Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ilco tak to jsou jiní známí toto jsou jednovaječná dvojčátka ;-) mám zase smíšený pocity, další svatebčané mi řekli že nebudou navečer. Takže po osmé hodině tam zůstaneme jen mi, mí rodiče a má sestra s přítelem toť vše, mě pěkně ser.. . Babička chce domů po obědě, svědkyně s přítelem mají ještě ten den oslavu narozenin tak odjedou později odpoledne, kámoška mi dnes řekla že nebude mít hlídání tak pojedou kolem osmý domů, stejně tak pojedou přítelovi rodiče s naší malou a myslím že švárovci to zabalí kvůli dětem chvíli po nich. V tohle chvíli si říkám, proč jsme nezůstali u původní varianty jen oběda s dortíkem a kafíčkem a pak domů, jenže jsme se nechali ukecat přítelovou maminkou penězi.
Odpovědět
To je škoda,že vás zbyde tak málo :-(. Držím palečky ať vše vyjde,třeba bude dobrá zábava a trošku se vám to protáhne 8-) Jinak jsem už uložila prstýnky do alba , kdybyste se chtěli juknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ilco prstýnky jsou nádherné, zvláště ten tvůj moc se mi líbí ta řada kamínků
Odpovědět
vrtul Děkuji moc, jsme tady zůstaly nějak sami :-). Mám z nich radost jako blázen... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to když přišli nám tak jsem je ještě asi měsíc chodila okukovat, ale teď ani nevím jestli jsou opravdu na místě kam jsem je uklidila dneska jsem byla u Jechový pro perličky do vlasů a má to ještě levnější než na netu, ona do těch vlasů má fakt vše možné a byli jsme tam sami a ještě asi hodinu pokecaly, no ilco jsem na myslivnu moooc zvědavá. Šatičky budu mít jako první, tak jsem ráda že se nemusím bát že je někdo předemou zničí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, il_co prstýnky jsou nádherný:-). Já ty svoje taky chodila furt okukovat, ale brzo mě to přešlo :-) . V úterý jsem byla na poslední zkoušce šatů, a příští středu si pro ně jedu. Vrtulko, já je budu mít taky jako první na sobě:-). Mám z letošní kolekce a ještě si je nikdo nepůjčoval. Konečně jsme koupili přítelovi boty, ale byl to boj. Jsme byli až v Teplicích, ale tam se mu nic nelíbilo, tak si nakonec koupil v deichmanu v Chomutově. Včera jsme byli vybrat svatební cestu, tak nakonec letíme do Turecka. Už se mooooc těším...... Vrtulko to je mi líto, že se ti to tak brzo rozpustí. To u nás si už plánujou, jak budou pařit až do rána.
Odpovědět
Vrtul: No já na ně koukám tak ob den :-D a už teď mám strach, že je budeme hledat 8-). Tak to je super,že má takový výběr. Stále přemýšlím zda si objednat šaty na převlečení, ale chtěla bych vydržet ve svatebních, no uvidím no... petulinka: Díky za pochvalu, snad mě to taky přejde :-D Jinak my plánujeme oslavu jen do půlnoci, v Drmalech po půlnoci připlácíš za každou hodinu a od 12 dopoledne bude hostina, tak to snad bude stačit... Ségra měla min rok hostinu od 18 hod a v půlnoci toho měli všichni plný kecky :-D Tak snad to bude stačit, uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco to tom příplatku po půlnoci vím, a slyšela jsem i že jsou dost nepříjemní když tam někdo chce zůstat dýl. No já jsem na to mooc zvědavá, moc chvály jsem na ně neslyšela, ale prý to začínali, tak doufám že už to mají vychytaný.
