Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
tak to ten můj mi taky pomáhá - včera skládal krabičky, ale není chemik, aby mi dával takovýhle tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no v některých situacích je to naopak výhoda, nemůže na tebe koukat jak s prominutím na dementa, když nechápeš, že těsně před párty začne vyrábět suchý led(nebo tak něco) pro super vychlazené lahve s pitím, nebo když něco odměřuješ, přeléváš a bryndáš u toho.....to on to odborně vezme a ani kapka neukápne vedle :-)
Odpovědět
nj, profesionální deformace :) to známe... :D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak tak
Odpovědět
Profilova fotka
co tvá připravovaná "hromádka"? Už je z ní hromada? ;-)
Odpovědět
no, včera jsem si tam jen tak pro fotku vyskládala krabičky na výslužky a byla to hezká pyramida :D musela jsem to ale rozhodit do skříněk, dlouho by to tam asi nevydrželo. Dneska tam přibydou další věcičky. Během dopoledne by mi měli přivézt tu svatební knihu. Jsou fakt rychlíci :) Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, že ti jí nedovezou na poslední chvíli před svatbou, ale s "takovým" předstihem
Odpovědět
jj, už jsem myslela, že se to nestihne, když mají dodací lhůtu 2-3 týdny a pán, který je tiskne, má tento týden dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
mě se moc líbí rámeček s fotkoua u toho věnování svatebčanů, ale ženich byl proti, že prý to nebude spontánní, ale takové umělé huškání svatebčanů a že nebudou vědět, co tam mají napsat....Tak nevím, jestli mám do něj ještě "hučet" nebo ne...byly u vás taky takové "boje" ohledně svat. knihy?
Odpovědět
to s tou fotkou je taky hezké, ale chce to samozřejmě foto ve svatebním a to v ten den mít ještě nebudeme a aby tam psali k jiné fotce, nebo prázdnému rámečku, mi přijde divné (pokud teda nemáte polaroid :)) Jinak přítel proti nebyl vůbec, taky se mu to líbí. Bude to sranda, až bude někdo připitej a něco nám tam vytvoří. Dám k ní i pastelky, takže můžou tvořit, když nenajdou slova :) Myslím, že každý tam něco sesmolí a my si na stará kolena budeme moct co číst a vzpomínat :) Předpokládám, že každý koupí předtištěné přání a jen se podepíše, takže v knize se bude moci vyřádit, napsat, co se mu líbí, nelíbí, rady, tipy do manželství, atd... :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě napadlo, prozatím tam vytisknout jednoduše nakreslená tělíčka panáčků ve svatebním a k tomu "nasadit" naše hlavy a pak si to doma vyměním za fotku ve svatebním.......nebo stáhnout nějakou fotku slavného páru ve svatebním a nasadit tam naše hlavy...možností je mnoho, jak obejít to, aby tam byla naše fotka z téhož dne... :-(
Odpovědět
to by taky šlo...tak ženicha ještě zpracuj ;), určitě se to bude líbít i svatebčanům :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě jednou to zkusím :-N :-D :-D
Odpovědět
tak hodně štěstí ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D děkuju
Odpovědět
jinak o víkendu máme taky rozlučku - tah po Chomutově, tak doufám, že se s ženichem nikde nepotkáme :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
teď mi přišla ta kniha hostů a je fakt boží!!! Ještě nesmím zapomenout propisky :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme završili organizačně všechny přípravy a už zbývá jen to, aby vše klaplo, jak má:-) A zítra frčíme s holkama na Mácháč a tam proslavíme svobodu:-) Těším se na to jak malá holka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se těším na rozlučku, je už zítra, takže dneska musíme nakoupit horu jídla a piti :-D Úplně jsem si představila, jak máme přetékající košík jako Vietnamci, když naběhnou do krámu a zůstávají po nich jen prázdné regály :-D
Odpovědět
ahoj, budete dělat rozlučku doma společnou, jo? My jdeme každý někam ven a možná se potkáme...
Odpovědět
Profilova fotka
"zahájení" bude společné u nás doma a to proto, abychom všechny seznámili a na svatbě se už znali...a pak se rozprchneme každý kam budeme chtít....
Odpovědět
aha, tak to jo...já jdu na rozlučku s kámoškama, který na svatbě nebudou, takže jim to takhle vynahrazuji a přítel bude mít na rozlučce zvané i nezvané na svatbu, ale seznamovat je nebudeme tak ať se vám rozlučka vydaří :)
Odpovědět
Profilova fotka
vám taky holky x-) Za chvilku jdu volat do jednoho klubu, abych udělala rezervačku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja uz to mam zasebou ale at se vam vase vecery vydari :-) jako me ;-) :-p a poradne to roztocte :-D
Odpovědět
Ahojky, tak jak jste se propařili rozlučkovým víkendem? Nějaké tipy ;-) ?? Mě to teprv čeká..
Odpovědět
Profilova fotka
Aloha :-) Tak u nás rozlučka pohodová, žádné extra divočení, ale bylo to i tak super, pár nezapomenutelných zážitků máme také, takže za mě spokojenost :-D A tipy? My jsme rozlučku zahajovali společně, aby se nejbližší kamarádi navzájem seznámili, což se povedlo, čímž jsme odbourali "oťukávání" na svatbě :-) A pak jsme s holkama vyrazily do klubů po Praze...holky měly všechny sexy šatky, já jediná kraťasy a triko "GAME OVER".....tudíž jsem jim v kráse nemohla konkurovat, ale bylo to fajn, každý věděl, co ten večer slavíme a působilo to jako magnet na chlapi, chtěli si povídat o tom, že děláme krásnou, ale šílenou věc a zvali nás na šampaňské atd :-) Co vy ostatní? ;-)
Odpovědět
Fíha, tak to zní super ;)), praha taky super nápad.. a to triko.. co dodat :-p
Odpovědět
ahoj, tak my už taky máme rozlučky za sebou. Bylo to fakt super, nakonec se z toho vyklubal malej neplánovanej třídní sraz, když dorazili i kluci. Dostala jsem krásné dárečky - jedním z nich byl i podvazek, měla jsem ho na ruce, takže se hned každý vyptával, zval mě na panáky atd... mojito teklo proudem, přišla jsem domů asi ve 3 ráno a ani jsem neslyšela, že dorazil ženich. Ustlal si na sedačce, aby mě prý nerušil - bylo mu totiž zle a odbíhal na WC - ani se mu nedivím, když mi pak vyprávěl, že museli ochutnat vše, co měli na baru :D Bylo to opravdu moc fajn a klidně bych si to zopákla. Teď už mám jen nervy, aby v sobotu všechno klaplo...
Odpovědět
bluejeansbaby: klapne neboj.. ty budeš krásná nevěsta a hlavně užívej dne, a starosti hoď za hlavu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?