Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,omlouvám se ale mám toho tolik že pomalu nestíhám a to už to mám příští týden,takže peču a dodělávám drobnosti,už máme snad všechno,jaště vlastně nějakou figurku na dort ale zatím mi žádná nepadla do oka,vrtule závidím Ti že máš ještě čas ;-),ve čtvrtek ještě letím na zkoušku šatů,protože mi povyrostlo bříško,tak doufám že se do nich vejdu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lijo alespoň už budeš mít za chviličku po starostech a budeš konečně paní. Nás ty nejhorší starosti teprve čekají. Tak figurku mít na dotru nemusíte ne? Mi ji nechceme, nelíbí se nám a ty co jo tak jsem nesmyslně drahý. Chceme na dort živé květy a na vrch taky. Držím pěsti ať nemusíš vybírat narychlo jiné šaty.
Odpovědět
čauky, s tou figurkou bych se netrápila, taky jí nechceme, co jsem viděla pár vystavených kusů v cukrárně na náměstí...protočily se mi z cenovek panenky! Nějaké kytičky nebo motýlci...jsou i vkusnější bych řekla. A držím palce, máš to za pár...a pak jdem na řadu my...ufuf
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky jsem byla na náměstí v cukrárně a fakticky ty ceny jsou hrozný,tak uvidíme,ještě musím nakoupit pár maličkostí,udělat zasedací pořádek,rozdělit hosty na pokoje a už jen čekat...
Odpovědět
Ahoj holky, já už tu taky dlouho nebyla, mám fofr v práci. Lijo na figurky kašli, na tom svatba nestojí, držím pěstičky, ať vám to vyjde podle vašich představ, hlavně se nenervovat :-). Jinak u nás žádný posun, nemůžeme si vybrat z prstýnků :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak má svatba bude 27.6.2009 na Červeném Hrádku. Hostinu budeme mít na Kamenném Vrchu a cena nás vychází celkem hezky. Veškeré jídlo, přípitek a výzdoba tabule je na 35 lidí vypočítaná na 17tisíc + samozřejmě pití... Ale snad to nebude tak hrozný. Obřad je od dvou, takže než se dostane na slavení, tak už bude podvečer a tolik se toho snad nestihne vypít :-D Ne, samozřejmě jsme smíření s veškerým placením, ať to stojí co to stojí :-D Pro prstýnky pojedeme do Slanýho do Goldexu, jsou prostě nejkrásnější. Šaty a oblek máme ze salonu Delta a je to prostě paráda. A jelikož tam pracuje má nastávající nevlastní tchyně, tak mám všechny možný rady z první ruky. Vybereme si tam asi i oznámení, na ty se chystáme příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, denny vítej mezi námi, koukám máme to ve stejný den. Cena jídla je slušná, nám to vychází podobně. Šatičky máš krásný. Holky mě přijde ještě brzy zamlouvat kytku, ale abych zase něco nezmeškala. Jak to chce minimálně asi dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
Co holky plánujete za výzdobu aut? Mi určitě bílou organzu já v kombinadi s něčím do oranžova, musím to oživit pojedu bílým autem a pak nevím jestli panenku nebo umělou kytku nebo už nic a ženich buď cylindr nebo taky už nic. No nechce se mi to kupovat nový, to je moc peněz, ještě uvidím co se dá půjčit.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji vrtule, na šaty jsem se chodila dívat hodně dlouho a jsem ráda, že se do nich vejdu ;-) Autem já pojedu asi černým, takže určitě bílou organzu (nebo jsem slyšela že z vlizelínu to vypadá taky pěkně a je to za pár korun) a pak méďánky co mám v albu, jsou kouzelný a celá naše svatba bude méďovská. Ne že bychom byli infantilní, ale tomu mýmu neřeknu jinak než "méďo" a členům naší rodiny to tím pádem připadá úplně normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak mi ten čas nějak moc utíká,mám pocit,že nic nestíhám,do alba jsem si hodila už kytku kterou budu mít na mém autíčku,vrtule já si kytky objednávala teprve minulý týden,takže si myslím že máš ještě spoustu času,na to auto se mi zdá panenka už taková fádní ale je to věc názoru...
