Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Heli - já jsem taky zjistila, že bych jedny plavky ještě uživila :-D , takže zítra jdu shánět něco na poslední chvílu. Asi to jistí ALFA - Sylvííííí- mají tam nějaké hezké plavečky na mě, jako na normálního člověka??? :-D :-D :-D :-D Heli- já jsem teda na bílé plavky ještě nenarazila, můžu ti poradit akorát jen to, že hoď nějaké méně barevné do SAVA a ty hned budou bílé........ :-N :-D A jinak jak jsi na tom s tou tetovačkou? Už máš i nějakou fotošku? No já jsem napevno rozhodnutá jít do toho, jen ještě nevím, co přesně si tam nechám zvěčnit....asi si nechám poradit od toho tvého kamaráda tatéra. A dám vědět Leničce - Mesulce, jak jsem dorazila. Leni, kdybych se náhodou neozývala, tak mi písni a já se obratem ozvu,, to víte, už stárnu, jsem hlava děravá, takže se může stát, že prostě zapomenu. Taky už mi za necelý měsíc bude 29 let, chjooooo 8-( 8-( 8-( 8-( Na srazíku to hezky dokumentujte,ať to pak můžu shlédnout...už ted se těším.
Odpovědět
vladi, kubík je šikovný, něco vymyslí, uvidíš ;-) já si tohle musím nechat opravit, jak mě do něj sežral komár, tak sem si ho kousek vydrbala...koza, no.
Odpovědět
ženy, já stejně nevím, proč ten věk tak tragicky řešíte....ale třeba budu stejná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mannie-Vladi, ahojky, vítej zpět, ty musíš být odpočinutá. To Chorvatsko ti táááááák závidím, ale moc přeju. V Alfě nevím, jestli něco pořídíš, spíš mně přijde, že plavky tam nemají moc hezké, ale uvidíš, třeba zrovna natrefíš?! Vidím, že se taky chceš nechat tetovat... já chci jít na podzim taky. Chci motýlka nebo růžičku na kotník a můj si smyslel ke 30-tinám smajlíka na záda... :-N heli-já sehnala bílé plavky v Brně, už mám asi po 4 bílé... asi chodíš po špatných obchodech...?! :-D Musíme někdy spolu vyrazit na nákupy. ;-) Jj a věk neřešit, pokud ještě neskáčete do truhle, tak jste mladice všechny... ;-)
Odpovědět
Vladi v alfě bude asi prd, já byla dnes ve slunci a viděla jsem tak kopu plavek, vypadali i hezky některé, možná kdyby ses tam mrkla...třeba se ti neco zalíbí :-) moc jsem to nestudovala :-)
Odpovědět
Markétko, ahojky ;-) Helča mě doslova zlákala na to tetování. Já o tom vždy uvažovala, ale vždy se našel někdo, kdo mi to dokonale vymluvil. Ale ted jsem pevně rozhodnutá jít do toho. Nechám si něco hezkého na lýtko. A když nebudu poserka a zvládnu to, tak pak ještě něco i na lopatku ( ale to až třeba v zimě). A tvůj muž to myslí vážně s tím smajlíkem? ;-) :-) Sylvi - tož já tam stejně asi kuknu, budu mít cestu kolem - jdu si do Domu zdraví koupit ten Daylong a když tam nebudou mít žádné solidní plavky, tak se tedy půjdu mrknout do toho Slunce. Snad tam nějaké hezké budou mít. Právě jsem dostala od manžela kázání, jak prý se mám chovat v tom Chorvatsku a prej si to teda mám užít :-D Snad nám to výjde a pojedeme konečně spolu na konci srpna. zatím jezdím po dovolených s každým jen ne s ním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Vladí, tak já si koupila plavky stejně jako Marky v HM a svou službu splnili, ale docela markantně vybledli, no nevadí, ale všude jsou slevy tak snad pochodíš, já dokonce viděla ty co má Marky na jedné holce ve videu se sámerem issou :-D , ale byli na zavazování takže ty jsem s mojí prdelou zavrhla ale jsou krásné Jinak Helííí dneska jsme byli taky na kupku jestli jsi byla teda u nás
Odpovědět
ahojky, už jsem tu dlouho nebyla, vidím, že se plánuje srazík!!! No paráda, snad se taky dostavím. Asi trochu pozdějc, tak kdybyste mi tam někde malé místečko držely........ ;-) Je to v pátek v Taverně, jo? Abych vás nehledala jinde :-D Pa babulky, dobrou noc, ať nás komáři štípou celou noc!
