Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já už jsem také po rozlučce, byla to dvoudenní štreka, za kterou jsme s holkama naspaly cca 8 hodin, takže ještě teď se z toho dostávám, ale bylo to bájo. Jako dáreček jsem dostala sexy prádédlo, tak snad se zalíbí:-) Jinak máme kromě nějakých maličkostí již vše zařízené... teď jen nějaké věci domazlit
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že se vám rozlučky také povedly ;-) bluejeansbaby: buď v klidu, dlouho dopředu všechno plánuješ, máš všechno zařízené, tak není čeho se bát a jen si to užívej;-)
Odpovědět
Ahojky - my jsme byli v sobotu v Březně domluvit detaily ohledně hostiny. Většina byla již dohodnuta. Jen jsme si to chtěli ujasnit. V náš den tam budou mít dalši dvě svatby - jednu vedle na sále a jednu venku (prý nějací skauti). My budeme mít k dispozici celou restauraci včetně terasy, což je skvělé. Pár metrů od terasy je koupaliště, určitě ho taky využijeme, hlavně děti. Výzdou, dekoraci a barvu jsem nechala na majitelce. O vše se postará a já to budu mít jako překvapení. :-) Docela se těším až poprvé vejdeme a bude vše nazdobené, naleštěné skleničky a tak. Je to jako když děti poprvé vidí rozsvícený vánoční stromeček. Jinak nám už chybí jen košile pro ženicha a kalhoty pro mlaďase. Koláčky, dort a kytku budu řešit až v srpnu. Zatím si myslím, že je brzy. Kdy jste to řešili vy? :-)
Odpovědět
Sonca007: Tak máš alespoň o starost míň, my budem výzdobu dělat sami a nevím, jestli až ráno před svatbou.. Ale mám nějakou představu, tak chci aby to tak vypadalo.. Kytka určitě stačí, ale dort a koláčky už bych začala řešit, vzhledem k tomu, že máme svatbu stejně, já už mám paní rezervovanou min. 4 měsíce :-) .. Už jsme to byli i ochutnat a koláčky jsou skvělé.. A vím, že moje cukrářka má na náš termín plno, tak jsem ráda,že jsem to stihla zrovna já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s lulu, že bych sladké začala řešit už teď a kytici pomalu také, mě květinářka říkala, že si mám kytku zamluvit měsíc před svatbou :-)
Odpovědět
ok - moc děkuji za radu, zítra mám volno tak to oběhnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať dobře pořídíš;-)
Odpovědět
Holky, pořád řeším šaty na převlečení.. vím totiž, že ve svatebních stopro nevydržím.. co máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se budu snažit, abych ve svých svatebních vydržela, ale pro jistotu jsem si pořídila bílé krátké šatičky z aukra za 300, takže pokud je nevyužiju, tak mě to ani mrzet nebude, za ty peníze mi klidně pak můžou vyset ve skříni ;-)
Odpovědět
Ahojky - tak mi už máme kalhoty pro mlaďase. Sháním košile pro něj a ženicha - chci pouze v Chomutově, nemám totiž čas někam jezdit (stále plno práce dělám 12 hod.). Byla jsem v Hassu naproti Bille, ale 590,- za jednu mi příjde přehnané počítala jsem ta 250,- - 300,-, v C&A zase nemají vhodnou barvu, nechceme barevné ani čistě bílé, myslela jsem smetanové nebo ivory. Nevíte o něčem? Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak s nákupem košile v CV bohužel neporadím :-( jinak v sobotu jsme jeli do CV a byla jsem na zkoušce u kosmetičky, tak jsem moc moc spokojená;-) Děkuju bluejeansbaby za tip;-) Mimochodem, doufám, že nám sem brzy napíšeš tvé dojmy a rady, jakožto "zkušené" :-)
Odpovědět
ahojda.. tak jsem v so dopoledne, viděla svatební kololnu aut, a úplně mě zamrazilo ;-) ... Pak mi došlo, že to mohla být i bluejeansbyby ;), tak jsem zvědavá na příspěvky a fotky..
