Nevěsty z Chomutovska a okolí 2009. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj najde se tu některá, co se bude také vdávat v tomto roce a je z Chomutova nebo jejího okolí?
Odpovědět
1
18
19
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem konečně dala fotky do albíčka:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Moc se vám to povedlo petulinko. Hezké foto a určitě jste si to všichni pořádně užili. Nás to s Il_cou ceka za týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucynko, děkuji moc. Užili jsme si to všichni na 100%. Budu na Vás příští týden myslet, abyste to zvládli, tak perfekně jako my.
Odpovědět
Profilova fotka
pursi přeji ať vám zítřejší velký den vyjde podle představ a máte krásné vzpomínky na celý společný život. Počasí vám krásně vychází, tak si to užijte. jelikož tu přes týden nebudu jedeme zítra na dovču na Hracholusky, tak dopředu přeji to samé i lucynce a slavkap. Holky ať máte všechny zítra nádnerný nezapomenutelný den a přeji vám moc a moc štěstíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Pursi: přeji Ti, aby zítra vyšlo vše podle tvých představ. Vrtule: užijte si hezky dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
no co více říct... svatba je za námi :-) vše je naprosto ok, ozvu se během pár dnů, už mam totiž fotky... x-) tak sejdu jima probírat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky přidány... jsou teda zatím bez úprav, ale myslím že i tak stojí zato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pursi, moc vám to sluší. Jste hezký pár.. A naštěstí Vám počasí přálo, aspoň jste to mohli mít venku. A ani nejde vidět bříško. To já jsem v šatech tip ťop. Hlavně na délku. Ale to se zvládne. Tak Vám přeji moc štěstíčka, zdravíčka a porozumnění.. Vrtul a tobě hezkou dovolenou s krásným počasím.. A děkuji za přáníčko..
Odpovědět
Pursi, opravdu vám to moc sluší, přeji vám ať je manželství co nejpevnější ať jste všichni šťastní. :-) Už se nemůžu dočkat své svatby viď lucynko. vrtul: Taky přeji pěknou dovču. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to určitě Il_co.. 8-) :-) :-D Budem hrdinky dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ilco a lucynko přeji Vám, aby Váš svatební den byl nejhezčí den v životě.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ať vám všechno vyjde jak má ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji holky, náš svatební den byl úžasný, bezchybičky a i to počasíčko vyšlo. Moc jsme si to všichni užili. Až bude foto, přidám do alba. Jsem nejšťastnější manželka. Líp jsem si nemohla vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady je nějak mrtvo. Ilco taky se pochlub, jakou jste měli svatbu? Vrtule, jak jste si užili dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dovča byla supr, fakt relax i když jen v chatce u přehrady. Jezdili jsme po výletech a cachtali se. Počasíčko bylo luxusní. Teď tu mám na pár dní synovce s neteří, tak se na net nedostanu, jelikož je tu pořád obsazeno :-| Pa
Odpovědět
Ahoj holky, nějak nebyl časík sem napsat, svatba byla nádherná, úžasná prostě krásná, vše nám šlo jak mělo, žádný zádrhel nebyl a ještě můj muž mě dohnal k slzičkám, objednal mi kočár s koňmi, který nás vezl až na Hrádek. Je prostě úžasnej vím, proč jsem si ho brala, tohle on umí překvapit mě. Všichni o tom kočáru věděli jen já ne, krásně jsme si těch 45 minut jízdy užili, byli jsme v klidu a udělal to nejlépe jak mohl, vyhnuli jsme se stresům se zasedacím pořádkem atak dále :-) prostě super. Celý obřad a po něm mi pořád řikal, vůbec nic neřeš nezařizuj, všechno zařídím já, on je moje zlatíčko, ví že přes rok toho mám hodně v práci a tak mi udělal můj nejkrásnější den v životě nezapomenutelným :-) Fotečky dodám hned jak budou, ale měli jsme fotografa na dovolené, tak si musíme počkat, ale určitě to čekání bude stát za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teda ta naše diskuze, ale upadá:-(. No už to máme všechny za sebou, tak asi není čas sem psát. Ilco teda ty máš manžela romantika:-))))), to je krásný překvápko. Chystáte se někam na svatební cestu? Už jsem zvědavá na tvoje fotečky:-). My si jdeme dneska konečně pro vyreklamovaný fotoknížky pro rodiče. Fotoknížka neměla pevnou vazbu (vada z výroby) a když jsme ji otevřeli, tak z ní vylétaly listy. Fotograf nám je poslal na reklamaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Ilčo tak jsem moc zvědavá na fotečky. Kéž by něco podobného napadlo i mého manžela, ale to romantik ani trochu není :-| Petruš s těmi fotoknihami by mě teda naštvali, tak snad už budou v pořádku. Mi máme doma nějaké problémy, a pohrávám si s myšlenou jít dřív do práce, ale kde teď najdu něco na zkrácený úvazek, když se všude propouští a o práci bitka.