Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
1
17
18
Tak se také hlásím mezi vdané paní, teď nás čeká zařizování dokladů a přehlašování všech úřadů :-( Je toho hodně. Jinak svatba nádhera, až na pár trapasů - podepsala jsem se špatně, cestou k oltáři jsem si přišlápla šaty atd. Teď čekáme na profi foto - bude zítra, tak je sem pak dodám. Máme jich asi okolo 500 + dalši na všech foťácích v rodině, tak to budu muset probrat, abych vybrala ten top. Zatím sem sem vložila ty z našeho foťáku. Jen malá ochutnávka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám tě vdaná paní;-) jéé, vy jste měli taky pana Kargera? Je skvělý šoumen a ty převleky u nás měly obrovský úspěch, koukám, že u vás také;-) Jinak vyřizování všech dokladů jsem absolvovala v pondělí na chomutovském magistrátě, šlo to tam kupodivu velmi rychle, moc dlouho jsem nečekala, jen se mi to trochu zkomplikovalo tím, že jsem zároveň měnila i trvalé bydliště. A teď jsem volala na VZP, na nahlášení změny mám 30 dnů, takže se tam zastavím někdy příští týden a pak ještě nahlásit změnu na stavebku a podobné srandy...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, sonca přidala fotky x-) Fakt jste to měli moc pěkné ;-)
Odpovědět
děkuji, děkuji, děkuji .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak si zvykáte na nová příjmení? A jak vám jde představování se a podpisy? A jak jste na tom s výměnou dokladů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jeste mi to moc nejde , musim jeste trenovat a pas jeste nemam ale doufam ze se mi z ambasady brzo ozvou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, po dlouhé době zavítávám, hodila jsem i pár foteček, dotěď nebyl čas je zmenšit:-) Jak se daří vdaným paním? Mě už chybí jen vyměnit kartičku pojištěnce a pas a jsem s dokladama vyřízená. Naprosto jsem byla spokojená s výměnou řidičáku v Jirkově, trvalo to jen 14 dnů a měla jsem ho vydaný. To se nedá říct o občankách, ty trvaly 6 týdnů. A co mimčo? Pustil se někdo po svatbě do zadělávání na potomka?
Odpovědět
1
17
18
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?