Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
tak to je super, zase něco z krku, že? No, nám dneškem začíná pečící maraton, už se těším, bude to babinec :) v úterý jedeme ještě zařizovat rolády. Včera večer jsem na netu našla skvělou knihu hostů, dodací doba je ale 2-3 týdny, volala jsem tam a prý by to měli stihnout, tak jsem zvědavá. Moc bych jí chtěla, původně jsem jí chtěla vyrobit, ale jaksi se mi to nedaří. Jinak dneska jdu na to líčení a pak do cukrárny pro korpusy na laskonky - nevíte náhodou kolik jich tak může být v 1kg kusů?
Odpovědět
Profilova fotka
s počtem kusů bohužel neporadím :-( já chtěla místo knihy hostů jejich věnování do rámečku na fotku a pak tam dodat naší svatební fotku, ale přítel se na to moc netvářil :-( asi zkusím znovu zmapovat terén :-N A hodíš nám odkaz na tuknihu hostů? Tak snad to líčení dopadne přesně podle tvých představ, jsem zvědavá, na tvé reference a pak i na fotky, jestli budou ;-)
Odpovědět
http://www.svatebnidekorace.cz/1687-s... tuto jsem si objednala s tiskem v bordo barvě, tak doufám, že to stihnout. Moc se mi totiž líbí a nikde jinde jsem nic podobného neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
to vypadá fakt moc hezky, přímo luxusně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) holky nemáte některá zkušenosti s heliem do balonků, resp. s nějakým setem?
Odpovědět
prothera: Ahojky, zkus tenhle odkaz: http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/bal..., bohužel osobní zkušenost nemám. Jen z doslechu, dávej si pozor jestli zasílají - vím, že některé firmy mají helium jen k osobnímu odběru. Jinak já jsem o víkendu v práci, teď řeším košili a kravatu pro ženicha a pro jeho syna, je mu 17 a moc se na kalhoty a košili netváří a co teprve kravata, tak nevím, zda nebude jednodušší (pro klid zbraní) vymyslet kompromis. Jenže mě nenapadá jaký, v těch jeho "skejťáckých" kalhotech s rozkrokem u kolen a vytahaným triku mi tam moc parády neudělá. :-( Asi mi nezbude než být drsná ]-( - kalhoty a košile budou a hotovo (kravatu oželím). Je to holt puberta. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak přesně tenhle set jsem měla na mysli, teď už jen sehnat reference, jestli má smysl jej kupovat nebo celá bomba vyjde jen na 3 balonky a je po všem :-( a s oblečením syna...já bych trvala na svém, jednou by vás to oba třerba mrzelo, až budete za pár let koukat na fotky ze svatby a on tam bude alá těžký puboš 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, co se týče balonků a helia, toto máme doma a měli ho i známí a v pohodě: http://www.mojeparty.cz/index.asp?men... Jinak už máme napačeno 10 druhů a ještě budeme dělat nějaký nepečený - asi tak 5 druhů. Šlo to opravdu od ruky a ani jeden plech jsme nespálili :) V pátek jsem byla na zkoušce líčení a byla jsem mile překvapena. Představovala jsem si, jak půjdu s tunou make-upu a zmalovaná jak papoušek a nakonec to bylo úplně naopak. Líčení lehké, decentní, žádné tuny čehosi a cena i s trháním obočí nádherných 200,- Kč. prothera: foto máš v mailu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, líčení je opravdu pěkné, vůbec bych se nebála, že je moc tmavé, myslím, že zdůraznilo, co zdůraznit mělo :-) Krásné oči a pusu ;-) Jinak já jdu na zkoušku 17.7., tak už teď jsem zvědavá :-)Tak mě napadá, přišla jsi tam namalovaná z domova, nebo jsi přišla nenamalovaná? Já jen aby nebrblala, že mě nejprve musí odmalovat, ale zas si říkám, že když přijdu namalovaná, tak uvidí, na jaký styl líčení jsem zvyklá.... jste opravdu dobré, že pečete v tomhle horku, já jsem ráda, že funguju a to nelítám kolem zapnuté trouby :-) Díky za tip na helium, kdyby ho dělali i pro naplnění 50 balonků, tak ho berem, takhle to budem muset zvážit, zda to bude stačit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a děkuju za zaslání fotek :-)
Odpovědět
šla jsem tam rovnou z práce, takže nalíčená - pudr a řasenka, takže mě odličovala - krásně voňavým meduňkovým odličovadlem od Salosu :) ale v den "D" mám přijít nenalíčená. Žádně řeči, že mě musí odlíčit, neměla a to jsem si ještě vymyslela úpravu obočí. Je fakt v pohodě, mlaďounká, ale šikovná. Tak pak taky dej vědět, jak jsi dopadla. Teď mě napadá, toho 17.7. je sobota - dopoledne bude líčit mě, ty tam jdeš až odpoledne? Asi když už bude v práci, tak si toho vzala víc. No, je fakt, že včera jsem fakt padla za vlast. Dneska už to bylo lepší, taky jsme pekli jen dopoledne. Ale uteklo to rychlé a byl to skvělý babinec :) Jinak jsme si zkoušeli sehnat i normoš bombu od Linde na Pražský a ta stála něco kolem 2500,- Kč + záloha na bombu a byla tak 2x větší než tato z netu.
