Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
To si snad nevymyslela :-). Kolik vůbec budete mít lidiček?
Odpovědět
cca +/- 30. A z toho asi 8 lidí budu právě potřebovat i ubytovat. Včera jsem dokončila jmenovky na stůl, no patlání....a pak jsem zjistila, že mi jich králík 5 nakousal...co já vím, jestli v něm zelená barva evokuje pastvu...vypěnila jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mi budeme mít mini svatbu, 13 lidí + 4 dětičky
Odpovědět
Je tak to mi budeme mít stejně +/- 30 a jaké pak máš jmenovky? Pošli na ukázku :-) Nedivím se, žes vypěnila, náš pes dělá taky takovýhle lumpárny :-D
Odpovědět
Vrtulko 13 lidiček je i tak dost :-) určo to bude pěkné, my bychom taky raději méně lidí, ale je nás moc :-)
Odpovědět
Ahojky - Ilčo, sestrucho má drahá :-D ty jo neblázni, měli jsme to bez přípitku - ta cena u Camprů byla jen za oběd - polívka, hlavní jídlo... přípitek se platil zvlášť...a jde i o to, že je jiná doba než minulej rok - holt krize je krize a každej potřebuje vydělat :-N ale v podstatě to tak bylo - co človíček to cca litřík.
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsme byli v té Myslivně a super vejde se tam i 40 lidí, takže jsem měla zbytečnou obavu. Už jsme rovnou zamluvilii. Večeře a obsluha byla výborná, budou po nás chtít 3000 zálohu což na 30 lidí taky super. A zítra bych měla dostat cenovou nabídku, kolik nás co bude stát. Mám strašnou radost, že už máme zamluveno 8-)
Odpovědět
Cenová nabídka z Myslivny včera dorazila, takže polévka 25,- přípitek šampáňo s červeným likérém 45,- hlavní jídlo bašta 95,- na osobu vychází oběd na 165,- což je úžasná cena, to jsem tedy nečekala, po tom co jsme si tu psaly. Celkově nás jídlo včetně rautu, grilování kýty, guláše, řízků a oběda vyjde na 12500,- Kč úžasné :-)
Odpovědět
Ilčo, tak to je paráda!!!!! tak máš zase na chvilku klid ;-) ;-)
Odpovědět
My byli v sobotu v Deltě, obhlídnout pánské obleky k půjčení a bída, bída....paní sama říkala, že ten výběr pro pány je mizernej. Ale doporučila pražský veletrh v Diplomatu, tak možná přesto, že jsme tam původně jet nechtěli, se tam mrknout zajedeme. On chce totiž něco extravagantního, co by pak už v běžným životě neunosil...např. frak, cylindr...v kravatě chodí pořád a připadá mu to všední.
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi jedeme do myslivny dneska, a ilco koukám že jídlo budeme mít stejný :-D nás paní trochu uháněla že mají hodně zájemců
Odpovědět
Bonavia No bude chvíli klid. Můj budoucí muž chce taky frak nebo žaket (ten má cylindr) tak uvidíme. Plánujeme Prahu v únoru, abych taky si mohla vybrat. Dneska se jdu juknout na kytí a prstýnky, tak uvidím jak pochodím. Oznámko máme už vybrané a úplně jsme zapomněli na to, že máme známýho, kterej nám je udělá za maliko lepší cenu, nepatrně, ale u něj je to jistota, tak jsem ráda, že všechno jde jak má. 8-) Tak abych to nezakřikla ťukám ťukám o sto šest.
Odpovědět
Článek se načítá
Vrtulko: Vy máte svatbičku dřív, tak proto asi. Je fakt, že měla narvanej ten svůj poznámkovej blok, ale srpen ještě moc ne. Řikala mi, že minulej rok, měli každý víkend svatbu, tak určo už maj praxi a je to tam opravdu moc pěkné. My jsme to v pátek byli jen obhlédnout a říkali jsme si, že zkusíme véču a uvidíme, zda do toho půjdeme. No a tak nás to nadchlo včetně obsluhy, jídla, rychlost servírek mě úplně omámila, na nic jsme nečekali, šlo vše jak na drátkách a to měli plno + oslavu 60 sátin, že jsme se rovnou zeptali, zda si můžeme zarezervovat. Měli jsme štěstí, že paní provnozní funguje v restauraci skoro pořád, tak jsme se rovnou domluvili a včera jsme dostali tu nabídku. Jestli chceš můžu ti tu předběžnou nabídku poslat, ikdyž nevím zda se to u vás nebude lišit, jestli nemají ceny podle počtu víš. Ale i tak dělají zákuzky, koláčky, grilovačky a vše tam je zahrnuto včeně ceny, tak kdyby tě to zajímalo stačí písnout mailík a já ti to pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tady Kadaň..my chceme mít kolem 50 lidu,ale místo zatím nemáme vybrané:(
Odpovědět
Ahoj zuzu a kdypak máte svatbičku a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
tipuju že červen a místo nemáme..přítel má na vše čas..:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zuzu vítej, koukám máme stejný termít :-D ilco no já jsem s myslivnou taky nadšená i ten přístup, i jsem ráda že se postarají na přání o výzdobu a není drahá. Nabídku mi bude paní posílat taky. Trocu mimo, skorošvagrová dělá dealerku Dedry, je to drogerie a byt. doplňky jsou tam i věcičky ladělé do barev. tak koukněte na w....dedra.cz je tam virtuální katalog. Kdyby jste něco chtěli tak písněte IP.
