Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
verys: A kolikátého máte svatbičku a co hostina už víte, kde bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Také právě zvažuji Červený Hrádek... Víte prosím někdo, jak je to tam s vlastní reprodukovanou hudbou při obřadu? A smí se v interiéru zámku normálně fotit? A může se svatba konat i v jiný den než v sobotu...? Asi ne, že? Jde mi o ten pověstný "nátřesk", nevíte ještě, jaký interval je vyhrazen na každou svatbu...??
Odpovědět
Ahoj Vilko, s tou hudbou nevím ani s tím focením, to chci teprve zjišťovat. My máme svatbu v pátek, takže jiný den určitě lze, jukni se na jejich stránky, mají tam vyvěšené termínky, kdy oddávají, podle toho si vyber a pak zajdi na matriku, tam ti řeknou zda maj místo či ne. Nátřesk je hrozný, ségra měla svatbu minulý rok a hrůza děš, tolik lidí, nedalo se ani fotit, tam kde chtěli, celý nádvoří natřískaný autama. Svatbu měli místo v 15:00 asi tak v 15:45 takže všichni byli nervózní, z toho důvodu jsme si vybrali pátek. Obřad je tak 20 minut, nebo aspoň mě to tak přišlo, byla jsem svědkyně ale čas jsem nehlídala. Jinak to ale bylo moc pěkný, nechci nikoho odrazovat. ;-)
Odpovědět
Ahoj, v pondělí jsme si byli zamluvit termín svatby taky na Červeném Hrádku, na matrice byla paní moc milá a trpělivá. Termín jsme původně chtěli na konci června, ale měli volno už jenom po 15hod. a to se mi zdálo moc pozdě, proto jsme si vybrali 25.7. ve 12:30. Co se týče hudby si myslím, že vlastní asi nelze, protože tam mají mít jejich vlastní, pokud se nepletu snad flétnu?! Ale fotit se může. Taky jsme zvažovali Krásný Dvůr, ale kromě mála termínů se uvnitř nesmí při obřadu fotit, fotí jen jejich fotograf, to se mi moc nelíbilo, takže nakonec vyhrál Hrádek. Už se moc těším, začínáme vše plánovat, snad se vše vydaří. Jenom ještě nemáme vymyšlené místo pro hostinu, někde v okolí Kadaně, spíš nějaký menší penzion, nevíte o něčem?
Odpovědět
Ahojky já jsem měla svatbu v prosinci 2008 na Červeném hrádku,něco nádherného,nezapomenutelného.Už jako mladá jsem si říkala,že když svatbu tak jedině tam a stálo to za to.Hudbu mají svou,nejprve vás doprovází děti,které harjí na flétny,když stoupáte nshoru a v obřadní síni zpívá paní a doprovází jí piáno,nádherné a ty slova.........!!Všem doporučuji,mi jsme tam byli ten den sami tak jsme měli na vše čas,ale když je tam v létě hodně svateb za sebou tak to je pak frmol
Odpovědět
ahojky:-) hudbu svojí mít můžete, zkuste se domluvit na matrice, ale nám bylo řečeno, že stačí mít sebou CD a dát to těsně před obřadem-ale originální, ptže jim to přepalovaný nebere:/ Ty dětičky s flétnama jsou moc dojemný, je to krásný a má to svý kouzlo, ale pak ta paní zpěvačka mi přišlo, že trošku kvílí :-D v tu chvíli mi to jako nevěstě nepřišlo a neřešila jsem to v sobě, to jsou prostě jen maličkosti, ale po shlédnutí videa je patrný, že jí to ujíždí mimo :-D V interiéru zámku se fotit smí, ale musíte si zaplatit jakoby prohlídku, aby vás tam pustili hodně štěstí
Odpovědět
il_ca: Máme to 7.8. v 11:30 a hostina bude u známých - bratrovo tchán má restauraci, tak tam.
Odpovědět
Chtěla bych být do poslední chvíle v utajení, to se tam snad dá zařídit taky, ne?
Odpovědět
Verys: My máme taky 7.8. ale v 10:00 :-)
Odpovědět
Vera.br: Tak hospůdku v okolí Kadaně nevím, chválí si U Beránka nebo jak se to jmenuje.
Odpovědět
verys: A to jsem si myslela, jak v pátek nebude narváno, ale jak to tak vypadá, tak asi bude ;-) . My jsme právě chtěli, aby nám to vyšlo na 7.8.2009 v 10:00, bude se nám to tak krásně pamatovat 8-)
Odpovědět
il_ca: ten čas se mi líbí, mě požádal přítel o ruku minulý týden a to nám nabízeli čas 9:30 a 11:30, tak asi bude plno. Včera jsme si zamlouvali spaní pro nás a pro svědky z Moravy na Hrádku a všechny pokoje byly ještě volný, zato 8.8. to bylo nějak narvaný, tak jsme si mohli vybírat, paní byla ochotná pokoje nám ukázala.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj,tak já mám svatbu 21.3.2009 v Chomutově na radnici a hostinu na Lesný,bylo to trošku narychlo,jelikož čekáme s přítelem miminko,já jsem rozvedená ale mrně by se nestihlo narodit do třístého dne po rozvodu,ale i tak se těším,máme akorát problém s hudbou na hostinu,nemá z Vás některá nějaké typy?
