Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
a pak bych potřebovala poradit jestli nevíte o nějaký dobrý kosmetičce :-)
Odpovědět
Ahoj pursi, tak já ti asi se zákuskama moc neporadím, nám peče babička a dort mamči známá z Litoměřic. Takže tohle nemám vůbec okouknutý :-(. Ale kosmetiku bych ti poradit mohla Andrejku Srbeckou, Studio Kateřina, nádherně líčí, zkus a uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
a kde sídlí? název mi nic neříká...
Odpovědět
Profilova fotka
Pursi, můžu ti poradit, že výborný dorty dělají ve vysoký peci. My si je tam taky budem objednávat a dělají tam i dobrý větrníky. Ještě jsme tam nebyli, tak zatim nevim, co vše dělají. A tel. číslo taky nemám, to má tchýně... A lepší je tam zajet dopoledne, pač myslim, že dělají od 5.00 do 15.00.. To nevim jistě..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se hlásím po prodlouženém výkendu, byli jsme na chalupě. Dnes jsem byla na zkoušce u kadeřnice, nejsem nadšená, ale líbí se mi to a nic jiného nevymýšlím. Mám klasickej drdol.
Odpovědět
Profilova fotka
pursi já jdu vyzkoušet jednu kosmetičku zítra tak pak poreferuji.
Odpovědět
Pursi: je to pod gymplem u zastávky.
Odpovědět
Profilova fotka
no s vysokou pecí nemam zrovna dobrý zkušenosti :-S nechali jsme si tam dělat dorty na nějakou rodinnou oslavu a upozorňovali jsme je, že dorty musí být bez ořechů.... a co myslíte? klasickej dort jako je harlekýn byl celej obsypanej ořechama :-x
Odpovědět
Profilova fotka
il_ca: jj díky už vím kde :-) ještě si počkám na verdikt vrtule a uvidím kam se vydám
Odpovědět
Profilova fotka
pursi: já budu mít kosmetičku Bohuňovskou, po zkoušce napíšu jak jsem dopadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak zkouška líčení u pí Brotánkové dopadla dle mého moc dobře. Sice to tam má maličké až stísněné, ale paní je moc příjemná a makeup také tak. Žádné velké nánosy a přitom výrazný, upraví podle vašeho přání a cítění. Jen rtěnka nějak nevydržela. Cena zkouška 100,- a potom 250,-, 500,- pokud bych ji chtěla domů. Mi se domluvili ještě mezi na čištění a hydrataci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chci se zeptat, kde jste sehnaly košíčky na výslužku. Já se po nich pídila a mají jenom malinkatý (vejde se tam tak 5 koláčků).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vrtule: a ta paní Brotánková se nachází kde pls? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pursi: má salonek enni na březenecký, jestli to tu znáš tak v kadeřnictví lokýnka. Jinak se zmínila že dělá ještě jinde, ale neptala jsem se kde. Jestli chceš písnu ti do IP telefon. Mě se líbilo, že nenalíčila jen podle sebe, ale na všechno se ptala jestli se mi to líbí, jestli nechci něco předělat a tak. Makeup krásně drží a vůbec ho na pleti necítím, jen mě mrzí že nemá neslíbatelnou rtěnku.
