Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Ahojky, tak to se dozvýdám pěkný věci :-( , my se u něj byli taky domluvit na fotky - naštěstí je máme zařízené nakonec jinde - bude nám fotit pan Chmel z Jirkova. Od Jecha máme oznámení, prstýnky a já šaty - jinak v tomto naprostá spokojenost (šaty mám v albu a řekla bych, že mi sluší - chtěla jsem něco jemného). Video nám dube dělat taky, ale na tom mi až tak nezáleží. Dnes jsme se vrátili ze svatby kamarádky, měli jí včera v Benátkách nad Jizerou, hostinu měli na pronajaté myslevecké hájence. Vůbec to neřešili. Opeklo se prase, oběd uvařili známí a příbuzní den předem... a bylo to jedním slovem skvělé, hudba hrála dobře, sešlo se tam asi 50 lidí. Všichni se bavili, vypily se 3 sudy piva a asi 6 litrů zelené (mají ji tam rádi). Končili jsme v půl šesté ráno a teď se jdu konečně vyspat. Byla to skvělá akce. :-) Nikdo nic neřešil a všichni si to užívali. Takže hodlám zaujmout stejný postoj. Nebudu se nervovat a plánovat, protože to stejně nakonec dopadne úplně jinak. Hodlám se prostě jen bavit a pořádně si to užiju, bude nejlepší kalba poslední doby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím vás, nevíte náhodou o nějaké čistírně svat. šatů v okrese CHO, MO, Ú n/L apod...? =-)
Odpovědět
manogue: zkus to v normální čistírně v CV na Palacký, nebo v jakýmkoliv svatebním salonu, např. v Deltě v Mostě. Nevím, že by byla nějaká čistírna specializovaná jen na svatební šaty. V salonech si to většinou perou sami (normálně v pračce, nebo ručně).
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby: Jasně, díky ti! ;-) Na netu jsem u čistíren většinou našla jen zmínku o tom, že perou/čistí povlečení, pracovní oděvy, peří atd., nemyslela jsem to tak, že hledám čistírnu vysloveně specializovanou. Zkusím, co píšeš.
Odpovědět
Profilova fotka
manogue: určitě bych zkusila Deltu, jak radila bluejeansbaby...buď se ti sami nabídnou se zajištěním vyčištění za poplatek a nebo ti třeba doporučí čistírnu, každopádně pokud budou v mostecké Deltě velmi strohé, tak je musíš prostě ukecat, toť má zkušenost....když mívaj fofr, tak se snaží telefony vyřídit velmi rychle a ty se nesmíš nechat odbýt ;-)
Odpovědět
v cistirne na palacky cisti saty,ptala jsem se. Tusim od 150kc,nebo tak nejak.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, holky! :-)
Odpovědět
manogue já si nechala v mostecké deltě čistit šaty na převlečení pro maminku a strohé teda nebyly. já mám odtud šaty a pokaždý když tam přijdu tak se mi max věnujou. do čistírny bych se šaty bála dát. moje maturitní bílé dopadly dost bídně, zažloutly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ano, v Deltě se perfektně věnují, když tam člověk přijde osobně, ale telefony se snažily vyřešit velmi rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co nervozita? Už u vás pracuje? No já už mívám sny se svatební tématikou a ty stojí za to :-D
Odpovědět
ve snu už jsem vdaná tak 20x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak já k oltáři ve snu ještě nedošla, ale už mi stihla (pouze ve snu;-) ) kadeřnice vytvořit úplně jiný účes, než jsme se dohodly....dál se mi také zdálo, že si beru svého přítele, až těsně před svatbou zjistím, že není svobodný, ale už rozvedený....nebo že pár minut před odjezdem k zámku halekám z okna na svatebčany, kdo se mnou bude tančit při sólu atd...no už mi asik hrabe :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak takový sny znám - a co teprve realita ... já byla včera na poslední zkoušce šatů a zjistila jsem, že mám závoj úplně jiné barvy než šaty - na fotkách to tolik vidět není, ale ve skutečnosti je to velký rozdíl. Takže si nakonec závoj půjčím a ten co mám pak prodám. :-) Ještě nám toho dost chybí - koláče, dort, zákusky, košile pro ženicha a pro syna, kytky... Navíc nám vypadla 2 auta. Teď budu víc v práci, tak sem zvědavá, kdy to dám dohromady... ale nervovat se nehodlám. Nějak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě