Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
vrtul: to jsem na to zvědavá teda... doufám, že s nimi nebudou problémy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady to žije. Nějak jsem posledních pár dní neměla čas sem mrknout... Já dala dohromady konečně zasedací pořádek a kartičky na stůl. Dnes jdeme do hotelu domluvit podrobnosti. Měli jsme udělaný rozpočet na 35 osob a bude nás nakonec jen 26, takže jsem ráda, že počítáme raději s většími výdaji než menšími... Za výzdobu tabule si majitelka řekla 500,-- - slušná cena, tak snad to bude vypadat pěkně. Příští týden půjdu koupit výzdobu na auta svatebčanů + přísavky a ještě nějaké organzy na moje a ženichovo auto. Budeme tam mít každý jednoho toho medvídka a po obřadu bude mít má milá svědkyně za úkol meďuráky přesunout jen na moje auto a máme i ty SPZ, tak se tam pak místo nevěsty šoupnou novomanželé a je to. Ještě že má sestra/svědkyně je velice zručná a můžu jí to svěřit ;-) V pondělí mi přinesla podvazek, tak už jsem kompletní. Manža chce tmavé spoďárky, tak se mrknu v Globusu na nějaký pěkný trenky, ať má radost. Já za ty moje platila taky 400,--, tak ho nesmím ošidit ;-) A ještě mu musím koupit pásek do kalhot, aby mu snad náhodou nespadly :-) Včera jsem dokončila i svatební noviny, tak snad se svatebčanům budou líbit a pobaví je... No a pořád přemýšlím nad tím, jestli mám objednat ty čokoládky pro svatebčany... Bude to dalších 645,-- navíc, ale tak nějak jsem s tím počítala... No uvidíme, nechám si to přes víkend projít hlavou a v pondělí se uvidí...
Odpovědět
Profilova fotka
to my to teda máme tak, že výzdobu nám nepočítaj... jsou tam ubrusy i ostatní výzdoba, jako barevný ubrusy, kdytky, ikebany atd :-) alespon mam o starost mín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: my jsme to hlavně chtěli v přírodě, první varianta byla Lesná, ale ta bohužel už byla obsazená, tak jsme nakonec zvolili Svahovou. Je tam i možnost ubytování. Majitelka nám udělala slušnou cenu za osobu chce 190,-Kč, takže to je super. A budeme mít i řidiče, kdyby chtěl někdo domů. A hlavně jsme si nemohli moc vybírat, protože spousta restaurací nám nestačila kapacitně. Tak jsme rádi za tu Svahovou :-) . Denny86: Já taky řešila ty čokoládky. Nakonec jsem si je udělala doma sama. Koupila jsem si minimilky a dala jim náš svatební přebal. Takhle jsem to udělala i s minivínečkem. A vyšlo to dost levně.
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka87: a jak jsi udělala ten svatební přebal? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pursi: koupila jsem si barevný papír v akordu a udělala jsem si naší vlastní samolepku (dělala jsem to v excelu). Dneska přidám fotky do mého albíčka, tak vyfotím i ty čokoládky, abys viděla jak vypadají. Jsou opravdu maličkatý.
Odpovědět
Profilova fotka
holky je škoda, že sháníte bílé spodní prádlo tak pozdě. Doporučila bych vám se podívat na Neckermanna, tam mají krásné značkové spodní prádlo, které vydrží. Tam spodní prádlo přítelovi kupuju a nikde jinde. Teda jen jednou v kráme Fili a byly ale strašně drahé. V Neckermanu to trvá asi tři týdny, než vám to přijde.. Škoda.. Jinak včera jsme byli na svatbě skorošvagrové a bylo to hezké. Sice počasí moc nevyšlo, ale bylo to jednoduché a krásné. Asi to taky udělalo to, že tam bylo dost lidí. A když je u toho muzika, tak lidi se pak baví úplně samy. Tak jsem zvědavá na tu naší.. Ale my to nebudem mít tak zábavné, jen prostě oslava a nám to stačí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera jsme byli v restauračce, a kouplet i s výzdobou a pokojem bez pití nás to vychází cca na 11000,- pro 17+3 osoby. Venku udělali supr chřiště pro děti, což se nám moc hodí. Zrovna tam byla svatba, viděli jsme jak nevěsta utíká v dešti do auta, jen doufám že mi budeme mít krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka: koukám že čokoládky i noviny jsou super ;-) chtěla bych použít čokoládky místo jmenovek, ale na takovou ruční titěrnou práci zrovna dvakrát nejsem :-. tak nevím jestli se do toho pusit :-S neprozradíš mi rovnou jakej rozměr v tom excelu jsi udělala na ty přebaly? :-D prosííím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pursi: když mi napíšeš do interní pošty tvůj meil, tak ti pošlu šablonu na ty čokoládky a budeš to mít téměř bez práce, akorát potom vystříhat a nalepit. Ale jsou fakt malinkatý, takže trochu zručnosti budeš potřebovat :-) . Já jich dělala 250 a měla jsem to za necelý 3 hodinky hotový.