Odpovědět
nazdárek ženy, před pár minutama jsem dorazila domů....pěkně adrenalinový večer 8-) Luci, v kolik jste tam byli? To prase, co si polilo deku kofolou sem byla já :-D :-D Prosím tě, ty tyčko k rajčatům, kde máš tu prdel?????? Když mám i já plavky na zavazování a neřeším to, tak toho nechej, nebo tě umlčím pizzou v pátek, co si objednáš :-D :-D :-D Dělám si legraci, ale jsi jak lunt a zadek máš jak dva kmínky. Vladi, já už asi vymyslela místo pro další tetování....lituju každého chlapa, který mě jednou bude chtít...takovou pokérovanou kriminálnici :-D :-D Takže mám motiv, mám místo...teď už jen peníze nebo někoho, kdo mi to rozmluví :-D Markétko, tak jak se prodá byt a zbyde mi na zmrzku, tak můžem vyrazit klidně směr Brno a věř, že Helča nezůstává u jednoho kusu, pro který si přijela a miluje Ikeu :-D :-D K tomu věku...člověk je tak stár či mlád, jak se cítí na duši...To všechno co sem třeba prožila mi může "závidět" kdekterá padesátka...někteří lidi mě tipuju na pětatřicet někteří se mě ptají, jestli mám řidičák nebo jestli mi bylo 18....a to mi v patnácti tipovali jednadvacet... Když jsem třeba u koní s "děckama", s pubošama, umím se chovat stejně střeleně a možná ještě hůř než oni... O věku zde zakazuji mluvit :-D :-D :-D Třeba já bych chtěla do 30 aspoň jedno dítě...a můžu si trhnout leda nohou....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky ;-) Na bílé plavky taky doporučuju prošmějdit Brno, do loňska jsem jiné snad pět let ani nekupovala. Loni jsem se rozhodla pro změnu a mám černozlaté :-D Příští sraz na koupáku není blbý nápad, ale asi byste mě moc neviděli, jsem vodní a podvodní živel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, co tě adrenalinovalo...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vy jste toho nakecali:-) já byla včera vyřídit pas a pak šla na koupák s mojím a super:) už zítra se uvidíme takže kolem 10 nás bude? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky ženy !!! Na srazu nás bude 11 kousků... :-N Plechárna se má na co těšit... :-N Jinak se mi opět nic nechce a už se těším na víkend. A na zítra samo na vás. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky se už těším na zítra, bude sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko. Tak už se na zitřek těším, ale mám hrozný zmatek v těch jménech. heli- ty jsi byla včera na koupáku? Já jsem byla a dnes pujdu taky, jak uvařím a pouklízím. Půjdeš dnes?
Odpovědět
Ivi, čéče, adrenalinovala mě jedna návštěva...teda já byla na návštěvě :-D :-D Ivi, včera mě chtěl několikrát sejmout Calleto, to byly pekcky :-D :-D :-D Markétko, dneska mi došel mejl, že už mi odesílají ty věci z Thajska x-) Usínala sem s bolehlavel, vstávala sem s bolehlavem...to je pecka...Takže k ranní dávce léků sem si šupla ještě brufen 8-(
Odpovědět
holky můžu se zeptat vím že to asi nepatří k tému ale jak se mění nick?
Odpovědět
Blani, půjdu asi i dnes, uvidím ;-) Jestli mě pustí ten bolehlav... Beru, to asi nende...podle mě jen nechat adminama...
Odpovědět
Profilova fotka
s tím bolehlavem jsi mi připoměla, že si musím uvařit kafe, nebo taky tak dopadnu ;-) heli- jestli půjdeš, tak mi písni majky- včera jsem koupila super mini sukýnečku, ale v tom obchodě, co tě tam nas... ;-)
Odpovědět
děkuji tak budu kontaktovat admina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-neboj, jména si zapamatuješ, kdyžtak ti budu napovídat... :-) No což o to, já bych se v tom obchodě taky poohlídla, ale jak jsem měla v sobě 220 a šla mi pára od nosu, tak jsem z tama tak rychle vypadla, zbyla jen po mně čára... Svině jedny. !!!! :-D Já se chtěla včera stavit u Slováčky na ty elasťáčky, ale nevyšlo mi to, tak snad dnes? Blani, jinak platí, že bych tě nabrala v 19:15 před barákem na ten sraz???? heli-jé, tebe bolí hlava??? Chudě... pij magnesku. Tobě ty věci už odesílají?! No kolegyně je teď na dovči, tak já ani nevím, kdy nám to pošlou,ale řekla bych, že už je to 14 dní, co jsme to objednávaly...?! =-) Už to chci mít taky doma. beruska26-s tím taky moc nepomůžu, zkus, jestli tě to pustí založit si ho znovu...popř. pak zkus požádat admina o zrušení-jak radila Helenka.
Odpovědět
Blani, jasnačka, písnu ;-)
Odpovědět
Majky, jj, platila sem to tuším v pondělí, v úterý došel mejl, že jsou penízy připsané a dnes, že to odesílájí...tak doufám, že to dorazí...známe dubňanskou poštu...
Odpovědět
Profilova fotka
majky- já se pokusím to stinout, ale nevím. Páč jsem v pondělí skončila a ještě nebylo půl a v úterý jsem tam ztvrdla do 19 hod. ;-) To číslo ze kterého jsi mi volala je tvoje? Dala bych ti předem vědět, jestli máš čekat nebo ne 8-)
Odpovědět
Ahoj holkyy, tak zítra je ten sraz teda, no to bude bab pohromadě zasej :o) Majky kde me nabereš, kde bydlí Blanka? :-) Nebo kdyžtak mě můj hodí k vašému :o)
Odpovědět
Jedu do práce, zatím papa...
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jj, to číslo je moje. Jasně písni, nebo tě kdyžtak naberem někde v Hodoši? Však dej vědět. sylvi-Blani bydlí nad bývalou poštou... Já přesně nevím, kde bydlíš, je třeba pro tebe daleko, když bys došla k Chytilovému obchodu? Já bych tě tam vyzvedla, aby jsi nemusela až k našemu. Ještě vyzvednu Lucku a můžem jet.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ted ohledně dovolené asi pojedeme do toho egypta a lálá mě oblast Sharm el Sheikh a Makadi bay. Jinak vy jste byli kde?Nebo kde svám to líbilo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem v Egyptu ještě nebyla, ale přemlouvám mojeho, aby jsme si tam udělali krátkou svatební cestu :-N , no uvidíme
Odpovědět
Jé tak ať nejezdíš po celem okrese, tak bych tě Majky čekala na zastávce u kapličky, ju? Ať nemusíš tak zajíždět :-) Bude to super určo, můj se už včera vyptával kdy že máme ten babinec :-D Baru, tak tam je prej fakt kráásně, kamoška byla v Hurgadě hotel Sahara, viděla jsem fotky a nádhera. Ale sherm je prej krasný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?