Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww Souhlas s dulíkem, klidně ať si s tím láme hlavu druhá polovička, je to matematicko technicko organizační věc ;-) Ale nečekejte, až se budou lidi ptát a radši se zeptejte vy - kdo bude potřebovat odvézt, kdo počítá s tím, že se odveze sám a kam, kolik bude mít míst v autě..Jaké jedou večer z ČH busy, jestli by je mohl někdo využít. A pro neřešitelné případy domluvit nocleh ;-) Já sice psala, že jsme to měli jednoduché, ale pozjišťované jsme to měli, takže nám z toho vyšlo, že ani žádné řidiče nepotřebujem (což bylo mamince a tchýni dost proti srsti - prostě nepředstavitelné, aby nebyl na svatbě zajištěný řidič, ten přece MUSÍ být na každé svatbě :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no holky taky mě ta doprava vrtá hlavou, já budu vyjíždět z Rájce a očekávám, že tam se sejde i část mé rodiny, včetně kamarádek, které mám i na oběd, poté přijede ženich s rodiči a se svědkem a asi jeho příbuzní k nám jen aby si mě vyzvedl a tak na menší občerstevení. Budeme mít jednoho řidiče na celý den a druhého budu mít řidiče nevěstina auta, který také vydrží celý den. Rozvážet je bude zpátky rozhodně až po obědě, jelikož opakuji že oběd máme v 15 hod. my se pojedeme s "mým" řidičem fotit a doufám že až se vrátíme tak už budou ti co chcou auto zavést domů už sesbíraní. Na 18hod přijede asi 30 kamarádů ze všech stran, ale ti se snad nechají nějak přivézt sami, max pro pár co fakt nebudou mít jak řidič pojede. Spíš mě pořád nevychází ty místa v autech, jelikož na svatbě bude spousta malých dětí, tudíž spousta sedaček!! :-) no ale asi to fakt začnu sepisovat :-S :-D
Odpovědět
Pro mě je to neřešitelnej úkol, co se týče těch aut. Asi to bude na celé té svatbě nejhorší :-( Teda, doufám ... Rozvozu výslušek jsme se vyhnuli ale ty auta .. ach jo ... Říkám si totiž, že je nesmysl, aby si lidi odváželi auta až po obědě, kde bude slavnostní přípitek. I když to bude jen metropol, nechci, aby se omezovali. Ale na druhou stranu je to asi nejlepší řešení. No, musím se fakt domluvit asi s více lidima. Víc hlav, víc ví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Víš co Barčo, zas kolik těch řidičů bude co si ten metropol nedají? 5, 6? myslím že si ho stejně dají, po obědě si dají kafe a tudíž ani v krvi mít nebudou nic, jelikož ten metropol v sobě má taky celkem nula nic :-) Oni se nezvednou hned po snězení posledního knedlíku :-) Jako byla jsem i na svatbě kde se rozváželi před obědem, ale čekali jsme hodinu v jakési předmístnosti, než se všici zkompletovali, a že to bylo zmatku, protože dovnitř se mělo jít až zaráz, přenesení přes práh atd., přišlo mi to hloupé, ale musíš zvážt všecka pro a proti no. :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak podle me je nutny tohle urcite zorganizovat a idealne sepsat, kdyz ma clovek vetsi svatbu. my mame 60 lidi na obed plus zhruba 20 na vecer a uz to mam docela promysleny :-D . mame lidi prakticky z okoli blanska, z vysociny, brna i prostejova, takze ti vzdalenejsi budou brat auto a prespi v CH, kde mame hostinu. Tim padem muzou vzit nekoho do auta, kdo autem nepojede, nasi tam budou taky spat, takze muzou vzit dalsi tri lidi atd. no a pro ten zbytek mam objednany autobus na 40 mist z mista obradu do cerne hory na hostinu. no a chceme mit dva ridice na vecer, aby ty, co dovezl bus, mohli pak vecer odvezt. takze tak :-) . myslim si, ze bez busu bych to dohromady nedala, to by musela pri tak velke svatbe jet pulka lidi autem a to by nikdo nechtel. jinak kazdopadne to musim vsechno sepsat, kdo bere auto a kdo pak pojede s kym, protoze nechci, aby v tomhle byly zmatky a stresy a pripadne se na nekoho zapomnelo...no jsem zkratka takova organizatorka, takze se v tom i vyzivam v tom sepisovani :-D
