Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item684090446_sex...
Odpovědět
Majky tak 19,10 u kapličky ju? a pro Lucku tak 19:15 ne? :-D Nebo dřív? Však Lucinka se ti ozve :-N
Odpovědět
http://www.butik-obleceni.cz/bikiny-b...
Odpovědět
ahoj Markétko, tak ať ti to rychle uteče ;-) Sylvi, děkuji, ale ty nejsou hezké ;-( Chci čistě bílé, trojúhelníky, se šňůrkama a spodek přes boky na šňůrky...
Odpovědět
Letím na stavební úřad, papa
Odpovědět
Kde je Barča, Ivča, Helča a ostatní? No co toto je? :-N
Odpovědět
tady je dneska úúúplně mrtvo... Ivča má dovolenou... ale zbytek netuším :-)
Odpovědět
:-) Ahá toš to jooo, Jani a dojedeš na tu 19,30 na Tavernu?
Odpovědět
Teď poslouchám v rádiu, co se děje v Mikulčicích...technaři pobláznění :-N Já lítala po úřadu a obesílala zákazníky informacema...
Odpovědět
sylvi, jj, budu tam... mezi půl a 8 dorazím ;-)
Odpovědět
Heli nemyslelas Mikulov? Včera bylo v TV, že o MIkulovu, že tam na poli měli mět spářku :-D Jani tak jooo, no byla jsem v lékárně 10tobolek Urinal Akut a prej 192 kč...jsem hleděla jak puk, jen aby to zabralo, at se můžu bavit :o)
Odpovědět
Sylvi, tak hlavně, aby tě to poléčilo. do zdraví se hodi investovat ;-) a když to pomůže od bolesti, tak to za ty peníze stojí :-) a jak ti vůbec je? lepší? horší?
Odpovědět
Článek se načítá
Sylvi, nene, mezi Moravskou Novou Vsí a Mikulčicema
Odpovědět
http://zpravy.idnes.cz/moraviatek-nez...
Odpovědět
No Jani, včera jsem nic necítila a dnes už od rána ano, tak jsem si dělala čaje, a koupila si ten Akut, prej to má hned zabrat, tak uvidíme. To bude dobré. Akorát mě to štve, je to nepříjemné. Heli tak jdem zapařit neeee?? :-D :-D :-D
Odpovědět
No už abysme tam byli :-D Já si asi na chvilku lehnu, nějak mi není dobřel..
Odpovědět
Heli tak si lehni, ať jsi večer fit, a čerstvá jak rybička. ;-)
Odpovědět
no Sylvi, moc dlouho se stejně nezdržím :-|
Odpovědět
Jakto , co zasej máš? Snad nejdeš randit.. :-) , ale tak na chvíli aspoň, ať splknem, těšila ses na pizzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky já nestíhám mám kopu práce... jinak dnes jdu ještě s mojím poběhat sako atd... ale už se na vás těším. kolem 20hod tam s ivčů dorazíme....tak zatíím pápa
Odpovědět
Sylvi, nene, rande ne...aspoň o něm zatím nevím :-N Jsem dnes nějaká přejetá, byla sem teď ještě pro revizní zprávu a jsem utahaná...počítám, že max do desíti...už sem psala Markétce, že ani nevím, jestli si tu pizzu dám... =-)
Odpovědět
Helííí my tě rozveselíme, budeš pak čilejší a v poho uvidíííš..to je teda špatné jestli nemáš chut ani na pizzu...musíme s tebou něco provést holka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem tady dneska na to všechno zvědavá :-D 8-) :-D
Odpovědět
:-) Lucíku na co jsi zvědavá? Na nás? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem unavená z práce, hlava už mne nebere... :-( Večer asi usnu.
Odpovědět
Profilova fotka
ooo tak to teda ne jako, tam budou všechny Růženky spící??? :-p :-D :-D Marky ty se ani teda nemůžeš napít když pojedeš??
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi no, tak nějak x-)
Odpovědět
Luci já spát nebudu :-)
Odpovědět
Majky neboj, se probereš raz dva , dáš si cecek a bublinky a budeš happy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brendi-Luci nemůžu, ale já to nepotřebuju, takže mi to ani nevadí !!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?