Odpovědět
vrtul To já taky doufám, nebo je tam povraždím :-D Já se s nikým moc ne.... takže jestli mě naštvou tak jim udělám takovou reklamu, že to neviděli :-D Máme dost svobodných známých, takže minimálně nebudu doporučovat dál.. Jo a slyšela jsem to z více stran takže se bojím o to víc a jen čekám jak vám to dopadne ;-)
Odpovědět
vrtul: Dneska jsem zas slyšela reference na Drmaly a je to děs :-( nejsme z toho vůbec nadšený, Teď se tam vdávala nevěsta měli tam i obřad a prý ta provozní je děsná, upozoňovala na zdražení a zdražila např. víno láhev ze 190,- na 400,- což mi přijde hustý....:-( a dál prý po obědě, když se šli fotit, tak jim řekla, že už jen chvíli, že bude poutět psy :-o ale celkově prý zdražila hrozně moc. Velice vážně uvažujeme o změně lokálu :-(, protože to už mi přijde přehnaný, to tam raději tu zálohu 3000 nechám ať si to sežerou a uděláme to jinde. Už máme tip zítra si máme zavolat tak doufám, že nám to vyjde :-) měli by jsme tam tak o 10 tisíc levnější, což je velkej rozdíl. Určo dám vědět no a doufám, že ty přijdeš s lepšíma referencema, ale myslím, že nás stejně přesvědčí to, že je tam v těch Drmalech draho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Koukám, že se to tu hezky rozepsalo.. Sice válí Il_ca s vrtulkou, ale aspoň něco.. :-D My zatim ještě nemáme co okukovat a co ztrácet.. Už jsem z toho nervózní... Na prstýnkách mají měsíční skluz... Boty jsme taky už konečně sehnali jak pro ženicha tak pro mě.. Přítel si vybral u Bati a já taky v Deichmannu. Byli jsme i v Mostě v Centrálu, měli tam hezké boty, ale já potřebuji balerínky, pač mám šaty akorát... Taky mám šaty, které Jech letos koupil, tak doufám, že jsem pořád první nositelka.. A kdyby ne, tak určitě nebudou poničené.. Má tam všechny hezky zachovalé.. A taky se budu muset objednat na poslední zkoušku, sice mi bříško moc neroste, ale aspoň si to zkusim s botkama a musim si koupit podprsenku... A taky bych si tam chtěla vybrat něco do vlasů.. Mám krémové šaty a krémové doplňky teprv objednával.. Ale bižu krémovou už mám.. Naštěstí...Jinak my už toho moc k zařizování nemáme.. Jen pořádně doladit hostinu v restauraci, upřesnit dort z vysoké pece (mají ho výborný a docela levný.. Švagrová ho měla na svatbě a moc nám chutnal), sehnat kadeřnici, vytisknout oznámení, nakonec se nalíčim sama, a ještě uvidim, jestli se bude ženichovi kupovat krémová košile nebo si vezme bílou.. Pač v tom obleku co bude mít košile stejně nepůjde vidět a až budem doma na zahradní párty, tak se převlíkne.. Bude jí mít jen na obřad a na oběd.. Co myslíte? Neni to zbytečný kupovat košili, kterou pak nebude nosit?
