Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: to snad není možný, jak si to můžou vůbec dovolit. Pokud bych si jako prodávající nebyla jista jestli je vše v pořádku, tak zavolám kupujícímu a raději se zeptám než bych poslala špatné zboží. Podle mě je to nespolehlivá firma a balík bych asi taky s nějvětší pravděpodobností nepřevzala. Pokud teda nemáš někde uvedeno(kupní smlouva, objednávka atd.), že jsi povinna balík přezít. Přece nebudeš doplácet na to, že není někdo schopen dát dohromady objednávku. Zbytečně bys potom musela platit poštovné, které by ti asi nikdo neproplatil. Pokud máš možnost, tak se poohledni jinde, já bych to taky tak řešila.
Odpovědět
Ahoj Petulinko, přesně to jsem paní psala, že pokud si nebyla jistá měla mi zavolat nebo napsat :-( Mám dilema, boty potřebuju už na zkoušku šatů a maj už je jen na dalším e-shopu, kde to dodávaj opět do měsíce :-( Paní mi odpověděla, že boty by měly být odeslané správně, že mi jen posílala, že má boty k výměně. Ale už i to mi přijde nějaký podivný. Ach jo.. no uvidím zítra no... jak se rozhodnu,kdybych u toho neměla ještě další věci, tak se na to snad i vyprdnu, ale takhle :-( Některý lidi se fakt chovaj hrozně. :-( Možná bych sem měla dát adresu e-shopu, aby jste tam někdo neměl podobný problém :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla, vůbec jsem neměla čas... Krabičky na výslužky mi shání mamka, někde tady v CV je viděla (ale už si nevzpomínám kde) a prý dost velké. Do práce musíme mít samo sebou větší a pak pro svatebčany takové menší, ale když vidím ty miniatury, tak je mi až hamba... Do některých miniatur bych se styděla někomu něco dát... No nic, proti gustu... Už se nám pěkně rýsujou kytičky a mašličky s myrtama... ještě že existují známí... A taky bychom měli mít zajištěný tři rolády, které dáme taky do výslužek. V neděli jsem byla na zkoušce účesu, tak je to jasný, bude ze mě princezna ;-) Teď dávám dohromady svatební noviny a taky zasedací pořádek a kratičky (musím do Akordu pro nějaký pěkný tvrdší papír). No a pak už jen doladit výzdobu na auta a je to... Na svatbu se teď upínám ještě víc, než předtím... Včera jsem byla totiž v nemocnici, přišli jsme o miminko, tak se z toho potřebuju nějak dostat. Tak si holky těhulky dávejte pozor, říkala jsem si, že když už to byl 12tt, tak že už je vše ok, ale bohužel nebylo... :-( Ale co, to sem nepatří... takže přípravy se nezadržitelně blíží, začínám už mít šílený sny a bude hůř...
Odpovědět
denny S těma krabičkama na výslužku máš pravdu, některé jsou fakt maličkaté. My máme rozměr 14x14x9 a je akorát, dostane ji každý svatebčan :-) s mimčem mě to moc mrzí, doufám, že se vám co nejdříve zadaří. Je dobře, že se upínáš na svatbu, alespoň budeš mít malinkato jiný myšlenky. Držím palečky, ať se z toho dostaneš co nejdřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ilco s tím balíkem bych taky nevěděla jestli vzít či ne. Zase čekat na vyřízení nové objednávky, no nevím, ale máte ještě dost času. Tak já včera udělala nákup, mám krabice na výslužky 20x20, ubrousky, přísavky na ozdoby na auta, dokoupené stuhy a stužky, špendlíčky. Už jen prádlo, ozdoby do vlasů, pro malou botky a punčošky a utvořit šerpy na auta. Teď ještě najít šikovnou nehrařku na svatební nehtíky, ta moje bude mít dovču. Ale jeden tip u nás už mám.
Odpovědět
vrtulko: kde jsi pořídila ty přísavky na auta a ty stuhy a sžužky? Poraď, také se někam chystám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: žádala si sice vrtulku :-) , ale já ti taky poradím. Přísavky mají pod Ruskou ulicí v domácích potřebách (na rohu je kadeřnictví a vedle toho jsou domácky). Stužky jsem sehnala na Palacký ve švadlence. 20 Kč stojí jedna stuha a je tam 10m.