Odpovědět
huráá¨- teď mi poslali korekturu tisknu na tu svatební knihu a ve středu jí pošlou :) takže se to stihne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ke knize gratuluji;-) a mě objednala na zkoušku v 9:30, nechala jsem čas na ní, že se jí přizpůsobím...to tebe pak bude líčit od 11? Říkala, že pak někoho má, taže mě šoupne před...
Odpovědět
jj, mě má od 11 líčení a nehty. Obřad máme od 14hod., takže se to stihne. Zkouška trvala cca hodinu i s trháním obočí.
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme obřad od 11h, takže budu ráda, když mě nalíčí doma jinak nad bombou od linde taky uvažuji, našla jsem i nějakou firmu tady z Prahy, bomba na 160 balónků by vyšla na 1500 + 5000 záloha...zas si říkám, jestli budeme s heliem řádit ve velkým, tak by se to možná vyplatilo, vyjde to na stejné peníze, jako ta malá bomba a tady v té bude navíc dostatek helia =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, jaký jste měly víkend? My byli plavat, měli jsme 2 návštěvy, trochu jsem pohla se jmenovkama na stůl(nastříhala jsem cca 50%), trochu jsem dělala na novinách a celkově to bylo takové lážo plážo :-N
Odpovědět
Ahoj, tak my pekli, pekli, pekli, ale stihli jsme i malý výlet a trošku relaxu. Včera večer jsem tiskla svatební noviny a došla mi barva 8-( Chybí mi 3 výtisky!!! Takže ještě sehnat barvu a dodělám to. Dneska jedu na poslední zkoušku šatů, tak jsem zvědavá, nebyla jsem v nich od ledna... Jmenovky taky musím ještě nařezat a dneska si asi poskládám krabičky na výslužky a polepím je.
Odpovědět
Profilova fotka
tak na šaty jsem taky zvědavá, od ledna jsem podle mě trochu přibrala, tak snad se do nich vejdu ;-) ale toho se bojíme každá a určitě na nás sednou jak ulité;-) s barvou je to pech, ale tak je to jen malé komplikace, žádný neřešitelný problém, tak aspoň že tak ;-) Koukám, že už finišujete, nebo vám schází ještě něco, krom toho, cos tu psala?
Odpovědět
už nám chybí fakt jen detaily...zrovna mi volala tchýňka, že zdoběj cukroví, takže to taky už bude hotový. Pomalu si doma začínám střádat "hromadků" s věcma, abych na nic nezapomněla. ještě jsme byli včera zajistit rolády a skoromanžovo babička si ještě musela navíc objednat dorta, navíc krémovýho, jako by tam sladkýho nebylo dost. No, ale co, když to snědí... sakra už jen 10 dní, mám fakt nervy, že na něco zapomenu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli už si dělám "hromádku" s takovým předstihem, tak se nemusíš bát, že něco zapomeneš;-) a se sladkým, njn, u nás to byly taky boje, co bude ve výslužkách adt a nakonec jsme zvítezili, ale taky to byl ze začátku tvrdý boj, že toho musí být hromady....
