Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a v jakém programu je děláte? Já nemám ponětí, aby to šlo rychle a snadno.
Odpovědět
Také by mě zajímalo, jak se dělaj ty svatební noviny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem včera začala chodit na solárko, tak doufám že nějakou barvu krom bílé chytnu. dnes jsem byla i na kosmetice na čistění masce atd. no nikdy nechodím a asi ani už nepůjdu, super relax a tvářička jak dětská prdýlka ale ty prachy, to mi přijde zbytečný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já bohužel jako těhu na solárko nemůžu... takže mám doma zásobičku tónovacích krémíků z Avonu, tak se taky už začnu patlat ;-) Na kosmetiku se musím taky už objednat, já chodím pravidělně, peníze to jsou šílený, ale stojí to za to ;-) Na http://www.svatebni-noviny.wz.cz/ je spousta námětů a různých rad jak na výrobu svatebních novin, tak už jsem se v tom začala rochnit a o víkendu na nich začnu intenzivně pracovat. Udělám je asi klasicky ve Wordu, jiný prográmek ani doma nemám a rozhodně měsíc před svatbou nebudu žádnej shánět, už tak mám hlavu jak pátrací balon... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No jo slavkap, jenže už se sama sobě v plavkách moc nelíbím, příško už trochu rostě :-| A slyšela jsem, že těhotný mají špatný pigment, tak já se moc na sluníčku vystavovat nebudu. Už takhle se docela na prd opaluju.
Odpovědět
Profilova fotka
denny no správně by se těhulky opalovat neměli, aby nebyly pigmentový skvrny. Ale znám i spoutu těch co se opalovaly hodně a vpohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
já se radši sluníčku vyvaruju, jak jen to půjde, abych pak na svatbě nevypada jak pako :-D jinak dneska jsem koukala na svatební čokoládky, tak je doma hned objednám, našla jsem dokonce s medvědama me to you, takže budeme ladit. A co pro hosty připravujete vy, holky? Pro mamky a taťky musí být určitě něco speciálního a asi i pro svědky, co? Člověk aby pořád něco vymýšlel...
Odpovědět
Profilova fotka
denny tak asi zklamu, ale nechysláme nic. Všichni dostanou jen výslužky. Myslím že ani nic nečekají.
Odpovědět
Profilova fotka
My taky nebudem dělat noviny... Máme malinkou oslavu... A co jinak holky? Vrtule a denny se to už blíží.. Jak jste na tom? Máte někdy už trému? My jdem za 14dní na svatbu skorošvagrový a ta je celá v pohodě.. Nic neřeší(když je zádrhel) a jde jim to hladce.. A to její jde na svatbu se sádrou.. Jinak my jsme zase nějak polevili... Už nám schází jen- dort objednáme až koncem července, koláčky budou domácí, cukrový taky, jeden dort taky, pozvánky jen necháme vytisknout (ten den to bude hotové), pak jen zamluvit prasátko, koupit botky pro oba, poprosit sousedku kadeřnici a zajít za vizážistkou, koupit krabice a košíčky na výslužku, dárečky, špendlíky, a ještě nějakou tu výzdobu auta... A je to.. Jsou to už jen takové drobnosti...Jo a já mám neustále dilema si vybrat svědka. Přemýšlela jsem nad bratrem (snad by nevadilo, kdyby svědčili dva kluci a ne kluk a holka), ale bratr mě bude odvádět k oltáři(bohužel tatínka nemám) tak se mi to zdá takový divný.. Nebo pavlovo sestru, ale ta ani neví jak se jmenuje náš pes(pořád jí říká jinak) a zas tak se neznáme, pač bylí jinde a nevídáme se... No ještě uvidim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nám už chybí jen domluvit jídlo a pití v restauracia drobnosti na výzdobu aut. Jo a sehnat krabičky na výslužky, tady v cv jsem nesehnala. A to je asi vše.
Odpovědět
Ahoj holky, dnes přišel závoj, velké krabice na výslužku (do práce), perličky do účesu. No hurá aspoň něco, mám toho objednáno tolik už tak dlouho a ono jim to hrozně trvá. Nakonec jsem si objednala ten jednodušší závoj a je hodně nařasený i tak, na té fotce to tak nevypadalo , tak jsem ráda, ale když na to člověk koukne, tak stačí koupit silon a hřebínek a může si člověk udělat závoj podle sebe.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já se teda sluníčku bránit nebudu :-) opaluju se dobře, a i líp to vypadá než být bílá jako stěna :-) jinak svatbu máme za nějaký dva měsíce a zbývá nám objednat kytky, to uděláme příští týden, za měsíc objednáme dorty a dokoupíme výzdobu. jinak snad už máme všechno.
