách....
Odpovědět
Tak, ač tady nikdo není, hlásím, že fotky jsou v albíčku...tak mrkněte ;-) Všechny pak hodím na rajče a pošlu odkaz ;-) Koukám s našima na fantomase, to mi musí pro dnešní večer stačit...
Odpovědět
Heli moc pěkné fotečky,jsi šikulaaa. :-)
Odpovědět
dobré ránko kočky... já spala jak zabitá, myšlenky na ptákoviny mě zcela pohltily a já prostě vytuhla v jedenáct a vzbudila se před pár minutama. Už mám v sobě jogurt a jdu se trochu zkulturnit a letím za zvířenou, vezmu si s sebou dnes Lajku, tak doufám, že ji zase nebudu umývat, prase jedno... mějte fajnou neděli ;-)
Odpovědět
Ahoj Heli, taky jsem dnes brzo vstala...což není až tak normální u mne :-D
Odpovědět
HELI IP
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! Heli, fotky jsou úžsné... krásně nafocené, perfektní komentáře, řezala jsem se u toho jak tele. Prostě jsi fotografka z velkým F... to říkám pořád ;-) Já tě viděla včera na koupáku, chtěla jsem za tebou plavat, ale v tom za mnou přišla kamarádka a kecaly jsme a když odešla tak už jsi tam nebyla. Šla jsem se po tobě i podívat, ale nikde jsem tě neviděla. :-S Jdu posnídat a valíme na koupák, je krásně. Fotky dodám později, nejsou tak krásné jako Helenčine, ale aspoň mrknete. ;-) Krásnou neděli všem.
Odpovědět
heli, fotečky jsou super :-) ksichtím se tam teda parádně :-D a jen je škoda, že jsem nestihli tu společnou fotku :-) jinak Barči? byla jsi včera na těch závodech??? a nekontroloval náhodou tvůj budouchí tchán základnu???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Podrobný horoskop na zbytek léta Příroda je v srpnu na vrcholu sil a vy byste měli být také! Jestli tomu tak není, pak si ve svém horoskopu přečtěte, na které oblasti svého života je nyní dobré se soustředit. Budete-li se řídit fázemi Měsíce, dokonale pročistíte své tělo a tajemná moc čísel zase napoví, co vás čeká a nemine. Beran Zaměstnání a kariéra: Dostane se vám pochvaly od nadřízených a můžete očekávat i zlepšení vztahů s kolegy. V závěru měsíce hrozí spor se šéfem. Netrvejte na svém, situace by se mohla jen přiostřit. Finance: Neměli byste podlehnout lákadlům letních výprodejů, zejména se vyvarujte nákupů věcí, které mají jen omezenou životnost. Snažte se udržet vaše výdaje a příjmy v souladu Láska a vztahy: Pro nezadané nebude srpen příznivý měsíc k navázání nových vztahů. Mohou se setkat s odmítnutím. Zadané čeká slušný měsíc, jen ke konci se snažte vyvarovat slovních půtek. Býk Zaměstnání a kariéra: V srpnu budete čelit dost vážným pracovním problémům, zejména pokud pracujete v technickém oboru. Nicméně situace se brzy stabilizuje. Finance: V prvních třech týdnech budou vaše příjmy natolik dobré, že si budete moci splnit svá přání. Pokud máte rodinu, bude vaší velkorysostí velmi mile překvapena. Láska a vztahy: Na spřízněnou duši si budete muset ještě počkat. Pokud máte milostný vtah, může ztratit něco ze svého lesku. V manželství je třeba zachovat klid a vyhnout se hrozícím hádkám. Blíženci Zaměstnání a kariéra: Máte rozpracováno více projektů, přesto je budete s přehledem zvládat. V zaměstnání nečekejte výrazné změny k lepšímu, i když na vás bude přeneseno více zodpovědnosti. Finance: Vaše rozhazovačnost se odrazí na vašem bankovním účtu a teprve pozdě si uvědomíte, že se jednalo o zbytečně vynaložené peníze a že to, co jste si pořídili, vlastně vůbec nepotřebujete. Láska a vztahy: Pokud hledáte partnera, v tomto měsíci jste bez šancí, že byste potkali vhodný protějšek. V partnerství a manželství počítejte s názorovými neshodami, které vás rozladí. Rak Zaměstnání a kariéra: Budete muset vynaložit hodně úsilí, aby vaše práce došla zdárného konce a byla oceněna. Vzhledem k citlivé povaze můžete být náladoví, ale vztahy na pracovišti to neohrozí. Finance: Tento měsíc může být finančně velmi přínosný, nicméně byste se měli zamyslet nad výší svých úspor. Vyplatí se dobře si naplánovat, jak je co nejvíc zvýšit a udržet. Láska a vztahy: Nezadané nečeká v srpnu seznámení, které by jim vyrazilo dech. Partneři by si měli víc povídat a vídat se. Manželům hvězdy doporučují porušit stereotypy a vztah ozvláštnit... Lev Zaměstnání a kariéra: V tomto měsíci se budou Lvi těžce potýkat se zadanými úkoly a rovněž budou řešit složité vztahy s nadřízenými. Přijměte jejich rozhodnutí a nesnažte se jim je