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, jak jsem byla na té svatbě, tak dort si objednávali tady ve vysoké peci a byl výborný. Měli tři patra a myslim, že je stál 1500. Vystačil tak na 50lidí. Měli bílý a na tom živé květiny..Ale opravdu výborný.. Takže doporučuji Vsokou pec. I my si ho tam objednáváme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucynko ten chci taky, bílý a živé květiny jen ještě budeme mít saténovou stuhu. Ale nám ho bude dělat skorotchýně, tak snad se povede. Jen se ještě dostat do květinářství objednat ty kytky na dort.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Denny86, v tvých příspěvcích jsem se dočetla, že ti peče cukroví pan Stanke z Kláštěrce. Mohla bys mi prosím napsat na něho kontakt. Svatbu máme 25.července v Kadani a měli jsme domluvenou pani, ale ta nám to dnes odřekla, a proto rychle sháním někoho, kdo by nám naekl. Moc děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtul, ono to vypadá moc krásně. A ta stuha tomu určitě dodá větší šmrnc.. Nevěsta měla kytici ze sedmikrásek, tak u nich to nebyl tak velký problém ten dort nazdobit.. Jo a taky jsem chytila svatební kytici, tak jsem svému snoubencovi ukazovala, že ta naše svatba už nejde odříct (kdyby náhodou měl zaječí úmysly :-) ), pač by ho to dřív nebo později stejně čekalo :-D
Odpovědět
Ahoj, tak jsem hodila konečně pár foteček, tak můžete jukat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je to nějaké mrtvé.... Tak jak pokračujete... My máme koupené boty pro ženicha.. Teda díky té svatbě, co měla švagrová.. Jsou koupené u Bati a jsou hezké.. Tak zase něco málo.. Už je košile pro ženicha a ženich je vybaven a může do boje... Já jen boty a je to.. Dort máme objednán, takže už jen restauraci na objed, nějak vybavit auta.. V pondělí jdu na zkoušku líčení, tak jsem zvědavá jak dopadnu.. Jestli to bude úžasný, tak si ji objednám a jestli to bude normal, tak se nalíčím sama.. Pač jak jsem se nalíčila na tu svatbu, tak se to každýmu líbilo.. Tak možná ušetřim sice jen pár stoveček, ale taky dobrý a hlavně i čas.. Já se nalíčím za 15 minut.. Jen bych se chtěla zeptat jestli někdo má zkušenost s kvalitníma stínama co docela vydrží... Nemmám ráda, když se mi tam dělají takové ty čárky.. Ale tomu asi neuniknu, co??
Odpovědět
Profilova fotka
no zítra jdu objednat dorty na svatbu, zkusím se objednat na kosmetiku... pak mi zbývá koupit ženichovi košili, výzdobu na auta a snad to bude všechno :-) to chceme zvládnout během čtrnácti dnů. jo a dneska jdu preventivně na zkoušku šatů, abych věděla, kolik tam mam ještě rezervy na to moje rostoucí bříško :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mi byli marod nejdřív malá a pak já, nějaká střevní viróza. lucynka kvůli času jsem já zrušila kosmetičku, ona mě bude líčít hodinu a já budu hotová za 15 minut, já si koupila stíny od rimelu a nedrží, tedy čárky moc nedělají ale jako se ztrácejí, škoda jsou moc pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nám už chybí jenom botky pro ženicha a snad máme všechno. Už se nám to pomalu blíží za necelé 3 týdny budeme s vrtulkou už mladé vdané paní:-). Lucynka46: já mám odzkoušené tekuté oční stíny a jsou super. Kupuji si je i na běžné denní líčení. A vydrží téměř celý den. A ještě malou radu, než naneseš stíny, tak si otři oči studenou vodou a poté lehce otři suchým ručníkem. Stíny vydrží déle. Můžu doporučit značku miss sporty, jsou levné (myslím, že je to 5 ml a vyjdou přibližně na 50 kč) a mají hezké pastelové barvičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za rady a miss sporty vyzkouším.. A za 50Kč to je super... Takže víc vydrží na kůži než na makeupu? Tak jo.. Děkuji... Jsem ráda, že mám něco vyřešeno.. Vrtul, to je nepříjemné.. Ale hlavně, že jste už zdravé.. Tak koukám, že se nám to všem blíží do zdárného konce.... Holkám držím pěstičky, aby jim vyšlo počasíčko a nervíčky nechaly doma... Je až já budu mít tři týdny před sebou, tak už vidim, že budu nervózní.. A den před to bude ještě horší.. Už se těším, až se budu podepisovat jiným přijmením.. Jaké přijmení si budete dávat? Klasiku jen manželovo nebo nějaká kombinace?? Já jen manželovo...