Odpovědět
no, já je nechala...jsou do toho děsně zapálený, takže aktivně napekly 10 druhů cukroví, 5 druhů nepečenýho a ještě pořád vymejšlej. Jsem zvědavá, až to naskládám do krabičky na výslužky a nebude se to tam vejít, co s tím budou dělat. To zas bude plnej mrazák cukroví... Do výslužky jsem chtěla dávat od každýho druhu 2 kousky a koláčky, už vidím, že se to tam fakt nevejde....a větší krabičky už kupovat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, to je blbost kupovat větší...no my měli strašný boje, že chceme jen víc koláčků,ale žádné cukroví...v srpnu by se to stejně buď zkazilo nebo rozteklo a nikdo by to pak nechtěl....ale jak říkám, byly to lité boje :-D
Odpovědět
Dobré ránko, tak jsem byla včera na poslední zkoušce šatů a jsem nadšená. Úplně mi sednou, ale nesmím přibrat ani deko :) Nakonec v nich ani nebudu moct mít podprsenku, ale držej skvěle. To jen já mám pořád strach, že mi z toho vypadnou prsa, tak mi tam pro jistotu našijou tenký ramínka, který si pak můžu nandat, až budeme juchat. Závoj mi vyžehlili, ani za to nic nechtěli. Večer jsem konečně nařezala a poskládala jmenovky a složila a polepila krabičky na výslužky. Dneska je vyložím, ale nevím, jestli je lepší alobal, nebo pečící papír. Alobalem se to líp vykládá, ale ten vede i teplo, tak nevím... Jinak předpověď vypadá slibně, jen by nemuselo být tolik stupňů. Včera jsem dostala sprďana od bratránka, že jsme si to blbě naplánovali a že na svatbu nejdou - před týdnem se jim narodilo mimčo. Chápu to, ale mohl se alespoň on přijet podívat alespoň na obřad. Ona tam má sestru a maminku, určitě jí pomůžou. Ale co, nebudu se vnucovat, už takhle jsme prý na ně moc hogo fogo, že prý dáváme psa do hotelu. Jenže kam s ní, když budou všichni na svatbě? Na svatbu jí nechci a doma samotnou jí taky nechci nechávat. Psí hotel není nic drahýho. Že jim se svatba nevydařila, za to my nemůžeme. No, tak jsem si vylila srdíčko a je mi líp :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, blbé narážky od příbuzných prostě nemůžeš řešit, si myslím, že na nás se toho taky snese, protože si prostě vymýšlíme kdesi cosi, ale prostě je to náš den, naše svatba a komu se to nelíbí, tak ať nechodí...a basta.(např. máme požadavky na oblečení, protože už se začali ozývat hlasy, jestli je nutný oblek a jestli je možné jít v šatech, když jsou bílé atd atd)..... a psí hotel? No a? Vy dva budete vědět, že je o hafana dobře postaráno a nestrádá a vy si to taky zaplatíte a ostatním je po tom putna... Já mám zase starosti se svědkyní, už přes týden se mi neozvala a to máme o víkendu rozlučku a já ani nevím, jestli přijde :-( A přítelův bratr už měl rýpavé poznámky, proč máme rozlučku tak brzo před svatbou? Jako důvodů bylo víc, ale do toho mu nic není 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a ke krabičkám....známí měli předminulý týden svatbu a krabičky měli vyložené jen ubrousky (byly to ty velké z ikey) a stačily, vůbec se to nepromastilo a to tam měli jak koláčky, tak minizákusky..... Ale pokud chceš dát alobal, abys měla jistotu, že se to opravdu nepromastí a zároveň, aby to neudržovalo teplo, co alobal a na to ubrousek? - je to jen nápad, netvrdím, že dobrý :-N
Odpovědět
nj...někteří členové, hlavně mojí rodiny, jsou prostě jiní, ale s tím nic nenadělám... :/ já jsem to tak myslela, na dno dát alobal, nebo pečící papír a překrýt to ubrouskem v barvě naší svatby. My budeme koláčky máčet v másle a rumu, takže by se to určitě promastilo, proto musím vymyslet nějaké opatření :) no, jako segra - svědkyně - si taky chtěla vzít bílé šaty, nebo společenské šaty s kruhovou spodnicí. Zdálo se mi to moc, prostě nevhodné. Ale nakonec to vzala v pohodě a má hnědé kratší. Tchán zase hrozil, že půjde v zeleném obleku (je myslivec) a svědek - švagr taky - to mě úplně zamrazilo, ale naštěstí tchýňka to utla a půjdou normálně v obleku. No, jsem zvědavá, kdo se jak "vyšňoří". Snad nikdo nepříjde nějak nevhodně oblečený a nebude kazit fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak bych byla pro variantu dát do krabiček alobal a na to barevný ubrousek, určitě je nebudete mít v místnosti, kde bude opravdu horko, takže bych se alobalu nebála, od pečícího papíru mě přítel jakožto chemik zrazoval, že ten je napuštěný a promaštěný sám o sobě, aby se mohl dávat do trouby, takže u nás doma pečící papír stoprocentně neprojde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a s vyšňořením, v konečném důsledku my si jich, jakožto hlavní aktéři moc všímat nebudeme, to ostatní po nich budou pokukovat, takže to je jejich věc a jejich ostuda, jestli na svatbu na zámku dorazí v odrbaných kraťasech a triku se sprostými nápisy
Odpovědět
tak super, díky za radu od chemika :) to mě nenapadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D njn, není nad to, když chlapa zasvětíš do všech příprav...pak ti rozšíří obzory :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?