máš nějaký čas na zařizování (samozřejmě když se to spojí s časově náročnou práci, tak pak je to hodně těžké), ale jak říkáš ty, nějak to dopadne, vdáš se i tak :-) důležité je, že se oba dva máte rádi a užijete si to, na ničem jiném nezáleží....a chceš poslat nějaké kontakty? nebo už je máš vytipované, jen není čas se tam zastavit? mě dneska psala jedna ze dvou družiček, že si včera udělala výron na noze, jsem zvědavá, zda dorazí na svatbu, měla být jedním z řidičů a hlavně, mezi jejím domovem a místem svatby je 100km, které měla překonat ve svém autě :-( jako jasně, jezdí busy, vlaky, ale aby vydržela mít nohu 2 hodiny dole....uvidíme, co jí v pátek řekne doktorka.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi právě volala holčina, která mě má líčit, jestli by nešlo, že bych přijela za ní, že přede mnou a po mě někoho má a aby se to všechno stíhalo a že by to vlastně bylo časově výhodné pro mě.....jako dohodla jsem se s ní jen proto, že mi přikývla, že za mnou přijede a kdybych tohle věděla, tak nebudu plánovat, že budu utajovaná nevěsta a přesto mají svatebčani sraz u svědkyně, když já se bude v jedné místnosti chystat a v další bude rodina a dole u aut kamarádi a budou zdobit auta |-| chjo |-|
Odpovědět
vždycky se něco nepovede tak jak člověk chce - zase je dobré si takový maléry odbýt teď než ve svatební den... člověk je pak nervozní a hůž to snáší. Dala jsem do alba fotky z poslední zkoušky - bubu mít ten závoj z posledních fotek. Jinak pár tipů na kytky atd. mám, jen tam musím zajít, ale kdyby něco nevyšlo, tak se ozvu. díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten závoj je krásný, sluší ti ;-)
Odpovědět
děkuji
Odpovědět
Tak jak to u vás vypadá - u nás vrcholí přípravy. Pro kytky jsem samozřejmě ještě nebyla - babička slíbila sehnat buxus na vývazky míst myrt. Ještě k nim musím koupit nějakou mašli a klukům košili a máme hotovo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no my finišujeme a už je to hodně náročné...dneska jsem naposled v práci, večer odjíždíme do CV a budeme zařizovat poslední věci jako vyzvednout to a to dovézt to tam a tam... Musím ale říct, že se na sobotu moc těším a zároveň to pro mě bude úleva, že si pak na líbánkách (odlétáme v pondělí) odpočinu x-)
Odpovědět
ahojky, docela závidím, že už to budeš mít za sebou - těchle posledních příprav se docela děsím, zítra se jdu domluvit na těch zatracených kytkách, tak zase něco z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hlásím se jako vdaná paní. Svatba byla samozdřejmě úžasná, dojemná, obřad na ČH krásný a zábava se táhla dlouho do rána:-)
Odpovědět
ahojky - samozřejmě přejeme vše nej, nej, nej.... a těšíme se na fotečky :-)
Odpovědět
prothera: Tak jak se daří mladá paní... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ,ja se taky hlasim k vdane pani! :-D Slavilo se az do6h rani. :-N A byla to nadhera ale uteklo to tak rychle :-. klidne bych si to zvopakla 8-) 8-) :-) ,fotecky ted davam
Odpovědět
moc gratuluji novým mladým vdaným paním :) Přeji Vám mnoho lásky, porozumění a tolerance. My v pondělí odlétáme na líbánky do Tuniska, tak se moc těšíme. Pochlubte se fotečkama, jsem strašně zvědavá :)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, co už to máte za sebou.. Přeji hodně lásky a stastných chvil v nastávajícím životě...
Odpovědět
Profilova fotka
moc dekujeme za tak krasna pranicka ale nejak se mi nedari fotecky zmensit ,skusim to zitra :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
uz to mam ale uz jdu spat :-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zdravím po návratu z líbánek, díky časovému posunu jsem vstávala v 5 :-N musím říct,že obřad na Hrádku neměl chybu, byla jsem utajená nevěsta a má to své kouzlo x-) Jinak se přídávám ke všem, co už to mají za sebou, s názorem, že to teče strašně rychle :-S Ale rozhodně ty přípravy stály za to x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?