Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
cau holky, tak ja dny jeste nepocitam, mam tyden pred svatbou zkousku, tak kdybych vedel, kolik dni presne zbyva do svatby, tak bych pak vedela i kolik dni je do zkousky a to by me uplne rozhodilo. :-D . taky mam posledni dny svatebni sny, i kdyz zadny pripravy zatim nehrotime, dnes se mi zdalo, ze jsme nestihli rozdat vsechna oznameni a proto jsme meli na svatbe malo lidi a taky, ze mi kosmeticka namalovala rtenkou jen pul pusy :-D . vidite to, takovy blbost! uzivejte priprav a teseni, podruhe se to opakovat uz nebude! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahojky holky. Už se to vážně blíží závratnou rychlostí, píše mě to snad 20 dní, hrozně se začínám už těšit, pořád teda nemáme nějaké věci zařízený, hlavním problémem je momentálně svědkyně která mě odřekla a potom mi ctěná kosmetička pul roku objednaná zavolala, že mě nemuže malovat, že to ruší, tak se mě to začíná nějak zamotávat, snad se z toho vymotám. Ještě mě taky chybí bílá organza, jsem zjistila, že jí mám nějak málo, a nevím kde ji teď sehnat, nebudu už dávat za poštu kvuli jednomu kusu, a do Komína se mě už znova taky jet nechce. Tak nevím kde by byla na okrese? :-) Ať Vám jdou přípravy lépe než mě, hlavně bez problémů :-) :-N
Odpovědět
No, já se teda radši nedívám, kolik nám zbývá do svatby a už to ani nějak nechci moc řešit. Akorát se pak vždycky vyskytne nějakej problém .. takže zatím řešíme fakt jen to, co je nutný .. přítel na to nemá čas a mě se samotné např. odjezdy aut nechcou řešit protože se to pak s ním stejně předělá .. Ale dneska jsem si nakonec koupila díky leilunce silonky a taky figurku na dort. Je teda totálně obyčejná a rozhodně to není ta nej ale .... nevadí ... myslím, že tohle svatbu určitě neovlivní :-D No, snad to všechno ve zdraví přežijeme :-D Držte se .. pa pa
Odpovědět
ahojky holky, už se vám to tedy pěkně krátí :-) ;-) snad máte všechno nejdůležitější hotovo a maličkosti se vyřeší při "pochodu" . Já jsem teď svatbu vůbec neřešila, končila jsem na VŠ, zdárně dokončila, a můžu se vrhnout na přípravu. No, i když, hledání práce taky není žádná sranda a zabere trochu času :-D Dneska se jedu podívat ke známému na veterány, takže snad bude další věc zařízená :-) ..takže přeji pevné nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leilunka Luci, organzu bílou i dalších různých barev seženeš v Kiku :-) Já je tam taky dokupovala, to je klasika, že jich je málo ve finále ;-)
Odpovědět
No, já jsem se teď na svatbu asi měsíc úplně vykašlala a teď mám pocit, že nebudu vědět co dřív ... Máme problém s tím, jak se dostat na svatbu a pak na oběd, nemáme vyřešenou fotografku ... No, ale co ... co se má stát, to se stane, ne? :-D
Odpovědět
Ahojky holky, dneska u mě první noční můra o svatbě .. tý jo, to je fakt trapný. Myslela jsem, že se mě to vyhne ale ani náhodou ... brrr ... snad se to nevyplní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Já těch hnusných snů měla dost i v době, kdy jsem si žádné stresy nepřipouštěla, a neboj, nevyplnily se ;-) :-D
Odpovědět
@slunickowww ja ty nocni mury taky casto mivam, vsak jsem vam o tom tady uz psala...zvlastni ze clovek nemiva sny o tom, ze to vsechno probehlo dobre a vyslo to :-D . ty uz to mas pristi tyden co? teda, to je mazec!! a vermona a par dalsich uz ted v sobotu. jak nam to vsem tak uteklo...a mas vsechno hotove? nam chybi jeste domluvit porady ty kvetiny, ale tam jedem zitra, tak snad dobry, ale pak hlavne ta organizace!!! je to fakt mazec pri tolika lidech, kdo s kym pojede, jak, jestli busem, autem...no hruza...ale nejak to dohromady dame:) koopretina - byli jste na nejake svatebni ceste? nebo chystate se?
