Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vítej:-) do 10.10. to stihneš třikrát:-) Není to zase tak šílené...Hlavně si zajistit to nejpodstatnější a pak už jen doladit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to misoule: Díky za uklidnění. Potřebovala bych spíše poradit co všechno zařídit, hlavně co je potřeba dopředu a včas a co stačí tak postupně. Nějakou představu sice mám, ale přeci jen dost tápu. Kde co pořídit, či kde co šikovného a dobrého sehnat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já vše sháněla v Praze. Tam je všeho kvanta. Jinak jsem různě nakupovala na internetu, odkud mám takové ty drobnosti a šperky. Dodání do 5 dnů a velká spokojenost. Jinak bych určitě sháněla dobrou kapelu nebo DJ, podle toho, co si přejete. Zamluvit obřad, místo hostiny, dohodnout, co se bude na hostině podávat. Pak si zajistit sladké, kadeřníka a floristku. Zbytek už je na tobě, jak moc si to chceš vymazlit s výzdobou stolu atd...Ale v říjnu není tolik svateb jako v létě, takže nebude vše zabrané.. good luck a žádné nervy, jen radost.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Zdravím Lucineckuk. Souhlasím s misoule, že zařizování na říjen bude klidnější ;-) My hned po zarezervování termínu zařídili restauraci, fotografa a hudbu.Pak šaty v Deltě , cukrárnu v Peci (dort a koláčky), ženichův oblek, květiny v Jirkově. Já teď kadeřnici a sháním ještě kosmetičku. I když bydlíme v Praze a obřad bude na Hrádku, tak spoustu věcí jsme zařizovali na severu a doplňky jsme naopak kupovali tady u nás(všechny námi vybrané věcí jsme si mohli vyzvednout osobně a neplatili jsme poštovné)... Ale na doplňky ze zkus podívat i na studiokvetuse tečka cézet. Je v Mostě a odtama asi budeme objednávat cylindr na auto :-) Hodně štěstí při zařizování, času na to m áš dost, ale uteče to jako voda;-)
Odpovědět
Dobré ránko, nevěsty :) vítám novou tvář :) určo nejdůležitější je, zajistit si co nejdříve restauraci, fotografa a kameru, místo obřadu, a nějakou muziku, pokud chcete. Šaty by v říjnu neměly být problém a doplňky už jsou maličkost. Včera jsem byla na zkoučce účesu a jsem nadšená...byl to teda jen slepý nástřel, ale věřím, že v den D to bude super...potřebovala jsem něco vymyslet, protože chci mít korunku i závoj a nelíbí se mi závoj na vršku hlavy a zároveň jsem něchtěla drdol...a musím mít brýle, protože mi čočky vadí. No, trošku oříšek :) Takže budu taková učesaná, neučasaná...to jsem chtěla...a hned jsem si tam domluvila nehtíky - jen nazdobění mých přírodních, mám kvalitní a zkoušku líčení. A cena mě taky velmi překvapila, se zkouškami, vlasy, nehty, líčení - cca 1200,- Kč...to jde ne?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby: já myslím, že cena je to dobrá;-) já jdu na zkoušku účesu zítra a včera mi svědkyně zamluvila paní na líčení, sice nechodí domu,ale je v centru CV a je dobrá, takže po zkoušce snad nebude co řešita všechny zkrášlovací procedury budu mít zajištěné :-N
Odpovědět
Ahojky - ptali jste se někdo na květiny? Ráda bych pivoňky, ale nevím, zda je to v srpnu možné. :-) Také nechci nic drahého. Potřebuji se s kyticí pro nevěstu a myrtami vejít do 3.000,-. Nechali jsme upravit kalhoty od obleku. Včera jsme byli na zkoušce a když jsem je viděla napůl rozpárané, chtělo se mi brečet. Pořád, ale věřím, že paní švadlena ví co dělá. Nic jiného mi nezbývá. Snad to dopadne dobře a budou sedět.