Odpovědět
Profilova fotka
ilco v domácích potřebách jak píše petulinka už je nemají, koupila jsem poslední. Zkus květinářství tam by je mohli mít. Jinak jsem po nich koukala v Baumax, baumarkt a tesco a tam je nemají. Stužky také švadlenka na Palacký, mají velký výběr. Petruš krabičky jsem nakonec koupila v papírnictví na Blatenský za 8,-ks, ale jsou bez ucha. S uchem mají potištěné v Deltě ale za 20,-ks
Odpovědět
Holky děkuju, zkusím se tam juknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtule83: A kolik si koupila těch přísavek? Já tam mám 4. Včera jsme byli v Mostě v Prioru v papírnictví. Mají tam velký výběr výslužkových krabiček. Tak jsem koupila nějaké. Mají tam malé i velké. A jak píšeš, že máš z papírnictví na Blatenský, tak tam jsem si taky pár koupila.
Odpovědět
Ahoj, včera nám volali, že příští týden pondělí nebo úterý by měli dorazit prstýnky, jsou rychlíci, objednávali jsme 15.5., tak už se nemůžeme dočkat. 8-) Jinak už mi přišel balíček a boty jsou ok, cylindr taky,organza taky, jen nepřišli plovoucí svíčky :-( ale ty kdyžtak snad někde seženu dodatečně a mám tam navíc balónky srdíčka, tak snad je využijeme, jsou jen 3, tak uvidíme. Včera večer mi to nedalo a udělala jsem 3 varianty výzdoby výslužkových krabiček, někdy příští týden to nafotím a hodím sem na výběrko :-D abyste mi poradili, která z nich se vám líbí nejvíc. Tak mám zase trošičku radost, že jsme pokročili 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se mořím s novinama, ale je to celkem zábava. Krabičkama jsem zaúkolovala mamku a pak je jen s mojí sestrou nazdobíme. Teď odmaturovala, tak má času na pomáhání až až. Příští týden budu tvořit zasedací kartičky a taky už musím dát dohromady ten zasedací pořádek. Není nic horšího, než obě rozvedené rodiny... Jsme fakt chudáci, tak musím kombinovat, aby se nám to tam náhodou na sebe kysele netvářilo... ;-) Taky musím skočit do švadlenky a dát dohromady výzdobu na auta. I mě čeká shánění přísavek, snad jste je všechny nevykoupily ;-) Nemůžu uvěřit tomu, že za měsíc už bude po všem... Strašně to letí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Petruš koupila jsem jich 8, ale 4 jsem dala na cylindr a zbytek použiju ještě na šerpy.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si včera děvčata byla domluvit svatební menu pro 55 osob :-. a dneska bych se měla dozvědět přibližnou kalkulaci... :-N tak jsem zvědavá na kolik to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem se holky zeptat, co si dáte jako ozdobu na svoje svatební auto? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mi byli včera u známích zaroveň svědkyně probrat hudbu kterou mají nastarosti a neprobrali jsme nic jen to že toho mají dost, jelikož nám oznámili že čekají miminko, tak jsme měli všichni velkou radost a musíme se ještě do svatby sejít. Pursi mi budeme mít oba bílé šerby z organzy + panenka a cylindr, mě se víc tedy líbí kytice, ale je to nákladnější a nemusí vydržet a já ještě asi budu mít i mašli na zadku auta. Mi půjdeme domluvit jídlo asi v sobotu, tak jsem taky zvědavá. Pursi tak nám pak dej info jak vás to vyjde, a nějak mi uniklo kde to budete mít.
Odpovědět
Profilova fotka
vinárna monika... ale pozor děvčata, abyste si to nespletly s hospodou monikou :-D to je opravdu velkej rozdíl :-) no dneska jsem si byla u volaříka objednat kytky a přemýšlím, že místo kytky na auto si někde objednám nějakou šerpu nebo tak něco. panenky se mi nelíbí :-( ta kytí totiž je to nejdražší z toho všeho :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo.. Kytice na auto je strašně drahá. Jen svatební stojí 1500(teda moje), tak jsem raději ani nepřemýšlela nad výzdobou z kytice. Chtěla bych taky mašli z vlizelínu a pro ženicha cylindr. Tak uvidíme..
