Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
denny86 a lucynka46: gratuluji k miminkům. Dneska jsem volala pí. Srbecké ohledně líčení, domluvila jsem si zkoušku a uvidím. Viděla jsem fotky líčení il_cy a bylo moc pěkné, tak snad taky budu spokojená. A pokud to ani napodruhé nevyjde, tak se nalíčím sama :-D
Odpovědět
Ahoj holky, denny také gratuluji k těhulkování, ať vše dopadne dobře. Aspoň budete mít krásné Vánoce, jak píše vrtule, se můžete rovnou přestěhovat na modrykonik ;-) . My prstýnky stále nic, ale v pátek už snad budou. Petulinko: Jsem zvědavá, jak budeš spokojená a kdy tam jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
il_ca: na zkoušku líčení jdu 25.5.2009. Tak snad to dopadne dobře:-) denny86: byla jsi dneska objednávat dorty ve večerce u Kludský vily? Já tam byla totiž taky objednávat minidortíky a ovocný dortík prodavačka si myslela, že jsme ségry:-). Si myslela, že děláme sesterskou svatbu:-), tak jsem jí vysvětlila, že je to jenom shoda náhod - stejný datum svatby:-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože jsem měla málo času na přípravy, ale naše svatba se kvapem blíží (25.7.), a proto se do příprav musíme pustit s větší vervou. Příští týden si beru den dovolenou, abych objela a domluvila se s kadeřnicí, kosmetičkou atd. Snad toho stihnu hodně. Denny chtěla jsem se zeptat, jestli máš koláčky z Klášterce vyzkoušené a jestli máš na pána telefonní kontakt. Taky sháním někoho, kdo by mi napekl. Budu moc ráda za tip. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkám děkuji za gratulaci.. Včera jsem si byla vyzkoušet šatky u Jecha a paráda. První co jsem si vybrala a zkusila, tak jsem si zamluvila a už nechtěla zkoušet jiné, pač jsem věděla že to je to pravé... Ale mamky mi přinesly ještě jedny šaty, abych si to užila, tak jsem si je zkusila... Taky byly krásné, ale na ty první neměly... Tak mám konečně vybráno. Bohužel jsem měla v plánu bílou barvu šatů a já jsem si vybrala krémové.. No ale zas mi padnou a jsou krásné...Jen si budu muset vybrat nějaké boty s pidi kranflíkem.. :-) Jsou mi akorát.. Jech je velice přijemný.. Má zajímavé obruče.. On ji malinko zatáhnul a šaty byly najednou o něco delší.. Tak to je paráda.. Hned mi mamča koupila bižuterii, zamluvila jsem si u něj video a je to.. Přítel si zkusil oblek, který mu přišel a padne mu.. Tak máme hned pár věcí odškrtáno.. A já jsem klidnější.. Pan Jech mě i vyfotil, pač jsme ani jedna neměly foťák, tak až mi pošle foto, hned ji sem dám.. Il_čo, tchýně koukala na ty tvoje šaty a bude ti předělávat tu stuhu.. Tak to tam včera zkoumali a jednali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji všem za gratulace a lucynce taky gratuluji. Já bych měla být taky nějaký 10.týden, jestli dobře počítám a datum máme na 14.12., takže jestli budu klasicky přenášet tak těch 10dní, tak máme vánoční miminko jak vyšitý ;-) Jo, modrýhokoníka určitě navštívím ;-) petulinka-ano, byli jsme s nastávajícím ve večerce objednávat dortík, nejdřív že jako dělají jen podle svých předloh, ale když jsem nakrčila nosík, že chci přesně ten můj vybraný, tak se mě vzaly na milost a domluvili jsme se přesně podle mého obrázku. Cena by měla být cca 1600! Což je úplná paráda. Známá odtamtud měla taky dortík a prý moc dobrý, tak doufám, že nebudeme smutní a náš bude taky mňam. vrtule - jo jo, Hejral má parádní výběr a za tu cenu to opravdu stojí. Na prstýnkách jsem šetřit nechtěla. No jo, tchýňka je dobrá ;-) Dobře si rozumíme a jelikož dobrý vkus tak nás s manžou pěkně sladila. dnes si tam jdu vyzvednout tašku s doplňkama pro mě i pro manžu, které nám koupila a v Deltě uskladnila. papaja - koláčky osobně vyzkoušené nemám, ale moje mamka byla v březnu na svatbě a tam je měli a byly prý moc dobrý, tak jsme je tam objednali taky. Číslo má mamka, zjistím a pošlu ti ho přes IP, ju? Včera jsem se objednala konečně na zkoušku vlasů, tak příští neděli se na mě Gabča určitě vyřádí :-) A dnes jsem objednala i vývazky, tak snad budou perfektní... Vypadá to, že už snad budeme mít všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
Denny86: To je nádherná cena. My byli taky mile překvepeni cenou za minidortíčky. Za 150 minidortíků nezaplatíme ani 1000,-Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka87: Ta cena mě opravdu zaskočila, já čekala za takový obří dort, co jsme si vymysleli, minimálně 2000 a víc! Ale tím líp ;-) Přes známou budeme mít ještě tři rolády, abychom dali do výslužek, plus ty koláčky. Cena za ty minidortíky je taky moc pěkná. Tak doufám, že budeme i chuťově spokojené ;-)
Odpovědět
lucynka: To je dobře, že už to řeší, už se moc těším na zkoušku, jen čekám až přijdou boty a budu mu volat, abychom se dohodli. Já si holt vymýšlím :-) když mě se tam ta růžová stuha vůbec nelíbí a navíc naše barva svatby je bordó. Ale já tam tu stuhu chci bílou, nechci mít barevný šaty :-D . A co na to tchýňka řikala, bude to porblém???