Odpovědět
sonca007: jestli ti můžu doporučit nějakou květinářku, tak paní Zelenkovou. Je v CV vedle Planea. Je opravdu levná a velmi šikovná. Já si u ní nechávám dělat kytky pravidelně na různé oslavy atd. a samozřejmě i na svatbu a nikdy mě nezklamala. Budu mít kytici z červených lilií a bílých růží - celkem velkou převislou za 800,-, náramek z růží pro svědkyni za 200,-, růžičku jako žezlo pro maminky - 2x200,-, ženichovi a svědkovi do klopy voničku z růže - 2x100,- a myrty bez mašličky zhruba - 40x10,-. Myslím, že ceny jsou moc dobré. Na stůl si nic nenechávám dělat, ale taková větší ikebana u ní výjde na 500,-. Určitě ti ráda poradí a dokáže ledascos zařídit :) Jinak kadeřnice a vizážistka mi taky nepříjdou domů. Mám je hned za barákem rodičů, takže tam ráno naklušu a v poledne budu načančaná. :)
Odpovědět
bluejeansbaby: moc děkuji za info - určitě půjdeme také tam. Nechce se mi nikde lítat a zjišťovat ceny a tohle vypadá víc než slibně :-)
Odpovědět
sonca007: do 3000,- se vejdeš určitě s tím co chceš. Já mám objednanou kytici pro sebe (asi tak patnáct růží), svědkyni, drůžičku, 5x3 růže pro babičky, ženichovy do klopy i 50xmyrty a sečetla mi to paní Výborná (naproti Bille) cca na 4000,- což si myslím také jde, a to mě všichni strašili, že je to tam drahé.. lucineckak: ahoj :-) .. To nejdůležitější je asi to, co tu už zmiňovaly holky.. Restaurace, cukrářka, fotograf a muzikant.. Soudím dle toho, jak už byli obsazení, když jsem to obvolávala někdy v lednu.. ale je pravda, že v říjdu to snad bude volnější.. tak pevné nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty:-) Jak plánujete rozlučku? Zda - li ji vůbec plánujete... My frčíme v partě holek na Mácháč a hodláme se propařiit celým víkendem. Akorát mi to přijde dost daleko, neznáte v bližším okolí také nějakou chatkovou osadu s diskotékami atd...? Díky za radu.
Odpovědět
Misoule: znám, usaďte se na Kamenčáku ;o)))))), ne to je zase moc blízko ;).. Mácháč je asi optimální, taky už mě napadl.. Ale asi tam nikoho nedostanu, tak vymyslíme něco tady jen na jeden večer... Ty si to pořádně užij, ať už kdekoli..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky devcata ja uz mam rozlucku za sebou a byla to jizda a super vecer,dostala jsem par hracek na libanky a sexy pradylko :-D :-p x-) :-N :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky, tak my byli o víkendu na severu a už máme dohodnuté květiny a zaplacenou zálohu, yli sjem na svatbě kamarádům na červeném hrádku a rovnou jsme tam zaplatili poplatek a p. Viziové jsem se vyptala na podrobnosti kolem obřadu a jak se jako utajená nevěsta dostanu do obřadní síně... pak jsme domlouvali podrobnosti kolem hostiny a já dneska ráno objednala cylindr na auto a nějaké přísavky....už mám toho zařizování až nad hlavu :-D A s rozlučkou, my jí budeme mít za 14 dní, zahájení bude společné pro kluky i holky, abych se všichni seznámili ještě před svatbou... já se pak s holkama přesunu do salsa baru a kluci ať se opíjejí, jak je jim libo :-D Jenom ta kosmetička mi pořád chybí a nikoho jsem zatím nesehnala, kdo by mě v sobotu nalíčil :-S A to jsem jich už pár obvolala a buď už jsou plné a nebo o víkendech nepracují :-(
Odpovědět