Odpovědět
@veruska26 ahoj, souhlasím s Tebou, taky mi bylo doporučeno udělat ,,svozový plán", aby nebyly zmatky. Pak ho dám sestře do ruky, ať kontroluje nástupy a výstupy, popřípadě řekne kdo má jakým autem jet. No bude to sranda. Bude nás 45+večer 4, předběžně jsem to počítala na 12 aut, ale ještě to musím pořádně promyslet. Co ale víme je, že přítelova strana se sejde u nich v Blansku a pak pojedou všichni k nám do Boskovic a odtud na obřad. Mám docela strach, aby všichni přesně dojeli, protože pojedou z Třebíče, z Náměště, z Ochozu u Brna atd :-| Necelá polovina hostů pak bude spát v ČH, takže budeme mít jednoho řidiče, který poveze mě a bude s námi celý den, večer rozveze ty, kteří nebudou přespávat a nebudou chtít jet domů - třeba prarodiče budou odjíždět navečer vlastními auty. A pak budeme mít ještě jednoho řidiče, který poveze část přítelovi rodiny k nám, na obřad, na hostinu a pak pojede domů. Tak asi tak. Ale je to boj, holky co, všechno vymyslet tak, aby to klaplo. A to ještě nikdo nemá jistotu, že to opravdu klapne :)
Odpovědět
ahojky holky, tak já už mám šaty doma, část květinové výzdoby připravené a zítra nás čeká dodělávání výzdoby, chystání restaurace, rozvážení výslužek a velkej zmatek...... večer budu zdobit svoje auto a pak hurá na nehty... zítřejší den mi bude končit nevím kdy... ale na sobotu se moc těším
Odpovědět
@koopretina: ať vám Váš den dopadne podle představ! Budete mít krásné počasí 8-) Už se těším, až nám popovídáš zážitky :-)
Odpovědět
@koopretina taky preju at vsechno dopadne podle predstav! pocasi mate jako na objednavku, fakt super :-) . je to parada, uz zitra! tak si to hlavne vsechno uzij, at mas na co vzpominat cely zivot a pak nam co nejdriv napis, jaky to bylo :-D
Odpovědět
@koopretina Taky přeju, aby sis užila nejen dnešní den, který bude víc než náročný ale hlavně ten zítřejší ... Jsi první z nás, kdo do toho jde, tak se moc těším na vykládání. Sluníčko vám bude svítit na první kroky novým životem a uvidíš, že se vše vydaří jak má. Fakt nemůžu uvěřit tomu, jak to letí. Tak hodně štěstíčka a stálý úsměv na tváři ...
Odpovědět
@koopretina Také Vám přeji, abyste si to naplno užili a vše dopadlo podle plánu a těším se až nám sem napíšeš! ;-) Hodně štěstí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina Připojuju se k přáním, máte fakt nádhernej den, tak si ho krásně užijte, ať je tak nádherné celé vaše manželství!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, děkuji vám všem, bylo to úžasný, nádherný, nepopsatelně krásný, nad moje plány a představy, jediný chybička byla v tom, že to všechno strašně rychle uteklo a že jsem po obědě totálně ztratila hlas, takže jsem se nemohla s nikým moc pobavit, takže to vše zajišťoval ženich. V šatech jsem vydržela až do konce, ale bylo to náročný a poslední hodinu už jsem se těšila až je sundám... no a svatební noc byla úžasná, konečně jsem se pořádně a vklidu vyspala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@koopretina Tak to je paráda, super, že se to tak povedlo :-) Hlavně že jsi ještě měla hlas na to, aby jsi řekla "ano" ;-) Moc se těším, až dodáš nějaké fotečky a povídání - moc jsem chtěla přijít alespoň nakouknout, jenže jsme překombinovali všechny naše velikonoční plány a prostě to vůbec nevyšlo... Tak doufám, že nás nenecháš dlouho čekat :-D A veliká gratulace!!!
Odpovědět
@kackabk na fotky jsem taky moooc zvědavá, naše svatba byla na focení pojatá trošku netradičně, tak jsem zvědavá co z toho vyjde... na psaní vyprávění moc nejsem :-) ale pokusím se.... Fotografka říkala že má za celý den cca 4,5 tis. fotek, takže to nějakou chvilku bude trvat než to přebere, ale manžel říkal že by chtěl všechny fotky co nejdřív aspoň v surovém stavu... jsme totiž strašně zvědavý.