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak se konečně hlásím. Bylo to všechno moc krásný, ale strašně rychle to uteklo. Ráno jsem se teda zděsila toho počasí, ale nakonec to vycházelo přesně, jak jsem si přála. Ráno zapršelo a odpoledne na focení bylo krásně. Ženich si na mě přichystal hned dvě překvapení. Do poslední chvilky jsem netušila, čím pojedu, myslela jsem, že strýcovo VW a nakonec když jsem vylezla před barák čekal tam na mě růžový cabrio cadillac. No, málem jsem šla do kolen. Bylo to fakt krásný. Druhé překvápko byl ohňostroj, také moc krásný. Měli jsme připraveny létající přání, ale nakonec jsme je nepouštěli, protože byl moc velký vítr a pak i pršelo, tak si je pak někdy při nějaké příležitosti pustíme. Juchali jsme asi do 3 rána a zbylo nám strašně moc jídla, hlavně teda sladkýho, takže to s tím holky fakt nepřehánějte. Vypilo se nejvíc piva, nealka a kafí a u nás teda i dost vodky. Kapela byla bombová, lidi se fakt bavili, takže jsme ani neměli čas a ani jsme nemuseli dělat nějaké hry a takové ty pitominky. Fakt se jen tančilo, pilo, blblo, jedlo a bylo to moc prima. Skoro každý nám napsal něco do knížky hostů a večer jsme se u toho nasmáli :). Fotečky od fotografa budou ve středu, tak sem zatím dám jen takové "amatérské" jako ochutnávku. :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak obrovská gratulace naší novomanželce;-) už se těším na profi fotky, podle ochutnávky od amatérů jste to měli krásné a pohodové;-)
Odpovědět
mockrát děkuji za gratulaci :) tak dneska už budeme mít profi fotky. Ten náš fotograf je fakt zapálený nadšenec. Měly být až ve středu a dneska o půlnoci nám přišla sms, že už jsou hotový a že jsou nádherný, tak pro ně po práci jedeme. Už se těším, jak malá :) No a zítra pro oddací list a můžu začít zařizovat nové doklady... prothera: co líčení, dobrý? Fotečky nebudou?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zvědavá, až nám je tu ukážeš;-) Já jsem byla s líčením velmi spokojená ;-) Je to šikovná holčina.. A fotky? No asi tak, hlavně, že je chtěla já po tobě, ale sama jsem se producírovala namalovaná celý den před rodinou a svědkyní, takže jejich reakce mě potěšily a vyfotit jsem se zapomněla...resp. fotil mě přítel jen PDA a prý by mě tam vůbec nepoznal, protáhlo mi to čelo a nos a stíny vůbec nejsou vidět :-D :-N Takže tu tady raději ani vyvěšovat nebudu, ještě byste se mě lekly :-D A jinak my vybíráme svat. cestu, je to fuška, zjišťuju, že mám energii akorát tak na dodělání drobností ke svatbě, ale ne vysedávat celý den na netu a číst recenze a hledat, kde je krásné místo na líbánky....
Odpovědět
tak si budeme muset počkat na fota z vaší svatby teda :) fotečky se sem pokusím dát, ale jdou sem dát jen malý, tak nevím,jak to půjde. Jinak fotograf skvělej, udělal nám ještě 30 fotek grátis, takže máme dohromady od něj 120 fotek za nádherné 4000 i s 500 za cestu a CD v ceně. Dal nás dokonce i do novin, tak jsme si hned v Teplicích koupili 3 výtisky, ale je to i na netu, tak můžete mrkat zde: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s201-... Jinak taky hledáme nějaké hezké místečko na líbánky u moře a fakt už nevím, kde hledat. Chtěli bysme někam do Itálie, nebo Chorvatska. Žádnou velkou dálku. Uvidíme, třeba chytneme nějaký last minute. Teď ale musím dodělat všechny doklady, je to děsný, co všechno se musí pak změnit.
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, z tebe je mediální hvězda :-) až budeš mít čas, tak nám víc popiš tvé dojmy a moudra, jakožto zkušené ;-) jako na co si dát pozor, na co si vyčlenit víc času atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také moc moc gratuluji:-) Na fotkách vám to spolu moc sluší. Na svatebku už také koukáme, asi zvolíme nějakou tradičnější destinaci, nejspíše Řecko a zvolíme si luxusní hotel, kde se necháme hýčkat. Jinak do Itálie bych jela určo na Sicílii.Má svou historii a je tam krásně. My asi po dlouhém hlobání vezmeme Krétu. Původně jsme chtěli Rhodos, ale není tam snad žádný hotel 4 až 5 hvězd, u pláže, s all inclusive a ještě u města a večerní zábavy. Asi jsme moc nároční. Kréta nám tohle poměrně splňuje. Půjčíme si autíko a bude vystaráno o romantiku i zábavu.
Odpovědět
Profilova fotka
možná pojedeme také do Řecka, mě se tam vždycky moc líbilo, tentokrát jsem chtěli někam dál, kam už se asi jen tak nepodíváme, ale co tak pročítám net, tak v exotických zemích je teď akorát období monzunových dešťů :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak pokračujete s přípravami? Já už konečně trošku vydechuju po svatbě, ale stejně teď plánujeme líbánky. Fotky bych sem ráda dala, ale jsou moc velké a já nevím, v jakým programu a jak je zmenšit :-( ale pokud je budete chtít někdo vidět, mám je na rajčeti: hajkovi17, tak se můžete mrknout tam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já už bych chtěla mít všechny přípravy hotové a už jen "čekat" 8-) My jdeme dneska konečně do cestovky, vybrat a zaplatit líbánky, přítel dostal bojový úkol sehnat někde bombu s héliem :-D Já musím dneska zavolat do cukrárny a kadeřnici, no prostě každý den je co zařizovat.... A k těm fotkám, já je upravuji v programu "Malování", otevřeš si v něm fotku - klikneš nahoře v liště na záložku "Obrázek" - pak vybereš "Roztáhnout či zkosit" - a vyskočí ti "okno" kde máš uvedeno: Rozáhnout vodorovně 100% a svisle 100% .....procenta měním např. na 50%, někdy i méně, pak dám fotku uložit a takhle zmenšenou jí už lze uložit sem do aba;-)
Odpovědět
no, my čekáme na nový pasy a pak vezmeme nějakej last... my měli to helium z netu a večer před jsme nafoukali balonky - šlo to skvěle a vypadalo to skvěle, ale druhý den, když jsme přišli na hostinu, byly balonky u země :( ale i tak sklidily velký úspěch, hlavně u dětí a zbytky helia i u dospělých :) no, když budu mít čas, tak si s tím pohraju, abych je mohla dát i sem...ale zatím nějak nestíhám...