Odpovědět
Profilova fotka
jj lokýnka na březenecký... to vim kde je. tak jestli budeš hodná tak mi písni do ip telefon a já jí zkusim :-) pro mě rtěnka nebude problém, tu totiž vůbec nepoužívam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám za sebou líčení a nic moc. Udělala mi tak výrazný oči, že se mě lekl i přítel:-). Tak nevím jestli se nemám nalíčit sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš to je škoda že jsi nebyla s líčením spokojená, to se tě neptala jak to výrazný chceš? mě po každé fázi dala zrcátko ať to okouknu jestli nemá ubrat či přidat. Ale je pravda že když jsem se viděla doma při denní světle, tak to budu chtít trošku pozměnit, např. víc linky až ke koutkuu a míň stíny. hodím fotku do alba
Odpovědět
Profilova fotka
ještě Petruš pokud máš kvalitní kosmetiku, která něco výdrží, tak bych se nerozmýšlela a líčila se sama. Já bych to tak udělala, ale nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtule 83: Výslovně jsem ji žádala aby to nebylo moc výrazný, ale stejně si to udělala podle svýho. Jsem blondýna se světlou pletí a ona mi dala na oči tmavě zelenou, černou linku a hodně řasenky, tak si to dovedeš představit, jak to vypadalo :-). Kosmetiku mám a myslím si, že i kvalitní, takže se spíš namaluju sama a dám si tam hezký pastelový barvičky a ne takový morbidní jako jsem měla včera :-D
Odpovědět
petulinko zkus Andreu Srbeckou opravdu, můžu ti poslat do IP mé líčení od ní za 120,- na ségřiný svatbě. Opravdu nádhera, můžu ti na ní dát klidně i číslo.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul, tak to já tam měla to co ty píšeš, ale mě to zase vyhovuje. Měla respektovat tvé přání, hodně štěstí v příštím pokusu, nebo domácím experimentování. Já přemýšlím že bych si koupila tu kosmetiku a líčila se sama, ale když si to spočítám, makeup, linky, stíny, řasenka, rtěnka, tak jsem na 1000,- což je najednou moc.
Odpovědět
Profilova fotka
ilco koukala jsem ti do alba na oznamko a zjistila jsem že bydlíme přes ulici :-D
Odpovědět
No vidíš :-) Tak to máme kousek :-d
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zdravím, vím o jedné kosmetičce, otevřela si teď nový salón (opravdu krásný) u autobusáku v Chomutově. Je to mladá holčina, která ví co se nosí a neudělá z Vás maškary. Když se ptala Pursi tak jsem neodepisovala, protože jsem zjistila že máme svatbu ve stejný den a právě tahle kosmetička líčí mě a vzhledem k tomu, že je to má kamarádka tak i na svatbě zůstane, ale pokud by měl někdo jiný zájem zkuste si tam skočit domluvit, nebo pokud by měl někdo chtěl pošlu číslo. Je to "studio Visage",tak zatim ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, tady to nějak upadá... My s přípravama nějak nehejbáme... A začíná mě to rozčilovat. Ale k tchýni už přišel objednaný oblek, tak jsem zvědavá jak ženichovi padne.. Už jen boty a má vše.. Pak už jen já..
Odpovědět
Profilova fotka
il_ca: můžu tě poprosit o číslo na pí. Srbeckou , zkusím ještě jí. A když to nevyjde, tak se nalíčím sama. Jestli ti to nebude vadit, tak mi pošli i fotku tvého líčení. Děkuji Lucynka46: máš ještě dost času, ale Vrtuli83 a mě se to pomalu krátí. Máme to už za pár ........ V neděli jsme byli upřesnit množství cukroví. Nakonec jsme objednali 10kg cukroví. Podle mojí mamči bysme měli objednat nejmíň 20kg:-). Se bojí aby bylo všeho dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no dlouho jsem se tu neukázala, ta svatba mi dává zabrat, a koukám, jak se pěkně rozrůstáme a jak se to všem pomalu,ale jistě blíží. Já už toho mám doma spoustu a pak taky v úschovně v salonu Delta. Jelikož tam pracuje manželka mého nastávajícího tchána, tak nás s budoucím manžou pěkně sladila... Šaty mám samo šampaň a jsou s úžasnou krajkou no a vybrala nám (resp. manžovi) krásně ladící kravatu v barvě šampaň s vyšíváním a háže taková zajímavá prasátka a košili vybrala taky šampaň (bude mít totiž černý oblek s černým proužkem, tak to vynikne) se saténovým lemováním kolem límečku a kapsičky... No bude to paráda:) Ještě musíme koupit botičky jak pro mě tak pro manžu... Zkusím Deichmann a když se mi tam nic nebude líbit, tak zajedeme do Mostu do Centralu, tam je obchodů, že snad na něco narazíme. Doma už máme spoustu méďovských věcí, aby to byla řádná méďovská svatba :-) Na dortík jdeme zítra také do té večerky u Vily Kludských, slyšela jsem na tamní dortíky jen chválu, tak vytisknu obrázek a snad nám budou schopni tu mou nádheru udělat. Jinak jsem jednala i s cukrárnou v Kadani, podle obrázku není problém ale ceny za tří patrový dort cca 3000,--. Koláčky máme objednané z Klášterce - p. Stanke, 1ks 2,50 až 3,00 podle velikosti. Cukrovíčko napeče maminka. No a jinak se nám do příprav připletlo i miminko, které budeme mít pod stromeček:) Takže se svatebním lítáním mám ještě lítání po doktorech... ale máme radost!