Odpovědět
@veruska26 Já jsem se včera tak nějak chytla s přítelem, protože zase přidal jednoho člověka na oběd. Tak jsem mu řekla, že na svatbu kašlu a ať si od této chvíle všechno kolem svatby zařizuje sám ... A za tím si stojím. Jsem tak naštvaná !!!!!! Ani se neporadí a nic a pozve tam skoro neznámého člověka. A to fakt nejsme milionáři takže mám strach, jak to vůbec zvládneme s penězama ]-( Jinak, co se svatby týče, nezařizujeme absolutně nic. Nějak jsem to vzdala. Většina věcí je zařízená, domluvená .. rozhodně ale nemáme zasedací pořádek, kdo s kým pojede autem a očividně, díky mé švihlé polovičce, ani kompletní seznam hostů ... grrrrrr ]-( No, a vůbec se mě nic řešit nechce. Je tak málo času na všechno. Domů jezdíme fakt v noci a pak se už nic řešit nechce ... Pár dnů před svatbou a místo toho, abych se tak nějak na všechno soustředila, házím všechno za hlavu .. ach jo .. takhle jsem si to těšení teda fakt nepředstavovala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww neboj to už začíná ta nervozita, ale pravda, že měnění hostů už na klidu nepřidá, nám spíše pár lidí nedojde tak se nám to trochu už zkompletovalo a máme v restauraci už i hlášené počty porcí a tak, zatím vše jde dobře. zasedací pořádek udělám při chystání stolu až na místě, myslím že až ty židle uvidím tak budu moudřejší :-D jinak auta už máme v cajku a to tím, že máme objednanej malej bus a nemusím počítat kdo kde s kým :-)) sice netradiční za to v klidu :-)) osobáky budou asi jen 3, sice prd kolona, ale zas když bude troubit bus tak to bude taky dobrý :-))) tak ať Vám jdou všem přípravy na 1. Veroně přeji aŤ to vše vyjde podle plánu a ať je krásné počasíčko, ne jak tuhle sobotu, to by mě asi porazilo :-)) ----10 dní---- jůůů
Odpovědět
@leilunka No, já mám spíš tak nějak pocit, že jsem stresovala malinko předtím ale teď mě je to tak nějak jedno :-( Chtěla jsem se malinko těšit ale fakt jsem jako "mouchy, sežerte si mě" . Ale dneska jsem psala polovičce, ať se vyprdne na kolegu z ciziny a jede dřív domů a uděláme si konečně čas na sebe ... A v pátek jedeme do Špindlu, tak se hrozně těším, jak budeme spolu trávit čas ... Teď ho na sebe vůbec nemáme, takže se vlastně o svatbě ani není čas bavit. Proto to asi tak nějak neřešíme :-( Je to hrozný, jak jsi napsala, že za deset dní .. Vůbec to teda neodpočítávám a mám pořád pocit, jako by to bylo až za hrooozně moc dlouho a vono nic ;-) Snad fakt všechno výjde podle našich představ. Mj. taky počasí protože teď v sobotu bylo fakt šílený :-( Holky holky .. držme se :-) Pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
@vermona ... Hrozně moc gratuluju k svatbě !!! Těším se, jak písneš, jak bylo a nebylo a jak jsi si to všechno užila a tak :-D No, a my to máme už taky za pár .. ha ha :-D
Odpovědět
@slunickowww ahoj Baru, tak ty jsi ted dalsi na rade :-). jeste s leilunkou :-) . tak jak se holky ted pripravujete? zajima me, jak probiha posledni tyden ;-) . ja uz mam taky pocit, ze je to tady, porad ted neco zarizujeme, s knezem, na matrice, kvetiny, odvozy a tak. ale ten posledni tyden to bude asi mazec. tak at se vam dari, holky a at to nejsou zadny velky stresy, jen uzivani ;-)
Odpovědět