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký set jste měli? já četla, že heliem by se balonky měli plnit těsně před(max. pár hodin před začátkem hostiny), nikoli večer před svatbou, protože to helium z balonků vyprchá.... a pak jsem taky načetla, že v těch setech, které jsou volně dostupné v krámech, jsou bomby plněné hodně málo a mají i vadné ventily a helium utíká kolem ventilu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a fotky jsem viděla a jsou pěkné, pohodové, prostě žádný stres;-) slušelo vám to tam ;-)
Odpovědět
měli jsme z mojeparty.cz set se svatebními balonky a ještě jsem k tomu přikupovala jiný. Nafukování šlo z bomby skvěle, nic okolo neunikalo a vystačilo na všechny balonky v setu, zbylé jsme nafoukli vzduchem. No, měla jsem si o tom asi víc nastudovat, ale stejně nevím, jak bysme to stíhali tam ráno ještě nafukovat balonky a obsluze restaruace bych to asi nesvěřila. Stejně pak všechny balonky pobouchali prckové a dospěláci se taky vyblbli. Byl to zas jen takovej detail, kterej jsem řešila jen já a kdybych to ostatním neřekla, tak by na to nepřišli. No, fotky - žádný stres. Ráno to bylo docela napnutý, hlavně to počasí mě dostávalo, ale pak už to fakt bylo pohodový. Chtěli jsme to mít rychle za sebou, takže se nekonalo ani nějaký několikahodinový focení, nejvíc snímků jsme stihli ještě před obřadem a pak už honem na hostinu a hodovat a slavit :) ale nelituji ničeho, bylo to prostě skvělé, my si to užili, a to je hlavní. Zatím si ani nikdo z hostů na nic nestěžoval, a to mě taky těší.
Odpovědět
Profilova fotka
mohla bys mi hodit odkaz, abych věděla, který set jste přesně měli? to je dobře, že to bylo přesně takové, jaké jste to chtěli mít;-) A mám otázku - zajišťovali jste odvoz z odpolední párty pro ssvatebčany?
Odpovědět
tento set jsme měli: http://mojeparty.cz/index.asp?menu=12... Po hlavním chodě řidiči odvezli auta a kamarád je pak svezl zpátky a večer nám jezdil druhý známý s velkou dodávkou a odvážel lidi domů. My jsme si tam auto nechali už v pátek večer, abysme v neděli ráno mohli jet domů.
Odpovědět
ahoj holky, tak jak je, jak plánujete? Nedá mi to, ale musím si tu "postěžovat" na pana Jecha. Včera jsme si tam byli pro video, video dobrý, ale prý mu nešly otevřít fotky, které jsme mu tam dali na CD, přitom mě doma úplně normálně v tom nejběžnějším, nejobyčenějším programu šly. No nic, tak tam nemáme fota z děství. Chci vás na to holky upozornit, doufám, že žádná z vás u něj nemáte objednaný fotky. Hlavně i u těch fotek, každá nevěsta má od něj úplně ty samý pozy a úplně stejný úpravy fotek, takže jaká pak práce navíc, když je to jako podle kopíráku. To nám tam ještě večer tvrdil, že mu stejně nejde o nějaký šaty (taky je tam má děsný), že mu jde hlavně o to, přilákat na tu cenu za šaty (1500,- za každé) co nejvíc nevěst a ty si pak u něj nechají udělat video a fotky, kde si to pak hezky osolí. Fakt jsem zírala, co si dokáže dovolit. Kdyby ty fotky byly alespoň nějak hezky udělaný, ale dát kolem fotky rámeček z běžného programu na úpravu fotek, svede skoro každý, a že retušoval popraskanou omítku na zdi zámku - koho to zajímá nějaká popraskaná omítka na zdi??? To bych tam právě nechala, ne? Proto holky, fakt si s fotografem ujasněte, co, za kolik a v jaké kvalitě dostanete. Potom už je totiž bohužel pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak to je děs :-( Já dneska v Excelu vytvořila seznam úkolů, jdeme do finiše a už to začíná houstnout, tak ať na nic nezapomeneme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?