Odpovědět
čau nevěstinky, držím palce při tvorbě novin :-), mě to neskutečně bavilo, až je mi líto, že teď už na nich pracovat nemůžu! Nicméně ty tváře svatebčanů za to stojí, kamarádka skoro spadla ze židle a druhá se zas málem udusila, protože zkombinovala čtení vtipu s lokem vína... Teď trávím čas přípravou komentářů do svatebního alba, slíbila jsem tchýňce, že jí fotky vyvolám, založím do alba i okomentuju (je jich přes 300, takže zábava). Jo a dneska si jdu do Ruský k foťákovi vyzvednout hotový zasklený svatební fota na zeď (pro rodiče). A to se mi při objednání podařilo jeden rám pustit na zem a rozflákat, byla jsem červená až víte kde....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen k tomu opalování v těhu, je to na každém jak chce, jen je doporučení se tomu vyhýbat. Těhulky mohou mít více pigmentu či co a jsou náchylné k tvoření pigmentových skvrn, hodně i v obličeji, ale tomu se asi neubráníte, když to má být. A sluníčko vysušuje, tak i bacha na strie, tak mazat, mazat a mazat.
Odpovědět
Profilova fotka
striím se nevyhneš i když budeš mazat, mazat, mazat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se teda své doktorky na opalování neptala, ale do solárka bych v žádném případě nešla.. moje mamča se v obou těhotenství opalovala jak mohla a jsme zdryví.. a říkala, že jsme pak měli krásnou barvičku... Bříško mažu každý den dvakrát, zatim teda nic. uvidíme až to bude růst rychleji.. Ale myslim, že se striím vyhne ten, kdo celý život sportoval, pač ta kůže je pružná a jen tak nepopraská...A pak to je už jen na náhodě.. Moje mamka(omlouvám se, že o ní pořád píšu, ale pořád si spolu o tom povídáme) přibrala 25 kilo u každého a tím, že sportovala tak nemá nikde ani čárku.. a teď přítelovo sestřenka bude rodit příští měsíc a ta taky je samý sport a žádná strie.. Takže proti striím je jen pohyb
Odpovědět
Ahoj, takže dnes dorazila bordó organza na stoly a auta, dále dorazila stuha na výslužkové krabičky + perličky na silonu (jako mini ozdoba), dále přišli bordó kytičky na dekoraci stolu, potom vývazky (bordó - bílé) a výslužkové krabičky (bála jsem se, že budou malé, ale přišly přesně takové jako jsem si je představovala). Radost veliká, někdy příští týden to vše tedy nafotím a hodím do albíčka, abyste se také mohly pokochat. A jak postupují přípravy u vás. Už příští týden by mohli příjít prstýnky nejpozději druhý týden v červnu, tak se moc těším a v podstatě už nebudeme za nic moc utrácet. Čím víc se to blíží, tím víc se těším. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: mám za sebou zkoušku líčení u pí. Srbecké. Líčení se mi líbilo, tak jsme domluvily i líčení na svatbu. Namalovala mě, jak jsem si přála - jemné pastelové barvy, nic tmavého. Můžu všem jenom doporučit.
Odpovědět
Omlouvám se, že vám sem lezu...jen se chci zeptat, Jituš, sehnali jste ty krabičky na výslužky? Tady v Mostě? Nebo u vás? Mají je buď v Květuši (na prodejně je měli levnější než uvádějí na netu, alespoň nedávno), já je nakonec koupila v Prioru, v posledním patře, mají tam různé druhy, velikosti....od nejmenších košíčků, až po velké dortové skládací...
Odpovědět
petulinka: Tak to jsem ráda, že se ti líbilo, dáš fotečku do albíčka? Ať se juknem.
Odpovědět
Profilova fotka
Il_ca: já zapomněla foťák doma:-), tak to bohužel nemám vyfocené. Až budu mít svatební fotky, tak to sem hodím a uvidíš jak ze mě udělala krásnou nevěstu:-). Dneska jdeme ještě vybrat oblečení pro prcky - přítelovo neteřinka a synoveček.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahiojky, holky. Mi teď hodně jezdíme na chalupu, tak net drobec zanedbávám a přípravy taky. Takže Pavlí (kimby) po krabičkách jsem zatím znovu nekoukala, ale mám tip na Deltu tady v Cv. A do Mostu pojedeme až v červnu.
Odpovědět
petulinka: No tak to se nedá nic dělat ;-), kdo si počká ten se dočká :-D vrtulko: Závidím vám chatičku a klídek, já sedím v tomhle nádherným počasí v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ilco to je výhoda mateřské, krásné dny venku. Taky jsem konečně chytila trošku barvičku.
Odpovědět
vrtule: to věřím ;-), snad mě to taky čeká, ikdyž chatu nemáme, tak nevím..., snad do té doby pořídíme alespoň zahrádku ;-)
Odpovědět
Zdravím ve spolek, nevíte někdo o někom, kdo pronajímá historické vozy? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pinu2 zkus http://www.svatby-vmoona.cz/ pa pa
Odpovědět
Dnes mi konečně psali, že mi posílají boty, cylindr, organzu a nějakou výzdobu a paní mi napsala, že jim někdo udělal bordel v e-shopu, tak kdybych potřebovala vyměnit boty, ať jí napíšu. To se mi fakt jenom zdá, je mi úplně jasný, že mi přijde něco jiného a mám velkou chuť balík nepřevzít. Jako já pak budu platit poštovné další za to, že si to někdo neumí dát dohromady, to je fakt na prášky. Co myslíte, mám převzít s tím, že tam budou špatné boty a zas řešit, nevím jak dlouho co a jak, je to balík za 2000,- ? poradíte??? Nebo se mám raději poohlédnout jinde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?