Odpovědět
Profilova fotka
lijo to mě panenka nevadí, když bude vypadat slušně. Já bych nejraději živou kytici na auto, ale vím že je to dost nepraktické a myslím že i finančně náročnější. Jsem zvědavá jak vám vyjde počasí, možná to budete mít i na bílo na sněhu ;-) Věřím že nervézní jsi, co rozlučka bude nebo byla?
Odpovědět
Zdravím všechny chomutovačky. Přidávám se k nevěstám v roce 2009. Dneska jsme vše zařídili na matrice a začneme se svatebníma přípravama. Ráda se k vám přidám, když si nebudu vědět rady :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj simiku, vítej mezi námi a jen se ptej.
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Vdávat se budu v červenci a už teď řeším, kdo by nám na svatbě zahrál. Něznáte někdo nějakou dobrou kapelu, která má se svatbami zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
papaja vítej, s kapelou neporadím, ale hodně štěstí s hledáním, myslím že už budou mít dost obsazeno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Také se k Vám přidávám. Vdávat se budu 7.8 2009 v 10:30 na Červeném Hrádku. Pocházím Z kadaně, přítel z Chomutova a teď bydlíme v Račeticích. Zařízeno skoro nic nemáme. Přítel si myslí, že je dost času. Máme jen datum, místo a včera jsem zamluvila fotografa. Svatební dort nám bude asi dělat budoucí tchýně, šaty na převlečení mi taky ušije, boty jsem si koupila tady na beremese, ale byly mi velký (teď se tam zase prodávají, ale o číslo větší) nádherný, ale nešlo to jinak udělat, než je poslat o dům dál. Tak snad budou sedět jiné nevěstě. Hostinu budem mít na naší zahrádce. Takže naštěstí kapelu nepotřebujem. Budou nějaké ty sladkosti, dorty, koláče, obložené mísy salámové a sýrové, zelenina a ovoce, zákusky, selátko a pečivo. K tomu pití a alkohol. Po šatech zatím pokukuji. Teď jsem našla v Praze prodejnu, kde prodávají šaty za cenu půjčení (3000-4000). Tak se tam někdy pojedem kouknout. A co se týče výzdoby, tak mám zatím jen organzu na stůl a věnec na domovní dveře. Musím si ještě doobjednat organzu na sloupy a nějaké svíčky a další maličkosti. Výzdoba bude laděna do růžova. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,vítám mezi námi nové nevěsty,konečně nás tu bude víc,vrtule tak rozlučka už byla tuhle sobotu a bylo to super,ve tři ráno doma :-D ,jinak toho počasí se děsím,hlavně aby to nebyl nějaký marast,buď ať je bílo nebo sucho ale vypadá to všelijak...já si tu kytku na auto koupila stím,že jí potom využiju doma,živá by byla asi opravdu moc drahá. Papájo taky jsem měla do poslední chvíle problémy s hudbou,bude nám hrát pan Kopčan s bratrem,už jsme je slyšely a bylo to super,tak Ti dám pak vědět jaký to bylo a v případě zájmu kontakt.
Odpovědět
jéé lijo ty už máš v sobotu svatbu, tak držím pěsti :-) . Já začala opravdu s přípravama, obešla jsem 2 salony tady v Chomutově a Jirkově. Nejdřív jsem byla u paní Jechový, ale to byla dost bída. Pak v Deltě naproti Billa.Ceny za půjčení byly tak nějak podobné ale šaty se nedají srovnat. Byla tam moc fajn paní, která se mi věnovala asi hodinu, denny jestli je to ta tvoje nastávající tchyně, tak to máš fakt kliku. Myslela jsem, že vybírám šaty s kamarádkou. Nestačila jsem se divit, co vlastně všechno potřebuju zařídit :-|. Dokonce jsem si tam předvybrala i prstýnky, ale to musím se svým zlatíčkem. Holky poradíte mi nějakou vizážistku, kadeřnici mám, ale normálně se maluju sama a to se mi na svatbu nechce.