@veruska26 No, abych řekla pravdu, tak mám pořád sto chutí vše zrušit :-( A to vše kvůli přítelové straně a myslím, že i malinko kvůli mé. Byli jsme na předsvatebním víkendu, kterej jsme dostali od známých. Myslela jsem, že se odreagujeme a tak ale návrat do reality byl zase krutej :-( Ani nevíš, jak si přeju mít to už za sebou nebo to nemít vůbec .. ach jo .. štve mě, že je to tak depresivní ale kdybyste viděli, co se tady děje. Je mě z toho fakt do breku ... No, vím, že to chce změnit pohled ale nějak mě to už nejde ... Myslela jsem, jak se budu těšit, jak budu plánovat, slavit ... a tak a teď nemám ani chuť mluvit se svojí nejlepší kamarádkou :-( No, teď si asi rozdělám víno a půjdu sestavovat zasedací pořádek. To jediné nám asi chybí ... Jinak, auta máme konečně vyřešený, takže taky super :-) No, holky, držte se :-)
Odpovědět
@slunickowww jejda, tak to me teda mrzi :-( . zrovna ten posledni tyden si ma clovek uzivat. a copak se deje, kecaji vam do toho? nebo takova ta klasika, ze tamten nemluvi s tamtim apod.? u nas je to vcelku v pohode, problemy dela akorat muj tatka, nechce mit pripitek a nechce jit na zkousku svatby, kterou farar vyzaduje atd. pry to nikdy predtim nevidel, tak tam nepujde...taky jsem z toho nastvana, protoze dela jenom problem a me to tim ztezuje a pritom je to tak zbytecny...misto aby se mi to snazil ulehcit, tak mam pocit ze mi podrazi nohy...no je to fakt mazec...jestli by nebylo lepsi to mit nekde o samote ve dvou jenom se svedkama ;-)
Odpovědět
@veruska26 Tak přesně to stejné, vzít se jen se svědkama, mě napadlo taky a opravdu z celého srdce lituji, že jsme to neudělali :-( Ale co .. je to tak, jak to je a s tím už nic neuděláme ;-) No, můj táta taky prudí a prudit bude asi ještě víc. Jsem fakt zvědavná na náš den D protože to bude něco. Budu doufat, že nebudou monzunové deště a že to, co se mě dělá na rtech je jen koutek a né opar .. 8-) No, jak říkám pořád něco .. ha ha
Odpovědět
Profilova fotka
:-) neboj Baru, určitě to bude dobré, my jsem dnes rozvezli cukroví, zítra jedem pro šaty a už to vážně vrcholí, jen tu nervozitu nemám furt takovou jakou sem čekala, možná to přijde zítra :-) Večer zítra nachystáme sál a pak už jen aby vše vycházelo v sobotu podle mého časového sledu který sem si napsala, mám to nalajnovaný po čtvrt hodinách je to sranda :-) Jen aby to tak bylo :-) Nezapomenout prstýnky a občanky mám dvakrát podtrhlé :-)) :-D
Odpovědět
Ahoj, holky, kdo Vás bude líčit?
Odpovědět
@leilunka Ahojky Lucinko, tak u mě to dneska vrcholí .. no, teda, hlavně ta nervozita :-D Už mám slušnej průjem (pardón :-D ), mám takovou tu studenou zimnici, malilinkatej žaludek, že tam snad nedám ani kousek jídla a tak .. No, fakt mazec ... :-D Za chvilku jedu už na nehty, pak na kosmetiku na nějaké "sérum krásy" nebo co a odpoledne pak dovést věci na Sladovnu .. :-D Holky, můžu říct, že takhle nervózní jsem už dlouho nebyla. No, ale počasí zatím vypadá, že by nemuselo pršet, můj koutek vypadá opravdu jen jako koutek a né opar ... takže snad opravdu finišujeme do zdárného konce :-D Uffff ... ale i tak ... bojím bojím :-D
Odpovědět
Ahojky holky, Lucko a Barčo, přeju Vám hodně štěstí a ať Vám to zítra vyjde podle představ! Barčo, vůbec se Ti s tou nervozitou nedivím, my máme svatbu za 14 dní a dnes jsem zjistila, že začínám být lehce nervozní =-) :-D A můžu Vám říct, že taky docela lituju, že nemáme svatbu jen se svědky, rodiči, sourozenci a našimi kamarády. U nás pro změnu rýpe a otravuje ovzduší babička :-S Tak holky, pevný nervy a užijte si to!