Odpovědět
@koopretina mooooooooooooc gratuluju, vdana pani! :-D . myslela jsem na tebe v sobotu, jak si to uzivas a jsem moc rada, ze sis to uzila a ze to bylo super :-) . taky se tesim na povidani, aspon zkracene, stejne mam milion dotazu a asi nebudu sama :-D . a o foteckach ani nemluvim, jsem taky zvedavice zvedava :-D. tak si uzivej posvatebni stav a az se ti bude chtit, tak se tesim na vypraveni ;-)
Odpovědět
@koopretina Taky moc gratuluji, měli jste to nádherný. :-) Taky se těším na fotečky! A přeji hodně štěstí v manželství!
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Taky moc gratuluji Koopretině :-) na jednu stránku Ti už ten klid závidím, ale prostě si tím stresem musíme projít všechny. Počasí Vám vyšlo nádherné, ještě že pršelo až v neděli a pondělí, tak to skvěle vyšlo. Ještě jednou přeji hodně štěstí.
Odpovědět
No, nám se to holky ale všem taky pěkně krátí. Na jednu stranu koopretince závidím, že to stresování a všechno má za sebou ale na druhou stranu tím v poslední době celkem žiju, tak si říkám, co bude pak ;-) Né, vím, že se zabavím zase jinak ale je to takový zvláštní. Už teď si říkám, že za dva měsíce to bude zase všechno malinko jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww :-D Pak vás čekám na babywebu nebo modrém koníkovi :-N
Odpovědět
@kackabk No, to si myslím, že ještě dlouho né .. Nějak si to neumím představit a taky ... řešíme bydlení a tak, takže zatím opravdu nehrozí ;-) Ale pak se ukáže ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww No vidíš, takže teď svatba, pak dořešit bydlení, taky svatební cestu a pak se ukáže :-D No my řešíme bydlení teď a měli bysme ho hodně rychle dořešit :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak dneska první rozepře s přítelem ohledně svatby a pozvaných lidí ... Chtělo se mě začít pak fakt už brečet ... Nechtěla jsem mít na svatbě ani jedno škvrně, bude jich tam hned několik .. ach jo ... budou tam lidi, na kterých lpí přítel ale přitom se s něma potkává párkrát do roka ... no, fakt to nechápu a asi to už nemá ani cenu :-( Jak jste na tom holky vy? Nějaké obláčky nebo pořád ta pohádka? Já začínám mít pocit, že ta svatba je neřízená střela :-(
Odpovědět
segra teď taky planuje svatbu a zve lidi, co viděla třeba byť jen jednou v životě a to ještě na pohřbu dědy, já říkám jituno, ty seš uplně blbá, dyk svatba je intimní záležitost?...no co naplat, nenechá si to vymluvit, lepší je neřešit., a pokud de o mě, o škvrňata taky zájem moc nemám, ale asi budou, no:( všechny moje sestřenky už mají děti a nejsou zrovna velký. ber to pozitivně, sluníčko, aspoň bude o zábavu postaráno, říká se, že děti jsou lepší než televize.:-* Ber to s nadhledem, tak nasaď usměv a řekni si, bude to tvůj den a na nikoho se nedívej.:D
Odpovědět
@sarriku Já vím .. snažím se to tak brát ale už teď vím, že to nebude rozhodně podle mých představ. A přitom svatba je jen o těch dvou, ne? ... Ach jo ... jsem te´d z toho taková nešťastná. Děcka jsou možná fajn ale rozhodně né u mě na svatbě. Né, že bych je neměla ráda ale ... prostě jsem je tam mít nechtěla a bum, jsou tam ... Asi to nemá cenu řešit, já vím ale prostě si nemůžu pomoct. pořád něco předělávám, dodělávám a tak a už mě to fakt začíná spíš štvát. Celou dobu jsem se na to fakt těšila ale čím víc se to blíží, tím víc to začínám proklínat. Tak mě to štve, že to tak cítím ... No, snad se to nějak podá.