Odpovědět
simik to sis pospíšila :-D , ale já se taky nejvíc těšila na zkoušení šatů a myslela jsem, že to je asi jediná starost. Začínám už trochu panikařit, ale vypadá to, že se vše v pohodě zvládne. jinak zdravím sousedky z Chomutova :-)
Odpovědět
radka já si to hrozně užívala. Cítila jsem se jako princezna a mamka i slzu uronila :-) . Je mi jasné, že s postupem času začnu blbnout, ale dneska mám pocit z dobře vykonané práce :-D
Odpovědět
tak si to užívej, já jdu vařit teplou večeři :-(
Odpovědět
radka hodně zdaru, já zatím na vaření moc nejsem, maminka nás rozmazluje, bydlíme totiž vedle sebe a její hobby je vaření, naše váha ale nic moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vítám další nově příchozí, koukám že vás přibylo ;-) Lucynko a co místo hostiny? To by taky už chtělo zařídit, nebo pak nebude z čeho vybírat. simiku tak vizážistku bych potřebovala doporučit taky, tak holky poraďte já jen vím že si známá chválila služby v Jirkově u kolstela na rohu teď jsem zapoměla jak se to tam jmenuje, je tam i vizážistka. Ještě je jedna kosmetička co dělá svat. líčení kousek od baráku, chodím pořád okolo ale nevypadá to tam že by měla hodně zákazníků. Na kadeřnici už tip mám, jen mi mamča musí sehnat kontakt, prý se specializuje na svat. účesy.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání. Je to dobrý nápad tadyta diskuze. Aspoň si můžem vyměnit názory a poradit si. Vrtulko, my máme hostinu doma na zahrádce. Oběd si dáme jen s rodičema a svědkama (to ještě nevíme kde. A když nevyberem, tak číšník, co se nám bude starat o sele, tak by přivezl i oběd) a na selátko pak přijdou i babičky a tetičky. Lije přeji hodně štěstíčka. Ty se máš, že ten kolotoč budeš mít zasebou a budeš si užívat už jako paní:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucynko to se máte že máte zahrádku kde můžete udělat pohoštění. Tuhle variantu mi bychom taky brali, ale nemáme kde. Původně jsme chtěli na chalupě, zahrada je dost velká, ale když by bylo ošklivě tak se nevlezeme dovnitř :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,teda tady se to rozrůstá ale je to jedině dobře ;-) ,dneska jsem celý den lítala a jsem upaťkaná,zítra vyzvednout šatičky,kosmetika,nechtíky a ještě domácí úklid,v pátek už moc času nebude,pocit že nic nestíhám přetrvává a zvyšuje se...mě bude líčit kamarádka,doufám že mezi Vámi budu moci zůstat i jako paní :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
Lijo né že můžeš zůstat ale musíš :-D :-D vždyť diskuze nemá nápis nastávající nevěsty z Chomutova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simik ja doporučuji jako vizážistku pani Vajnarovou,líčí kosmetikou MArykay,tak alergie nehro:) nechala jsem se od ní líčit 2x a vždy to dobře dopadlo a to vůbec neznala můj styl.:)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtulka: Jo, jo. Zrovna předevčírem jsem vprávěla naše plány a přípravy kamarádce, která se bude vdávat příští rok a taky se jí to zalíbilo. Taky říkala, že má problém s tím, že na zahradě nemají žádnou prgolu. Tak jsem jí dala typ, že by si mohli někde sehnat ten bílý přístřešek, něco jako stan..Tak byla nadšená.. lilja: Aspoň nám napíšeš zkušenosti.. zuzo a kde přesně bych mohla najít paní Vajnarovou? Vizážistku ještě nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
lucynka..zkusím někde vyštrachat její vizitku..moment..už ji mám: telefon je 603/548617 a dojede klidně i k tobě domů,jezdí takhle po chomutovsku.Nebo líčí občas v Zeleňáku v Kadani. Je moc příjemná,zeptá se na styl oblečení,aby to všechno ladilo:) U mě musela být hoodně trpělivá,nejsem zvyklá na řasenku u spodních řas tak jsem mrkala jak Bárbí,ale výsledek byl fantastický. Zkouška byla zdarma,druhé líčení za 250. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?