vyvracet. Finance: V prvních dvou týdnech budete vcelku spokojeni, ale ve druhé části měsíce se můžete cítit zaskočeni, protože vaše plány budou nákladnější než vaše finanční možnosti. Láska a vztahy: Nezadaným srpen přinese nová seznámení. Partneři by měli dát pozor na neuvážené poznámky, v manželství bude potřeba mnoho síly, aby nedošlo k vážným trhlinám. Panna Zaměstnání a kariéra: Panny může čekat výrazný posun v kariéře. Díky svým výborným logickým a analytickým schopnostem si lehce spočítají, zda jim současné zaměstnání může přinést další rozvoj. Finance: Po polovině měsíce vás mohou překvapit nečekané výdaje, zejména za potřeby vašich dětí. Také výdaje za léky vám mohou narušit do té doby poměrně stabilní finanční situaci. Láska a vztahy: Pokud jste svobodní, můžete se zamilovat do blízkého člověka, s nímž jste se dosud jen přátelili. Partnerské vztahy budou v srpnu problematické, zato v manželství bude pohoda. Váhy Zaměstnání a kariéra: V současném zaměstnání už nepostupujete, a tak budete přemýšlet o možné změně. Neukvapujte se, unáhlené rozhodnutí by se vám totiž nemuselo vyplatit. Finance: Váhy dobře vědí, že je nutné šetřit každou korunu a neutrácet za věci, které jsou zbytečné a bez trvalé hodnoty. Podaří se jim to i v srpnu, a tak se mohou radovat z finančních jistot. Láska a vztahy: Nezadaní mají šanci potkat lásku. Zadaní by se mohli dostat do kompromitující situace, která může ohrozit vztah. V manželství přijde krize, ale později se situace ustálí. Štír Zaměstnání a kariéra: V srpnu se bude dařit hlavně vedoucím pracovníkům. Jako podřízení byste se měli vyhnout konfrontacím s nadřízenými a za každou cenu zachovat chladnou hlavu. Finance: V peněžních záležitostech se budou Štíři tento měsíc cítit jak na houpačce a měli by se zamyslet nad opatřeními, jak udržet bankovní účet v rovnováze, jinak hrozí problémy. Láska a vztahy: Koncem druhé dekády váš milostný život zintenzivní. Jak partneři, tak manželé budou ale bojovat se svým egem. Měli byste se včas stáhnout a nastolit klid zbraní. Střelec Zaměstnání a kariéra: V zaměstnání vás čeká hora papírování a řada pracovních schůzek. Přestože si ostatní budou vaší píle cenit, k udržení výkonu si nebudete moci dopřát dostatečný odpočinek. Finance: V tomto měsíci věnujte zvýšenou pozornost svým finančním závazkům např. hypotékám a jiným půjčkám. I když je vaše situace lepší než průměrná, víte, že je na místě šetřit. Láska a vztahy: Svobodní mají dobré vyhlídky na navázání vztahů. Také partneři mohou očekávat oživení vztahu. Do manželství byste měli vnést trochu osvěžení, jinak se začnete nudit. Kozoroh Zaměstnání a kariéra: V zaměstnání mohou Kozorozi pociťovat tlaky, kterým budou těžce odolávat. To, že jsou dříči a stráví v práci mnoho času, se může negativně projevit na jejich zdraví. Finance: Příjmy mohou tento měsíc poněkud klesnout, není dobrá doba pro investice. Je důležité promyslet si dobře finanční kroky, aby nebyla ohrožena vaše finanční stabilita v budoucnosti. Láska a vztahy: Můžete najít zalíbení v někom, koho delší dobu znáte – bude to vzájemné. Ve vztahu může dojít k fyzickému odloučení, ale citovému posílení. Manželství čeká harmonie. Vodnář Zaměstnání a kariéra: Pokud chcete začít podnikat, je vhodná doba, i kdybyste si museli vzít úvěr. I když tomu nic doposud nenasvědčovalo, mohlo by dojít k vážným neshodám s kolegy. Finance: Očekávejte vyšší náklady zejména v souvislosti s rodinnými výdaji. Odolejte ale sebelákavějším nákupům luxusního zboží, elektroniky a stejně tak snižte náklady na cestování. Láska a vztahy: Pro nezadané se začne blýskat na lepší časy. Zadaní se budou muset podřídit požadavkům partnera. Manželé by měli věnovat větší pozornost vzájemné komunikaci. Ryby Zaměstnání a kariéra: Člověk narozený v Rybách by si měl uvědomit, že všechno chce svůj čas a být více trpělivý. Na zásadní změny, týkající se zaměstnání, není rozhodně vhodný čas. Finance: V prvních třech týdnech si budete velmi dobře stát, ale na konci měsíce dejte pozor a dobře plánujte budoucí vydání. Vyhněte se rovněž půjčování peněz, i kdyby šlo o známé. Láska a vztahy: Pro nezadané Ryby je srpen jako stvořený pro zamilování se. V partnerství byste se měli zamyslet, zda váš vztah nezačal stagnovat, v manželství překvapí nečekané romantické chvilky.