Odpovědět
ahojky holky (dneska ještě slečny, zítra už vdané paní :-) ), taky vám přeji na zítřek hodně pohody, ať vše klapne podle vašich představ a ať si ten den D maximálně užijete :-) ..je to přece jen jednou za život !!!;-) ...a prudícíma se nenechejte vyvést z míry, někteří lidé si hold neumí blbý řeči odpustit ani na svatbě :-D P.S.: budu se těšit na svatební fotečky :-)
Odpovědět
@slunickowww @leilunka holky preju vam na zitra hlavne at si to uzijete!!! konecne je tu den, na ktery jste se tak tesily a nemohly se dockat, tak hlavne si neberte zadny rypavy reci k srdci, clovek se nad tohle musi povznest, jinak bude mit zkazeny den ;-) urcite vam vsechno vyjde, pocasi budete mit super, zadny vedro, zadny dest, takze si to jenom uzivejte. s tou nervozitou to naprosto chapu, taky mivam stazenej zaludek a presne jak rika Barca, studenou zimnici...zitra na vas budu myslet a budu urcite nervozni za vas :-D . takze at vam to zitra vyjde a uz ted se tesim na vypraveni a fotecky!! :-D :-D :-D
Odpovědět
@veruska26 @bikulala @hanik.s Holky, moc vám děkuju, že na nás tak myslíte. Mám pocit, že to pomohlo protože nervozita je ta tam .. :-D Dneska jsem byla od osmi hodin v jednom kole a zastavila se až teď. Dort se nám převozem polorospadl, takže taky sranda. No, snad bude vše aspoň malinko podle představ. Jak budou fotečky, tak určo dodám. Jediné, co mě mrzí je to, že to tak rychle uteklo. Je to den, na kterej se těší svým způsobem každá malá holka a my už to budeme mít za sebou. No, to je důvod si ho stoprocentně užít :-D Takže ráno vstávám už v pět a mám hodinu na naprosto luxusní snídani, kterou si udělám v tichém bytečku mých rodičů .. No, fakt se to budu snažit užívat. uvidíme, co ten den přinese :-D Pa pa holky a ještě jednou moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww @bikulala @hanik.s @veruska26 Tak už vše nachystáno, stoly myslím vypadají hezky, ráno vstávám plus minus o půl 7, :-) teď ještě sedíme s nastávajícím manželem a ze svědkem a zapíjíme to :-) ale už bych šla asi spát, no ale znáte to :-)) děkuju všem za přáníčka, určitě to vyjde, nervozitu ale fakt mám jen malinkou, naštěstí. Baruško tobě taky ať to vše vyjde a užívej si je to Tvůj den :-)
Odpovědět
@leilunka @slunickowww tak holky, uz nas nenapinejte! :-D minimalne ja jsem desne zvedava na vsechno ;-) , jaky to bylo? doufam, ze jste si to uzily, mely jste kraaaaaaaasny pocasi :-)
Odpovědět
Tak to máme za sebou a můžu upřímně příct, že to bylo opravdu úžasné !!! Měla jsem strach jako něco, říkala jsem si, že tady ty nevěsty určo kecají, že to nemůže být tak super ale opravdu, pro mě to byl dokonalý den. Až na to, že jsem den před tím popila více, než můj žaludek zvládl .. i to se dalo přežít a užít na milion procent :-D Takže holky, které to máte ještě před sebou, těžce si to užijte a uvidíte, že i přes to stresování a všechny problémy to bude určo super !!!! :-D Malinká ochutnávka je v albu :-D
Odpovědět
@slunickowww Baru, moc moc gratuluju!!! preju vam, at vam to v manzelstvi klape a jste moc stastni. krasna fotecka, saty ti uzasne slusi, uplne v tom zaris, jsi krasne opalena, to je prirodni nebo ze solarka? :-) . super, ze jste si to uzili, tak to ma byt. uz se tesim, az povykladas trosku vic, to vis, jsem na to uplne natesena ;-)
Odpovědět
@veruska26 No, moje opálení je přírodní - makala jsem na baráku u přítelových rodičů protože ho chtěli připravit na svatbu .. takže díky tomu :-D Jinak, jak bude čas, písnu víc .. máme zde kamarády z Anglie, tak se jim musíme ještě věnovat. Bohužel jim dnes ulítlo letadlo, takže se jim musíme věnovat o den déle :-| Ale opravdu .. úžas nad úžasy .. Jak jsem byla pesimistická, tak vyšlo vše. Počasí, lidi, nálada, oslava, .. opravdu .. luxus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahojky, no naše svatba byla taky luxusní, počasí vyšlo perfektně, obřad a hostina taky, já myslím že lepší už to být nemohlo, asi, akorát to strašně rychle uteklo, a pořádně sem si jaksi ani všeho nevšimla, člověk je jak v jiným světě a nějak nevnímá. Myslím že podle fotek zjistím kdo měl co na sobě, kdo jak vypadal a vůbec, vážně sem si připadla jako ve snu, že kdyby do mě někdo cvrnkl a já se probudila na postely tak bych se ani nedivila. Fotografie od fotografky ještě nemám, nemůžu se dočkat, pak sem něco vložím at se taky juknete. Jiank akorát na nové přijmení si zvyknout bude asi dlouho trvat, v práci se podepíšu jednou po staru jednou novým, někdy oboje, no blázen. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?