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nově příchozí :-) lijo konečně také někdo kdo bude mít obřad na radnici :-p nic proti Hrádku, je nádherný. mi budeme mít hudbu reprodukovanou, přijde mi dost zbytečná živá pro 15 lidiček. Záleží na tom kolik vás bude a jste ochotni investovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte oběhaná květinářství a zlatnictví? Jako které je dražší či levnější, ochota atd. Nevíte jestli tu někde prodávají prstýnky i z menších zl. dílen než jsou značky primosa, soliter ... mohli by vyjít levněji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak květinářství ještě nevím ale už máme objednané nádherné prstýnky,ve zlatnictví hned vedle Evropy,je to nové ale hlavně jsme si mohli přinést zlato,které je třeba po rodičích a to nám odečetli z ceny a ty naše krásné snubáčky nás vyšli a teď se držte 2800,- oba,tak tomu říkám paráda ;-) ,a donesli jsme jen dva prstýnky... Co se týká té hudby,nás bude 40 takže docela dost,ale sehnat někoho je fakt problém...
Odpovědět
Profilova fotka
lijo to je víc než super cena, tam to určitě půjdeme omrknout, příští týden tam mají i 10% slevy na všechno. Mi máme doma 2 snubáky po přítelovy mamince, které nebyli nikdy použity, ale mě se nelíbí.
Odpovědět
Ahoj Holky, zdravím zakladatelku...ahoj Jituš:-D tak nakonec do toho také letos v červnu praštíte, jako my :-D Lucí...ty jsi tu také...zdravím....novomanželko :-D Mohu sem za vámi také zavítat, i když se bereme ve vedlejším okresu? Dnes jsme si byli pro rozpočet...jsem více než nadšena...35 lidí...od přípitku, překrm, oběd, raut, grilování, alkohol....také nám zajišťuji dorta(dle vlastního návrhu) a svatební koláčky, včetně výslužek...a ubytování pro 14 lidí, cena 30tis! Bomba:-) Jituš, kde to budete mít vy?
Odpovědět
Kdyby jste měli zájem o kontakt na hudbu, mám něco....Chomutov, Most
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavlí, jestli se nemýlím vy to budete mít na širokém vrchu, tam to měla sestřenka ale mi nebyli. Kalkulaci máte moc pěknou. Mi to budeme mít v drmalské myslivně a bez pití a sladkého nás to bude vycházet pro 20 lidí asi na 12 tis + 1200 jeden pokoj. Není to málo, ale ani strašně moc.
Odpovědět
Ahoj Jituš, nene, hostinu budeme mít Na Resslu. S kalkulací jsme velmi spokojeni a váš rozpočet je +- stejný jako náš...zdá se mi to fajn! A šatičky jsi sehnala?Delta cv?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kimby,jestli můžeš pošli mi nějaké ty kontakty na hudbu,děvčata začínám z toho být zoufalá... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Pavlí ne do Delty jsem raději ani nelezla, byla jsem v Jirkově u Jechový a vybrala jsem si hned 1. šatičky. Jezdíš ještě do cv do školy? Jo strašně se mi líbí vaše prstýnky, ale ty jsou určitě mimo náš rozpočet, jsem dnes podobné viděla ve zlatnictví v Centralu. Koukala jsem tam na botky k šatičkám, měli nádherný za super ceny, ale buď k šampaň šatičkám nebo nebyla velikost. Moc mě to štvalo, jedny se mi moooc líbyli, byli bílé balerýnky s pidi podpatečkem v st. Oliveru za 299,- ale už jen vel. 37 já mám 38. Pak v Renu za asi 550,- ale ne bílé ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nás šoupnu trochu dopředu :-D ;-) Mise dneska chystali na prstýnky, ale nic z toho, malá má teploty a jsme bez auta. Snad se tam do pátku dostaneme :-| Jinak jsme dřív chtěli ocelové, ale zůstaneme u klasiky žlutého zlata, jen právě nesmějí být moc drahé.
Odpovědět
Jituš, kolik jste ochotni do nich dát? My nemáme žádné drahé prstýnky... Botky ještě sháním, v Centralu jsem dlouho nebyla, asi zajdu něco omrknout :-) já naopak potřebuji champagne barvu a vel. 39 :-) chtěla bych tak nějak botky, jak píšeš, žádné jehly, bych v tom nevydržela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí snad se vlezeme do 6 tis. a pokud najde zlatnictí kde by nám vzali za slušnou cenu 2 snubáky naprotiúčet bylo by to fajn. Na kolik vás vyšli ty vaše? Jestli nechceš psát tu klidně do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se píšu jak pr...
Odpovědět
Jituš IP
Odpovědět
Jezdím služebně často do Chomutova. Je škoda chodit jen do toho Jirkova. Mají tam nejhorší výběr šatů a ceny jsou na tu úroveň přehnaně vysoké. Určitě je dobré kouknout i jinam. ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?