Nevěsty z Brna a okolí, 2012. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už je tu poměrně dost nevěst, které plánují svatbu na rok 2012. Rezervujeme služby a dodavatele a v tomto tématu můžeme sdílet zkušenosti z našeho regionu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simonisko no naštěstí už je to dobrý. a svatbu beru jako odměnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simonisko My jsme si to v podstatě rozdělili, já jsem vybírala fotografy a přítel kameramana :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika No to nevím, jestli by u nás prošlo..má slíbeno, že jediný, co pro svatbu bude muset udělat, je to, že si bude muset koupit oblek a zaplatit ji :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Ahojky, Originel zajistovali svatbu letos mé ségře a max spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
@kaljinka Ahoj, díky za reakci. My jsme mezitím změnili téma svatby, ruleta nebude. Ale koordinátorku vybranou nemáme, tak jsou stále ve hře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzief Je a kde jsi zamluvila termín, smím-li se zeptat? Mě v Brně Krpoli řekli, že max půl roku dopředu :-( Zkus mrknout na Madoru v Mikulově, mají krásné šaty a ušijí za dobré ceny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha v Madoře si taky nechám ušít šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jééé :-) Já chtěla původně v Claudii, ale ta teď skončila :-( Tak jsem se rozhodla pro Madoru, mají tak krásné šaty :-N Napřed si obejdu dva tři salony, abych věděla jaký střih mi sedne, a potom se pustím do plánování šatečků, mám už představu, tak jen doladím detaily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha já už mám šaty vybrané a vyzkoušené,už jsem se i v Madoře domlouvala :-) už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta je ty se máš :-) Já si ještě chviličku počkám, tak do února, března počítám, páč musím na sobě ještě trošku poupravit určité partie :-D Ale taky už se nemůžu dočkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha ze stejného důvodu čekám na ušití :-)
Odpovědět
Ahojky, taky se k vám přidávám, ale asi budu z vás první:-) my ji plánujeme už na leden...
Odpovědět
Článek se načítá
@janul23 ahoj a kdepak to plánujete???
Odpovědět
Profilova fotka
@janul23 ahojky, to asi budeš mít nejdřív. do jaké barvy to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Hih :-D Tak přeji hodně úspěchu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha moc dík. Občas koketuju s tím si je nechat ušít letos,ale přijde mi to brzo
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já bych taky nejraději šla hned :-D Ale slíbila jsem si, že do svatby musím zhubnout, co jsem začala pracovat, jsem se pěkně zakulatila :-o A taky chci počkat na svatební veletrh v Brně ve Futuru, bývají tam soutěže o ceny a mimo jiné i slevové kupony do salonů, tak třeba se štěstí usměje...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha a bude něco i ve Vaňkovce teda vedle ( Svatební show), těším se
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta JJ, vím o tom, ale nikdy jsem tam ještě nebyla. Ale ve Futuru už jsme byli dvakrát a už se nemůžu dočkat, až tam půjdeme příští rok a budeme už opravdu vybírat a ne jen na čumendu :-D
Odpovědět
pro ty, co si svatbu chystají sami tu mam tip na svatebni seminar v Brně 5.11., kde se dozvi jak pripravit svatbu rychle, efektivně a s přiměřenými náklady
Odpovědět
@hanulkaha O těch svatebních show jsem slyšela, ale nikdy jsem tam nebyla. O co jde? A má cenu tam chodit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha @lck79 loni byl první ročník a je tp takový větší veletrh a líbilo se mi to hodně svatebnishow tečka cézet
Odpovědět
@stastnanevesta Díky za tip :-) Koukala jsem na to a možná tam zajdu pro nějakou inspiraci. Snad tam nebude narváno, moc na tyhle megaakce nejsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Já jsem byla pouze ve Futuru, a moc se mi to tam líbilo, Pokud už zařizuješ svatbu, určitě se tam zajdi podívat, jsou tam zastoupení nejrůznějším firem a salonů... prostě jako veletrh a nabízí oznámka, dorty a cukroví, prsteny, šaty... no prostě vše. A pokud se rozhodneš a objednáš přímo na místě, většinou je to s pěknou slevou 8-) I na šaty jsou soutěže o slevové kupony :-D Určitě to stojí za to se tam jít mrknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc díky za tipy. Už jsem si ty akce uložila do kalendáře :-) V té době už snad budu mít i termín a budu se moct plně pustit do zařizování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím poraďte :-N Chtěla bych barvu svatby červenou bordo, ale nevím, jakou barvičku na doplnění přidat k té červené, mám starch, že to pouze s tou červenou bude vypadat jako ve veselém domě :-o Poradíte, jaká barva by se k té červené hodila? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha No co třeba klasicky bílá? :) Smetanová možná spíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 děkuju za tip, to vůbec nezní špatně :-D
Odpovědět
ahoj holky! nevíte, kde v Brně nebo okolí mají už v salonech novou kolekci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?