Odpovědět
My budeme mít na autech také šerpu a manža cylindr a já chci na šerpu, dvě umělá srdíčka z růží, tak snad to bude pěkně vypadat, ještě možná udělám 2 barvy bílá šerpa a do toho v bordó mašličky z organzy, něco musím vymyslet ;-) Není na to teď moc časíku, ale v sobotu jsem si trošku hrála a začala zdobit cylindr - dala jsem bílou organzu asi tak 3 cm a přes ní jsem dala bordó organzu asi tak 2,5 cm přesně do prostřed bílé, na konci jsem udělala růžičku z obou konců a zusila našít bílé preličky, vypadá to zajímavě, ale ještě nejsem úplně přesvědčená o tom, že to takhle dáme na auto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já udělala dnes poslední nákup, jen něco dotvořit a máme vše. Vlastně ještě něco pro malou. Netušila jsem že bude takový problém sehnat bílé nebo světlé spodní prádlo pro chlapa. Nakonec jsem uspěla až u ťamanů a to jsem mu chtěla koupit nějaké lepší když jsem za svoje spoďárky dala 4stovky. Koupila jsem si i bílé punčošky, tak jsem zvědavá jestli budou držet, vůbec takové věci nenosím.
Odpovědět
Ahoj holky, nesu novinky, tak skoromanža včera udělal maturu (dělal ji dálkově jako nástavbu na vyučení), tak jsme šťastní jako blechy, že už to máme za sebou. Bylo to poslední 2 měsíce celkem na hlavu. :-D vrtulko: gratuluji k poslednímu nákupu, už se ti to blíží viď, hlavně klídeček, žádný nervičky, bude to krása a už se moc těším co nám řekneš na Drmalskou Myslivnu, co a jak jestli to tam funguje jak má :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsme byli zaplatit zálohu na hostinu. Majitelka hotelu chtěla 10 000,-Kč. Vrtule: já taky sháním bílé spodní pro přítele. Dneska se jdu podívat do města, tak snad něco seženu. Vrtulko jak si na tom s nervíkama? Mě se každej ptá, jestli jsem už nervózní? Jsem zatím klidná.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem děvčata taky spokojená :-) už mám rozpočet na hostinu... takže předkrm, polévka, svíčková plus přípitek nás vyjde na nějakých 170kč na osobu :-) plus pak k tomu pití a studený mísy co se budou dělat večer :-) je teda fakt, že tu hostinu máme u známýho, takže nám přimhouřil očko při kalkulaci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pursi: Tak to máme stejnou cenu, nás to taky vychází na 170,-Kč na osobu. A máme v tom zahrnutý přípitek, polévku, selskou baštu. Nechtěli jsme předkrm, protože ta bašta je hodně sytá. Raut nám vypočítala na 100,-Kč na osobu, to si myslím, že je taky hezká cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to máte krásnou cenu, nás by vaše menu s přípitkem a předkrmem vyšlo na 250,- a raut nás bude vycházet cca kolem 300,- na osobu včetně večeře.
Odpovědět
Petulinko a kde, že to máte vy? Vrtule: Jak dlouho dopředu jsi jim dávala objednávku? Ona ti ji nacenila, nebo jak to chodí, my se tam teď chystáme..., tak ať vím jak to chodí. Pursi: super cena 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: máme to na Svahový v hotelu. Velké plus máme, že si můžeme dodat svoje nealko v jakémkoliv množství a 5 lahví alka. Vypitý alkohol se bude počítat na lahve a ne na panáky, takže tím taky dost ušetříme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco posílala mi v excelu nabídku mailem kde jsou i ceny a mi si z toho vybíráme, domluvit a objednat to jdeme tuto sobotu. Jestli chceš tak ti to přepošlu a uvidíš jestli ti pošle to samý. Ještě jsem zjistila, že u ní na co se sama nezeptáš tak ti nepoví, tak se hodně ptej. Byla jsem trošku zklamaná, když mi nedávno poslala mail s něčím jiným než co jsme byli za ní před placením zálohy. Ale nic závažného, jen neplánujte oslavu dýl než do půlnoci pak si to pěkně zaplatíte, pokud to nevíš. A překvapila mě cena výzdoby.
Odpovědět
Petul: tam jsme přemýšleli taky, dokonce jsou to naši známý, ale je blbej odvoz lidí :-( tak jsme to vzdali. Vrtul: Jo tu nám posílala taky, podle toho pojedem tu objednávku, tak uvidíme... Jo asi si budu muset ty otázky všechny napsat, ať nám na to hned odpoví. Kolik stojí výzdoba a třeba bílý ubrusy víš? Já chci jen ubrusy a zbytek si nazdobím sama.
Odpovědět
Profilova fotka
ilco já chci výzdobu jejich, odobně nám řekla výzdoba stolů 700,- + květiny cca 500,- a nedávno mi přišel email že ubrusy+naprony 1000,- + květiny 1000,- uvidíš co ti řekne osobně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?