Odpovědět
@slunickowww no on je prave problem, ze se clovek nevdava sam, ale ze je u toho jeste ten zenich :-D . protoze vzdycky bude mit jiny predstavy nez mame my, nevesty...ja jsem taky musela dost slevit ze svych pozadavku a to musim rict, ze muj pritel je na tohle hodne flegmaticky a v podstate je mu skoro vsechno jedno, ale i tak obcas s necim nesouhlasi a to je pak boj... ja kdyz si vzpomenu, jak jsem si to malovala na zacatku, urcity veci jsem chtela tak a ted kdyz se podivam, jak je spoustu veci jinak, tak se to fakt dost vzdaluje od mych predstav, od lidi na svatbe, přes místo obřadu až po svatební oznámení. a to mam jeste stesti, ze nam do toho nekeceaji zadni rodice, jsou fakt uplne tolerantni... co se tyce tech lidi na svatbe, tak se mi taky nelibi urciti lidi z pritelove strany, ale proste to musim prekousnout, protoze jsem si taky pozvala toho, koho jsem chtela ja. akorat pritel ma tu vyhodu, ze ja jsem ho se vsema myma kamaradama seznamila, takze vlastne jsou to nasi spolecni, podnikame spolecne i spoustu akci, kdezto ja ty jeho znam tak od videni :-( takze, Baru, taky z toho mam obcas nervy a neco me stve a rikam si, jestli ty vsechny pripravy maji vubec smysl a tak, ale myslim, ze v zaveru je to stejne skoro jedno a proste v ten den clovek stastny je, at chce nebo ne ;-) . proste si myslim, ze to prijde samo, ta atmosfera, plakajici maminky a kamaradi a tak a najednou ti bude jedno, jestli mas saty takovy nebo makovy a jestli na stole chybi kvetiny nebo jestli tam pobihaji nejaky skvrnata ;-) . pokud se teda nenajdou urciti lidi, co vsechno verejne pomluvi, ale to si myslim, ze je spis ojedinele :-) .takze hlavu vzhuru, on to ten jeden den vsechno smaze :-D (ted se mi to rika dobre, ale az nejaka ta deprese prijde zase na me, tak se ozvu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@slunickowww: Baru, představ si, že něco podobného jako ty, řešíme teď i my. Přítel chtěl pozvat z otcovy strany jen babičku s dědem. Jenže, ti si sami už netroufnou jet autem, tak pozval ještě jejich dceru s manželem, aby je přivezli a odvezli. Jenže, když se to dozvěděla jejich druhá dcera cítila se staaaašně uražená a dotčená. Takže celá přítelova rodina najednou usoudila, že je to blbý a aby jsme ji i s rodinou pozvali. Byla jsem proti, ale nakonec jsme ji pozvali. Dostala oznámení a po pár dnech napsala přítelově máti sms, že nepřijde. Takže ted nevíme co teda, přijde, nepřijde. Dali jsme ji ultimátum, at se do týdne rozhodne a pak už o ní nechceme slyšet. Vůbec se mi tohle nelíbí, takhle si to vynutit a bojím se, že bude dělat problémy i na svatbě. Mimochodem, přítel ji viděl tak 10 krát za svůj život a já za náš 5tiletý vztah ani jednou. Nehledě na to, že její syn přijede prý i s přítelkyní a nikdo ani neví jak se jmenuje. Takže už si připadám jak blázen, pořád předělávám zasedací pořádek, pořád nemám hotové jmenovky atd atd. A mám pocit, že si někteří hosté neuvědomují, že je to hlavně náš den a na nich a jejich připomínkách až tak nezáleží. Takže, pevný nervy Baru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanik.s Tipuju že nepřijdou ;-) Takový zlý lidi bych na svatbě teda taky nechtěla, to nezávidím, jakoby se opravdu měla ta svatba točit kolem nich :-S @slunickowww Já taky občas musela zatnout zuby a uvědomit si, že to není jen moje svatba, že je tam i ženich se svými přáními - i když hosty jsme nijak neřešili, poměrně jsme se shodli. Jinak mně se malé děti na svatbách líbí, no je to věc názoru, je každopádně nepříjemné, když se nějaké při obřadu rozbrečí, chce to, aby jejich rodiče měli rozum a okamžitě se vzdálili, naopak moc se mi líbilo, když se jednou na obřadě rozesmálo - to vám bylo uvolnění atmosféry! ;-) A pak na hostině, to jsou ty děti fakt místo televize :-N
Odpovědět
@slunickowww U nás jsou jednou obláčky, jednou pohoda. Asi je to tak všude, tak nevěš hlavu. Kdyby to byla pořád jenom pohádka, taky by to nebylo ono. :-) Trochu se nám to komplikuje, že při zařizování svatby současně ještě zařizujeme bydlení. Takže je toho dost, navíc u mě v práci se "předěláváme" na jinou činnost a mám toho nad hlavu, takže domů jezdím úplně hotová a večer v 8 odpadávám. :-D Na hostech jsme se s přítelem celkem shodli, i když nějaké boje taky byly. Naštěstí nepocházíme z rozvětvených rodin a kamárady máme pozvané jen jen ty nejbližší a navzájem se všichni známe. Děti nikdo zatím nemá, z okruhu našich přátel se bereme jako první, ale děti by mi nevadily, nemám s tím problém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?