Odpovědět
Profilova fotka
Il_co, ono to s tou bílou stuhou bude asi i hezčí.. Tchýně je šikovná a problém v tom nevidí.. Ona to má v popisu práce a s čím k ní někdy lidi chodí, to snad není někdy ani možný. Tak se nemusíš bát ;-)
Odpovědět
lucynko: Díky za uklidnění ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
koukám jak se nám to pěkně schází :-) taky s manželem čekáme miminko a termín máme taky 2.12. :-) měla jsem trochu obavy ze změny šatů, ale v salonu Delta tady v CV je paní naštěstí hrozně milá a ochotná a šaty jsme vybrali ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koukám že bylo nějaké plodné období :-) a všechny jste otěhotněli skoro stejně, asi úplněk či co :-D já byla včera zase zkoušet šatičky, jestli jsou dobře zkrácené a koukala jsem po ozdobách do účesu a vůbec nevím co. Přemýšlím o vyriaci jednoduchá perličková čelenka plus perličky do drdolu, nebo bez čelenky a zdobné skřipečky jen do drdolu, ještě se mi líbí 1 živá květina ale nevím zda se hodí a možná budu mít drdol shovaný pod závojem.
Odpovědět
pursi: Gratuluju k miminku. Vrtule: Budeme asi nejplodnější diskuze :-). Holky konečně jsme vybrali prstýnky, nádhera, dám hned do alba, nemám sice fotku, ale stáhla jsem z netu a jsou tam malé úpravy. Dokonce budu mít 5 diamantů (příplatek 4500,-), ale jsou nádherné, budeme mít bílé zlato já rýhu, mat a lesk a manža bude mít jen lesklý jednoduchý, strašně ho chtěl :-) bez rýhy a matu, vyšli nás na 13500,-nakonec jsme je pořídili ve Slaném v Goldexu a za 3 - 4 týdny přijdou přímo do Chomutova do prodejny na náměstí, kde si je můžeme vyzvednout. Vyrýt jsme si nechali datum a jména. Je to takový moc pěkný pocit, už máme to nejdůležitější. A to jsem si dneska udělala radost a objednala si závoj a nějakou výzdobu a už mi psali přijde to v úterý :-).
Odpovědět
Profilova fotka
pursi gratuluji.. :-) Takže taky krásné vánoce.... zachvíli budem mít první trimestr za sebou, co.. To nejdůležitější :-) Je to fakt náhoda s tim předpokládaným termínem :-) Taky jsem ty šaty odkládala co nejvíc, ale pak jsem začala být nervózní a ve středu si vybrala.. Oni ty šaty jsou teď skoro všechny na šněrování, tak se to dá upravovat.. šaty mám kdyžtak v albu. Jsou krémové. A taky bych se chtěla zeptat na váš názor.. Myslíte, že by ladíla bílá kala, která má žlutý vnitřek s krémovýma šatama? Tchýně říká, že jo, díky té žluté..Tak co myslíte.. Il_co, konečně máte prstýnky. Taky jsem byla šťastná, když se nám to podařilo.. spadl mi velikánský kámen ze srdce.. Ale už aby byly doma.. Máte je krásný.. Nad tímto jsem taky uvažovala, ale když jsem si ho zkoušela, tak se mi nelíbil tolik jako ten co jsme si objednali.. jojo, plodné období asi bylo.. I moje švagrová čeká v prosinci mimčo.. S dětičkama se roztrh pytel... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče těch šatů... tak jsem si je byla už potřetí změnit :-D naštěstí paní měla pochopení 8-) a i když ted mám šaty s velkou rezervou, tak i tak mám trochu obavy jestli se do nich vejdu =-) bříško mi roste až nějak moc rychle :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chci se optat, po obřadu, když se jde fotit, tak se asi nejprve udělají společné fotky, že? Pak chceme samozřejmě s manžou samostatný fotky a jelikož máme svatbu na Hrádku, tak tam je míst až až, kde pořídit pěkné snímky. Ale co když se focení protáhne, co potom svatebčané? To na nás musí čekat? Když do restaurace bychom měli vcházet první my s manžou...? Jsem z toho celá nešťastná, jak si s tím poradíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
denny86: no pak je ještě možnost, že si uděláte pár svatebních fotek, pojedete na hostinu, dáte si ten dobrej oběd a pak se s manžou na chvíli "vypaříte" :-) většina lidí to takhle dělá. ale chtělo by to pro svatebčany nějakou zábavu... nebo něco takovýho
Odpovědět
Profilova fotka
pursi, tak to asi budeš mít holčičku, když ti tak roste bříško, ne?? :-) Ty jsi teda taky na konci 10týdne, když máme stejný TP..? U mě to teda vůbec nejde poznat.. Denny, tak nad tím jsem nepřemýšlela... Já nevím, ale asi budou chvilku čekat, než se fotky nafotí... My to taky máme na hrádku a hostinu v jiném městě...
