Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Egyptě jsem taky nebyla, za sebe hlasuju za Mallorcu a Krétu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako můj chce all inclusiv a hlavně aby bylo jisté horko tyto nároky splnuje jen Egypt :-| no uvidíme těším se ale mám strach že dojedem někam kde bude uprostřed pouště hotel a jeden bazén :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babss-já byla v Makadi Bay a moc se mi tam líbilo. Je pravda, že to nemám s čím srovnávat, protože jsem byla v Egyptě jen jednou, ale za mně Makadi Bay je krásné. ;-) Hlavně luxusní hotely na úrovni !!!! sylvik-mně to nevadí, v pohodě, vždyť je to kousek... tak napiš, kde budeš 100%, ať tě nenaháním. :-N V 19:15 ju?
Odpovědět
A turecko to splňuje taky Baruš :-D :-D
Odpovědět
Ahojka holky moje :-) tak já včera vyplnila papíry pro matriku a taky jsme vybrali postel. Zitra půjdeme zaplatit zálohu na skříň a už se to snad pomalu rozjede... včera jsme se o tom i s tchýní bavili, že to zatraceně letí - tenhle víkend srazík s váma, pak jsem s holkama na chatě, pak jsou dubňanské oslavy města... a pak už je to babská svíca, společná svíca a svatbaaaa.... jeee, no už je to za dveřmi :-D takže pomalu začínám procházet věci, které odvezu a které jim doma nechám na památku :-D Baru, my zatím vůbec svatebku neřešíme, pač na to není ani kdy ani na to zatím nejsou peníze :( takže kdo ví, jestli někam pojedeme... ale já bych do egypta nejela... nechci si o něm zkazit iluze... jsem asi trdlo
Odpovědět
Majky tak zítra 19,10 vycházím a 19,15 jsem u kapličky, a ty pojedeš z činžáků nabereš mě a valíme pro Lůcu :-D Juchajdá už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani jako my to taky ted neřešíme jen si chci omrknout recenze hotelů a pak před svatbů se uvidí kam vyrazíme a co najdem. Z Egyptu mám taky trochu starch někdo na něj nadává někdo si ho nemůže vynachválit. Sylvi a v Turecku je teplo druhý týden v září a je tam all? To by mohlo být taky super:-) Marky a v jakém hotelu jste přesně byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mě ani nemluvte včera to byl měsíc do svíce a pak 14 a svatba. Jako snažím se nestresovat ale cítím se čím dál jinak :-N :-D ale už se moc těším :-) Sylvi jak sis vůbec zvykla na nové příjmení?.-)
Odpovědět
Baruško zlatíčko v Turecko je horko jak prase i v říjnu :-D co říkal místní, tak hodně teplo. Kolem tech 30ti tam furt bude. Můžeš si sledovat počasí i týden před dovo.
Odpovědět
Baru, ale jo dobrý, už jsem docela i zvyklá, jen někdy se chci podepsat starým :-D , ale pak si to uvědomín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babss-v Egyptě to tak ale je, poušť a v nich vybudované hotely... Pokud bys chtěla ruch, tak jedině do centra Hurghady, což bych já nedopouručovala. Byli jsme se tam podívat a špína, smrad a neštovice... otravní Egypťané, kteří by z tebe servali i šaty (píšu s nadsázkou)... hlídali nás policajti. Navíc nám říkala animátorka, co pracovala nějakou dobu v Hurghadě, že tam řešila samé problémy s hotelama, že v Makadi má dovolenou. Je to o tom, co od dovolené (svatební cesty) očekáváte. Jestli nechcete hotel uprostřed pouště, tak bych vám Egypt nedoporučovala... My byli tady... http://www.blue-style.cz/2008/hotel.p... a byla to opravdu TOP svatební cesta s luxusem... na pokoj nám přinesli šampaňské, dort, košík s ovocem... a než jsme odjížděli tak nám znovu přinesli ovoce... jídlo 24 hodin denně.
Odpovědět
Profilova fotka
babss-Baruš, ty nervy teprve přijdou... :-) sylvik-já jsem dnes vyplňovala bezpečnost práce a už se chtěla podepsat starým... A kolega se mně ještě 2 min. předtím ptal, jak jsem si na ten nový podpis zvykla.. tak mu říkám " v poho, jen když řeknu Skořepová, tak si myslím, že mluvím o tchýni"... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Baru taky záleží kolik do toho hodláte investovat penízků! ;-)
Odpovědět
MAjky :-D :-D taky mám semtam nutkání se podepsat starým, do telefonu už to mám naučené, bo telefonuju furt v práci :-D
Odpovědět
holky, já mám pořád pocit, že jsme na něco důležitého zapoměli :( a nemůžu přijít na co...
Odpovědět
Velevážené publikum, dovolte mi, abych Vás informovala o skutečnosti, že dnešním dnem jsem již nejen duchem svobodná, ale i břuchem. Tedy že jest rozvodové řízení za náma a já jsem svobodnááááááááááááááááááá. Oni tedy píšou, že rozvedená, ale to nevadí :-D :-D :-D
Odpovědět
:-) Heli tak to bylo velmi rychléé, tak to gratuluji ke svobodě :-D
Odpovědět
Heli ještě ten byt prodat a bude finito, že? Už máte nějakého kupce?
Odpovědět
Profilova fotka
Toš to byl fakt fofr. Alespoň je další důvod k oslavě na tom srazíku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik-já si to nové jméno ohrávala jak na kolovrátku, ale kolegům to pořád nejde do hlavy a vždycky řeknou "slečna Košuličová Vás zaveze"... tak po nich vrhnu takový hnusný pohled... :-D shafrah-v klidu, to nejnutnější máte a ten zbytek je už nepodstatný !!!! ;-) heli-grtulace největší... a svobodná je lepší... ty jsi ještě mladá, tak budeš říkat, že jsi svobodná, ne rozvedená... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No uvídíme kam vyrazíme jinak úžasná dovolenka Marky :) No doufám, že do dovo bude co investovat uvidíme jak nám vyjde svatba x-)
Odpovědět
Majky jaký byl včerejší srazek s holkama? Pokecali jste? :-) No slečno ....teda paní Skořepová, oni kolegové si asi nepamatují jak se jmenujete :-D Staré jim taky padne do huby líp, že? Než si vzpomenou, zákazník by ujel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: no to šlo nějak rychle:-)budeme slavit?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D U mě si to v práci zjednodušili, po té co jsem změnila příjmení, tak mě přestali oslovovat příjmením a začli říkat slečna/paní Ivka :-N
Odpovědět
No jistěěěěěě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
syli my nakonec nikde nebyly, protože Jarce upadlo kolečko na kočárku a tak neměla jak malou vzít a půlka holek nešla, takže bychom tam byly jen my s Luckou... takže jsme to odpískaly. S těma jménama je to sranda... já jim taky budu komolit příjmení. heli-ale to abychom pak nechaly auta v Hodoníně, nebo ještě líp se nechaly dovést... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, toto je "náš" hotýlek z Egyptu....??? http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-ka...
Odpovědět
Holky a budem si dávat i nějaké papu na večeři nebo se najíme doma? :-D
Odpovědět
No kukala jsem na to :-) Tak jste teda byli jo? No vypadá to dooobřeeee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě doporučuju si tam dát pizzu. Já se na ni těším skoro tak jako na vás :-N.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?