Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
ivelinka: koukala jsem na tvoje šatky - ty druhé jsou moc hezké :-), také jsem si v salonu zkoušela ty s růžovou stuhou a šla tam kvůli nim, ale neseděly mi, tak jsem si nakonec vybrala jiné. Jsme na tom podobně. pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak snad se to tu zase rozjede, už se to blíží, tak by mohlo :-) My to máme nakonec 21.8. venku, chtěli jsme pvodně 28., ale to měli už jen od 15:00 a to jsme nechtěli, už se mi to zdá pozdě. Tak to máme před polednem :-) Hlavně, aby bylo krásně. Jo ty šaty jsem zkoušela u pí. Jechový a taky si tam šla pro ně. Mně docela padly, moc se mi líbí, ona je má s vlečkou, tak to vypadá taky jinak, ale asi do nich nejdu, vzhledem k tomu, že se půjčují často a ty druhé, co mám v albu, jsou letos nové a zatím je ani nikdo neměl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se také po dlouhé době ozývám:-) Mám teď před státnicemi, takže svatbu vynechávám, zase jí začnu řešit někdy kolem půlky června, mám pocit, že už nám nic nechybí, kromě pár věciček, pro které se vběhne do obchodu a jsou doma. Kytičky zamluvené ještě nemáme, ale budou z Květinky u Delvity a výzdoba ze zehradnictví Škůta. Prstýnky dojdou 10.6. k Rýdlovi, tak jen pro ně zajet. Ženicha mám obléknutého, chybí jen botky, na které je dost náročný, takže si někde něco oběhá a vybere si... Jinak mi to tak nějak nedochází, že už to je za pár.. Už to uteče jako voda:-) V červnu se už snad hudeme stěhovat do našeho domečku... tak už nám chybí ke štěstí jen mé úspěšné státnice a očekávat prckoše
Odpovědět
Profilova fotka
No jasne vítej :-) :-D :-p cim vic tim lepe ,ze holky ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, holky, jaké máte domluvené fotografy na svatbu??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme Alenu Borlovou, 5 400,- za 4 hodiny. Je kousek od Ústí.
Odpovědět
Ahoj, my máme pana Dvořáka z Mostu, fotí fajn.. Cena srovnatelná s ostatníma.. Já mám největší problém najít šaty na převlečení nejlépe bílé.. Nějaké tipy?
Odpovědět
Ahoj, my máme pana Pospíšila z Teplic, bude nás fotit během obřadu až po krájení dortu s cestovným za 4200,- Kč a budeme mít +- 100 upravených fotek + CD.
Odpovědět
Holky, budete mít na hostině raut? Jestli ano, kolik tam toho budete mít a pro kolik lidí? My budeme mít cca 40 lidí a pořád se mi zdá, že tam budeme mít málo jídla, tak jestli nemáme přiobjednat rovnou. Obřad je od dvou, jídlo asi od čtyř a raut od sedmi až půl osmý a pak máme ještě tak na jedenáctou či desátou objednaný guláš jako večeři.
Odpovědět
Ahojky, my máme fotografa pana Chmela z Jirkova cena 4000,- začne asi 2 hod před obřadem a bude s námi až do rána, abychom měli nafoceno vše a nemuseli se o to starat v balíčku má 70 fotek a zbytek upravené na cd :-)
Odpovědět
Raut budeme mít také, taky nevím, co všechno a kolik tam mám objednat, uvidím, co mi nabídne paní majitelka.. budeme určitě chtít ovoce a zeleninové salaty, vepř. a kuř. řízečky, rybí filé, mleté maso (koule nebo karbanátky), chlebíčky a pizzu asi na celý plech a pak rozkrájet na kostky. Jde hlavně o děti, venku je koupaliště, tak budou určitě celou dobu u vody a nebudou chtít sedět u jídla, tak aby si to mohly vzít do ruky a jít. Ta pizza je asi nejlepší. Když jim dám maso a chleba, určitě se chleba bude válet všude okolo a budou jíst samotné maso. Večer by je pak bolelo břicho. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také rautík a také mám problém odhadnout, zda to bude stačit nebo nikoliv:-( Pro jistotu toho objednáme víc.. Ten samý problém mám s cukrovím...Holky, máte ponětí kolik g je na osobu? Jinak jako vrchol rautíka máme také guláš a k němu tatarák, to bude někdy kolem té 21.hodiny ...