Odpovědět
Profilova fotka
Il_co, asi bych udělala to samé, co ty.. Měnila bych..Když ušetříte tolik peněz a ke všemu nejsou příjemní a neochotní... I kdyby si ty 3000 nechali, pořád nad tim ušetříte... Vrtul, myslim, že do půlnoci to stačí.. 5.6 jsme byli na svatbě švagrový a ty měli obřad ve 14.00, pak oběd s nejbližšíma, a v jedné restauraci asi kolem 16.00 byl raut, tancovačka a končilo se o půlnoci a každýmu to stačilo.. Teda oni odcházeli skoro všichni sami.. Nikdo nás nevyháněl..Tak bych neměla strach.. Malinko ti závidim, že to už máš takhle brzo.. Já se už nemůžu dočkat 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucynko to já zavidím vám že máte ješrě čas jsem hodně rozčarovaná z Drmal a bohužel na změnu už není čas a hlavně bychom už nenašli místo. Provozní to moc organizačně asi zmáklé nemá, musím se pořád ptát na základní věci na které bych čekala že se zeptá sama. Jako naposledy se ptám na kolikátou servírují to a to jídlo a ona mi týden před svatbou aniž by jí to zajímalo dopředu, že si to určují svatebčané sami, to si jako neumím představit že bychom až po obědě se domlouvali na kolikátou maj připravit raut a na kolikátou večeři, a je toho víc. Teď mě i napadlo že se vůbec nezajímala o zasedací pořádek, to tam máme děti které nebudou mít předkrm, jsem zvědavá jak to udělají, asi si budeme prohazovat talíře a skleničky s přípitkem až se usadíme. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám dneska dost, nervy kvůli restauraci, malá na zabití a rupnul mi nehet na lůžku až do živýho, bolí to jak čert, to jdu příští týden na doplnění tak jsem na to zvědavá ]-( ale přišlo dnes první blahopřání tak jsem měla radost a máme už 2 dary, samo vše jsme hned otevřeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vrtul, tak to mi je líto.. Ale doufám, že vám to den jen tak nepokazí...Taky bych si neuměla představit jim v plném proudu zábavi najednou říct, tak a teď připravte to a to.. A i pro ně by bylo lepší vědět dopředu na kdy co mají připravit, aby si to v té kuchyni mohli rozvrhnout... No tak já doufám, že se vám den vydaří.. Už jen pár dní... Tak nervíky za hlavu a už se jen radovat a usmívat...(Mně se to kecá, co :-N ) Taky se těšim na dary :-D .. Měli jsme udělaný seznam dárků, nebo aspoň nějaké typy, kdyby někdo nevěděl, ale asi to nebudem dávat... švagrová říkala, že se jim dvakrát nic nesešlo a lidi dávali spíš peníze.. A to si pak můžou koupit něco podle svého vkusu nebo jednu drahou věc... A stejně by mi to bylo blbý jim dávat nějakej papír a ani nevim kdy bych jim to měla dát... No raději ať přemýšlejí sami :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtulko, to určo dopadne dobře, neboj :-) . Musíš být trochu optimista :-) . My jsme to vyřešili tak, že jsme majitelce hotelu hodili všechno na papír (jak si to představujeme atd.) a nebyl v tom žádný problém. Taky už máme 2 svatební dárečky, moc potěšily. Zítra jdu naposledy do práce, a pak mám dovču. Už se těším, ve středu si jdu pro šaty a pak už budem jenom čekat na náš velký den...........
Odpovědět
vrtulko: Držím palečky ať vám to vyjde. My jsme nakonec byli u pana Campra v Droužkovicích a už jsme se s ním i dohodli, hostina nás vyjde o 10 - 15 tisíc míň. Byla jsem tak rozčílená, že jsme to změnili. Budu ti držet palečky a moc se těším až nám povíš, jak se cítíš jako vdaná paní. petulinko: Taky budu držet pěstičky, ať vám to pěkně vyjde ;-)
Odpovědět
Tak holky máme tu nějak mrtvo, že by pracovali nervičky???? Já jdu dneska na zkoušku šatů, tak vám holky zítra dám vědět, jak to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
ilco u Campra jsme to původně chtěli taky, slyšela jsem na ně samou chválu. Jenže on dělá svatby pro více lidiček a nás je málo. dnes jsem sháněla pro malou svetřík k šatičkám když to počasí neřeje a nesehnala :-( taky miláček dnes odvezl auto do servisu, tak netuším jak to tento týden bez něj zvládneme ]-(
Odpovědět
No snad to bude dobrý, ségra to tam měla min. rok, nám se počet nějak snižuje a tak nás bude asi 26 až 27. Svetřík k šatičkám a koukala jsi do KIK nebo TESCO tam by něco mít mohli. No bez autíčka zrovna před svatbou viď? Ale snad to zvládnete, vy vlastně máte jiný autíčko viď než vaše,to co máš v albíčku, moc pěkné ;-) Chtěla jsem koníky, ale jsou moc drahý 7000,- s kočárem a ze známosti bychom je měli za 5000,-, ale to je pořád moc. :-( Takže pojedeme našim.