Odpovědět
Profilova fotka
P.S.- už máme doma i prstýnky a nemůžu se na ně vynadívat, slídím kolem nich téměř deně ;-) Stály nás teda fůru peněz, ale opravdu stojí za to! Firma Hejral, vřele doporučuji pro ty, které na prstýnkách nechtějí šetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
petulinko, když to máte takhle dřív než já, tak je pro tebe ta naše svatba docela ještě daleko. Jenže já jsem z toho trošinku nevrlá. Dnes jdu naštěstí vybírat konečně šatičky, tak snad něco vyberu. Chtěla bych stihnout dva salony, ale to asi pochybuju... A jinak na prstýnky pořád čekáme, měly by být asi tak za dv týdny.. Tak snad bude vše Ok. No a ještě zamluvit restauraci jen na oběd, prasátko a dort(ten stačí týden předem).. Pak jen vytisknout oznámení, poslat ho a objednat krabičky na výslužku, špendlíky a tak... Denny.. :-) gratuluji k těhotenství.. To je super.. Já jsem taky těhotná.. Jsem v 10týdnu a termín mi řekli teprv včera a taky včera jsem dostala těhotenstkou kartičku.. Termín mám 2.12.. Ale počítám, že to bude tak toho desátého prosince... Protože oni to počítají od prvního dne poslední menstruace..To budou vánoce, co?? :-) A chtěla jsem se tě zeptat v jaké cukrárně v Kadani jsi byla? Jestli myslíš u Jirkovských, tak to nedoporučuji.. Jak píšeš, tak to tam mají i drahé, ale teď už i nekvalitní.. dříve to byla nejlepší cukrárna, ale oni tam mají učeňkyně z cukrářské školy a pěkně se pohoršily... Sice vše dělají domácí, ale....My jsme si tam kupovali snídaně a já jsem měla ráda perník.. A když jsem si ho po třetí koupila nedopečený a nerozmýchaný, tak jsem tam přestala chodit..I to jak tam byly ty učeňkyně, tak se tam jenom chechtaly a dělaly kraviny..To už se asi zlepšilo, ale stejně. My budem dort objednávat ve Vysoký peci... Teď o víkendu si v deichmanu kupovala svatební botky švagrová a koupila docela pěkný..Tak se tam můžeš mrknout.. Snad něco seženeš. My už prstýnky máme taky objednané a čekáme je tak za dva týdny.. Taky nemáme nic levného, ale je to prstýnek na celý život a moc se nám líbil.. Tak se na ně těšim jak malá holka.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, denny gratuluji k tehulkování :-) a souhlasím Hejral má nádherné prstýnky, máme taky ;-) deltu jsme taky párkrát navštívili a přítel tam má zamluvený oblek, a máš moc sympatickou a příjemnou skorotchýni v centralu moc svatebních botiček nenajdeš, ale dlouho jsem tam nebyla, největší výběr bych řekla je v tom deich. ale spíše bílých Lucynko také gratulace k těhulkování ;-) se asi brzy nastěhujete na modryhokonika koukám že nejoblíbenější je naše datum :-D Mi jsme s malou marod, tak co potřebuju oběhat, tak musím odložit :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?