:-) Ahojky, tak my už máme opravené kalhoty pro ženicha, sedí skvěle. Paní švadlena mu u nich snížila pas (má totiž bříško a kalhoty se mu pod něj hrnuly a dělaly nepěkné boule), zkrátila nohavice a celé je trochu zabrala asi o číslo - cena skvělá 270,-. S líčením, jsem to taky řešila dlouho, chtěla jsem vizážistku, ale jak už zde bylo psáno většina je neochotná jít v sobotu navíc do práce (je to divné - jde přeci o jejich peníze), navíc trpím na lišeje na obličeji a tak jsem hledání vzdala a nalíčím se sama. Bude to jednodušší. Jen pan fotograf bude muset asi více retušovat, abych dobře vypadala.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak víkend za námi a strašně se nám to krátí...v pátek jsme byli domluvit poslední detaily v restauraci a dali jsme si na zkoušku svatební menu - bude to lahoda :) o víku jsme zkoušeli svatební koláčky a byly skvělý. O tomto prodlouženém víkendu se chystáme s mamkou, tchýňkou a ženichovo babičkou napéct cukroví a pak ve středu před svatbou koláčky - už se těším - to bude babinec :) Jinak stále zvažuji zda udělat, či neudělat rozlučku - všechny kámošky jsou někde pryč, takže bych tam pomalu ani neměla s kým jít :( ženich jí má tento víkend. Jinak jestli chcete kontakt na vizážistku, která je levná, šikovná a ochotná jít v sobotu do práce, napište mi do IP. V pátek jdu k ní na zkoušku a jsem zvědavá, zatím se jeví dobře a reference má také dobré :)
Odpovědět
Profilova fotka
sonco tak to paráda, že už máte kalhoty hotové, přeci jen je člověk hned klidnější, že ? ;-) a s líčením, bluejeansbaby ani neváhej a pošli na ní kontakt;-) Píšnu ti ještě i do IP :-)
Odpovědět
prothera: kontakt máš v IP. :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky :-p :-p :-o
Odpovědět
Profilova fotka
aloha, tak dneska ke mě dorazí svědkyně a zas trochu pohneme s přípravami, připravíme svatebčanům kornoutky s okvětními lístky na házení atd atd. ...už se těším...a dneska během dne chci zavolet té vizážistce ;-)
Odpovědět
ahoj nevěsty ;), dnes mi přijde kadeřnice, tak budem zkoušet, jsem zvědavá, protože si pořád účes nemůžu vybrat :-S ... bluejeansbaby: obdivuju, že si pečete samy.. já peču ráda, ale na svatební bych neměla nervy..
Odpovědět
natalka.ie: máš to v IP. lulu_28: ono to nebude tak děsný, bude nás na to 5, takže to půjde rychle...sama bych do toho taky nešla :) Celkem se ale těším, bude to dobrej babinec :) Dneska se chystá dodělat svatební noviny a snad už je i vytisknu :)
Odpovědět
taky něco takového tvořím.. Nemohla bys mi tvoje k náhledu poslat? Ale jestli jsou tajné, tak to chápu ;)
Odpovědět
nezlob se, ale myslím, že by to bylo i zbytečné. Mám tam věci z netu a i nějaké soukromé. Na netu je toho pro inspiraci spousta, taky jsem odtamtud čerpala. A v jakém programu je tvoříš? Já začala ve Wordu, ale moc se mi to nelíbilo, tak jsem to udělala nakonec v Excelu, je to takové víc novinovější :)
Odpovědět
právě že zas tolik toho není, ale lovím to taky tam.. ve wordu, mě to tak stačía účel to splní..
Odpovědět
zkus se mrknout i na rajce net...jsou tam, taky jsem je tam našla... :)
Odpovědět
kouknu, takhle mi to stačí, nechtěla jsem ti nahlížet do soukromí ;).. děkuji
Odpovědět
v pohodě, nemáš zač...taky jsem nevěděla, jak začít, ale pak jsem se rozjela a už mám 13 stránek...a to jsem to redukovala :)
Odpovědět
je tam toho fakt dost ;), tak určo něco přepíšu a použiju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?