Odpovědět
Článek se načítá
Raut máme také, ale pan Campr je natolik úžasný, že ho bude průběžně doplnovat dle potřeby jak co bude ubývat.. Ale s tím cukrovím a koláčky taky nevím, takže jestli máte někdo radu, jak to spočítat, sem s ní ;o)
Odpovědět
My na to sladké moc nejsme. Objednala jsem 1.000 koláčků - jsou malé a něco se rozdá ještě před svatbou (kadeřnice, kosmetička, sv. salon, sousedka atd.), pak jsem objednala dort a 3 rolády, mamka ještě upeče 2 druhy řezů a myslím, že to bude stačit. Je nás jen 25. :-)
Odpovědět
sonca007: teď si mě úplně rozhodila - na 25 lidí 1000 koláčků?? Takže to já celou dobu počítám asi úplně blbě... :-| Kolik vy jich počítáte na osobu cca?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja mam na 53lidi 2500 kolacku tripatrovy dort a ovocny dort :-) :-p
Odpovědět
Ahoj, my budeme mít pro cca 40 lidí 2000 koláčků (budeme zadělávat z 5 kg mouky), třípatrový dort, nějaké rolády (ale možná je úplně zrušíme) a do výslužek a ještě něco na stůl budeme péct nějaké drobné cukroví, zatím vůbec nevím, kolik. Někde jsem četla, že by se mělo počítat cca 50 koláčků na osobu. Jenže záleží taky, jak ty koláčky budou velký. My budeme péct malinký, zhruba jako pětikoruna. Jinde jsem se zase dočetla, že se dává 18 či 12 koláčků do výslužky na osobu. Tak fakt nevím, radši počítám víc, když zbyde, hodí se to do výslužek, nebo do mrazáku. Ale myslím, že to bude tak akorát, těch 50 na osobu. Na sladký moc nejsme, ani přítelova rodina. Takže myslím, že si každej dá dort, kafe, zobne si pár drobnýho cukroví a tím to končí. Jistě bude teplo a to má málokdo chuť na sladké. Takže spíš přiobjednáme ještě nějaký masíčko a tím to hasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,koho mate na nehtiky ,nevite o nekom sikovnym?Ja jak jsem pryc tak uz o nikom nevim :-) :-o
Odpovědět
Ahojky dnes jsme byli na hrádku na informační schůzce, cestou zpátky jsme byli v C&A a moc se nám tam líbil oblek, dokonce byl i za dobrou cenu (sleva na 1400,-), jenže mu bylo sako z velikosti 54 a kalhoty z velikosti 52 a prodávají ho pouze jako celek v jedné velikosti. 54 kalhoty by šly, ale 52 byly lepší. Tak teď nevím - ještě se asi půjdeme podívat i jinam, jenže o víkendu jsem v práci a příští týden, až se půjdeme podívat jinam, tam už nemusí být. V červenci jsme pozvaní na svatbu kamarádky, tak je tu ještě možnost, že bych koupila 54 a pokud by se objevilo něco lepšího tak by si jí vzal na svatbu kamarádky a ten lepší na naši svatbu. Taky se mi ještě neozvala ta paní z Nechranic ohledně dortu. Psala jsem jí v pondělí asi není tak často u počítače jako já. :-)
Odpovědět
Ahojky tak jsem koupila oblek 54 a sehnala skvělou paní švadlenu, která kalhoty upraví. Sako sedí skvěle :-) Paní z Nechranic mi napsala, že má na náš termín bohužel plno, takže jsme bez dortu. Nevíte o někom jiném? Snad někoho seženeme.
Odpovědět
Profilova fotka
To je skoda :-( je moc sikovna :-|
Odpovědět
Ahoj , my měli dort z cukrárny ve Vysoké Peci, ceny super a chuť skvělá. Měli jsme od nich jak svatební, tak minidortíčky tak ještě jeden ovocný dort. Všech 50 hostů si je chválili. Jen mají v červenci dovolenou, takže červencovým nevěstám moc nepomůžu. Přeji hezké přípravy
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vlastne mam 1500 kolacku ,nejak jsem se sekla :-| :-D
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvám se, že se vám vkrádám do diskuze..jen se zeptám, máte už vybrané vizážistky pro svatební líčení? Jestli ano, můžete mi prosím napsat koho? Díky M.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jeste nemam a take hledam :-| :-S
Odpovědět
Ahoj holky, já měla paní z Chomutova, byla to kadeřnice a zárověň malovala, jemně a málo. Svatby dělala ještě s vizážistkou, ale já nechtěla extrémně namalovat, takže jsem volila pouze ji. Můžu poslat telefon na ni a s ní se pak domluvit na té vizážistce.
Odpovědět
Ne ne, nepotřebuji..budu si teď v brzké době dělat kurz na vizážistiku a svatební líčení, tak jen zjišťuji, jaká je v CV konkurence. Když jsem se vdávala, tak jsem tu v okrese narazila jen na jednu vizážistku, tak byl docela problém..jinak kosmetičky taky líčí, ale není to ono..tak jsem byla spíš jen zvědavá :))
Odpovědět
Misullka: já už jednu mám - tedy snad se to do té doby naučí ;o)
Odpovědět
snad jo no :)) Abys jí tu pak mohla pochválit a ona měla pak další zákaznice ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?