Odpovědět
Mám po zkoušce šatů, fotečky jsem vložila do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes měla delší rozhovoz s paní z Myslivny a snad vše jsme si ujasnili, byla moc příjemná a vstřícná, kdybychom se takhled domluvili hned tak by to bylo bez nervíků. Odpoledne jsme byli raději koupit v Jysku deštníky a nakonec i sehnali ve vöglu Míše krásnej svetřík. Zítra budou mamky péct koláčky, tak jsem na ně zvědavá. Jinak už jsem docela v klidu, jen mě docela děsí co budeme muset ještě udělat ve čtvrtek a pátek. To budeme s přítelem plnit asi 150ks domácích věnečků, uf. A dávat dohromady výslužky, ... Ilco šatičky jsou krásný, mě růžová stuha nevadila, ale bílá je taky krásná. Jo od vidění tě znám, ale odkud nevím.
Odpovědět
vrtul: Tak to je dobře, že jste se dohodly a budeš teď pár dnů před svatbou v klidu. Jé deštníky jsem chtěla taky, za kolik je tam měli a jakou barvu? Super svetřík se našel, já ti říkala, že seženeš ;-) No na to se taky moc netěším ty dva dny před :-) Díky za pochvalu šatiček. Já si to taky říkala, že tě od někud znám a ještě jsem nepřišla na to odkud :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, teda to je počasí, doufám, že se do soboty umodří a my si užijeme aspoň trochu sluníčka. ilco já tě taky od vidění znám, nechodila si náhodou na obchodku do Chomutova? Jinak šatičky jsou nádherný, ta bílá stuha je lepší, já je chtěla taky původně, ale když jsem viděla, že je má skoro každá nevěsta, tak jsem si to rozmyslela a vybrala jiný. Ty moje šaty jsem ještě na někom neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtulko, koukala jsem do tvého alba a všimla jsem si tvého líčení.. Psala jsei, že se budeš líčit sama, jestli se nepletu.. Jestli se nepletu, tak děláš dobře... Když si dáš trošinku víc makeapu, aby to na fotkách vyniklo, tak budeš nalíčená ještě líp než od profi.. Moc se mi nelíbí ty linky jak ti udělala.. Připadá mi, že máš pak oči daleko od sebe.. Jestli jsem moc kritická, tak se omlouvám... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a nechodila vrtule náhodou do školy dolů na pražskou? :-) taky vím že jí od vidění znám :-) jinak vám na sobotu holky držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak předpověď počasí zatím katastrofická se z toho picnu, ještě se mi asi kvůli nervům zpožďuje MS takže s velkou pravděpodobností budu muset v šatech lítat na wc ]-( a oba s přítelem máme opar. Lucynko mě se právě taky nelíbilo jak mi udělala ty linky. A na samolíčení nemám danej makeup a rtěnku, tak to bude vypadat trochu jinak. Pursi chodila jsem na pražskou ;-) Ilco nejsi z Jirkova nebo alespoň dřív? Já tě prostě občas potkávám a možná jsem tě viděla někde kde pracuješ nebo jsi pracovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco deštníky mají za 75,- ale nejsou látkové ale plastové, nám stačí. Mám doma jeden už hodně dlouho a pořád funguje. Mají různé barvy včetně bílé.Hodila jsem ti je do alba.
Odpovědět
petulinka Ano chodila jsem na obchodku :-D , akorát u tebe nevím zda tě znám, když máš vymazaný obličejík :-) vrtul Jo jo bydlela, ale to už je 6 let co jsem se od mamky odstěhovala. Bydleli jsme vedle pošty v Ervěnicích :-) No super jak se dáváme dohromady. petulinka a vrtule Držím vám holky palce ať vám všechno vyjde, jen nám tu pak bude smutno, už nás tu moc nezbyde, tak doufám, že budete chodit a radit :-) My to máme až za měsíc a půl, už bych to brala i teď :-D
Odpovědět
vrtul: Ty deštníky jsou dobrý, musím se tam zastavit juknout na ně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?