Odpovědět
Lucííííí, teda tomu říkám horoskop :-D Před chvílí sme s maminou dorazily z koupáku, dala sem sprchu, umyla si chlup na hlavě, snědla kus buchty a jdu se namáznout, ať ta barvička chvilku vydrží...večer se na mě nalepí seno, jak pojedem krmit a budu holka k zulíbání :-D Sylvi, děkuju za IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já jsem se prodrala těma fotkama, tu je odkaz: http://www.beremese.cz/album/album.ph... A jdu se najest a lehnout, přišla jsem z koupáku a myslela, že se mi rozletí střeva... :-S Chjo.
Odpovědět
Markétko, fotky jsem zhltla jako vždy, prostě paráááááda x-) Já teda vypadám :-S Našla sem si pět let starou fotku....Katy, těš se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky ;-) Fotkčky vypadají dobře, bylo to fajn x-), už se těším na příští srazík. Jani, Baru, jaké byly ty hasičské závody? My jsme nakonec nedorazili, protože mě doma po závodech čekalo překvápko v podobě pozvaných kamarádů a narozeninové oslavy s koštem slivovice... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženy:-)sraz byl suprovní- jsem ráda, že jsem zbytek holek poznala osobně:) Na závodech jsem nebyla ani můj byly jsme vycuclí z koupáku :-p a můj tchán Jani neee nemá nic s hasičema :-N :-D Fotky jsou superrrrr až na ty moje ksichty:-) Jde vidět, že jste obě super fotografky a každá máte svůj styl x-) heli na rajceti je jaký odkaz na zbytek fotek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko berušky. Mně se dnes nechtělo vstávat. Spát jsem šla až kolem půl noci, bo mi bylo velké horko a nemohla jsem zaspat...taky mně kručelo v břiše, tak jsem si napařovala ještě suchý rohlík :-N Teď bych spala, až bych brečela... ;-( Jinak, všechny vypadáte moc hezky !!! ;-) Bylo to perfektní, doufám, že to brzy zopakujeme?
Odpovědět
Profilova fotka
moc pěkné fotečky :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám pro vás dobrý typ na zákusky, teď jsem si z tama dovezla ovocné košíčky pro kolegy z práce. Ve Vracově pekařství Nikl. Mají tam velký výběr, zákusky i dorty vypadají fakt luxusně, chutnají parádně a ceny nejsou nijak přehnané.
Odpovědět
vám to dneska holky vůbec nekecá :-) já přemýšlím, že bych se šla dneska vyplácnout k vodě... ale nemůžu vzbudit muže :-D asi koma nebo co :-D Baru, mě to tak napadlo, pač tam kontrovol nějaký Petr Kučera základnu... tak jestli to třeba není otec tvého nastávajícího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je ticho jak po děšti.-) Jani jasnačka-máš dobrého pamatováka.-)... holky začínám mít předsvatební stres či co...každý den se s mojím ve 4hod budíme a nemůžeme usnout ]-(
Odpovědět
baru, tak to my jsme jaksik moc v pohodě.. i na to, že jsme pořád bez oznámení... no necháme se překvapit jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, začíná to s tím oznamkem u vás vypadat podobně jak u nás :-N, ale určitě to dobře dopadne. Dneska je tu vážně nějak mrtvo... Já už se pro dnešek rozloučím a valím domů, zítra pá ;-)
Odpovědět
tak oznámení dneska dorazilo... takže může začít rozdávací maraton :-)
Odpovědět
zdravím vás při večeru...nebo spíš po ránu, zda-li se tu nikdo neobjeví.... Jani, mysli na mě s tím oznamkem, ju? ;-) Se vám musím pochlubit, sem ho dneska už viděla, páč sme se s Jančou potkaly na Iru, hladové jak psi :-N Já dnes měla lítačku - ráno na krev, v mezičase do Brna, objela sem dvě koňoprodejny, utratila bezmála desítku, stavila se předat fotky a jela zpátky na kontrolu...mám výsledky o 30% lepší, tak jsem ráda :-) Mám porovnaná záda, hned se mi líp žije ;-)
Odpovědět
Jo a koupila sem si dvoje plafky :-D Jedny čistě bílé (v H - nevím, kde je tady ten zakrucánek - M za 220 Kč :-N ) a druhé v Ney Yorkeru červené kárované (ladím k autu :-D ) a tam sem se pobavila - spodek plavek mám M a vršek L :-D A taky tuším jen za 400 Kč....no když nepojedu do Chorvatska, tak je vezmu za oceán :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani, pěkné fotečky, opravdu moc. Zase kousek inspirace pro mě...no máš se i s Jarkem na co těšit :-D
Odpovědět
Heli, já nakonec koupila ten vršek od plavek stejný jak mám ten můj vybledlý :-D takže jsem za to i ráda, že ho ještě měli na skladu :-) jinak pokud oznámení zbude, tak nemám problém ti jedno věnovat :-) už mi i tady psal kdosi do IP, že jestli bych mu pak oznamko neposlala, že je sbírá a že to naše se mu moc líbí :-D s ním naděláme parády, ani nebudeme vědět jak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?