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtul, přečetla jsem si tvůj příspěvek v jiné diskuzi a jsem docela v šoku. Vypadáte jako šťastný pár, máte krásnou holčičku, tak neházejte flintu do žita a snažte se přehodit na správnou vlnu:-). Buď na manžílka hodnější a uvidíš vše bude dobrý :-). Asi to nemáte zrovna teď jednoduchý, manžel je doma určitě na 60% (psala si, že nemají zakázky) a ty penízky určitě chybí, ale uvidíš až bude chodit zase do práce bude vše ok. Pokud to není akutní (finanční tíseň), tak zůstaň s malou doma, co nejdýl to půjde, protože tyhle okamžiky se už nebudou opakovat a je škoda se o ně okrádat. Držím palečky, abyste vše vyřešili a bylo zase lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, neva že jsi to četla, mě se to sem nechtělo psát znovu. Určitě je to jen přechodné a možná to i nafukuju, ale nějak se to teď na mě sype. Ano manžel je na 60%, ale dnes šel do práce a je také dost pravděpodobné že tam skončí, nezvládám splácet půjčku, což je v rodině tak není problém ale budeme si muset brát další na ten byt, ale nevíme ještě přesně kdy nám ho prodají a mateřská mi končí příští rok v červnu a malou mi vezmou do školky až od září. No nějak ten asi půl rok budem muset vydržet. Ještě k tomu teď moc s malou nemůžu ven, bere antibiotika. Až bude zdravá, tak se ti ozvu a sejdeme se zase jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtul, nemáte to zrovna jednoduché. Vůbec nezávidím :-( . Třeba manžel najde novou práci a bude lépe. Koukal se už po nějakém novém zaměstnání? Nebo chce skončit bez toho, že má novou práci? Až budete zdravý, tak se ozvěte a sejdeme se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem po dcerce marod taky. Už aby antíka zabrali, bolí mne snad všechno. Petruš u manži v práci je to složitější, ale bez práce snad nebude, jen peněz by mohl nosit víc. Fabrika se drží a i do ní investujou, tak to tak zlé snad nebude, od podzimka by se to tam měla prý zlepšit, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je mrtvo:-). Ilco, kdy dodáš fotečky:-).
Odpovědět
Ahojky, no je tu mrtvo, já a fotečky :-) jo budou snad už příští týden, manža na nich pracuje, akorát teď je pořád v práci, tak nebyl čas, taky už se nemůžu dočkat. Nebojte, hned jak budou dám vědět. 8-)
Odpovědět
ahoj holky, moc se omlouvám, že vám sem vstupuji, ale rádi bychom svatbu na Hrádku 8-9/2010. Poradíte mi postup, jak to vše zařídit - jsme z Chomutova. Bylo mi řečeno, že musíme přes matriku Jirkov, ale nevím jak domluvit ten Hrádek a jestli se to musí zařizovat přímo tam. Moc děkuji za rady ... vše nej :-)
Odpovědět
Jdi na jirkovskou matriku a tam zařídíš vše a taky ti poradí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Ilco doufám že na nás úplně nezanevřeš a dáš nám sem alespoň fotečky na zkouknutí, jsem moc zvědavá. Je škoda, že se nás tu sešlo málo a už máme po svatbách, nějak to tu zeje prázdnotou. Ikdyž Simiku co ty podělíš se s námi o přípravy? Petruš, u nás je už klídek. A pár starostí ubylo. Jsem si včera hladila pupíčet s dvojčátky a nějak jsem vyměkla že bych chtěla taky, ale ještě počkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucynko koukla jsem na fotečky a jsou krásné, prostředí na Hrádku je krásné, které nezklame. Nádherné šatičky, moc ti to slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vrtul, to je dobře, že už nemáte tolik starostí:-). Třeba se Vaše situace teď zlepší a vy si budete moci pořídit druhé mimčo:-D.
Odpovědět
1
18
19
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?