Odpovědět
Ahojky, zuzu tak to máte nejvyšší čas začít plánovat ;-) vrtule: vidíš nám výzdobu nabízela, ale nevím kolik stojí? Zamluvili jste si i pokoj?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ilco pokoj máme taky, ale docela mě zaskočila cena. Výzdobu dělají v různých barvičkách a různých cenách. Výzdoba stolů 700,- a jednoduchá květinová cca do 500,-
Odpovědět
ahoj holky, vím, že jsem zde jistě předčasně, ale mám prosbu. Chtěli bychom se s přitelem příští rok vzít na Červeném hrádku a nevím kdy, kde a jak zjistím volné termíny svateb, ani jak dlouho před svatbou termín nahlásit, aby byl volný. Asi bychom chtěli něco na jaře, popř. na začátku léta. Všem přeji mnoho štěstí a děkuji za odpověď.
Odpovědět
Vrtule Ten pokoj mne taky zaskočil 1200 je dost, ale zase jsme si řekli, že je to jednou za život, tak do toho jdeme. To já si výzdobu přinesu sama, již jsem něco vybírala a dám za to tak 500. Nabízela nám tu výzdobu, ale neřikala, že se to platí, myslela jsem, že je to +.
Odpovědět
sonco: Ahoj, všechny termíny a podmínky zjistíte na matrice v Jirkově. Termíny budou mít na příští rok tak v prosinci 2009 možná až leden 2010. Našla jsem si to na stránkách Červeného Hrádku a pak jsem si ohledně termínu zavolala už na matriku, zda je volný a byl :-). Pokud by nebyl hledali bychom jiný a zase bychom si zavolali. Záleží taky na tom, jak moc zajímavé datum si vyberete, některé datumy jsou zabrány brzy. Přeji mnoho štěstí ve výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco prý dřív za výzdobu nic nechtěli, ale lidi jim to kradli a ničili, tak proto. Já nic nakoupeno nemám, tak zaplatím a nemusím se starat.
Odpovědět
Jo jo ty lidi jsou fakt hrozný a pak maj ostatní smůlu. Já bych si to u nich taky nechala udělat, ale jsem takový tvůrčí typ a určo by mi to nenazdobili, tak jak mám vymyšleno, tak proto. Ráda dělám veškerou výzdobu ať už vánoční, velikonoční no a svatbu tu bych si nenechala utéct. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jste se byli ptát na dort? Mě dneska kámoška říkala že to chce taky brzo. Že byli 2 měsíce před svatbou a málem byli bez něj, museli hodně shánět. V cukrárně jí řekli že klidně půl roku dopředu. No je to asi 2 roky zpět, tak jestli se něco nezměnilo.
Odpovědět
Já objednala, ale u známe, tak nevím jak to je v cukrárnách.
Odpovědět
Zjišťovala jsem u ségry, jak to měla s dortem a objednávali ho cca 5-6 tejdnů před. Byla tam asi 3 měsíce před a řekli že je brzo - Cukrárna Petra Jirkov. Ale kdyby jste chtěli dort třeba z Vysoký pece, tak tam holky měly 3 měsíce před už smůlu, že měla hodně objednávek...ale to taky záleží na datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se byla ptát v Petře v Jirkově včera a paní říkala, že stačí týden před svatbou. Jen kdybych třeba chtěla nějaké extra živé květiny na ozdobu tak 2 týdny. Prý i když to bude v létě a bude toho hodně že to stíhají. Mají tam na velký výběr a nádherné dorty, cena taky rozumná. Velký 3patrový dost zdobený okolo 1400,-
Odpovědět
Tak vidíš Vrtule... to je dobře, že to vím, kdyby náhodou vypadl náš ;-) . Včera jsme byli v té Myslivně zaplatit 3000,- zálohu, dali nám doklad i s termínem, tak už nemám strach, že by nám to někdo vyfouknul. 8-) Já už se moc těším a co vy holky? Přípravy jak u vás pokračují?
Odpovědět
Ahoj, taky se k vám hlásím. Sice jsem z Mostu, ale svatbu budu mít na Červeném Hrádku v srpnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?