Odpovědět
Profilova fotka
no jednoho malýho raubýře už mám, a i s ním mi to bříško takhle rostlo :-) jj ted nějak začínám 11.tt a už mám nabráno 7kg :-D na svatbě bych měla být v nějakym 22.tt tak to už ze mě bude taková malá velryba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho, tak to ti nezávidim. Já zatim nepřibrala ani deko..A to musim mít pořád něco v puse, jinak mi je špatně..Ale teď se to už lepší...Takže s těhotenstvím máš už zkušenosti :-) To já ty zkušenosti teprv začínám nabírat... Tak se mějte hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem z toho focení docela nešťastná, protože na Hrádku je spousta krásných míst a já se chci v klídku odfotit... holt budou muset počkat pod kopcem... jinak já budu začínat taky 11.tt a mám nabráno necelé jedno kilo, takže pursi, je mi tě docela líto... ;-)
Odpovědět
My se chceme fotit i na Hrádku ve vnitř, holt budou muset svatebčané vyčkat, to se nedá nic dělat 8-) . Ségra pořád pospíchali a pak z toho měli prdlajs jen nervičky na pochodu. Holky klídek oni to jednou přežijou. My počítáme na focení cca 2 hodky a to si myslím je reálnej čas. Skoromanža je fotograf, takže tak 14 před svatbou se chystáme na hrádek zkusíme fotky co chceme vyfotit, abychom zas tolik nezdržovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky počítám minimálně hoďku a půl to focení, tak si holt počkají, to se nedá nic dělat. Narovinu jsem totiž všem řekla, že chci mít spoustu pěkných fotek a ne běhat po zámku a zahradě jak upocenej blázen ;-) A chceme se taky fotit uvnitř zámku, takže nějaký čas to potrvá... A fotografku máme z Ústí nad Labem a na Č. Hrádku ještě nebyla, takže my si půjdeme s manžou taky asi pár dní předem omrknout terén, kde by se dalo fotit, ať moc nezdržujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
no těhule jsem už podruhý :-) poprvý jsem nabrala krásných 25kg :-D ale naštěstí to samo šlo dolů :-) jinak co se týče toho focení- my máme obřad na hasištejně, takže tam se udělaj nějaký společný fotky a pak naše solo fotky, ostatní se budou nějak muset zabavit. pak pojedeme na hostinu a po obědě ještě s manžou zdrhneme do městskýho parku na další sérii fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim, že svatebčané tam jsou pro ženicha a nevěstu a určitě každý pochopí, že chtějí mít krásnou památku na jejich velmi důležitý okamžik jejich života.. A myslím, že s tím časem a zábavou pro hosty nikdo nic nezmůže.. Pokud už někdy někdo byl na jiné svatbě, je to všude podobné... Tu hodinku, dvě si počkají, pak bude zase zábava..
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, svatebčané budou muset trpělivě vyčkávat 8-) Chceme mít vše perfektní... Možná bychom se mohli taky s fotografkou domluvit na dalším focení po obídku a dortíku a pro svatebčany by se vymyslel nějaký program. Jinak holky nevím, jestli jste se už o tom náhodou nebavily, ale chtěla jsem se optat, jestli máte někdo zkušenosti se svatebníma novinama a co se tak do nich píše? co se týče těhulkování - mám obavy, že přiberu něco podobného co ty pursi, protože mám k tloustnutí sklony a musím se opravdu držet, když chci jakž takž vypadat... :-| no uvidíme jak se to bude dál vyvíjet, zatím jsem s tím jedním kilem na vrch spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denny: no taky přemýšlím o svatebních novinách... že bych je svatebčanům dala až s manžou zdrhneme fotit :-) tady máš malou ukázku od bonavii... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky tvořím svatební noviny, už mám skoro hotovo, jenom menší dodělávky a bude to:-). Můj budoucí manža z nich byl hotovej :-) . Moc se mu líbil nápad, jak zabavit svatebčany. Až budou v konečné fázi, tak přidám do mého albíčka. Denny86 tady máš další inspiraci: http://www.svatebni-noviny.wz.cz/img/...
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju za inspiraci, asi se do nich pustím, snad to ještě nějak stihnu:) To abych si vzala v práci dovču :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?