Nevěsty z Brna a okolí, 2012. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už je tu poměrně dost nevěst, které plánují svatbu na rok 2012. Rezervujeme služby a dodavatele a v tomto tématu můžeme sdílet zkušenosti z našeho regionu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no uvidíme snad to vyjde
Odpovědět
@sobticek snad ano :) budu držet pěstičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tak svatební nakonec nevyšel byl nám nabídnut jedinej volnej a to zámeckej sál taky peknej jen hodně velkej
Odpovědět
@sobticek tak to jo :) ten vypadá taky pěkně, jste si dnes psali s p. Továrkem?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk volali jsme tam nevím s kým přítel mluvil ale zítra s ním máme schůzku kvůli podrobnostem
Odpovědět
@sobticek jasný, no jsem v kontaktu s p. Továrkem, ten asi řeší svatby, co jsem si psala se slečnou odsud tak byla taky v kontaktu s ním, akorát dneska jsem se s ním domlouvala na zaplacení zálohy...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk řeší to on a dva majitelé záleží kdo z nich má zrovna ten den službu kamarádka vše řešila s panem Živným a to je jeden s majitelů tak uvidíme kdo vyjde na nás
Odpovědět
@sobticek jasný :) chápu, asi záleží který tam zrovna je :) ale p. Továrek je fajn, je s ním super domluva a vše Ti ukáže, pohoda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tak mi máme představu přítel je ze žebětína v restauraci jsme co chvila ale na svatbu tam se těším
Odpovědět
@sobticek my bydlíme v Bystrci, a jezdíme tam sem tam na jídlo, nebo k richardovi na pivečko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tak to bydlíme kousek od sebe já jsem z Komína
Odpovědět
@sobticek jj to máme kousek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, nemate zkusenosti se svatbou v hotelu belcredi? nebo pripadne muzete doporucit nejake jine hezke misto v Brne, kde maji kapacitu 100 lidi? diky!
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, taky se přidávám. Svatbu chceme někdy v půlce července nejlépe 14. ve sv. Jakubovi. Ale místo na hostinu zatím vybrané nemáme, ale už tak tušíme a jsme na užším výběru ;) Bude tak 50 lidí a z toho pro 30 budem určo potřebovat ubytko. Jinak s partnerem nejsme ani původem Moraváci, ale seznámili jsme se tu a tak se nám tu zalíbilo, že se tu vezmem a asi tu i zůstanem.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav vítám tě tu a co šaty už jsi nějak rozhodnutá nebo něco předběžné v merku
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav Vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav ahoj, my budeme mít něco kolem 40-50lidí a svatba 7.7.2012 a ani jeden taky nejsme Moraváci,ale zůstanem tu
Odpovědět
Profilova fotka
@sobticek Ahoj, díky za přivítání. Šaty budu šít, hodím obrázek do galerie :) Měla jsem je vyhlédnuté už minulý rok, ale nestihli jsme zorganizovat svatbu, takže letost je to výzva ;). A co ty a šaty ? Už vybráno ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Ahoj Eliško, díky za přivítání. Na kdy plánujete svatbu Vy ?
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav My to plánujeme na 21.7. odpoledne a chtěli bychom to mít na Valdštejně. Jen musí v lednu matrika termín posvětit... To čekání je hrozné, ale už se to blíží...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahoj, to úplně chápu :) Brno je nádherné. Mám strašně ráda secesi, takže raní procházka po opravené Joštovce nebo jízda tram kolem Konečňáku je naprosto super :). Jinak jsem pročítala tuhle diskuzi a šaty budu jako ty asi taky šít. Budeš sama kupovat někde látku anebo Ti ji dodá Tvůj salon ? Já budu asi muset někde vybrat látku. Docela se toho v Brně děsím ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Jej, to budeš mít nádherné ! Je to ten Valdštejn v Českém ráji ? Máme tam chatu a ten kraj úplně zbožňuju ! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav ten krejčovský salon tu látku dodá,tak jí nemusím kupovat
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to máš opravdu fajn ! Tak to se pak za půl roku budu těšit na fotky :D
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav Jj, ten. Jsem původem z Turnova, takže jsem vybírala něco v okolí a Valdštejn je úžasné místo.
Odpovědět
Profilova fotka
S tím souhlasím, byli jsme tam v létě. Na tom mostě a v lese budou nádherné svatební fotky :) Mým snem bylo taky mít svatbu někde u Jičína, ale Tobiáš je původem z východního Slovenska, takže Brno je krásně na půli cesty a tu dlouho cestu tak snad zvládnou i obě starší babičky. Navíc tu máme i všechny kamarády a tak ...A už víte, kde bude hostina ? V Turnově ?
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav mám vybráno a dokonce již zarezevováno stejně tak místo, hostiny, matriku, aranžérku, kytky a oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav Hostinu pro rodinu ještě nevíme, ale odpoledne a večer pro přátele bychom chtěli mít v sálu hasičárny na Daliměřicích, nebo u nás na zahradě. To se ještě uvidí, jak to dopadne :-) Tak Brno je pro svatbu také super. My jsme uvažovali o tom, mít svatbu tady, ale pro přítelovu rodinu je to jedno, jestli pojede do Brna nebo do Turnova (mají to přibližně stejně daleko a navíc u nich v Šumperku bude svatba přítelova bratra jen 14 dní před naší), a naši by to měli hodně daleko, takže jsme zvolili Turnov a okolí.
Odpovědět
ahoj holky, taky se přidávám :-)
Odpovědět
@edie17 ahoj, vítej mezi námi :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?