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi pokračujem tak nějak jak to jde. Dneska jsem volala do zlatnictví jak to vypadá s našima prstýnkama, prý mi během dne zavolají, tak jsem zvědavá. No jinak já jdu dnes ke kadeřnici, tak se s ní musím dohodnout na zkoušce účesu. Dnes jsem si dohodla zkoušku šatů na 22.6. no a pak už to máme za pár ;-) Teda holky na jednu stranu vám závidím, že to budete mít už za 3 týdny za sebou na druhou stranu ne. Nervičky si nepřipouštějte. lucynka: Tak já si beru též pouze manželovo příjmení, to moje rodné už aby bylo pryč fuj (osobní důvody) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já si nechám manželovo i svoje... mam dítě z minulého manželství, tak aby se mě malej nemusel ptát proč jenom on se jmenuje jinak...samozřejmě že kdyby to šlo, tak si nechám jen manželovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lucynka46: lepší je to nanést přímo na kůži :-) Příjmení budu mít pouze manželovo. Kdybych si měla nechat i svoje, tak bych se asi upsala k smrti:-). Máme oba dlouhá příjmení, tak mi na podepisování bude stačit pouze jedno.
Odpovědět
Včera jsem se objednala na zkoušku účesu až na 3.8. tak doufám, že to bude v klidu. Tak co tady máme nějak mrtvo? Zrovna jsem v druhé diskuzi kam chodím nadhodila téma, zda budete dodržovat aby nevěsta ve svatební den měla něco modrého, nového, starého, půjčeného......?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já budu mít vše podle tradice:-). Modrý a zároveň půjčený podvazek. Nové mám prádelko, šperky a botičky. Starý budu mít náramek na ruku:-). A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no já se těch tradic zas až tak držet nebudu :-) jináč dneska jsem byla objednat dorty a zákusky a ta cena mi docela vyrazila dech :-o objednala jsem v petře hlavní svatební dort, pak ještě dva obyč dorty, 200minizákusů a asi 120 normálních zákusků a cena se mi vyšplhala beze stovky na pět tisíc :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera jsme byli okouknout, jak probíhají svatby na Červeném Hrádku. A jsem ráda, že jsme první svatba 27.6. Během půl hodiny jsme viděli 3 svatby, jednou stranou schodiště šli svatebčani na obřad další stranou šli už novomanželé a v zahradě se fotila 3. svatba. Bylo všude spoustu lidí a hlavně "čumilů".
Odpovědět
Ahoj holky, v pátek nám přišli prstýnky, tak hned jak vyfotím je sem hodím. Jinak začínám se stresovat svatba za 7 týdnů, nezávidím těm co mají už příští týden, já mám ještě dost zařizování, tak snad se to vše stihne. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ilco až za 7 týdnů, co mám říkat já, ale jsem vklidu, zatím mi to nějak nedochází že už příští týden. Nějak se nemůžu dokopat dodělat výzdobu na auta :-p Příští týden mamky napečou a ještě to naskládat do krabiček, nijak je zdobit nebudu, každý stejně bude koukat jen na obsah. S vozením domů to tak horké nebude, je potřeba odvézt jen rodiče. A moje svědkyně se nám pochlubila že čekají dvojčátka. Ještě nám její přítel dělá hudbu na hostinu a má to super zkompletované, samé české hity jak dřívější tak současné, prostě nikoho tim neurazíme. A udělali nám radost, první novomanželskou píseň, která aniž by tušil je naše nej a máme na ni vzpomínky i z dovolený. A ještě jsem nám náhodou domluvila od známího odvoz super autíčkem Jeepem. Tak mám samou radost.
Odpovědět
vrtulko: Neboj myslim na tebe, že to máš za pár..., ale to zvládneš v poho žádný nervíky. Zrovna dneska mi bývalý kolega psal, že čekají také dvojčátka, dvojvaječná, že by shoda náhod, nebo že bychom je znaly obě :-D Autíčka si nazdobíš, uvidíš, gratuluju k autíčku, to je radost... :-D Písničky jsme řešili zatím částečně, ale budeme mít kapelu a snad pak bude stačit nějaký mix, také máme rádi české hity :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?